Нова Каховка | 17 Січня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2010-03-16 » Культура

» Новокаховська міська картинна галерея ім. А.С. Гавдзинського

Новокаховська міська картинна галерея ім. А.С. Гавдзинського

Картинна галерея ім. А.С.Гавдзинського заснована 4 листопада 1967 року як художній відділ Херсонського краєзнавчого музею.

З 1978 року картинна галерея - відділ Херсонського обласного художнього музею ім. О.О.Шовкуненка.

21 березня 2002 року на базі майна Новокаховського відділу Херсонського обласного художнього музею ім. О.О.Шовкуненка створено Новокаховську міську картинну галерею (як самостійний музейний заклад).

У лютому 2003 року галереї привласнене ім'я Альбіна Станіславовича Гавдзинського, заслуженого художника України та почесного громадянина Нової Каховки.

Картинна галерея має свої художні фонди: твори живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва радянського та сучасного періоду; фотографії (всього 1039 експонатів).

У художніх фондах галереї знаходиться колекція з 297 експонатів живопису та графіки А.С.Гавдзинського, 237 з них він подарував місту в 1961 році; колекція офортів народного художника України В.Ф.Мироненка, колекція ілюстрацій народного художника України В.Г.Литвиненка.

У фонди галереї твори передавались Дирекцією художніх виставок, Всесоюзним виробничо-художнім комбінатом, Київським музеєм українського мистецтва. Фонди поповнюються і творами художників, виставки яких проходять в галереї.

В картинній галереї постійно проходять виставки творів з фондів галереї, пересувні виставки, персональні виставки художників і майстрів декоративно-прикладного мистецтва Херсонщини та інших регіонів України, виставки самодіяльних художників, виставки дитячої творчості, проводяться також зустрічі та творчі вечори.


Директор: Михайленко Олена Дмитрівна
Адреса: м. Нова Каховка, вул. Історична, 28
Робочий телефон: (05549) 4-22-30,
Електронна адреса: mihajlenkoelena23@gmail.com
Режим роботи:
Вт. – пт. 08.00-17.00
неділя, понеділок – вихідний.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами