Нова Каховка | 24 Жовтня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) » Перелік адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради

Перелік адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради

1. Новокаховський міський відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області


з/п
Найменування послуги
1.1Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

2. Відділ у м. Новій Каховці Міськрайонного управління у Каховському районі та м. Новій Каховці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області


з/п
Найменування послуги
2.1Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.
2.2Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.
2.3Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.
2.4Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.
2.5Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.
2.6Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.
2.7Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.
2.8Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі:
1) витягу з Державного земельного кадастру про:
- землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць;
- обмеження у використанні земель;
- земельну ділянку;
2) довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території);
3) викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації.
2.9Видача довідки про:
1) наявність та розмір земельної частки (паю);
2) наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).
2.10Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.
2.12Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
2.13Видача висновку про погодження документації із землеустрою.

3. Відділ реєстрації Новокаховської міської ради


з/п
Найменування послуги
3.1Реєстрація місця проживання особи.
3.2Зняття з реєстрації місця проживання особи.
3.3Реєстрація місця перебування особи.

4. Головне територіальне управління юстиції в Херсонській області


з/п
Найменування послуги
4.1Державна реєстрація створення громадського об'єднання.
4.2Державна реєстрація включення відомостей про громадське об'єднання, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
4.3Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об'єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
4.4Державна реєстрація рішення про виділ громадського об'єднання.
4.5Державна реєстрація рішення про припинення громадського об'єднання.
4.6Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення громадського об'єднання.
4.7Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) громадського об'єднання.
4.8Державна реєстрація припинення громадського об'єднання в результаті його ліквідації.
4.9Державна реєстрація припинення громадського об'єднання в результаті його реорганізації.
4.10Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу громадського об'єднання.
4.11Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об'єднання.
4.12Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу громадського об'єднання.
4.13Державна реєстрація відмови від всеукраїнського статусу громадського об'єднання.
4.14Державна реєстрація підтвердження всеукраїнського статусу громадського об'єднання.
4.15Державна реєстрація статуту територіальної громади.
4.16Державна реєстрація змін до статуту територіальної громади.
4.17Скасування державної реєстрації статуту територіальної громади.
4.18Державна реєстрація громадського об'єднання, що не має статусу юридичної особи.
4.19Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об'єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.20Державна реєстрація припинення громадського об'єднання, що не має статусу юридичної особи.
4.21Державна реєстрація створення обласних, регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій, організацій професійних спілок, об'єднання професійних спілок.
4.22Державна реєстрація змін до відомостей про обласні, регіональні, місцеві та первинні професійні спілки, їх організацій, організації професійних спілок, об'єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
4.23Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) обласних, регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій, організацій професійних спілок, об'єднання професійних спілок.
4.24Державна реєстрація рішення про припинення обласних, регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій, організацій професійних спілок, об'єднання професійних спілок.
4.25Державна реєстрація припинення обласних, регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій, організацій професійних спілок, об'єднання професійних спілок.

4.26Державна реєстрація включення відомостей про обласні, регіональні, місцеві та первинні професійні спілки, їх організацій, організації професійних спілок, об'єднання професійних спілок, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.27Державна реєстрація створення структурного утворення політичної партії.
4.28Державна реєстрація структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.
4.29Державна реєстрація включення відомостей про структурне утворення політичної партії, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.30Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.31Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.32Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) структурного утворення політичної партії.
4.33Державна реєстрація рішення про припинення структурного утворення політичної партії.
4.34Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії в результаті його ліквідації.
4.35Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії в результаті його реорганізації.
4.36Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.
4.37Державна реєстрація створення обласних та місцевих організацій роботодавців, об'єднання організацій роботодавців.
4.38Державна реєстрація включення відомостей про обласні та місцеві організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.39Державна реєстрація змін до відомостей про обласні та місцеві організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
4.40Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) обласної та місцевої організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців.
4.41Державна реєстрація рішення про припинення обласної та місцевої організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців.
4.42Державна реєстрація припинення обласної та місцевої організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців в результаті ліквідації.
4.43Державна реєстрація припинення обласної та місцевої організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців в результаті реорганізації.
4.44Державна реєстрація створення місцевої творчої спілки, територіального осередку всеукраїнської творчої спілки.
4.45Державна реєстрація включення відомостей про місцеву творчу спілку, територіальний осередок всеукраїнської творчої спілки, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.46Державна реєстрація змін до відомостей про місцеву творчу спілку, територіальний осередок всеукраїнської творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
4.47Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) місцевої творчої спілки, територіального осередку всеукраїнської творчої спілки.
4.48Державна реєстрація рішення про припинення місцевої творчої спілки, територіального осередку всеукраїнської творчої спілки.
4.49Державна реєстрація припинення місцевої творчої спілки, територіального осередку всеукраїнської творчої спілки в результаті ліквідації.
4.50Державна реєстрація припинення місцевої творчої спілки, територіального осередку всеукраїнської творчої спілки в результаті реорганізації.
4.51Державна реєстрація постійно діючого третейського суду.
4.52Державна реєстрація змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.53Державна реєстрація припинення постійно діючого третейського суду.

5. Новокаховський міський сектор Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області


з/п
Найменування послуги
5.1.Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку.

6. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради


з/п
Найменування послуги
6.1Подання повідомлення про початок виконання підготовчих робіт/ про зміну даних у повідомленні про початок виконання підготовчих робіт.
6.2Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта/про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта
6.3Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1)/про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).
6.4Видача, внесення змін, анулювання дозволу на виконання будівельних робіт (для об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми наслідками (СС2).
6.5Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації (щодо самочинно збудованого нерухомого майна, на яке визнано право власності за рішенням суду).
6.6Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації (щодо самочинно збудованого нерухомого майна, на яке визнано право власності за рішенням суду).
6.7Подання декларації про готовність до експлуатації об’єкта, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками (СС1).
6.8Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації (відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.07.2018 р. № 158 «Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт»)
6.9Видача сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта (для об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми наслідками (СС2).

6.10Повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання підготовчих чи будівельних робіт.

6.11Внесення змін до зареєстрованої декларації про готовність об’єкта до експлуатації.
6.12Видача дубліката зареєстрованої декларації про початок виконання підготовчих робіт (що була зареєстрована до 10 червня 2017 року).
6.13Видача дубліката зареєстрованої декларації про початок виконання будівельних робіт (що була зареєстрована до 10 червня 2017 року).
6.14Видача дубліката зареєстрованої декларації про готовність об’єкта до експлуатації (що була зареєстрована до 10 червня 2017 року).
6.15Видача дубліката дозволу на виконання будівельних робіт (що був виданий до 10 червня 2017 року).
6.16Видача дубліката сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта (що був виданий до 10 червня 2017 року).

7. Управління Держпродспоживслужби в м. Новій Каховці


з/п
Найменування послуги
7.1Видача експлуатаційного дозволу оператору ринку, що провадить діяльність, пов'язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження.
7.2Видача експлуатаційного дозволу для провадження діяльності на потужностях (об'єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження.
7.3Видача експлуатаційного дозволу для провадження діяльності на потужностях (об'єктах) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.

8. Управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України


з/п
Найменування послуги
8.1Погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.
8.2Оформлення дозволу на участь в дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативи.

9.Обласна інспекція по охороні пам'яток історії та культури управління культури Херсонської обласної державної адміністрації


з/п
Найменування послуги
9.1Погодження відчуження або передачі пам’яток місцевого значення їхніми власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління.
9.2Погодження програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, будівельних, меліоративних шляхових, земельних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам’яток місцевого значення, їх територій і зон охорони.
9.3Видача дозволу на проведення робіт на пам'ятках місцевого значення (крім пам'яток археології), їх територіях та в зонах охорони, реєстрація дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок).

10.Сектор у Херсонській області та м. Севастополі Державного агентства водних ресурсів України


з/п
Найменування послуги
10.1Видача дозволу на спеціальне водокористування.
10.2Анулювання дозволу на спеціальне водокористування.

11.Управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради


з/п
Найменування послуги
11.1Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
11.2Переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
11.3Продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
11.4Внесення змін до дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
11.5Анулювання/скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
11.6Видача дубліката дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

12.Відділ комунального господарства виконавчого комітету Новокаховської міської ради


з/п
Найменування послуги
12.1Видача дозволу на порушення об’єктів благоустрою.

13.Управління транспорту та зв’язку Херсонської обласної державної адміністрації


з/п
Найменування послуги
13.1Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Херсонської області.
13.2Переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Херсонської області.
13.3Анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Херсонської області.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами