Новая Каховка | 04 Апреля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-10-15 » Новости

Новости » Свято до Дня козацтва «За волю і віру хоробро стояли, поляка і турка під страхом тримали» в Дніпрянській ЗОШ

Свято до Дня козацтва «За волю і віру хоробро стояли, поляка і турка під страхом тримали» в Дніпрянській ЗОШ

Українська козачина - це важливий період в історії України, сповнений героїзму, слави та гордості за наш народ. 14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва. У серцях людей це свято завжди пробуджує найкращі асоціації та найсвітліші думки, адже ми всі якоюсь мірою козаки, у всіх нас в душі живе жага до перемоги та сила, що веде нас вперед! Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Унікальність історії нашого народу полягає в тому, що в козаччині виявлявся потяг до волі наших предків. Традиції, звичаї українських козаків і в наш час служать основою виховання захисників рідного краю.
Все частіше ми звертаємось до наших витоків: історії нашої країни, рідної мови, козацької вольниці... Звертаємось до минулого, щоб зрозуміти сучасне.
11 жовтня в Дніпрянській ЗОШ I-III ступенів, з метою популяризації культурно-історичних цінностей свого народу, було проведено спортивне літературно-музичне свято «За волю і віру хоробро стояли, поляка і турка під страхом тримали »..
Учасники свята радо зустрічали гостей, за українською традицією пригощали хлібом-сіллю. А далі почались спортивні змагання за участю хлопців 3-х класів. Учні змагались в різних естафетах. Хлопці продемонстрували витривалість, силу та швидкість , після чого були нагороджені грамотами та солодкими подарунки.
Сьогодні козак – це не той, хто одягнений у вишиванку і шаровари. Козак – передусім воїн за духом, і воюватиме він тільки за честь і свободу.
Учні нашої школи продемонстрували над швидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.


Дніпрянська ЗОШ

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы