Новая Каховка | 26 Сентября 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской объединенной территориальной громады

2006-03-06 » Новости

Городской голова » Передвиборча програма кандидата Волошиної Зінаїди Григорівни

Передвиборча програма кандидата Волошиної Зінаїди Григорівни

   Передвиборча програма кандидата на посаду міського голови Нової Каховки Волошиної Зінаїди Григорівни (скорочена)

   Головними критеріями моєї передвиборчої програми є такі:
   1. Створити в місті групи когеренції на основі муніципальної міліції, пожарної, воєнної частин, підприємств різних форм власності, учбових закладів різних рівнів, з людей похилого віку - що сприятиме покращанню їх здоров'я на індивідуальному рівні, а також зменшення колективного стресу завдяки оживленню Конституції Всесвіту на рівні свідомості індивідуума, яка підтримує Конституцію країни.
   2. Сприяти створенню умов для роботи групи когеренції з спеціалістів-експертів, практикуючих науково обґрунтовані технології Все­світньої Науки Творчого Розуму (НТР) - техніки ТМ Сідхи Махаріші, в приміщеннях, збудованих за принципами архітектури в гармонії з Природним Законом - Ведичної Архітектури.
   3. Ми єдині в походженні. На цій основі консолідація з різними партіями, рухами, конфесіями.
   4. Здорова жінка - здорова сім'я - здорове суспільство. Тому сприятиму створенню Ведичних учбових закладів для жінок і молоді.
   5. Підтримувати всі програми розвитку села, спрямовані на знищення бідності на селі, завдяки вирощуванню конкурентноспроможної, екологічно чистої продукції сільського господарства за принципами і технологіями Ведичної Науки. Будівництво в сільській місцевості Ведичних поселень із замкнутою інфраструктурою, при ефективному використанні бюджетних коштів із залученням вітчизняних та зарубіжних інвесторів і благодійників для підняття рівня життя сільського трудівника до рівня жителів міста і з метою повернення молоді на село для життя в самих сучасних умовах. Таким чином підключитись до Всесвітньої Програми знищення бідності та надання послуг в сфері Ведичного зеленого туризму.
   6. Підтримати будівництво в місті сміттєпереробного заводу й ідею продажу в місті товарів для населення, підприємств та інших покупців в екологічно-розчинних упаковках, щоб від їх утилізації і переробки мати корисні добрива і біотопливо, а не проблеми з забрудненням навколишнього середовища.
   7. Розповсюдження серед студентів і школярів Технології Науки Творчого Розуму з метою профілактики куріння, наркоманії, розвитку їх повного творчого потенціалу і покращанню здоров'я. Сприяти розвитку культури і спорту.
   8. Створити фонд і благодійний фонд в підтримку сорока аспектів Науки Творчого Розуму:
   o ведична Архітектура
   o ведична медицина
   o ведична освіта
   o ведичне сільське господарство
   o ведичний менеджмент
   o ведична оборона та інші.
   11. Підтримувати дружні стосунки з містами-побратимами в своїй країні й за кордоном, тобто з тими, де втілюються в життя екологічно спрямовані, ведичні миролюбиві програми. Щоб будувати дружні стосунки завдяки втіленню в життя ведичних программ у всіх сферах життєдіяльності нашої територіальноі громади, щоб жити за ведичним принципом єдності: "Весь світ - моя сім'я", а не за морально застарілими підходами виживання і боротьби з сусідами за принципами багатогранності: "Розділяй і господарюй".
   Головна ціль моєї програми - мир і добробут завдяки підтримці вами, шановні виборці, по впровадженню самих передових, найефективніших, ведичних принципів і технологій управління у всіх сферах нашої з Вами життєдіяльності, спрямованих на попередження нових і найефективніше усунення і вирішення застарілих проблем.
   "Для мене депутат міської ради - в першу чергу представник громади, а потім член партії"


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы