Нова Каховка | 25 Січня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2006-03-09 » Новини

Міський голова » Передвиборча програма кандидата Полегенька Віктора Миколайовича

Передвиборча програма кандидата Полегенька Віктора Миколайовича

   Передвиборча програма кандидата на посаду міського голови Нової Каховки Полегенька Віктора Миколайовича

   Нова Каховка завжди славилась своїми машинобудівниками та виноградарями, будівниками і спортсменами, транспортниками та зв'язківцями, почесними ветеранами і перспективною молоддю. Кожний вносить своєю працею частку в розбудову міста, створює затишок та охайність в ньому. Неповторна атмосфера єдиної сім'ї новокаховчан і сьогодні полонить гостей міста. Головною складовою успіху є патріотизм, віра у майбутнє, спільні робота і турбота про кожного громадянина та Нової Каховки в цілому. Рівень достатку сім'ї має бути однаково високий як в місті, так і на селі. Я разом з Вами зміню наше життя на краще.
   На благо Нової Каховки та її мешканців залучу до співпраці партійні, громадські організації і конфесії.
   Створю належні умови для розвитку кожного підприємства, приватних підприємців, фермерів і одноосібників, зберігши структурну цілісність економіки міста, кадровий потенціал. Тільки за рахунок збалансованої роботи суб'єктів господарювання всіх форм власності ми зможемо збільшити надходження до бюджету та вирішити соціальні питання.
   Забезпечу дієвий громадський контроль за роботою підприємств міської комунальної власності.
   Забезпечу надійним та безперебійним транспортним, поштовим та телефонним зв'язками всі населені пункти.
   Забезпечу плановий капітальний ремонт будівель, в яких вичерпано допустимий строк експлуатації, та якісний поточний ремонт в інших будинках.
   Приведу роботу підприємств в житлово-комунальній сфері відповідно до вимог ринкової економіки, створю умови для організації об'єднань співвласників квартир та житлово-будівельних кооперативів, при встановленні тарифів на комунальні послуги буду враховувати рівень достатку мешканців міста, постійно домагатимусь зростання якості комунальних послуг.
   Створю в місті механізм надання молодим сім'ям коштів за пільговими відсотками на будівництво житла, сприятиму розширенню пільг для тих молодих сімей, які мають трьох і більше дітей.
   Здоров'я кожного громадянина - багатство громади. Під час реформування медичних закладів поставлю пріоритетним завданням зміцнення здоров'я, розширення медичних послуг на селі, профілактику захворювань завдяки своєчасній діагностиці висококласними спеціалістами.
   Сприятиму відродженню Нової Каховки як міста масового спорту та високої культури.
   Забезпечу дієву взаємодію та роботу органів місцевого самоврядування з органами державної влади міста (міліції, юстиції, податкової інспекції, державних фондів та інших), націлену на ефективний захист прав та свобод кожного громадянина міста.
   До кінця року створю в місті аварійно-рятувальну службу, оснащену сучасною технікою та професійно підготовленими фахівцями.
   За рік розроблю генеральний план розвитку міста. Закінчу розпочате в 1991 році будівництво водопроводу та каналізаційного колектору в південно-східному мікрорайоні. Для подальшої розбудови міста продовжу будівництво автомобільних доріг вулиць Букіна, Маяковського та пр. Перемоги.
   Забезпечу школи Нової Каховки, Таврійська, Дніпрян, Райського сучасним технічним оснащенням та навчально-методичним обладнанням.
   Видатки з міського бюджету проводитиму тільки відповідно до програм розвитку, погоджених з громадою міста.
   Для виконання цієї програми створю ефективні механізми: злагоджену роботу апарату виконавчого комітету, відділів та управлінь міської ради, комунальних підприємств та організацій.
   Місто - це наш дім! Зробимо життя в ньому комфортним та заможним!


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами