Нова Каховка | 25 Лютого 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-01-25 » Новини

Новини » Посилення співпраці служб, які надають соціальні послуги жителям Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади

Посилення співпраці служб, які надають соціальні послуги жителям Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади

Відповідно до положення про міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради його основними завданнями є проведення фахівцями із соціальної роботи соціально-профілактичні заходи, спрямовані на попередження потраплянню сімей у складні життєві обставини. Спеціалісти центру постійно підвищують свою кваліфікацію відвідуючи тренінги, навчання, приймають участь у вебінарах, семінарах проходячи тести, обмінюючись досвідом та черпаючи нові знання під час зустрічей із представниками суб’єктами із соціальної роботи.
Завдання центру тісно переплітаються з основними функціями діяльності Новокаховського бюро правової допомоги, яке, відповідно до Закону «Про безоплатну правову допомогу», всіляко надає правову підтримку особам, які потребують юридичної допомоги, та представляє їхні інтереси в органах влади.
21 січня 2021 року до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітала головний спеціаліст відділу «Новокаховське бюро правової допомоги» Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Ірина Зальвовська. Головна мета робочої зустрічі – обговорення законодавства у сфері земельних відносин.
В рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» фахівчинею було роз’яснено порядок безоплатної приватизації земельної ділянки та надано детальну інформацію про те, хто має право і в яких розмірах отримати земельну ділянку, куди і з якими документами потрібно звертатись громадянам, зацікавленим в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності.
В ході зустрічі сторони обмінялися інформацією про свою діяльність, обговорили питання, щодо належного рівня співпраці. Було запропоновано низку соціально–важливих тем для проведення відповідних спільних заходів, які мають на меті захистити права, свободи сімей, дітей та молоді.
По завершенню учасники засідання окреслили план спільних дій та пріоритетні завдання профілактичної роботи.
Нагадуємо, що послуги, які надаються центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, безкоштовні, тому, якщо у Вас виникли питання, з якими самостійно впоратися Ви не в змозі, завітайте до центру, який знаходиться за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5.


Міський центр соціальних
служб для сім’ї, дітей та молодіНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами