Нова Каховка | 09 Серпня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-07-31 » Новини

» Легалізація праці – запорука гідного життя

Легалізація праці – запорука гідного життя

Хоча ми вже не один раз писали про негативний вплив «тіньової» зайнятості і заробітної плати, дане питання і надалі залишається болючим для нашої громади.
Відповідно 30 липня у приміщенні виконкому Новокаховської міської ради під головуванням заступника міського голови Сироватки В.М. відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
Членами робочої групи було підбито підсумки своєї роботи за січень – липень, результати мають такий вигляд: з початку року прийнято участь у 19 спільних заходах міською робочою групою з питань легалізації, проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу з 445 суб’єктами господарювання, у ході яких було виявлено 354 неоформлених найманих працівників, кількість найманих осіб праця яких була легалізована 331. Сума додаткових надходжень до бюджету в результаті виявлення неоформленої найманої праці – 391,2 тис. грн., залучено до реєстрації як фізичних осіб підприємців – 85 осіб. Кількість суб’єктів обстежено у сільському господарстві в липні місяці 16, в ході яких виявлено 106 неоформлених найманих працівників.
Тому в чергове хочемо привернути увагу роботодавців та найманих працівників, згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується.
Працівники, які погоджуються одержувати заробітну плату в «конвертах», стають заручниками самих себе, адже вони позбавляють себе соціальних виплат та гарантій.
Для суспільства поширення такого явища, як не укладені належним чином трудові відносини, призводить до:
- ненадходжень податків до місцевих бюджетів, які б спрямовувалися на вирішення соціальних потреб громадян, на реалізацію програм соціально-економічного розвитку території;
- нестабільності та невпевненості у майбутньому громадян (відсутність належного розміру пенсій, та інших соціальних виплат);
- не наповнення фондів соціального страхування, що призводить до надмірного навантаження на них.
Крім втрати у майбутньому пенсійних виплат громадяни, що отримують зарплату «в конверті», при виникненні проблем зі здоров’ям, не отримають компенсаційних виплат і оплати лікарняного листа, так як вона розраховується тільки з офіційної заробітної плати.
Також, значно втрачають у виплатах, внаслідок отримання тіньових зарплат, майбутні мами, оскільки розмір допомоги з вагітності і пологів безпосередньо залежить від розміру офіційної зарплати, а одержувачам допомоги на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям нарахування здійснюється лише офіційно працевлаштованим. Довідково повідомляємо, на території Новокаховської міської ради станом на 31.07.2020 року налічується 7025 осіб отримувачів державних соціальних допомог.
Пам’ятаймо, що повага до себе починається з шанування законів своєї держави.


УПСЗН


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами