Новая Каховка | 05 Июня 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-10-15 » Новости

Новости » Пільги на оплату ЖКП у готівковій формі – діалог з громадськістю

Пільги на оплату ЖКП у готівковій формі – діалог з громадськістю

Однією з пільг, яка призначається Управлінням праці та соціального захисту населення є пільги на житлово-комунальні послуги, якими ветерани війни, учасники бойових дій користуються найчастіше. З метою донесення до зазначеної категорії осіб нового механізму надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі 10 жовтня 2019 року в управлінні праці та соціального захисту населення проведено робочу зустріч з головами громадської організації "Учасників бойових дій та ветеранів АТО – Біла Стріла", Міського осередку Всеукраїнської організації "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ", Новокаховської міської ради ветеранів війни і праці. 13 жовтня 2019 року проведено зустріч з головою та членами Новокаховської міської спілки ветеранів Афганістану "Пам'ять".
Під час зустрічей роз»яснені положення Постанови КМУ від 17 квітня 2019 року №373 «Деякі питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» зі змінами, відповідно до якої з 01 жовтня 2019 року запроваджено надання пільги з оплати за житлово-комунальні послуги як у безготівковій так і у готівковій формі. Акцентовано увагу, на те що виплата пільги у грошовій готівковій формі здійснюється за заявою пільговика поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити. Виплата пільг у грошовій готівковій формі здійснюється з початку опалювального(неопалюваного) сезону, шляхом перерахування на рахунок пільговиків, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти AT „Укрпошта”.

Начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг Коренкова О.В. звернула увагу, що пільговик має право отримати пільгу у готівковій формі за власним бажанням відповідно до поданої до УПСЗН заяви, але у разі виникнення заборгованості з оплати послуг у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги вподальшому буде здійснюватися у безготівковій формі. Зауважила, що пільговики зобов’язані вразі зміни обставин, які впливають на надання пільг повідомляти про такі обставини до УПСЗН.
Важливо пам»ятати, що суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, повертаються пільговиком до державного бюджету, а у разі відмови добровільно повернути суму надміру перерахованої (виплаченої) пільги питання про її примусове стягнення вирішується у судовому порядку.

Спеціалісти Управління відповіли на питання учасників зустрічі та запропонували тим, хто має бажання отримати пільгу на ЖКП в готівковій формі звернутися до Управління у визначені Постановою КМУ від 17 квітня 2019 року №373 терміни.»


УПСЗН

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы