Нова Каховка | 13 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-05-22 » Новини

Новини » Інформація архівного відділу

Інформація архівного відділу

На зберіганні в архівному відділі знаходяться документи ліквідованого Відкритого акціонерного товариства «Спеціалізована пересувна механізована колона – 605».
З метою забезпечення виконання у 1977 році зростаючих обсягів будівельно-монтажних робіт, відповідно до наказу Міністерства сільського будівництва УРСР від 23 лютого 1977 р. № 53, для виконання монтажу технологічного устаткування і санітарно-технічних робіт з 01 лютого 1977 року у складі тресту «Каховсільспецмонтаж» було створено Спеціалізовану пересувну механізовану колону № 605 (далі – СПМК – 605), із місцезнаходженням у м. Нова Каховка.
На початку створення на СПМК – 605 працювало приблизно від 150 до 190 осіб. Це були інженерно-технічні працівники та працівники робочих професій: газоелектрозварники, електрики, електрозварники, слюсарі, слюсарі-монтажники, слюсарі-сантехніки, слюсарі-шофери, різноробочі, муляри, дефектоскопісти, стропальники, машиністи, трактористи, штукатури та інші.
На підставі постанови Херсонського обласного агропромислового комітету від 02 січня 1986 року № 1 та наказу Держагропрому УРСР від 14 лютого 1986 року № 50 у складі Херсонського «Агропрому» створено Херсонське обласне кооперативно-державне об’єднання по агропромисловому будівництву «Херсоноблагрубуд», в безпосереднє підпорядкування якому передані всі первинні будівельні підрозділи ПУ «Каховсільбуд», обласного об’єднання «Облміжколгоспбуд», «Головпродвинпрому», «Укрсільгосп-техніки» і «Мінплодовочегоспу», розташованих в містах Нова Каховка, Каховка та інших районах області.
На підставі наказу Херсонського обласного кооперативно-державного об’єднання по агропромисловому будівництву «Херсоноблагрубуд» від 04 липня 1986 року № 288 трест «Каховсільспецмонтаж» ПУ «Каховсільбуд» перейменовано в трест «Херсонагроспецмонтаж» в м.Нова Каховка Херсонського обласного кооперативно-державного об’єднання по агропромисловому будівництву «Херсоноблагробуд» Украгробуду. Таким чином СПМК – 605 стало підпорядкованим тресту «Херсонагроспецмонтаж».

20 грудня 1991 року загальними зборами трудового колективу СПМК – 605 прийнято рішення про перетворення з січня 1992 року СПМК – 605 «Херсонагроспецмонтаж» у Мале підприємство та затвердження Статуту.
Відповідно до Указу Президента України від 26 листопада 1994 року № 699/94 «Про заходи щодо забезпечення прав громадян на використання приватизаційних майнових сертифікатів», на підставі наказу Регіонального відділення по Херсонській області Фонду державного майна України від 29 березня 1996 року № 362 шляхом перетворення державного підприємства «СПМК – 605» створено Відкрите акціонерне товариство «СПМК-605» (далі – ВАТ «СПМК – 605») та затверджено Статут.
На підставі рішення загальних зборів акціонерів ВАТ «СПМК-605» від 16 жовтня 1997 року , наказу ВАТ «СПМК-605» від 23 квітня 1998 року № 20 було створено Дочірнє підприємство «Ремжилсервіс» та затверджено Статут.
Серед видів діяльності дочірнього підприємства був загальнобудівельний ремонт, обслуговування та ремонт внутрішніх систем опалення, водопостачання, вентиляції, каналізації, електропостачання, санітарно-технічного устаткування, зовнішніх мереж тепло і водопостачання, каналізації у житлових будинках.
07 листопада 2008 року загальними зборами акціонерів ВАТ «СПМК –605» було прийнято рішення про ліквідацію ДП «Ремжилсервіс».
З часом, загальними зборами акціонерів ВАТ «СПМК-605 від 24 березня 2010 було прийнято рішення про ліквідацію ВАТ «СПМК-605».
На момент ліквідації кількість штатних працівників складала 10 осіб.
Для підтвердження трудового стажу чи заробітної плати колишні працівники ВАТ «СПМК – 605», а також ДП «Ремжилсервіс» можуть звертатися до архівного відділу Новокаховської міської ради. На час карантину звернення, оформлені відповідно до чинного законодавства, можна надіслати на електронну пошту: nkarhiv@ukr.net, або поштою на адресу: вул. Гагаріна, 8, м. Нова Каховка, Херсонська область, 74900.
До відома, надання архівних довідок, необхідних для забезпечення соціального захисту громадян, відповідно до статті 35 Закону України "Про Національний архівний фонд і архівні установи" здійснюється безоплатно.


Архівний відділ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами