Нова Каховка | 26 Січня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

Довідкова інформація » До уваги військовослужбовців, які приймають участь в антитерористичній операції

До уваги військовослужбовців, які приймають участь в антитерористичній операції

З метою підтримки громадян, яких направлено в зону проведення антитерористичних операцій (далі - АТО), рішенням 4 сесії 7 скликання Новокаховської міської ради від 24 грудня 2015року № 89 була затверджена міська Програма реалізації соціальної політики на 2016-2019 роки (далі Програма).

Основними завданнями Програми є:

  1. підвищення рівня матеріально - побутового забезпечення, надання медичної, психологічної та соціальної підтримки учасникам АТО та членам їх сімей, у тому числі надання матеріальної допомоги та пільг родинам загиблих під час проведення АТО;
  2. надання земельних ділянок для індивідуального будівництва учасникам АТО та сім'ям, члени яких загинули під час проведення АТО (відповідно до діючого законодавства);

У пункті 7.2 розділу 7 "Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції" Програми передбачено звільнення мобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей від сплати за користування житлово-комунальними послугами на період участі у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони України незалежно від форми власності житлового фонду та в межах державних соціальних стандартів.

Для отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг мобілізованому військовослужбовцю, або членам його родини необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради з довідкою про безпосередню участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони України. На підставі необхідного переліку документів надаються пільги, зазначені в Програмі.

Перелік документів:


  1. Довідка з місця проживання з зазначенням жилої площі (для розрахунку пільг);
  2. Фотокопія паспорту 1,2 сторінки та сторінка з відміткою реєстрації;
  3. Фотокопія ідентифікаційного коду;
  4. Фотокопії паспортів, кодів членів родини (дружини, свідоцтва про народження дітей).

Управління праці та соціального захисту населення знаходиться за адресою: м. Нова Каховка, вул. Леніна, 18.

З питань надання пільг на житлово-комунальні послуги: каб. № 16, та за телефоном 4-54-60.

Санаторно-курортне лікування: каб. № 18, за телефоном 4-33-48

З приводу надання матеріальної допомоги на лікування звертатися щоденно до каб. 103 (І поверх) виконавчого комітету Новокаховської міської ради та за телефоном 4-55-78.

З земельних питань звертатися щоденно (крім п'ятниці) з 8-00 до 17-00 до каб.112 (І поверх) виконавчого комітету Новокаховської міської ради та за телефоном 7-99-50.

З питань житла звертатися щоденно (крім п'ятниці) з 8-00 до 17-00 до каб.305 (ІІІ поверх) виконавчого комітету Новокаховської міської ради та за телефоном 4-25-43.

З питань оздоровлення учасників АТО та реабілітації звертатися до кабінету №131, який знаходиться в поліклініці за адресою: вул. К.Маркса, 33а. Прийом ведеться щоденно з 8:00 до 11:00 год. Додаткова інформація за телефоном 4-26-33 (реєстратура). Кабінет психолога, який розташований в психоневрологічному відділенні за адресою: вул.М.Букіна,4, веде прийом за графіком: Понеділок, середа, п'ятниця - з 13:00 до 17:00год. Вівторок, четвер - з 8:00 до 17:00 год.

Лікар-психолог: Кузьміна Олена Анатоліївна. Додаткова інформація за телефоном 7-22-66 (реєстратура).

Відділ освіти Новокаховської міської ради знаходиться за адресою: м. Нова Каховка, вул. Леніна,5. Графік роботи відділу освіти Новокаховської міської ради: робочі дні понеділок - п'ятниця з 8.00. до 17.00, перерва з 12.00. по 13.00., субота, неділя-вихідні.

З питань виховання та навчання в дошкільних навчальних закладах звертатися до спеціаліста відділу дошкільної освіти Скрипнікової Марини Анастасівни, тел. 4-54-63.

Питання влаштування дітей до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів вирішує начальник відділу освіти Новокаховської міської ради Якубова Оксана Олександрівна, тел. 4-22-04.

Питанням пільгового харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах опікується спеціаліст відділу загально середньої освіти - Кушнір Олена Миколаївна, тел. 45463.

З питань оздоровлення дітей звертатися до відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту за телефоном 4-50-39 (ІІІ поверх виконавчого комітету Новокаховської міської ради)

З питань працевлаштування звертатися до спеціаліста міського Центру зайнятості Котляр Надії Олександрівни, тел. 70223.

До уваги учасників АТО

Згідно з розпорядженням міського голови від 27.11.2015 р. №339-р «Про створення центру допомоги учасникам антитерористичної операції та затвердження Положення про нього» та розпорядженням міського голови від 07.07.2016 р. №206-р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 27.11.2015 №339-р» у приміщенні виконавчого комітету Новокаховської міської ради почав працювати Центр допомоги учасникам антитерористичної операції (каб. № 219).
Вирішенням проблемних питань стосовно ветеранів та учасників АТО займається радник міського голови Руслан Агаєв.
Графік роботи: в робочі дні з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

До уваги учасників АТО та членів їх родин

Порядок передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність учасникам АТО.


Шановні учасники антитерористичної операції

У зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України №413 від 07.06.2017 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» особам, які звертались до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення:
- площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства;
- площею 0,0900 га для ведення садівництва;
або отримали такі накази прохання звернутись до розробників землевпорядної документації для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. Необхідно оформити землевпорядну документацію та провести реєстрацію земельної ділянки в Державному земельному кадастрі. Розроблена землевпорядна документація щодо передачі земель у власність або користування, за діючими на сьогодні нормами, буде проводитись лише до 30 вересня 2017 року.
Затвердження проектів землеустрою після 30 вересня 2017 року буде здійснюватись відповідно до вищезазначеної постанови , а саме, після реалізації   25% площі земельних ділянок право оренди на які, було продано на території відповідної області та у кварталі, що передував поточному.
За довідками звертатись до відділу у м. Новій Каховці Міськрайонного управління у Каховському районі та м. Новій Каховці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області (каб. № 102, 113, 114, просп. Дніпровський, 23, м. Нова Каховка) або по тел. 7-58-93, 4-34-82, 4-33-15.
.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами