Нова Каховка | 09 Серпня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-07-29 » Новини

» До уваги громадян пільгових категорій

До уваги громадян пільгових категорій

Відповідно до Постанови КМУ № 373 від 17 квітня 2019 р. «Деякі питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг» з 01 жовтня 2019 року пільги з оплати за житлово-комунальні послуги надаються у грошовій формі в межах державних соціальних стандартів.
Управління праці та соціального захисту населення щомісяця до 20 числа розраховує суму пільги відповідно до інформації, яка міститься у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги (далі ЄДАРП), що включає: розмір знижки, кількість членів сім’ї, технічні характеристики житла. Також при розрахунку пільг важливо, щоб інформація про паспортні дані, ідентифікаційний код, про зареєстрованих осіб за адресою, особові рахунки по послугам, на які призначається пільга, відповідала інформації, що міститься у базі ЄДАРП.
Виплата розрахованої суми пільг здійснюється у безготівковій формі шляхом перерахунку коштів на рахунки АТ «Ощадбанк», і у цьому випадку пільговик буде сплачувати організаціям за отримані послуги суму з урахуванням суми пільги.
Передбачена можливість, що за заявою пільговика виплата пільги може здійснюватися у готівковій формі. Пільговик надає до УПСЗН реквізити поточного рахунку з банківської установи встановленого зразка, а саме Заява про виплату пенсії або грошової допомоги. Але слід зазначити, що у разі виникнення заборгованості з оплати послуг понад місяць, сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян виплата пільги з наступного місяця буде здійснюватися у грошовій безготівковій формі.
З метою своєчасного нарахування сум пільг за житлово-комунальні послуги просимо усіх громадян пільгових категорій (або уповноважених представників), у яких відбулися зміни у складі сім’ї, місця реєстрації або паспортних даних, звернутися до управління за адресою: вул. Історична, буд.18, каб.№16 з оригіналами документів для звіряння персональних даних.


УПСЗН


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами