Новая Каховка | 12 Июля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской обединенной территориальной громады

2019-10-15 » Новости

Новости » Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

10 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Були розглянуті питання порядку денного, зокрема: про захист житлових та майнових прав дітей; про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (призначення опіки/піклування над дітьми); розгляд ухвал суду про підготовку висновку щодо визначення місця проживання дитини; про стан виконання батьківських обов’язків відносно неповнолітніх дітей; про стан виховання, утримання і розвитку неповнолітньої дитини у прийомній сім’ї; затверджені та переглянуті індивідуальні плани дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей.
Були розглянуті дві справи за ухвалами судів про підготовку висновків органу опіки та піклування щодо визначення місця проживання дітей.
Батькам, які були присутні на засіданні комісії та яким уже рішенням виконкому було визначено способи участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею, було доведено до відома зміни в законодавстві. Роз’яснено, що невиконання рішення органу опіки та піклування щодо визначення способів участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від дитини, - тягне за собою накладення штрафу від ста до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вищезазначене діяння, вчинене повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягне за собою накладення штрафу від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та тимчасове обмеження того з батьків, з ким проживає дитина, у праві виїзду за межі України та обмеження у праві керування транспортним засобом - до виконання рішення в повному обсязі (ст. 184 Кодексу про адміністративні правопорушення).
З позитивним рішенням розглянули справи щодо вчинення правочинів з житлом, право користування яким мають діти. У всіх випадках батькам буде надано дозвіл з дотриманням майнових прав дітей.

Планове засідання комісії з питань захисту прав дитини відбудеться 14 листопада 2019 року.Cлужба у справах дітей
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы