Нова Каховка | 05 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2008-03-11 » Новини

Об'єднання громадян » Створена Коаліція громадських організацій міста.

Створена Коаліція громадських організацій міста.

   26 лютого в Новій Каховці вперше була створена Коаліція громадських організацій міста. Договір про Коаліцію підписали :

   1. Новокаховська міська молодіжна організація, науково-студентське товариство "РУНО" - керівник Степан Дячук;
   2. Новокаховська міська громадська молодіжна організація "Перспектива" - керівник Оксана Бойчук;
   3. Новокаховське відділення Херсонського обласного громадського центру " Чоловіки проти насильства" - керівник Костянтин Бойчук;
   4. Новокаховська молодіжна громадська організація "ОБЕРІГ" - керівник Олег Єрмолаєв.

   27 лютого згоду на участь в Коаліції дала Новокаховська міська громадська організація " Радіоклуб "Таврія", керівник Михайло Тодоріко.

   Мета створення Коаліції - розбудова і зміцнення громадського суспільства шляхом об’єднання зусиль громадських організацій і рухів для забезпечення оперативного та ефективного реагування на соціальні та економічні проблеми.

   Одним із головних завдань Коаліції є Координування діяльності громадських організацій для більш ефективного використання власних ресурсів та виконання статутних завдань.

   Перше спільне засідання Коаліції, яке відбулося 29 лютого в затишному конференц-залі Новокаховського електромеханічного технікуму, відвідали представник Міністерства закордонних справ Великобританії - Кристін Форестер, яка є координатором проекту "Демократизація України", що уже майже п’ять років успішно реалізується в Україні під патронатом королеви Великобританії; начальник відділу в справах сім’ї та молоді Красовський В.В.; активісти громадського руху м. Каховки - Микола Огданець та Владислава Базилевич, а також представник підприємців - Денис Лебедєв.

   Того ж дня був підписаний Суспільний договір між Коаліцією громадських організацій та владою Нової Каховки.

   Підписання Суспільного договору є надзвичайно важливим кроком на шляху до розвитку демократії, який засвічує:

   а) прагнення влади до дотримання принципів відкритості та прозорості, визнання необхідності участі громадськості в процесі прийняття рішень;
   б) зрілість громадського сектору, його готовність до діалогу з владою.
   Підписання суспільного договору дасть можливість активізувати мешканців Нової Каховки до покращення життя у своїй громаді та залучити додаткові місцеві ресурси для розв’язання нагальних проблем.

   Завдяки Суспільному договору, отримають розповсюдження нові підходи та форми партнерської взаємодії між громадським і владним секторами на рівні місцевих громад, заохочуючи до встановлення в громаді партнерських підходів, до розвитку партнерських стосунків, заради надання громадам нових можливостей для широкого обговорення своїх найгостріших проблем та пошуку шляхів їх розв’язання.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами