Нова Каховка | 30 Травня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2009-02-27 » Новини

Культура » Фестиваль «Дзвонкова криниця - 2009»

Фестиваль «Дзвонкова криниця - 2009»

   21 лютого 2009 року в Будинку культури ВАТ АПФ «Таврія» пройшов ХІІ фестиваль народної творчості сільських аматорських колективів «Дзвонкова криниця», в якому брали участь клубні заклади культури Дніпрянської селищної та Райської сільської рад.
   Чудовою окрасою фестивалю стала виставка декоративно-ужиткового мистецтва, де були представлені роботи сільських майстрів: рушники, вишиванки, серветки, вироби з дерева.
   Для виступу на фестивалі клубні заклади підготували чудові концертні програми, провідними темами яких були 65-та річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників та 65-річчя утворення Херсонської області. Аматори сільської сцени співали, танцювали, розповідали гуморески, створювали театральні образи.
   Приємно, що рівень колективів значно зріс, а в клубі села Нові Лагері та в Будинку культури сіла Райське з’явилися нові творчі колективи. За сприянням міського голови, В.Коваленка, придбані нові яскраві сценічні костюми для артистів сільських клубів (с. Корсунка, с. Нові Лагері) і Народного любительського ансамблю «Біла акація» (с. Обривка).
   Журі фестивалю у складі провідних спеціалістів нашого міста в галузі культури відмітило окремих виконавців та сільських майстрів, а також нагородило дипломами переможців фестивалю:
   І місце - Корсунський сільський клуб (завідуюча О.Доценко),
   ІІ місце - Тополівський Будинок культури (директор Т.Хавич) та Райський Будинок культури (директор Л.Шаніна)
   ІІІ місце - Обривський сільський клуб (завідуюча Т.Мироненко).
   Керуючий справами виконкому Новокаховської міської ради, Акуленко В.С., привітав учасників фестивалю та вручив від імені міського голови, Коваленка В.І., нагороди клубам-переможцям, голова Дніпрянської селищної ради, Пашкевич Р.В., нагородив грошовими преміями чотири клубні заклади.
   Свою вдячність усім учасникам ХІІ фестивалю народної творчості сільських аматорських колективів «Дзвонкова криниця», глядачі висловили щирими оплесками, привітаннями та квітами.
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами