Нова Каховка | 09 Серпня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-07-31 » Новини

» КП «Агенція регіонального розвитку» надає послугу пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу!»

КП «Агенція регіонального розвитку» надає послугу пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу!»

Нагадуємо, що КП «Агенція регіонального розвитку» надає послугу пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу!», звернувшись до агенції можна оформити шлюб за короткий термін. До Комунального підприємства «Агенція регіонального розвитку» у липні місяці звернулося 11 пар, які скористалися даною послугою.
Детальніше про сам пілотний проект. Щоб зареєструвати шлюб за прощеною процедурою в рамках проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу!» необхідно звернутися до КП «Агенція регіонального розвитку» після цього залишиться зробити лише кілька простих кроків. Перший – обрати бажану дату та час, другий– пред’явити паспорти та за необхідності інші документи, третій – підписати відповідний договір, та четвертий крок – з’явитися у обраний час та місце і одружитись.
Хто має право вступати в шлюб? Українське законодавство майже не ставить обмежень для тих, хто бажає поєднати своє життя у шлюбі. Фактично кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не є одруженою може створити сім’ю.
Які документи потрібні? Заява за встановленою формою. Якщо ви раніше не були одружені, то достатньо мати з собою лише паспорти. У разі коли один з закоханих є громадянами іншої країни, то окрім рідного паспорта необхідно подати його переклад українською, засвідчений належним чином, та документи, які підтверджують легальність перебування в Україні. Якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, необхідно також надати документи, які підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання його недійсним. Це може бути свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу чи про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб тощо. Іноземці так само мають надати документи, які підтверджують припинення шлюбу в країні проживання або громадянства. Відповідно до діючих міжнародних норм ці документи мають бути належним чином засвідчені. Це може бути консульська легалізація або апостиль. Жодного посвідчення не вимагають документи країн, з якими Україна має міжнародну двосторонню угоду.


КП «Агенція регіонального розвитку»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами