Новая Каховка | 14 Ноября 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) » Перелік адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради

Перелік адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради

1. Новокаховський міський відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області


з/п
Найменування послуги
1.1Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

2. Відділ у м. Новій Каховці Міськрайонного управління у Каховському районі та м. Новій Каховці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області


з/п
Найменування послуги
2.1Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.
2.2Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.
2.3Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.
2.4Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.
2.5Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.
2.6Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.
2.7Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.
2.8Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі:
1) витягу з Державного земельного кадастру про:
- землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць;
- обмеження у використанні земель;
- земельну ділянку;
2) довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території);
3) викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації.
2.9Видача довідки про:
1) наявність та розмір земельної частки (паю);
2) наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).
2.10Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.
2.11Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.
2.12Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

3. Відділ реєстрації Новокаховської міської ради


з/п
Найменування послуги
3.1Реєстрація місця проживання особи.
3.2Зняття з реєстрації місця проживання особи.
3.3Реєстрація місця перебування особи.

4. Головне територіальне управління юстиції в Херсонській області


з/п
Найменування послуги
4.1Державна реєстрація створення громадського об'єднання.
4.2Державна реєстрація включення відомостей про громадське об'єднання, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
4.3Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об'єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
4.4Державна реєстрація рішення про виділ громадського об'єднання.
4.5Державна реєстрація рішення про припинення громадського об'єднання.
4.6Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення громадського об'єднання.
4.7Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) громадського об'єднання.
4.8Державна реєстрація припинення громадського об'єднання в результаті його ліквідації.
4.9Державна реєстрація припинення громадського об'єднання в результаті його реорганізації.
4.10Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу громадського об'єднання.
4.11Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об'єднання.
4.12Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу громадського об'єднання.
4.13Державна реєстрація відмови від всеукраїнського статусу громадського об'єднання.
4.14Державна реєстрація підтвердження всеукраїнського статусу громадського об'єднання.
4.15Державна реєстрація статуту територіальної громади.
4.16Державна реєстрація змін до статуту територіальної громади.
4.17Скасування державної реєстрації статуту територіальної громади.
4.18Державна реєстрація громадського об'єднання, що не має статусу юридичної особи.
4.19Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об'єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.20Державна реєстрація припинення громадського об'єднання, що не має статусу юридичної особи.
4.21Державна реєстрація створення обласних, регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій, організацій професійних спілок, об'єднання професійних спілок.
4.22Державна реєстрація змін до відомостей про обласні, регіональні, місцеві та первинні професійні спілки, їх організацій, організації професійних спілок, об'єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
4.23Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) обласних, регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій, організацій професійних спілок, об'єднання професійних спілок.
4.24Державна реєстрація рішення про припинення обласних, регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій, організацій професійних спілок, об'єднання професійних спілок.
4.25Державна реєстрація припинення обласних, регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій, організацій професійних спілок, об'єднання професійних спілок.

4.26Державна реєстрація включення відомостей про обласні, регіональні, місцеві та первинні професійні спілки, їх організацій, організації професійних спілок, об'єднання професійних спілок, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.27Державна реєстрація створення структурного утворення політичної партії.
4.28Державна реєстрація структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.
4.29Державна реєстрація включення відомостей про структурне утворення політичної партії, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.30Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.31Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.32Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) структурного утворення політичної партії.
4.33Державна реєстрація рішення про припинення структурного утворення політичної партії.
4.34Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії в результаті його ліквідації.
4.35Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії в результаті його реорганізації.
4.36Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.
4.37Державна реєстрація створення обласних та місцевих організацій роботодавців, об'єднання організацій роботодавців.
4.38Державна реєстрація включення відомостей про обласні та місцеві організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.39Державна реєстрація змін до відомостей про обласні та місцеві організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
4.40Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) обласної та місцевої організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців.
4.41Державна реєстрація рішення про припинення обласної та місцевої організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців.
4.42Державна реєстрація припинення обласної та місцевої організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців в результаті ліквідації.
4.43Державна реєстрація припинення обласної та місцевої організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців в результаті реорганізації.
4.44Державна реєстрація створення місцевої творчої спілки, територіального осередку всеукраїнської творчої спілки.
4.45Державна реєстрація включення відомостей про місцеву творчу спілку, територіальний осередок всеукраїнської творчої спілки, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.46Державна реєстрація змін до відомостей про місцеву творчу спілку, територіальний осередок всеукраїнської творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
4.47Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) місцевої творчої спілки, територіального осередку всеукраїнської творчої спілки.
4.48Державна реєстрація рішення про припинення місцевої творчої спілки, територіального осередку всеукраїнської творчої спілки.
4.49Державна реєстрація припинення місцевої творчої спілки, територіального осередку всеукраїнської творчої спілки в результаті ліквідації.
4.50Державна реєстрація припинення місцевої творчої спілки, територіального осередку всеукраїнської творчої спілки в результаті реорганізації.
4.51Державна реєстрація постійно діючого третейського суду.
4.52Державна реєстрація змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
4.53Державна реєстрація припинення постійно діючого третейського суду.

5. Новокаховський міський сектор Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області


з/п
Найменування послуги
5.1.Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку.

6. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради


з/п
Найменування послуги
6.1Подання повідомлення про початок виконання підготовчих робіт/ про зміну даних у повідомленні про початок виконання підготовчих робіт.
6.2Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта/про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта.
6.3Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1)/про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1).
6.4Видача дозволу на виконання будівельних робіт (для об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з середніми наслідками (СС2).
6.5Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації (щодо самочинно збудованого нерухомого майна, на яке визнано право власності за рішенням суду).
6.6Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації, будівельні роботи на якому виконувалися на підставі будівельного паспорту.
6.7Подання декларації про готовність до експлуатації об'єкта, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об'єктів з незначними наслідками (СС1).
6.8Видача сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта (для об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з середніми наслідками (СС2).

6.9Повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання підготовчих чи будівельних робіт.
6.10Внесення змін до декларації про початок виконання підготовчих робіт.
6.11Внесення змін до декларації про початок виконання будівельних робіт.
6.12Внесення змін до декларації про готовність об'єкта до експлуатації.
6.13Внесення змін до повідомлення про початок виконання підготовчих чи будівельних робіт.
6.14Видача дубліката зареєстрованої декларації про початок виконання підготовчих робіт.
6.15Видача дубліката зареєстрованої декларації про виконання будівельних робіт.
6.16Видача дубліката зареєстрованої декларації про готовність об'єкта до експлуатації.
6.17Видача дубліката дозволу на виконання будівельних робіт.
6.18Видача дубліката сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта.

7. Видача (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності згідно із Законами України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності", "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"


з/п
Найменування послуги
7.1Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами. k2
7.2Дозвіл на порушення об'єктів благоустрою k2
7.3Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об'єктів), що здійснюють виробництво харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, та для агропродовольчих ринків. k2
7.4Експлуатаційні дозволи для потужностей (об'єктів): з переробки неїстівних продуктів тваринного походження; з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.
k2


7.5Рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності. k1k2k3
7.6.Рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності. k1k2k3


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы