Нова Каховка | 24 Жовтня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-23 » Новини

Новини » У Новокаховській ЗОШ №3 відбулись “Ігри патріотів” за участі ветеранів АТО/ООС

У Новокаховській ЗОШ №3 відбулись “Ігри патріотів” за участі ветеранів АТО/ООС

В останню суботу вересня Нова Каховка традиційно відзначатиме День міста. Саме тому на поточному тижні у ЗОШ №3 проходять патріотичні заходи “З любов’ю до рідного міста”.

Вчора, 22 вересня, в школі підготували та провели цікавий квест під назвою “Ігри патріотів” і присвятили його Новій Каховці.

Участь у квесті брав рій “Сміливі азовці”. Школярі були дуже раді, що до гри залюбки приєдналися мужні чоловіки, а на сьогодні найкращі друзі учнів з ГО УБД та ветеранів АТО “Біла стріла”.

Саме тому рій розділився навпіл, і до квесту долучилися четверо АТОвці: Дмитро Марков, Вадим Ковальов, Михайло Нечеса та Віталій Новосад. А їх побратим Леонід Кондрацький вболівав за учасників заходу.

Всім було цікаво та весело, адже для перемоги учасникам довелося не лише швидко бігати, але й вирішувати задачі на логіку, ерудицію та знання історії нашого міста. Приємно було спостерігати з якою цікавістю та ентузіазмом учні відповідають на запитання, з якою енергією вони поспішають до наступних зупинок. І не приховати було справжню любов та непереборне відчуття патріотизму за рідну країну і її захисників.

Але змагання є змагання, за результатами гри перемогу здобула команда “Азовці” у складі: Сашка Булатова, Богдана Очерідника, Сергія Калініна, Крістіни Прозоровської, і наших гостей Вадима Ковальова та Віталія Новосада. Всього лише один бал віддалив від перемоги команду “Сміливі” у складі: Максима Куліди, Андрія Вяткіна, Катерини Глушич, Алі Касимова, наших гостей Дмитра Маркова та Михайла Нечеси.

Це далеко не остання зустріч ветеранів та школярів, все тільки попереду. Директор школи Ірина Дубас вручила учасникам “Білої стріли” Грамоту за ІІ місце у Всеукраїнському онлайн-огляді підсумкових таборувань куренів (роїв) гри “Джура”.

Всі учасники гри отримали море емоцій та позитивних вражень. Далі буде…

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами