Нова Каховка | 05 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

Відстеження результативності » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів. Звіти про відстеження. Аналізи впливу.(2020р.)

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів. Звіти про відстеження. Аналізи впливу.(2020р.)

1. Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради ,,Про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка”


2. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проект рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради ,,Про встановлення переліку та вартості платних медичних послуг по профоглядам, що надаються комунальним некомерційним підприємством ,,Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Новокаховської міської ради”


3. Аналіз регуляторного впливу запровадження проекту рішення виконавчого комітету ,,Про встановлення переліку та вартості платних медичних послуг по профоглядам, що надаються комунальним некомерційним підприємством ,,Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Новокаховської міської ради”


4. Звіт про результати базового відстеження проекту регуляторного акту ,,Про встановлення переліку та вартості платних медичних послуг по профоглядам, що надаються комунальним некомерційним підприємством ,,Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Новокаховської міської ради”


5. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проект рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради ,,Про встановлення переліку платних медичних послуг та вартості послуг, що надаються комунальним некомерційним підприємством ,,Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Новокаховської міської ради”


6. Аналіз регуляторного впливу запровадження проекту рішення виконавчого комітету ,,Про встановлення переліку платних медичних послуг та вартості послуг, що надаються комунальним некомерційним підприємством ,,Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Новокаховської міської ради”


7. Звіт про результати базового відстеження проекту регуляторного акту ,,Про встановлення переліку платних медичних послуг та вартості послуг, що надаються комунальним некомерційним підприємством ,,Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Новокаховської міської ради”


8. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради ,,Про доповнення до Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка, для розташування рекламних засобів”


9. Аналіз регуляторного впливу запровадження проекту рішення виконавчого комітету ,,Про доповнення до Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка, для розташування рекламних засобів”


10. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради ,,Про доповнення до Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка, для розташування рекламних засобів”


11. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту - рішення Новокаховської міської ради ,,Про встановлення Правил утримання собак і котів у місті Нова КаховкаНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами