Нова Каховка | 20 Січня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

Промисловість

Промисловий потенціал міста

Промисловий комплекс міста Нова Каховка представлений обробною галуззю та галуззю виробництва та розподілення електроенергії, газу та води. Промислові галузі представляють 18 підприємств основного кола. Найбільші з них: ПАТ «Новокаховський завод «Укргідромех», АТ «Завод крупних електричних машин», ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія», філія «Каховська ГЕС ім. П.С.Непорожнього» ПАТ «Укргідроенерго», ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРОДАКТ», Таврійська філія ПАТ «Миронівський завод по виготовленню круп та комбікормів», ТОВ «Каховка Протеїн Агро».
Основну частку промислової продукції міста (більш ніж 90%) забезпечують підприємства обробної промисловості. До галузей обробної промисловості відносяться: харчова, целюлозно-паперова і поліграфічна, виробництво інших неметалевих виробів (будматеріалів), металургія та оброблення металу, машинобудування, виробництво виробів з деревини.
Харчова промисловість міста об'єднує 6 підприємств, питома вага яких в структурі промислового комплексу складає 33,3%. Підприємства галузі виготовляють борошно та макаронні вироби, м'ясо та ковбасні вироби, масло, сири, коньяки та вина, комбіновані корми для сільгосптварин та інше.
Поліграфічну промисловість міста представляє ТОВ “Новокаховська міська друкарня”, яка надає послуги щодо друку газет, поштових та канцелярських бланків, юридичних формулярів, спеціального високого офсетного друку з плоских форм, кольорового друку, друку журналів та виготовленні іншої поліграфічної продукції.
Промисловість будівельних матеріалів представляють 3 підприємства, питома вага яких в структурі промислового комплексу складає 16,7%. Підприємства цієї галузі виготовляють цеглу силікатну, блоки з ніздрюватого бетону, металоконструкції, металопластикові вікна та двері, плити перекриття, профнастил, будівельні суміші та інші вироби призначені для будівництва.
Галузь металургійного виробництва та оброблення металу представляє ПАТ “Новокаховський завод “Укргідромех”, який займається виробництвом і постачанням гідротехнічних будівельних металевих конструкцій і гідромеханічного обладнання для ТЕС, ГЕС і АЕС та інших споруд водогосподарського і промислового призначення. Продукція виготовляється по технічній документації замовників і відноситься до замовлень індивідуального виготовлення. Виробнича потужність заводу – 6000 тон виробів на рік.
Галузь машинобудування, монтаж та ремонт машин й устаткування об'єднує 4 підприємства, питома вага яких в структурі промислового комплексу складає 22,2%. Основним видом діяльності підприємств машинобудування є виготовлення синхронних та асинхронних двигунів, генераторів змінного струму, ремонт та сервісне обслуговування електричних машин, виготовлення електротехнічного обладнання для підприємств паливно-енергетичного комплексу, добувної, обробної галузей промисловості та енергетики, виробництво грейдерів, напівпричепів, просапних колісних тракторів, котлів твердопаливних та інше.
Виробництво виробів з деревини в промисловому комплексі міста представляють 2 підприємства, які здатні виготовляти меблі корпусні, двері металеві вхідні з облицюванням з різних порід деревини, міжкімнатні дерев'яні двері з масиву, меблі з дуба та ясеня тощо.
Виробництво електроенергії в місті здійснює філія «Каховська ГЕС ім. П.С.Непорожнього» ПАТ “Укргідроенерго”. Каховська ГЕС є самим нижнім (шостим) ступенем каскаду дніпровських гідроелектростанцій на території України. Гребля станції утворила Каховське водосховище, яке забезпечує водопостачання міст і промислових підприємств, зрошення земель та розвиток рибного господарства.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами