Нова Каховка | 06 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-09-13 » Новини

Новини » Спеціалісти Новокаховського управління закликають боржників м. Нова Каховка до свідомості

Спеціалісти Новокаховського управління закликають боржників м. Нова Каховка до свідомості

У серпні п. р. закінчився строк сплати майнових податків, тому спеціалісти Новокаховського управління звертаються до громадян та підприємців - фізичних осіб м. Нова Каховка, у яких рахується борг (по платі за землю, по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та по транспортному податку) не зволікати з виконанням податкових зобов’язань і не чекати неприємних відчуттів від отриманої суми штрафів та пені (яка нараховується за кожен день прострочення), а прискорити сплату свого податкового боргу.
Стягнення боргу по майновим податкам – це проблемне питання сьогодення. Адже, станом на 01.09.2019 податковий борг фізичних осіб м. Нова Каховка по майновим податкам складає 3555 тис.гривень. До того ж, велика кількість фізичних осіб, які мають земельні ділянки під власними забудовами та іншому користуванні, заборгували перед місцевою громадою. Через їх несумлінність місцевий бюджет вже недоотримав майже 550 тис. грн., - повідомила начальник Новокаховського управління Галина Серебрянська. Окрім того, вона нагадала, що при невчасній сплаті податків борги стягуються в примусовому порядку зі сплатою сум державного мита та судових витрат та закликала громадян проявити свідомість і дисциплінованість – сплатити податок за надані в користування земельні ділянки. Також очільниця звернула увагу на те, що відповідно до ст. 141 Земельного кодексу України систематична несплата земельного податку або орендної плати є підставою для припинення права користування земельною ділянкою. Громадяни, які мають підстави для отримання пільг щодо сплати земельного податку, повинні надати документи, що посвідчують їх право на пільгу. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм. Тільки після підтвердження пільги (надання до контролюючого органу відповідного документу) буде проведено перерахунок податкового зобов’язання.
Тож, шановні платники податків! З метою недопущення застосування заходів стягнення, запрошуємо Вас провести звірку нарахованих і сплачених платежів та терміново сплатити борг. Допоможуть вирішити всі проблемні питання спеціалісти Новокаховської ДПІ Новокаховського управління (м. Нова Каховка, вул. Горького, 11-а, вікно №11-12).


Новокаховське управління ГУ ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці
Крим та м. Севастополі


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами