Нова Каховка | 24 Жовтня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-23 » Новини

Новини » Про укладення колективних договорів на території Новокаховської ОТГ!

Про укладення колективних договорів на території Новокаховської ОТГ!

Шановні роботодавці та представники профспілкових організацій трудових колективів!
Нагадуємо, що на території Новокаховської об’єднаної територіальної громади, у т.ч. старостинських округів, повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них здійснює управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради.
Нагадуємо, що з вересня 2019 року сторони колективних договорів мають подавати на повідомну реєстрацію лише один примірник документа в паперовій формі, разом із додатками та супровідним листом.
У подальшому, на офіційному веб-сайті Новокаховської міської ради буде оприлюднено текст договорів та рекомендації щодо приведення колективних договорів у відповідність до вимог законодавства (у разі наявності рекомендацій), окрім інформації, обмеженої рішенням сторін: адміністрації та представників профспілкового комітету або трудового колективу.
Станом на 01 вересня 2020 року всього по нашій територіальній громаді укладено та зареєстровано 220 колективних договорів між працівниками та роботодавцями. З початку року зареєстровано та оприлюднено 19 колективних договорів.
Доцільно зазначити, окрема увага в колективному договорі приділяється мотивації високоякісної праці та додаткове матеріальне стимулювання працівників. У колективному договорі можуть бути передбачені інші виплати, що не належить до фонду оплати праці, за рахунок коштів підприємства, зокрема:
- соціальні допомоги та виплати;
- одноразова допомога працівникам які виходять на пенсію;
- сума вихідної допомоги при припинені трудового договору;
- матеріальна допомога разового характеру, що надається підприємством окремим працівникам у зв’язку із сімейними обставинами, на оплату лікування, оздоровлення дітей, поховання;
Також, працівникам можуть надаватися додаткові відпустки визначені колективним договором, а саме:
- працівникам з особливим характером праці;
- за роботу з ненормованим робочим днем;
- робота пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням;
- працівники які працюють на електронно-обчислювальних машинах та обчислювальних машинах та інше.
Крім того, у випадках передбачених колективним договором, установа має можливість додатково надавати відпустки із збереженням заробітної плати, а саме:
- працівникам, діти яких ідуть до першого класу – 1 день (1 вересня);
- працівникам, діти яких закінчили 11 клас ЗОШ – 1 день (свято останнього дзвінка);
- працівникам, безпосередньо в їх день народження – 1 день;
- працівникам у разі смерті рідних по крові або по шлюбу: чоловіка (дружини), батьків (вітчима, мачухи), дитини (пасинка, падчерки), братів, сестер – 3 дні;
- працівникам, які протягом календарного року не перебували на тимчасовій непрацездатності – 3 дні протягом наступного календарного року.
Перераховані вище пункти, є лише невеликою стимулюючою частиною, у разі можливості і бажання підприємства, заохочувати своїх працівників.
Колективні договори, зміни та доповнення до них надаються на повідомну реєстрацію до управління за адресою: вул. Історична, буд. 18. Практичну та методичну допомогу можна отримати за вищевказаною адресою, а також телефоном: (05549) 9 07 06.


УПСЗН


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами