Нова Каховка | 25 Січня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2006-03-06 » Новини

Міський голова » Передвиборча програма кандидата Фуклєва Валерія Андрійовича

Передвиборча програма кандидата Фуклєва Валерія Андрійовича

   Передвиборча програма кандидата на посаду міського голови Нової Каховки (шляхом самовисування) Фуклєва Валерія Андрійовича (скорочена)

   І. Додержуюсь правозахисту кожного громадянина
   Перше: Україна - моя Вітчизна. Мені 54 роки. Я народився та виріс на Україні.
   З 1984-го року я - незалежний громадянин та один з перших, хто став займатися індивідуально-трудовою діяльністю (ремонт радіотелевізійної апаратури).
   Я завжди надавав допомогу тим, кому вона була необхідна, не проходив мимо того, що називають "беззаконням". Я не можу дивитися спокійно на те, що той чи інший чиновник порушує ПРАВА громадянина, гарантовані Конституцією та законами України.
   Поступово з підприємця я став перетворюватися в юриста. Беззаконня чиновників всіх рівнів змусили мене вивчити повністю законодавство України.
   Друге : Я бунтар по відношенню до чиновників всіх рівнів. Я, захищаючи свої конституційні права, подаю до національних судів скарги, які не по душі вельможам.
   Крім того, я постійно всюди заявляю про корумпованість та неповагу значної частини чиновників до свого народу.
   Третє : Я веду безкомпромісну боротьбу по захисту прав людини та підприємця.
   Надаю юридичну допомогу громадянам, підприємцям по захисту їх прав в судових органах.
   Доводжу до Вас та інформую, що за моєю участю звернення до Європейського Суду з прав людини по невиконанню рішень суду та невиплаті заробітної плати, Європейський суд з прав людини 13 грудня 2005 року ВИНІС ДВА РІШЕННЯ СУДУ на користь ЗАЯВНИКІВ (з Нової Каховки).
   ІІ. Буду діяти по совісті та за законами
   В чому суть моєї програми.
   Закони України, закони справедливі та вагові, повинні реально діяти. Тому прокуратура, суди та правоохоронні органи повинні та зобов'язані діяти, керуючись виключно Конституцією і законами України.
   У своїй роботі я буду додержуватися принципу, що інтереси одного пересічного громадянина для мене важливіші, ніж інтереси всієї чиновницької маси в цілому.
   Пенсіонер та інвалід в Україні повинен мати кошти на достойне життя, а не займатися принизливим підробітком, щоб фізично вижити.
   Пенсіонер заслужив своєю працею, щоб до нього відносились з повагою, а не так, як відносяться, принижаючи похилих людей.
   Вся решта людей повинна мати можливість мати роботу. Ті громадяни місцевої громади, які створюють робочі місця, в обов'язковому порядку повинні бути предметом особистої турботи зі сторони місцевої влади, в першу чергу голови місцевої ради.
   У сфері підприємництва я та людина, яка визнає пріоритет особистості перед державою. Повинна бути свобода підприємництва, цивілізована конкуренція.
   Турбота про дітей, інвалідів та похилих людей буде головною задачею та пріоритетним направленням у моїй роботі на посту голови місцевої ради м. Нова Каховка.
   На території місцевої ради м. Нова Каховка є ще велика маса проблем, про які я добре усвідомлений та знаю, як їх вирішувати. Це питання води і газу, електропостачання, транспорту, роботи ліфтового хазяйства, невиплата заробітної плати.
   Про ці та інші питання я буду відверто говорити в час спілкування з Вами, шановні виборці.
   Все це разом взяте я охопив своїм розумом та виносив у своєму серці. Мої погляди та переконання втілювались та будуть втілюватися в моїх ініціативах і в моїх діях.
   Так більше жити неможливо !
   Той міський голова м.Нова Каховка, який займе цю високу посаду після виборів, повинен нести за все, що відбувається, персональну відповідальність.
   Таку відповідальність перед Вами, шановні виборці, я готовий взяти на себе.
   Шановні співвітчизники, шановні виборці, Вашу довіру я виправдаю!


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами