Новая Каховка | 02 Июня 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-10-16 » Новости

Новости » Як залучати позабюджетні кошти для проектів Новокаховської міської ОТГ?

Як залучати позабюджетні кошти для проектів Новокаховської міської ОТГ?

17 жовтня о 13:00 в малій залі засідань Новокаховської міської ради (проспект Дніпровський, 23, І поверх) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми залучення позабюджетних коштів посадовими особами органів місцевого самоврядування та громадськими організаціями для проектів розвитку та громадських ініціатив.

Недостатня співпраця громадських організацій та органів місцевого самоврядування призводить до зниження ефективності залучення коштів та послаблення організацій громадянського суспільства та їхньої інституційної спроможності. Ця ситуація може вплинути на зростання пасивності мешканців громади та уповільнення розвитку партисипативної демократії на місцевому рівні.

Громадська організація ГО “Центр UA” разом з мешканцями Новокаховської територіальної громади, депутатами міської ради, громадськими активістами та представниками старостатів обговорять, як виправити цю ситуацію, аби розвивати проекти та громадські ініціативи у громаді.

Питання до обговорення:
1. Якою має бути довгострокова стратегія залучення позабюджетних коштів ОТГ?
2. Які джерела фінансування можна залучити на реалізацію проектів розвитку та громадські ініціативи?
3. Як залучити громадські організації, активістів та ініціативи до партнерства із ОМС у розробці проектів, щоб покращити інвестиційний образ ОТГ?

Учасники консультації:
Наталія Біла, начальник відділу управління проектами Новокаховської міської ради
Анатолій Білий, в.о. старости Дніпрянського старостинського округу
Людмила Аннас, в.о. старости Веселівського старостинського округу
Лариса Житченко, голова громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради
Сергій Нікітенко, регіональний представник ГО “Центр UA” у Херсонській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Нікітенка за телефоном (050) 547 05 59 або на пошту most.ks.ua@gmail.com.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы