Новая Каховка | 12 Июля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской обединенной территориальной громады

2019-10-18 » Новости

Новости » «Ігри патріотів Херсонщини»: II тур взято!

«Ігри патріотів Херсонщини»: II тур взято!

17 жовтня в міській бібліотеці для дітей зібрались переможці I (місцевого) туру інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», вчителі та бібліотекарі.
З травня по вересень читачі бібліотек Новокаховської Централізованої бібліотечної системи та шкільних бібліотек, учні 4-9-х класів вивчали природу, історію та літературу Херсонщини, грали в ігри та змагалися у вікторинах. Всього учасників - 414 учнів, з них переможцями стали – 31 дитина. З вітальним словом до присутніх звернулася завідуюча міською бібліотекою для дітей Валентина Карпенко.
Власне, це змагання проходило у формі тестування, де дітям пропонувалося відповісти на ряд питань, що відповідають тематиці конкурсу. Вирішувати долю переможців мало компетентне журі, до складу якого увійшли вчителі історії та географії, а також бібліотекарі. Та, поки йшла перевірка результатів тестування, усі присутні мали нагоду стати учасниками віртуальної подорожі Херсонщиною, яку провела провідний бібліотекар старшого відділу Наталія Жаданова. Усі разом побували на «географічних ювілеях», які у цьому році святкують населені пункти Херсонської області, щоб дізнатися більше природу походження імені міста чи селища та чим вони відомі на Херсонщині.
Та, звичайно, усі учасники чекали своїх заслужених нагород. Кожен переможець I (місцевого) туру отримав грамоту і карту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки». Нагороди вручила директор Новокаховської Централізованої бібліотечної системи Людмила Петрова.
А Переможцями ІІ туру стали:
- Березовська Валерія – учениця 5-В класу ЗОШ № 10
- Мартюшева Вікторія – учениця 6-Б класу Дніпрянської ЗОШ
- Назарова Ангеліна – учениця 8-го класу Дніпрянської ЗОШ
Усі ми знаємо, що солодке – то пожива для розуму. Для наших розумних переможців солодке в цей день привіз депутат Новокаховської міської ради Сергій Хоменко.
Тож, кожен переможець I (місцевого) туру отримав набір цукерок, а троє переможців понесли додому смачні та яскраві торти. Звичайно, приємно отримувати дарунок, якщо ти заслужив його власним розумом. Тож, ми дякуємо Сергію Хоменку за допомогу та підтримку, а усіх учасників турніру вітаємо, бажаємо подальших успіхів у вивченні історії рідного краю. Переможцям же II туру хочеться побажати особливих успіхів, тому що їх чекає ще одне випробування – поїздка у листопаді місяці до міста Херсон, де відбудеться вже заключний, III етап турніру. Ще є час на підготовку. Вивчаймо та пізнаваймо історію, природу та літературу рідного краю!


Відділ культури та туризму

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы