Нова Каховка | 13 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-05-28 » Новини

Новини » В Новій Каховці відбулась 82-а позачергова сесія міської ради

В Новій Каховці відбулась 82-а позачергова сесія міської ради

Сьогодні, 28 травня, в Новій Каховці відбулася 82-а позачергова сесія міської ради 7-го скликання. В роботі сесії взяв участь 21 депутат з 36, що були обрані до неї.

На початку сесії міський голова Володимир Коваленко привітав з днем народження та вручив квіти депутатам ради Олені Михайловій та Наталії Марченко.

Він подякував їм за громадянську позицію та за активну діяльність на користь громади.

Депутати розглянули 29 питань порядку денного і прийняли по ним відповідні рішення.

Здебільшого питання стосувались внутрішнього перерозподілу в рамках вже затверджених призначень на поточний рік для головних розпорядників коштів бюджету Новокаховської ОТГ.

Ці рішення приймались через внесення змін до вже затверджених міських програм.

Серед них були: «Програма фінансової підтримки підприємств комунальної власності міста Нова Каховка на 2020-2022 роки», «Програма реалізації соціальної політики на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 21.11.2019 №2347 «Про затвердження міської Програми реалізації соціальної політики на 2020-2022 роки», «Програма розвитку культури і туризму Новокаховської міської територіальної громади на 2020-2022 роки»,  «Програма розвитку фізичної культури та спорту на території Новокаховської міської територіальної громади на 2020 – 2022 роки».

Перерозподіл коштів проводився з метою збалансування видатків на нагальні потреби комунальних установ та закладів у зв’язку з роботою в умовах карантину.

Окремим блоком депутати розглянули питання щодо підтримки медичних закладів міста. Були внесені зміни до «Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Новокаховської міської ради на 2020-2022 роки», «Програми місцевих стимулів для медичних працівників на території Новокаховської міської ради на 2018-2022 роки», «Програми забезпечення транспортного обслуговування загальноміських заходів на 2020 рік» та «Програми забезпечення виконання військового обов’язку громадянами на 2020-2021 роки».

Не залишили без уваги депутати і потреби старостинських округів, внісши зміни до «Програми розвитку інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської територіальної громади на 2020 -2022 роки» стосовно проведення ремонту вулиці Наддніпрянської та однієї з артезіанських свердловин в селі Веселе.

В рішенні «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 року №2585 «Про бюджет Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» були розписані всі запропоновані зміни та визначені джерела їхнього фінансування.

Також був розглянутий блок майнових і земельних питань, якими забезпечено сталий характер функціонування суб’єктів господарювання, які зверталися до міської влади за вирішенням своїх поточних питань володіння та розпорядження майном та земельними ділянками.

Підводячи підсумок роботи сесії, міський голова Володимир Коваленко зазначив, що після успішного старту на початку поточного року, коли станом на 1 квітня за три місяці місто мало 16% зростання бюджетних надходжень, за квітень цей показник (за чотири місяці)  впав до 3%. Попередні оцінки травня дають підстави для обережного оптимізму стосовно виконання плану бюджетних надходжень.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами