Нова Каховка | 30 Травня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2013-01-28 » Новини

Новокаховська міська рада » Відстоюємо інтереси громади

Відстоюємо інтереси громади

Секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко взяв участь у засіданні Спілки секретарів місцевих рад

23 січня 2013 року секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко взяв участь у засіданні Спілки секретарів місцевих рад, яка є структурним підрозділом Всеукраїнської асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». У роботі засідання, яке проходило під головуванням Галини Гереги - голови Спілки, в.о. Київського міського голови, секретаря Київради, брали участь більше 50 секретарів місцевих рад міст-членів АМУ (обласних центрів та міст обласного значення). Відкриваючи засідання, виконавчий директор Асоціації Мирослав Пітцик привітав секретарів місцевих рад та зазначив, що наразі є позитивні сигнали того, що проблеми місцевого самоврядування будуть почуті. Зокрема, він повідомив, що у Верховній Раді найближчим часом буде утворено міжфракційну групу, яка лобіюватиме інтереси місцевого самоврядування. До цієї групи могли б увійти близько 30 народних депутатів, які раніше працювали в органах місцевого самоврядування. Тому виконавчий директор АМУ звернувся до секретарів з проханням долучитись до переговорів з цими депутатами та сприяти їх входженню до групи з підтримки місцевого самоврядування. Також перед учасниками засідання виступив Президент АМУ, Криворізький міський голова Юрій Вілкул.
       Учасники засідання обговорили проблеми місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин у 2013 році. За підрахунками експертів АМУ, у Державному бюджеті на 2013 рік фінансування делегованих органам місцевого самоврядування повноважень забезпечено лише на 79 % від реальної потреби, тобто дефіцит фінансових ресурсів на виконання делегованих повноважень складає майже 30 млрд. грн. Не є виключенням щодо цього і громада Нової Каховки.
Під час обговорення цього болючого питання Олександр Лук’яненко зауважив, що ті проблеми недофінансування Києва, про які говорила Галина Герега, інші міста вже мають давно. Так згідно з діючим законодавство компанії, банки, організації, які зареєстровані у столиці, відрахування податку на доходи фізичних осіб, які працюють в офісах у регіонах, виводять до київського бюджету. Завдяки цьому, кияни, у яких заробітна плата майже удвічі більша ніж середня по країні, мають ще й і найнижчі комунальні тарифи та муніципальні надбавки до зарплат.
       Спілка секретарів місцевих рад АМУ прийняла Звернення до Прем’єр-міністра України М.Азарова щодо вирішення проблем бюджетного забезпечення територіальних громад у 2013 році шляхом внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» за результатами І-го кварталу 2013 року.
       Учасники засідання обговорили проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», нова редакція якого готується Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за активної участі експертів Асоціації міст України. Закон має бути прийнятий у червні 2013 року. Також були обговорені проблеми поліпшення виборчого процесу на місцевому рівні.

Довідка: Асоціація міст України є Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування, яка була створена у 1992 році. Станом на 20.01.2013 р. АМУ об’єднує 552 міста, селища, села. Асоціація бере активну участь у формуванні законодавчої бази місцевого самоврядування, реформуванні бюджетної політики та міжбюджетних відносин, надає інформаційну, організаційну та консультативну допомогу своїм членам, опікується проблемою підготовки і перепідготовки муніципальних кадрів, налагоджує міжнародні побратимські зв‘язки між містами.
У структурі Асоціації діють 14 фахових спілок та секцій. Спілка секретарів місцевих рад була створена у 2000 році з метою налагодження професійних контактів та обміну досвідом роботи. Серед основних напрямів діяльності Спілки - сприяння підвищенню кваліфікації секретарів, підготовка пропозицій щодо вдосконалення законодавства у сфері місцевого самоврядування та ін.

Організаційний відділ Новокаховської міської ради


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами