Нова Каховка | 25 Січня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2006-03-16 » Новини

Міський голова » Передвиборча програма Строзюка Сергія Степановича

Передвиборча програма Строзюка Сергія Степановича

   Новокаховчани мають право
   жити НЕ ТАК, як нині!
   МИ маємо право жити краще!
   Гарно стартувати, зробивши чимало корисного для соціально-економічного розвитку Нової Каховки (за перші два роки керування містом), лідер колишньої команди, яка чотири роки тому прийшла до керівництва місцевої територіальної громади, на жаль, не витримав іспиту владою. В результаті в місті два роки панує управлінський хаос, який в свою чергу провокує системну кризу.
   Прийшов час виправити помилки. Вважаю своїм обов'язком зробити це особисто. Для мене посада міського голови не самоціль. Я з повагою прийму будь-яке рішення новокаховчан по цьому питанню. А якщо вони довірять цю посаду мені, то зроблю наступне:
   Об'єднаю містозабезпечуючі комунальні підприємства в формі акціонерного товариства. Контрольний пакет їх акцій має належати новокаховській територіальній громаді, а інша частина інвесторам. Їхні кошти підуть на модернізацію зношеного обладнання та масову програму по безкоштовному встановленню лічильників. Облік реальної кількості тепла, газу і води дозволить не перевантажувати мережі й уникнути техногенної катастрофи в місті. Лічильники дозволять новокаховчанам заощадити гроші, а місту енергоносії.
   Впроваджу спеціальні програми по виявленню найбільш талановитих дітей, яким буде надаватися бюджетна підтримка для спеціалізованого навчання.
   Студентам, молодим спеціалістам потрібен плацдарм. Тому створю для юнацтва та студентів тренінгові центри. Це будуть центри для молодих підприємців і політиків та бізнесменів, соціологів. Фахівці навчать молодь так, що потім ця ж молодь буде навчати своїх однолітків.
   Розроблю систему підтримки приватних підприємців шляхом надання дешевих довгострокових кредитів.
   Віддам бюджет міста під громадський контроль. Для цього ще на стадії формування бюджету проведу громадські слухання. Рішення цих слухань будуть мати статус доручення, обов'язкового для виконання міською владою.
   Створю іпотечну установу, яка буде займатися виключно кредитуванням житла для новокаховчан, на більш вигідних умовах, ніж пропонують банківські установи. Це дасть можливість, по-перше, забезпечити городян дешевим якісним житлом, а по-друге, реанімувати будівельну галузь міста.
   Мешканці Нової Каховки почуваються у своєму місті незахищеними. Необхідно підвищити престиж правоохоронних органів, вдосконалити їх діяльність та статус в очах новокаховчан. Крім цього, для забезпечення повноцінного захисту новокаховчан створю міські професійні народні дружини. Таким чином буде вирішено одразу дві проблеми: правозахист городян та створення додаткових робочих місць.
   Основні свої зусилля в якості міського голови спрямую на соціальний захист людей похилого віку. Буду ініціювати прийняття соціальних програм, створення центрів соціальної та психологічної підтримки (я маю такий проект). Міський бюджет буде соціально спрямований, в першу чергу, - на потреби медицини.
   Спорт не має бути привілеєм еліти. Якщо стану міським головою, то жодна сесія Новокаховської міськради не пройде без внесення до порядку денного питання про фінансування спортивних проблем міста.
   Впроваджу систему збільшення економічного потенціалу міста шляхом стимулювання пріоритетних виробництв і наукоємких галузей. В тому числі з допомогою російських і західноєвропейських інвесторів, з якими у мене вже є попередні домовленості по цьому питанню.
   Новокаховчани намагаються захищати свої права самостійно. В Новій Каховці працюватимуть професійні адвокати, послуги яких будуть доступними. Перший крок у досягненні цієї мети - створення "юридичної клініки" при Новокаховському виконкомі. В цій службі будуть отримувати невідкладну юридичну допомогу малозабезпечені та соціально незахищені городяни.
   Проведу ревізію використання коштів фонду розвитку Нової Каховки, а також умов приватизації і здачі в оренду високоліквідного майна територіальної громади. У випадку виявлення порушень фінансові втрати міста компенсують відповідальні за це чиновники.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами