Нова Каховка | 28 Січня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2008-12-25 » Новини

Культура » Увага фестиваль-конкурс! «Дотик до чуда»

Увага фестиваль-конкурс! «Дотик до чуда»

   З 1 грудня по 1 лютого в Новій Каховці проходить І етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої та молодіжної творчості «Дотик до чуда», присвячений пам’яті Анатолія Бахути та відзначенню 70-річного ювілею поета-земляка.
   Метою фестивалю-конкурсу є показ краси та багатогранності світу, створеного автором, чиє ім’я носить фестиваль, сприяння розвитку таких видів мистецтв, як художнє слово, література, музика, співи, образотворче мистецтво, виявлення та збереження талановитої молоді, популяризація творчості А.Бахути, стимулювання написання сучасних творів, які відображають загальнолюдські цінності, співзвучні віку і світосприйняттю дитини, а також формують громадянські й патріотичні позиції, погляди та переконання, які ґрунтуються на цінностях вітчизняної місцевої культури.
   
   Порядок проведення фестивалю-конкурсу
   
   Термін проведення фестивалю-конкурсу: з 01 грудня 2008 року до 06 лютого 2009 року. Фестиваль проводиться у два етапи:
   I етап (грудень 2008-січень 2009) – підготовчий: організація роботи у місті Нова Каховка, подання заявок до оргкомітету фестивалю. За результатами відбору на ІІ етап делегується не більш 3 учасників у кожній номінації та віковій категорії.
   II етап (лютий 2009) – підсумкові заходи.
   
   Фестиваль проводиться у номінаціях:
   
   - Література (поезія за мотивами творів А.Бахути).
   - Музика (створення нових творів та виконання існуючих пісень на вірші А.Бахути).
   - Художня творчість (станкове мистецтво, живопис, графіка).
   - Художнє читання (вірші А.Бахути, або йому присвячені (декламація, моновистава або літературно-художня композиція до 10 хвилин).
   Положення про номінацію та зразок заявки знаходяться в оргкомітеті.
   Вік претендентів на участь у фестивалі-конкурсі не може перевищувати 20 років. Розподіл на групи за віковими категоріями: до 12 років; від 12 до 15 років; від 15 до 20 років. Вік визначається станом на 01 січня 2009 року.
   Участь у фестивалі можуть брати окремі виконавці або творчі колективи. Згідно з умовами Положення, тим, хто бажає взяти участь, необхідно направити до оргкомітету фестивалю-конкурсу заявку на участь за відповідною формою. Заявка від колективу заповнюється особою, що уповноважена виступати від імені даного творчого колективу. Саме з цією людиною здійснюватиметься контакт під час перебігу фестивалю-конкурсу.
   
   Прийняття заявок на участь здійснюється до 30 січня 2009 року за адресами:
   – номінації «Література», «Художнє читання»: 74900, м. Нова Каховка, вул. Піонерська, буд. 26, Центральна міська бібліотека. Т.4-34-13, 4-53-59.
   – номінації «Художня творчість», «Музика»: 74900, м. Нова Каховка,         вул. Щорса, буд. 33а, Дитяча школа мистецтв. Т.7-91-55.
   
   Довідкова інформація за телефоном 4-23-42, відділ культури і туризму.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами