Нова Каховка | 09 Серпня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-07-30 » Новини

» Продовжуємо реалізацію програми «Велике будівництво»

Продовжуємо реалізацію програми «Велике будівництво»

Приймальне відділення - перше в лікарні куди потрапляє людина у випадку екстреної ситуації. Саме тут проводиться оцінка її стану, здійснюються невідкладні заходи і приймаються рішення щодо подальших дій медичних працівників. В контексті реформування системи охорони здоров’я, затвердження госпітальних округів та визначення опорних лікарень, саме приймальні відділення опорних лікарень стануть місцем маршрутизації швидкої допомоги, яка забезпечить надання кваліфікованої медичної допомоги.Приймальне відділення - перше в лікарні куди потрапляє людина у випадку екстреної ситуації. Саме тут проводиться оцінка її стану, здійснюються невідкладні заходи і приймаються рішення щодо подальших дій медичних працівників. В контексті реформування системи охорони здоров’я, затвердження госпітальних округів та визначення опорних лікарень, саме приймальні відділення опорних лікарень стануть місцем маршрутизації швидкої допомоги, яка забезпечить надання кваліфікованої медичної допомоги.
Тому, на виконання доручення Президента України В.Зеленського, реконструкції приймальних відділень опорних лікарень включені до Програми «Велике будівництво». Постановою КМУ передбачено 64,0 млн. грн. на 8 відділень Херсонської області, у тому числі і в нашій лікарні. Окремою постановою КМУ передбачені кошти на придбання медичного устаткування.
В місті є певний досвід реалізації вищезазначеної програми: в червні місяці введено у експлуатацію після капітального ремонту футбольне поле «Дніпро» стадіону «Енергія» зі штучним покриттям.
Першим етапом реалізації програми щодо реконструкції приймальних відділень опорних лікарень є розроблення проектно-кошторисної документації з метою приведення приміщень до уніфікованого зовнішнього вигляду, пристосування відповідних приміщень для розміщення нового обладнання (комп’ютерних томографів та іншого сучасного обладнання) з урахуванням діючих санітарних та будівельних норм і вимог. Проектно–кошторисна документація виконана за рахунок коштів міського бюджету ТОВ «Укртехінвентаризація», директор Малієнко Андрій Миколайович.
Проект пройшов комплексну державну експертизу та отримав позитивний експертний висновок. Замовником реконструкції об’єкта визначено Департамент розвитку територій ОДА, який провів процедуру державної закупівлі і уклав договір-підряд з приватним малим підприємством «Віра».
Приймальне відділення - частина приміщень першого поверху 5-ти поверхової будівлі ЛК№2 пр вул. Свєтлова,1. Загальна площа, що підлягає реконструкції - 495,0 м2. Потужність відділення- 80 осіб/добу. Приймальне відділення складається з 38 кабінетів і 28 працюючих.
Загальна кошторисна вартість з урахуванням результатів проведених закупівель та витрат замовника становить 8,9 млн. грн. Значна вартість обумовлена необхідністю посилення плит перекриття між першим поверхом та підвальними приміщеннями для розміщення технологічного обладнання комп’ютерних томографів та рентген-апаратів.
Проектом реконструкції передбачається: пристосування існуючих приміщень до сучасних норм, оздоблення приміщень спеціальними матеріалами з баритовою штукатуркою, радіаційний захист, утеплення фасаду, улаштування вимощення з гідроізоляцією, реконструкція усіх внутрішніх інженерних мереж, встановлення сучасних систем пожежогасіння та пожежної сигналізації, улаштування додаткових пандусів для забезпечення потреб пацієнтів з особливими фізичними потребами.
Реалізація проекту передбачається до кінця поточного року.


Відділ капітального будівництва


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами