Нова Каховка | 05 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

Відстеження результативності » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів. Звіти про відстеження. Аналізи впливу.(2018р.)

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів. Звіти про відстеження. Аналізи впливу.(2018р.)

1. Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка»


2. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Новокаховської міської ради ,,Про порядок залучення, розрахунку розміру коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Нова Каховка”


3. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення Новокаховської міської ради ,,Про порядок залучення, розрахунку розміру коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Нова Каховка”


4. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Новокаховської міської ради ,,Про порядок залучення, розрахунку розміру коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Нова Каховка”


5. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту «Про встановлення Правил благоустрою території міста Нова Каховка»


6. Звіт про періодичне відстеження результативності рішення сесії Новокаховської міської ради ,,Про затвердження нової редакції Порядку надання та зміни адрес об’єктам нерухомості в місті Нова Каховка”


7. Аналіз регуляторного впливу запровадження проекту рішення виконавчого комітету ,,Про затвердження цін на роботи (послуги), Комунальної установи ,,Трудовий архів м. Нова Каховка”


8. Звіт про результати базового відстеження проекту регуляторного акту ,,Про затвердження цін на роботи (послуги) Комунальної установи ,,Трудовий архів м. Нова Каховка”


9. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - Проект рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради ,,Про затвердження цін на роботи (послуги) Комунальної установи ,,Трудовий архів м. Нова Каховка”


10. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта ,,Про затвердження цін на роботи (послуги) Комунальної установи ,,Трудовий архів м. Нова Каховка”


11. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту – рішення Новокаховської міської ради ,,Про затвердження Положення про порядок спорудження (створення) пам’ятників і монументів на території міста Нова Каховка” від 18.06.2015 року №2091


12. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Новокаховської міської ради ,,Про встановлення ставок із сплати земельного податку на території міста Нова Каховка на 2019 рік”


13. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради ,,Про встановлення ставок із сплати земельного податку на території міста Нова Каховка на 2019 рік”


14. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення Новокаховської міської ради ,,Про встановлення ставок із сплати земельного податку на території міста Нова Каховка на 2019 рік”


15. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Новокаховської міської ради ,,Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік на території міста Нова Каховка (код згідно з КОАТУУ 6510700000)”


16. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради ,,Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік на території міста Нова Каховка (код згідно з КОАТУУ 6510700000)”


17. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення Новокаховської міської ради ,,Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік на території міста Нова Каховка (код згідно з КОАТУУ 6510700000)”


18. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Новокаховської міської ради ,,Про ставки орендної плати за землю на території міста Нова Каховка на 2019”


19. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради ,,Про ставки орендної плати за землю на території міста Нова Каховка на 2018 рік”


20. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення Новокаховської міської ради «Про ставки орендної плати за землю на території міста Нова Каховка на 2019 рік»


21. Звіт про періодичне відстеження результативностірішення Новокаховської міської ради від 20 червня 2012 року №722 ,,Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку”


22. Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Новіокаховської міської ради «Про встановлення батьківської плати за навчання в школах естетичного виховання міста Нова Каховка»


23. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про встановлення батьківської плати за навчання в школах естетичного виховання міста Нова Каховка»


24. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту –проект рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради – «Про встановлення батьківської плати за навчання в школах естетичного виховання міста Нова Каховка»


25. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – рішення Новокаховської міської ради від 31.10.2013 р № 1300 «Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради»


26. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта –проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка, для розташування рекламних засобів»


27. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка, для розташування рекламних засобів»


28. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка, для розташування рекламних засобів»


29. Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта ,,Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради”


30. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради»


31. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради ,,Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради”


32. Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту ,,Про ставки земельного податку на території міста Нова Каховка на 2018 рік” (з урахуванням змін)


33. Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту ,,Про ставки орендної плати за землю на території міста Нова Каховка на 2018 рік” (з урахуванням змін)Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами