Нова Каховка | 13 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-05-29 » Новини

Новини » Інформація архівного відділу

Інформація архівного відділу

На зберіганні в архівному відділі знаходяться документи Відкритого акціонерного товариства «Будівельне монтажне управління – 8».
Історія підприємства бере свій початок від будівельного управління – 8, у складі тресту «Каховбуд», яке безпосередньо брало учать в будівництві ГЕС.
У 1963 році будівельне управління – 8 перетворено на будівельно-монтажне управління – 8 тресту «Каховсільбуд». У зв’язку з перейменуванням тресту відповідно до наказу Мінбуду УРСР від 06.12.1963 № 305 будівельно-монтажне управління стало підпорядковуватися спеціалізованому тресту «Каховсільгоспбуд». На підставі Постанови Ради Міністрів УРСР від 18.01.1966 «Про передачу будівельних організацій, підприємств, установ, машин і механізмів Міністерству сільського будівництва» трест був переданий у створений Мінсільбуд і з 04.02.1966 перейменований у «Каховсільбуд».
За часи роботи колективу будівельно-монтажного управління – 8 введені в дію тисячі квадратних метрів виробничих площ на Новокаховському електромашинобудівельному заводі, заводі «Сокіл», винзаводі «Таврія», меблевій фабриці, монтажно-заготівельному заводі, сільському будівельному і домобудівельному комбінатах, заводі силікатної цегли та інших.
Значний вклад трудівників будівельно-монтажного управління – 8 в розвиток соціальної інфраструктури Нової Каховки: торгівельний центр, готель «Дружба», електромеханічний технікум, ПТУ-14, школа-інтернат, будинок побуту, їдальні, дитячі комбінати, житлові будинки та десятки інших об’єктів.
У 1996 році будівельно-монтажне управління – 8 перетворено у відкрите акціонерне товариство «Будівельне монтажне управління – 8».
Відкрите акціонерне товариство «Будівельно-монтажне управління – 8» передало на державне зберігання до архівного відділу документи з кадрових питань (особового складу) за 1953–2003 роки.
Для підтвердження трудового стажу чи заробітної плати працівники відкритого акціонерного товариства «Будівельно-монтажне управління – 8», які працювали у 1959–2003 роках, можуть звертатися до архівного відділу Новокаховської міської ради.
На час карантину звернення, оформлені відповідно до чинного законодавства, можна надіслати на електронну пошту: nkarhiv@ukr.net, або поштою на адресу: вул. Гагаріна, 8, м. Нова Каховка, Херсонська область, 74900.
До відома, надання архівних довідок, необхідних для забезпечення соціального захисту громадян, відповідно до статті 35 Закону України "Про Національний архівний фонд і архівні установи" здійснюється безоплатно.


Архівний відділ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами