Нова Каховка | 13 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-05-27 » Новини

Новини » 1 червня дитсадки Нової Каховки готуються прийняти близько 700 малюків

1 червня дитсадки Нової Каховки готуються прийняти близько 700 малюків

Вчора, 26 травня, в залі засідань Новокаховської міської ради відбувся інструктаж керівників та медичних працівників дитячих дошкільних закладів (далі ДДЗ) Новокаховської ОТГ та м.Таврійськ які повинні розпочати приймати дітей з 1 червня.

Інструктаж проводили фахівці Новокаховського відділу держпродспоживслужби (ДПСС), які і раніше працювали в царині контролю за діяльністю ДДЗ і дотриманню в них санітарних норм.

Основою для спілкування стала постанова №25 Головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)». Обговоренню саме її вимог і було присвячене півтори години спілкування.

Нічого особливо нового для працівників ДДЗ в постанові не було. Може тільки вимоги до соціального дистанціювання та більш жорсткого контролю за режимом температурного скринінгу дітей і проведення дезінфекцій приміщень та місць перебування дітей трохи не звичні і викликали жваве обговорення серед співробітників ДДЗ.

Чомусь викликало непорозуміння положення про відповідальність керівника закладу за можливість захворювання дітей. Керівник міської структури ДПСС Світлана Собко на це резонно нагадала, що відповідальність у всі часи була саме на керівнику садочка. Коронавірус тут нічого не змінив. А ось бажаючих нести відповідальність поменшало…

Всього з 23 ДДЗ в Новокаховській ОТГ свої двері для прийому дітей 1 червня відкриють 14 закладів, які планують прийняти понад 670 дітей.

Але як нам повідомила Вікторія Костенко, яка в міському відділ освіти курує роботу ДДЗ, ці цифри не остаточні і вони ще до 1 червня можуть змінитись.

Для того, щоб дитину прийняли до групи, батьки повинні заповнити спеціальну анкету, відповіді на питання якої будуть слугувати своєрідним первинним допуском для дитини у садочок. Анкети будуть перевірені фахівцями, які оцінять відповіді і зроблять висновок щодо можливості прийому дитини в заклад.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами