Новая Каховка | 24 Октября 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2015-07-01 » Культура

Культура » ФЕСТИВАЛИ И КОНКУРСЫ, которые проводятся отделом культуры Новокаховського городского совета

ФЕСТИВАЛИ И КОНКУРСЫ, которые проводятся отделом культуры Новокаховського городского совета

«Смарагдове місто» - щорічний фестиваль-конкурс, проходить у номінаціях: естрадна пісня, художнє читання, образотворче мистецтво, хореографія. .
"Дзвонкова криниця"- щорічний фестиваль, який відбувається на базі Дніпрянського або Райського Будинків культури, за участю сільських клубів Дніпрянської селищної ради та Райської сільської ради.
"Vivat, musika!" - міжнародний фестиваль класичної музики та Конкурс Академічного мистецтва Юних (КАМЮ), відбувається щорічно, наприкінці травня. Жителі та гості міста мають змогу відвідувати класичні концерти юних вихованців та композиторів з різних міст України та інших країн.
«Каховський плацдарм» - фестиваль започатковано у 2013 році з метою об'єднання та консолідарності суспільства. Фестиваль проходить під гаслом «Дні миру, музики та солідарності». Його учасниками є молодь, творчі колективи, громадськість, відомі рок-гурти з України та інших країн.
Винотавр» - фестиваль виноградарства, виноробства та сучасного мистецтва було започатковано у 2011 році. Ініціатором проведення фестивалю став ПАТ «ДМК «Таврія». Традиційно фестиваль проходить в рамках святкування Дня міста (восени). На фестивалі представляють свою продукцію виробники винної промисловості не тільки Херсонщини, а й інших країн. Захід супроводжується святковою маскарадною ходою, піснями, танцями, виступами творчих колективів міста.
«Вода життя» - фестиваль започатковано у 2012 році з метою збереження народних традицій, історичних нарисів, популяризації Нової Каховки, як екологічно чистої зони відпочинку та чистих джерел. У фестивалі приймають участь творчі та студентські колективи. Всіх відвідувачів фестивалю чекають незабутні враження від відтворення історичних подій.
"Чумацький шлях"
- Всеукраїнський фестиваль народної музики проводиться один раз на два роки. Фестиваль проводиться з метою підтримки, розвитку та пропаганди оркестрів та ансамблів народних інструментів, троїстих музик, розповсюдження досвіду роботи провідних колективів України, активізації роботи і підвищення рівня виконавської майстерності, оновлення репертуару музичних колективів, створення належних умов для творчого, духовного, естетичного розвитку молоді.
«Козацькому роду нема переводу» - молодіжний фестиваль козацької слави започатковано у 2015 році з метою виховання патріотизму та відродження козацьких традицій. Планується його проведення восени на День українського козацтва, Покрова Святої Богородиці., День захисника України.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы