Новая Каховка | 18 Января 2022
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

Информация для ОСМД (ЖСК) » До уваги голів ОСББ  та ЖБК!

До уваги голів ОСББ  та ЖБК!

Відділом комунального господарства Новокаховської міської ради було проведено повторне обстеження стану утримання прилеглих територій ОСББ та ЖБК. В ході перевірки встановлено, що санітарне очищення територій проводиться частково, лише біля під’їздів та на газонах прилеглої до будинків території. Гілки обрізаних дерев залишаються неприбраними тривалий час, наприклад, біля будинків ОСББ по вул. Миколи Букіна 34 та 42, вул. Затишна 3, мешканці яких помилково покладають це на обов’язки комунальних підприємств міста.
Прибудинкову територію до тротуару вздовж загальноміських вулиць взагалі не вважають за необхідне впорядковувати більшість ОСББ та ЖБК. Особливо це стосується співвласників будинків, розташованих вздовж   вулиці Довженка, проспектів Перемоги та Дніпровський.
Крім цього співвласники ОСББ відмовляються проводити впорядкування спільних внутрішньоквартальних територій через небажання вважати їх часткою своєї прилеглої території. Спільні зелені зони дворів також залишаються неприбраними від сміття та сухого листя, дитячі та спортивні майданчики чекають загальних суботників свідомих батьків. Така сумна картина спостерігалась на території між будинками № 36 та 34; № 16 та 12 по вул. Букіна, та на дитячому майданчику біля будинку по вулиці Букіна, 36а. Проте чистота біля під’їздів саме цих будинків є показовою для всіх Новокаховських ОСББ. Слід також відмітити наведений порядок домоволодінь ОСББ за адресами:
Букіна, 2, 4, 6а, 8, 52, 54, 54а, 64а, 68, 70б
Першотравнева, 2, 25а, 33
Перемоги, 12, 12а, 12б
Піонерська, 29, 42, 44
Французька, 1а, 1, 3, 5, 7, 9, 11
Дніпровський, 3, 9, 13, 53, 73
Дружби, 3, 11, 13, 27, 33, 47, 49, 49а
Історична, 7, 46, 48
Новоселівська, 3, 13, 15
Соборна, 22, 23, 53, 55, 57
Затишна, 4
Історична, 7, 16, 27, 29, 46, 48
Пушкіна, 2 та інші.
В подальшому перевірки стану утримання прилеглих територій проводитимуться щомісяця. Результати обстежень будуть розміщуватись на офіційному сайті міста Нова Каховка із попередженнями подальшого оформлення протоколів про адміністративне правопорушення за невиконання «Правил благоустрою території міста Нова Каховка» ( ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності - від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Звертаємо увагу голів ОСББ та ЖБК на те, що на прибудинкових територіях необхідно проводити щоденне прибирання, а в зимовий час - прибирання снігу, сколювання льоду та посипання піском тротуарів.


Відділ комунального господарства


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2022 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2022 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы