Нова Каховка | 19 Січня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2006-03-14 » Новини

Культура » Міжнародний конкурс Академічного Мистецтва Юних “VIVAT, MUSICA!”

Міжнародний конкурс Академічного Мистецтва Юних “VIVAT, MUSICA!”

   Міжнародний конкурс юних піаністів та композиторів “VIVAT, MUSICA!”, що проводиться раз на рік у м. Нова Каховка на півдні України з 2001 року, став широко відомим у світі. Тут зустрічаються та заявляють про себе юні таланти. Вони уже в ранньому віці досягають високих творчих здобутків та майстерності. Концертні програми конкурсу надають можливість познайомитись з класичною фортепіанною, камерною та симфонічною музикою, серед якої значне місце посідають твори сучасних українських композиторів.
   Ідея народження конкурсу виникла серед композиторів-виконавців Національної спілки композиторів України. Її підтримали та проводять у життя провідні діячі української культури, серед яких Ж. Колодуб, композитор і піаністка, Заслужений діяч мистецтв, Лауреат премії М.Лисенко, Лауреат премії “Золота фортуна”, Лауреат премії В. Косенка; Г. Сасько, композитор, Лауреат премії ім. В.Косенка; Ю. Глущенко, концертуючий піаніст, Лауреат Міжнародних конкурсів, кандидат мистецтвознавства; Б. Працюк, композитор, Лауреат Міжнародних конкурсів; В. Кузик, музикознавець, кандидат мистецтвознавства, Лауреат премії ім. М.Лисенка; а також зарубіжні діячі культури: Я. Ласовський, композитор і виконавець, доктор музикознавчих наук, диригент симфонічних оркестрів США; Т. Воларова, композитор з Словакії. Очолила роботу Л. Працюк, президент конкурсу, композитор, що проживає у м. Нова Каховка. Підтримали конкурс державна адміністрація міста, обласна філармонія та місцеві заводи: ТОВ “Енергомаш”, ЗАТ “Завод важких електричних машин”. В організації конкурсу допомогають Міністерство культури та мистецтв України, Національна спілка композиторів України, Національний музичний комітет України Міжнародної музичної ради / Юнеско, Всеукраїнська музична спілка, Херсонська обласна державна адміністрація, Херсонське обласне управління культури, Херсонська обласна державна телерадіокомпанія, Новокаховський відділ культури, школи мистецтв м. Нова Каховка, Центральний Палац культури м. Нова Каховка.
   З 23 по 27 травня 2006 року відбудеться Шостий Міжнародний конкурс “VIVAT, MUSICA!”. За попередні п’ять конкурсів дістали звання Лауреатів та дипломатів 245 осіб. Переможці конкурсу прийняли участь у концертних програмах фестивалів “Music Fest” (Київ, 2002 р.) та “Музичні прем’єри сезону” (Київ, 2004 р.). Вони з честю несуть своє звання, бо й далі підтверджують його нагородами не тільки на конкурсах України, в містах: Києві, Харкові, Ужгороді, Полтаві, Донецьку, Сімферополі, Ялті, Одесі; а й за кордоном: Будапешті (Угорщина), Кракові, Варшаві (Польща), Парижі (Франція). Деякі з лауреатів поступили й навчаються нині у спеціалізованих музичних закладах для талановитих дітей (спеціалізовані музичні школи-десятирічки Харкова, Одеси, Києва, Братислави). Відеофільми про конкурс з показовими виступами переможців демонструються в Америці, Словакії, Росії, Білорусії. Вони допомагають здобувати професіоналізм та майстерність.
   У 2004 році відкрито міжнародні представництва конкурсу “VIVAT, MUSICA!” у Пенсильванії (США), Братиславі (Словакія), Мінську (Білорусія), а також у п’ятнадцяти областях України. Для поліпшення процесів навчання та підвищення рівня культури малих міст та областей України, міжнародним конкурсом у липні проводиться Літня музична академія, до якої прилучаються спеціалісти. В ній навчаються не тільки учні, а й викладачі. За чотирі проведені Літні музичні академії підвищили свій професійний рівень 21 учень та 37 викладачів музичних шкіл. На Шостому конкурсі ми чекаємо цікаві зустрічі з класичною музикою.
   Запрошуємо спонсорів та меценатів прийняти участь у фінансуванні проекту VІ Міжнародного Конкурсу Академічного Мистецтва Юних “VIVAT, MUSICA!”. Наша організація є благодійною, неприбутковою, з усіма пільгами на законних засадах для внесків громадян, підприємців, організацій. Ваша участь буде зазначена у рекламній продукції конкурсу. Ревізія податкової інспекції та інших органів підтвердила законність наших дій, порушень немає.

   Повідомляємо реквізити банку:
   ХОД, АППБ “Аваль”, МФО 352093, Р/р 260099374, ОКПО 26032753, код неприб. № 0005.
   На проведення VI МКАМЮ “VIVAT, MUSICA!”.
   Інформаційний зв’язок за тел. / факс: 480-76, 8(05549) 480-76.


   ВИМОГИ Шостого Міжнародного Конкурсу АкадемІчного Мистецтва Юних "VIVAT, MUSICA!"

   НОМІНАЦІЇ: ФОРТЕПІАНО, КОМПОЗИЦІЯ
   Час проведення 23 - 27 травня 2006 року
   До участі у Міжнародному конкурсі допускаються молоді піаністи та композитори всіх національностей. Розподіл по групам відбувається згідно свідоцтва про народження.

   ВІКОВІ ГРУПИ:
   Молодша група: від 7 до 10 років, тривалість звучання програми до 10 хв.
   Середня група: від 11 до 14 років, тривалість звучання програми до 15 хв.
   Старша група: від 15 до 18 років, тривалість звучання програми до 18 хв.

   РЕПЕРТУАРНІ ВИМОГИ ДЛЯ ПІАНІСТІВ:
   1. Поліфонія.
   2. Віртуозний етюд.
   3. П'єса українського композитора
   4. П'єса за вибором виконавця.

   Переможці можуть взяти участь у "Конкурсі концертів з оркестром". На цю премію треба виконати один з рекомендованих творів, а саме:

   1. І.Бах. Концерт фа мінор, І частина, або повністю;
   2. І.Бах. Концерт ре мінор, І частина, ІІ та ІІІ разом, або повністю;
   3. Й.Гайдн. Концерт ре мажор, І частина;
   4. В.Моцарт. Концерт ля мажор, І частина;
   5. А.Роуллі."Мініатюрний концерт" весь, І частина, або ІІ та ІІІ частини разом;
   6. Б.Працюк. Концерт до мажор весь, І частина, або ІІ та ІІІ частини разом;
   7. Л.Працюк Концерт до мажор весь, І частина, або ІІ та ІІІ частини разом;
   8. І. Беркович. Концерт № 2 весь, Ічастина, або ІІ та ІІІ разом.

   Виконувати концерт з солістом буде Камерний оркестр "Гілея" Херсонської філармонії.

   РЕПЕРТУАРНІ ВИМОГИ ДЛЯ КОМПОЗИТОРІВ:
   1. Твір для фортепіано.
   2. Твір камерного жанру: для музичного інструменту у супроводі фортепіано, для різних інструментів; для камерного ансамблю: дует, тріо, квартет, квінтет.
   3. Вокальний твір.

   УВАГА! Тільки живий звук!
   Для композиторів обов'язкова особиста участь у презентації програми. За вимогою журі треба зробити ксерокопію конкурсних творів для надрукування збірки переможців. Ноти повертаються у разі невикорестання.
   Переможці дістають призи, грошові винагороди, грамоти Лауреатів та Дипломантів, грамоти учасників, виступають у заключному концерті.
   Бажаючим прийняти участь необхідно прислати заявку до 10 квітня .2006 р., де зазначити своє ім'я, прізвище, вік; назву учбового закладу, клас, курс; прізвище та ім'я викладача; участь у конкурсах та фестивалях, нагороди; програму, тривалість її звучання; особисту адресу, телефон можливого зв'язку; кольорове фото 4 х 6 см, копію свідоцтва про народження; кількість супроводжуючих осіб. Вступний внесок у розмірі 165 грн. сплачується при оформленні документів на місці проведення конкурсу..
   Оргкомітет конкурсу висилає запрошення до 20 квітня 2006 року.
   Всі учасники повинні повідомити оргкомітет про точну дату прибуття.
   Програма учасника не може бути змінена на час проведення конкурсу.
   Всі учасники й супроводжуючі їх особи знаходяться на конкурсі за власний рахунок. Всі учасники дістають акустичну репетицію по 15 хв.

   Адреса оргкомітету:
   74900, Україна, м. Нова Каховка, вул. Гідробудівників 17;
   тел./факс: 8 (05549) 480-76, e-mail: muza@kahovka.net
   Банк ХОД, "АВАЛЬ", м. Херсон, МФО 352093 Р/р № 260099374 , ОКПО 26032753, код непр. №0005


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами