Нова Каховка | 24 Жовтня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-23 » Новини

Новини » Інформація КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»

Інформація КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»

В Комунальній установі «Трудовий архів м. Нова Каховка» зберігаються документи з кадрових питань (особового складу) за 2002-2006 роки ліквідованого Дочірнього підприємства «Ритуальні послуги» комунального підприємства «Наше місто» м. Нова Каховка.
Засновником Дочірнього підприємства «Ритуальні послуги» комунального підприємства «Наше місто» м. Нова Каховка (далі – ДП «Ритуальні послуги») виступило Комунальне підприємство «Наше місто» м. Нова Каховка. Саме його наказом від 10 грудня 2002 року № 2 було створено ДП «Ритуальні послуги».
Відповідно до Статуту ДП «Ритуальні послуги» мало повну та скорочену назви:
- повна назва – Дочірнє підприємство «Ритуальні послуги» комунального підприємства «Наше місто» м. Нова Каховка;
- скорочена назва – ДП «Ритуальні послуги».
Метою створення підприємства було: надання ритуальних послуг населенню; здійснення усіх видів господарської діяльності не заборонених законодавством та Статутом підприємства і отримання відповідних прибутків, підвищення якості наданих послуг.
ДП «Ритуальні послуги» здійснювало свою діяльність за такими напрямами як: виготовлення трун, вінків та траурних стрічок для них, пам’ятників та керамічних портретів; надання транспортних та послуг по копанню могил й проведенню траурного ритуалу; поховання безрідних; утримання цвинтарю; торгівельно-закупівельна та посередницька діяльність.
Дані про дату реєстрації ДП «Ритуальні послуги» в єдиному державному реєстрі, визнання підприємства банкрутом, його ліквідацію та фактичне припинення діяльності відсутні.

Установою БЕЗОПЛАТНО надаються довідки соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи, підприємств які ліквідувалися.
КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка» знаходиться за адресою, вул. Горького
буд. 11-Б, тел., +380992005122.КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами