Нова Каховка | 30 Травня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2008-03-06 » Новини

Культура » Фестиваль «Дзвонкова Криниця-2008»

Фестиваль «Дзвонкова Криниця-2008»

   1 березня 2008 року у Будинку культури ВАТ «АПФ «Таврія» пройшов ХІ фестиваль народної творчості сільських аматорських колективів «Дзвонкова криниця». В фестивалі взяли участь клубні заклади культури Дніпрянської та Райської селищних рад.

   Метою фестивалю є пропаганда здорового способу життя, виявлення та підтримка юних талантів і залучення їх до створення культури на селі, подальший розвиток всіх видів і жанрів народної творчості.

   Кожен клубний заклад підготував концертну програму та виставку майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Аматори сільської сцени у віковій категорії від 4-х років до вшанованої сивини співали, танцювали, розповідали гуморески, створювали театральні образи.

   Журі конкурсу високо оцінило роботу сільських аматорських колективів. Дипломи лауреатів отримали:

   - Тополівський Будинок культури (директор Т.Хавич) – І місце,
   - Корсунський сільський клуб (завідуюча О.Доценко) – ІІ місце,
   - Піщанський сільський клуб (О.Луговська) – ІІ місце,
   - Обривський сільський клуб (завідуюча Т.Мироненко) – ІІІ місце,
   - Дніпрянський Будинок культури (директор О.Туров) – ІІІ місце

   Від імені міського голови м. Нова Каховка, В.І. Коваленка, переможцям вручили нагороди (премію 500 грн. за І місце, 300 грн. – за ІІ місце, та 200 грн. за ІІІ місце, по 100 грн. отримали 2 клуби-учасники Новолагерський та Райський). Голова Дніпрянської селищної ради Пашкевич Р.В. нагородив грошовими преміями заклади, які підпорядковуються Дніпрянській селищній раді. Спеціальні призи та грамоти від відділу культури і туризму отримали окремі виконавці, чия майстерність глибоко вразила глядачів та журі фестивалю.

   У фестивалі взяло участь більш ніж 250 учасників. Концертна програма тривала майже шість годин, а в залі ніде було яблуку впасти.

   Фестиваль пройшов на високому рівні, показав, що в сільській місцевості активізується робота закладів культури, підвищується рівень виконавської майстерності колективів, оновлюється репертуар, молодь прагне до прекрасного та залюбки приймає участь у подібних заходах.

   Глядачі були захоплені виступами колективів та висловили свою вдячність щирими привітаннями, оплесками та квітами.

   Оргкомітет фестивалю висловлює подяку за надання приміщення для проведення фестивалю Голові правління ВАТ «Агропромислова фірма «Таврія» О.М. Сидоренку та директору Будинку культури ВАТ «АПФ «Таврія» В.Д. Власенку.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами