Нова Каховка | 06 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-09-19 » Новини

Новини » До відома керівників підприємств, установ та організацій міста!

До відома керівників підприємств, установ та організацій міста!

Розпочато роботу по складанню паспортів архівних підрозділів (далі – архівів) на підприємствах, установах, організаціях (далі – установи), які є джерелами формування Національного архівного фонду України.
Віднесення документів установ до Національного архівного фонду здійснюється тільки за рішенням ЕПК Державного архіву Херсонської області.
Паспорт складається щорічно працівником архіву або особою, відповідальною за архів установи відповідно до пункту 7 глави 4 розділу Х Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 червня 2015 року № 1000/5, із змінами (далі – Правил) та за формою, наведеною у додатку 40 до Правил.
Підставою для складання паспорта є книга надходження та вибуття документів архіву.
Паспорт складається з трьох розділів: відомості про документи, відомості про приміщення, відомості про кадри.
У першому розділі по кожному окремому показнику необхідно внести загальну кількість справ (графа 3) та їх крайні дати (графа 4), які зберігаються в архіві установи на час складання паспорта.
До паспорта архіву складається пояснювальна записка, у якій відображаються відомості про зміни у назві, підпорядкованості, організаційно-правовому статусі установи, зазначаються причини змін показників порівняно з попереднім паспортом у назвах та кількості фондів, кількості справ, крайніх датах справ, умов зберігання.

Паспорт архіву та пояснювальна записка до нього складається та підписується відповідно до вимог Правил тільки працівником архіву або особою, відповідальною за архів установи у двох примірниках, один з яких надсилається відповідній державній архівній установі або архівному відділу міської ради.
До архівного відділу Новокаховської міської ради паспорт архіву та пояснювальну записку необхідно подати до 15 жовтня 2019 року для подальшого узагальнення та надання даних до державного архіву області.
При необхідності консультаційно-методичну допомогу по складанню та оформленню паспорта архіву Ви можете отримати в архівному відділі Новокаховської міської ради.


Архівний відділ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами