Новая Каховка | 08 Июля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской обединенной территориальной громады

2019-10-18 » Новости

Новости » Вебінар на тему: «Наркотики-небезпека»

Вебінар на тему: «Наркотики-небезпека»

Однією з найгостріших проблем сьогодення, яка постала і залишається перед суспільством є вживання наркотичних речовин дітьми та молоддю. Особливою проблемою у другій половині XX століття стало поняття «наркотики», «наркоман», «наркоманія». Це страшне явище досягло масштабів епідемії та поширюється досить швидкими темпами.
Одним із важливих напрямів діяльності міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі (правопорушень, тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу, тощо). А однією з найпоширеніших та ефективних форм профілактичної роботи, що досить часто використовується у практиці, залишається лекційна робота.
З метою підвищення рівня професійної компетенції фахівців із соціальної роботи в галузі профілактики вживання наркотиків молоддю, спеціалісти центру 17 жовтня 2019 року прийняли участь у вебінарі на тему: «Наркотики-небезпека». В ході навчання розглянуто питання про різні види наркотичних речовин, ознаки і фізіологічні особливості поведінки людини, яка вживає наркотики, правові наслідки та відповідальність перед законом.
Ті знання, які отримали фахівці із соціальної роботи допоможуть під час проведення лекційних заходів серед учнівської та студентської молоді більш детально розкрити проблему наркоманії, донести інформацію до підростаючого покоління, щодо недопустимості легковажного ставлення до власного організму і життя в цілому. Адже наркоманія - значно більша біда, ніж інші шкідливі звички, та позбутися її лише за допомогою сили волі майже неможливо. Профілактичні заняття мають єдину мету: навчити молодь правилам безпечної поведінки та вберегти їх від тих можливих помилок, за які вони будуть шкодувати все життя.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы