Нова Каховка | 21 Січня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-11-23 » Новини

Новини » Увага! Актуальні гранти та конкурси у 2021 році!

Увага! Актуальні гранти та конкурси у 2021 році!

Міська влада інформує: з метою сприяння соціальному і економічному розвитку місцевого самоврядування Херсонської області та посилення фінансової спроможності громад, шляхом залучення коштів міжнародних організацій та донорів для реалізації проектів, а також підтримки бізнесу як складового елементу наповнення місцевих бюджетів, зокрема щодо подолання наслідків поширення СОVID-19, здійснено підбір актуальних грантових програм та конкурсів які проводяться міжнародними організаціями та донорами.

Детальніше:

1. Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE).
Загальна вартість – 50 млн.дол.США.
Напрямки діяльності: сприяння місцевим органам самоврядування у підвищенні ефективності управління ресурсами та послугами, які відповідають пріоритетам громади.
Фінансування проектів: нові сільськогосподарські підприємства, що об’єднують місцевих виробників в регіональну постачальну мережу, проекти місцевої транспортної інфраструктури або плани оренди, щоб ОТГ отримувала дохід від оренди земель громади, що не використовуються. Проекти остаточно залежатимуть від місцевих пріоритетів та ресурсів, обраних кожною ОТГ.
Заявники: ОТГ
Дедлайн: до 07.06.2021
Посилання: https://donors.decentralization.gov.ua/project/dobre

2. Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE)

Країни проекту: Вірменія, Азербайджан. Білорусь, Грузія. Молдова, Україна
ПАРТНЕР-ВИКОНАВЕЦЬ: Німецький банк розвитку (KfW).
Фонд має на меті сприяння економічному розвитку та процвітанню шляхом додаткового сталого фінансування насамперед мікро- та малих підприємств (ММП) та приватних господарств через відповідні місцеві фінансові установи.
Бенефіціари
Мікро-, малі та середні підприємства, а також приватні господарства з низьким доходом
Бюджет ЄС: 5,1 млн євро
Тривалість проекту: 2009 - 2021
Посилання: https://www.efse.lu

3. Фінсько-український трастовий фонд

Трастовий фонд забезпечує грантове фінансування для стимулювання співпраці двох країн у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики.
Ціль Трастового фонду - сприяти співпраці між Фінляндією та Україною та визначити можливості надання консультаційних послуг та інвестицій для проектів у сферах енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, виробництва енергії з відходів та створення інтелектуальних енергетичних систем.
Органи місцевого самоврядування, лікарні, школи, дитсадки, бізнес (МСП).
Обсяг гранту – 150 тис.євро
Дедлайн – постійнодіючий
Посилання: https://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund

4. Грантова програма на підтримку ініціатив громадянського суспільства та медіа у сфері протидії корупції

Програма “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні ?ВзаємоДія!” передбачає подання заявок на реалізацію проектів, які мобілізують суспільство на запобігання корупції, розроблення аналітичних матеріалів щодо механізмів підвищення обізнаності та виховання цінностей, спрямованих на запобігання корупції.
Зареєстровані українські неприбуткові організації громадянського суспільства (громадські спілки, волонтерські організації, благодійні фонди, аналітичні центри, наукові установи, а також інформаційні агентства).
Дедлайн: до 31.01.2021
Посилання: https://www.prostir.ua/?grants=hrantova-prohrama-na-pidtrymku-initsiatyv-hromadyanskoho-suspilstva-ta-media-u-sferi-protydiji-koruptsiji-2

5. ІНІЦІАТИВА EAST В РАМКАХ ПВЗВТ (ЄІБ)

Ініціатива “East” в рамках Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) сприяє зміцненню потенціалу приватного сектору, зокрема МСП, для конкурування на місцевих та міжнародних ринках. Метою ініціативи є розширення доступу до фінансування у вигляді поліпшених умов кредитування; підтримки мікрофінансових установ у забезпеченні фінансування для місцевих мікропідприємств та надання адресної фінансової та технічної допомоги пріоритетним виробничо-збутовим мережам в агрохарчовій галузі.
Малі та середні підприємства.
Дедлайн: 2016-2021
Посилання: http://www.eu4business.eu/uk/programme/programa-initiative-east-v-ramkah-pvzvt

6. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ФОНД ДЛЯ ПІВДЕННО-СХІДНОЇ ЄВРОПИ (EFSE)

Фонд має на меті сприяння економічному розвитку та процвітанню шляхом додаткового сталого фінансування насамперед мікро- та малих підприємств та приватних господарств через відповідні місцеві фінансові установи.
Малі та середні підприємства, приватні господарства.
Дедлайн: 2009-2021
Посилання: https://eu4business.eu/uk/programme/yevropeyskyy-fond-dlya-pivdenno-shidnoyi-yevropy-efse

7.  ЖІНКИ У БІЗНЕСІ

Програма допомагає малим та середнім підприємствам під керівництвом жінок в отриманні доступу до фінансових ресурсів та ноу-хау, необхідних для розвитку. ЄБРР надає доступ до фінансових ресурсів через відкриття кредитних ліній із залученням місцевих банків, призначених для МСП під керівництвом жінок, а також надає бізнес консультації, щоб допомогти підприємствам стати більш конкурентоспроможними. Крім того, програма пропонує тренінги, наставництво та іншу підтримку для надання можливості жінкам-підприємцям ділитися досвідом та навчатися один в одного.
Малі та середні підприємства під керівництвом жінок
Дедлайн: 2016-2022
Посилання:https://eu4business.eu/uk/programme/zhinky-u-biznesi

8. КОНКУРС “КУЛЬТУРНІ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ”

Мета конкурсу - стимулювання почуття приналежності членів територіальних громад до їх спільного культурного простору, розвиток культурного туризму та підтримку місцевих культурних ініціатив. Також відкривається можливість для українських територіальних громад встановлювати партнерство з Європейськими культурними столицями та у майбутньому претендувати на статус Культурної столиці Європи. Бюджет програми – 40 млн.грн. У 2020-2021 роках буде проведено конкурс за почесні річні статуси:
Велика культурна столиця-2022
Мала культурна столиця-2022
Книжкова столиця-2022
Органи місцевого самоврядування
Дедлайн: 30.03.2021 (до 18.00 за київським часом)
Посилання:https://uaculture.org/catalog/konkurs-kulturni-stolyczi-ukrayiny-vid-ukf/

9. ВІДКРИТА БАЗА СТАЖУВАНЬ ДЛЯ МЕДИКІВ

M-gate.org - це відкрита база стажувань, курсів, грантів та інших навчальних програм для медиків всіх спеціальностей. Зараз на платформі розміщена інформація про більше ніж 700 пропозицій, 90% з яких безкоштовні та доступні для українців. База щоденно оновлюється, додаючи нові можливості та корисну для медиків інформацію. Також є можливості для навчання медиків в Україні та за кордоном.
Медики всіх спеціальностей.
Дедлайн: постійно
Посилання: https://biggggidea.com/opportunities/m-gateorg-vidkrita-baza-stazhuvan-dlya-medikiv/ та https://www.mgate.org/ua/search

10. ШКОЛА СПРОМОЖНИХ ГРОМАД

Програмою розвиту ООН (ПРООН) в Україні відкрито навчальну онлайнплатформу “Школа спроможних громад”, аби зробити місцеве врядування ефективнішим та сприяти процвітанню громад. Представники місцевого самоврядування та активні мешканці громад зможуть отримувати нові знання, не полишаючи власних домівок та не наражаючи своє та здоров’я своїх близьких на небезпеку можливого інфікування коронавірусом.
Представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій.
Посилання https://unrpp.school/

11. НАВЧАННЯ. ОБМІНИ. РЕЗИДЕНЦІЇ. ДЕБЮТИ

Програма має на меті сприяти обміну знаннями, досвідом та ідеями в галузі культури та мистецтв, а також відкриттю нових мистецьких практик та імен. Бюджет програми на 2021 рік – 50 млн грн. У рамках програми запропоновано ЛОТ-и:
ЛОТ 1. Освітні програми.
ЛОТ 2. Мобільність та програми обміну.
ЛОТ 3. Резиденції. ЛОТ 4. Дебюти
Юридична особа всіх форм власності або фізична особа-підприємець, що зареєстрована на території України відповідно до чинного законодавства.
Дедлайн: 14.01.2021 (до 18.00 за київським часом)
Посилання: https://ucf.in.ua/m_programs/5f74534ce171561fca57b292

12. ГРАНТОВА ДОПОМОГА ПО ПРОЕКТАХ ЛЮДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ПРОГРАМИ “КУСАНОНЕ”

Програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країни. Особлива увага приділяється проектам у таких сферах: медична допомога; освіта; надання допомоги прошарку населення, що терпить нужду; суспільний добробут; навколишнє середовище.
Місцеві та міжнародні неурядові організації (незалежно від країни приналежності), лікарні, початкові школи, науково-досліджувальні інститути та інші неприбуткові організації.
Дедлайн: до 31.03 кожного року
Посилання: https://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html

13. COSME (COMPETIVENESS OF SMALL AND MEDIUM ENTERPRISES)

Програма ЄС COSME 2014-2020 сприяє розвитку малого та середнього підприємництва, покращує бізнес-клімат і поширює підприємницьку культуру.
Програма складається із 25 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу Український малий та середній бізнес, громадські організації, установи, агентства регіонального розвитку, освітні заклади.
Будь які українські бізнес асоціації, профспілки, кластери, органи державної влади.
Дедлайн: постійні відкриті конкурси
Посилання: https://ec.europa.eu/easme/en/cosme

14. HORIZON 2020

Програма зосереджує основне фінансування на трьох пріоритетних напрямках: передова наука, лідерство у промисловості, суспільні виклики.
Українські науковці, малі і середні підприємства, промислові підприємства.
Дедлайн: постійні відкриті конкурси
Посилання:https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/programmes/h2020

15. ГРАНТИ МАЛИМ ТА СЕРЕДНІМ ПІДПРИЄМСТВАМ ДЛЯ ЗРОСТАННЯ ЇХ БІЗНЕСУ

Гранти малим та середнім підприємствам надаються для часткової оплати послуг консультантів з метою допомогти підприємствам трансформувати їх бізнес.
Малі та середні підприємства.
Дедлайн: постійно
Детальніше: www.ebrd.com/knowhow

16. ГРАНТИ МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ЕСТОНІЇ

Міністерство закордонних справ Естонії надає можливість мікрофінансування проектів на суму до 15000 євро для покриття повної або часткової вартості проекту. Проекти повинні бути пов'язані з однією з наступних галузей: освіта; охорона здоров'я; мир і стабільність; розвиток демократії і верховенство закону; економічний розвиток; екологічно сприятливий розвиток; інформування громадськості та глобальна освіта.
Українські НУО або урядові / місцеві органи влади.
Дедлайн: постійно
Детальніше: https://vm.ee/en/activities-objectives/development-cooperation-and-humanitarian-aid

17. КОНКУРС СЕКТОРАЛЬНОЦІЛЬОВИХ ГРАНТІВ ВІД PACT

Метою програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. Розмір грантів становить до 50 тисяч доларів США. Пріоритети: антикорупційна діяльність; судова реформа; євроінтеграція; залучення громадськості до реформи системи надання адміністративних послуг в регіонах внаслідок децентралізації; інші реформи, зокрема пенсійна, медична, освітня.
Організації громадського суспільства.
Дедлайн: постійно
Детальніше: http://kam.gov.ua/ua/st/pg/50220934908493_p18/print/page/

18. ГЛОБАЛЬНИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ФОНД

Глобальний інноваційний фонд є незалежною глобальною некомерційною організацією, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей в країнах, що розвиваються
Команди з соціальних підприємств, комерційних фірм, некомерційних організацій, державних установ і дослідників у всіх відповідних секторах
Дедлайн: постійно
Детальніше: https://www.globalinnovation.fund/

Просимо прийняти до уваги!
Відділ економічного розвитку та торгівлі
виконавчого комітету Новокаховської міської ради


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами