Нова Каховка | 05 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

Відстеження результативності » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів. Звіти про відстеження. Аналізи впливу.(2015-2017р.)

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів. Звіти про відстеження. Аналізи впливу.(2015-2017р.)

1. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта - рішення Новокаховської міської ради «Про встановлення Правил утримання собак і котів у місті Нова Каховка»


2. Звіт про повторне відстеження результативності рішення Новокаховської міської ради ,,Про встановлення Правил благоустрою території міста Нова Каховка”


3. Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акта ,,Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради”


4. Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акта ,,Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради”


5. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Новокаховської міської ради «Про затвердження положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Нова Каховка»


6. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Нова Каховка»


7. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу на міських та приміських маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради». Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу на міських та приміських маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради».


8. Аналіз впливу регуляторного акта - проекту рішення Новокаховської міської ради Херсонської області «Про затвердження нової редакції Порядку надання та зміни адрес об’єктам нерухомості в місті Нова Каховка»


9. ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту рішення сесії Новокаховської міської ради «Про затвердження нової редакції Порядку надання та зміни адрес об’єктам нерухомості в місті Нова Каховка»


10. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради Херсонської області «Про затвердження цін на роботи (послуги) Комунальної установи «Трудовий архів м. Нова Каховка»


11. Звіт «Про результати базового відстеження щодо проекту регуляторного акту – рішення Новокаховської міської ради «Про затвердження цін на роботи (послуги) Комунальної установи «Трудовий архів м. Нова Каховка»


12. Аналіз впливу регуляторного акта - проекту рішення Новокаховської міської ради «Про затвердження Положення про порядок спорудження (створення) пам'ятників і монументів на території міста Нова Каховка»


13. З В І Т про базове відстеження результативності регуляторного акту – рішення Новокаховської міської ради «Про затвердження Положення про порядок спорудження (створення) пам’ятників і монументів на території міста Нова Каховка»


14. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради “Про ставки земельного податку на території міста Нова Каховка на 2016 рік”, ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення Новокаховської міської ради, повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Новокаховської міської ради


15. Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про забезпечення перевезення пільгових категорій пасажирів»


16. Звіт про періодичне відстеження результативності рішення Новокаховської міської ради від 20 червня 2012 року №722 „Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку”


17. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради від 26.05.2015 р. № 203»


18. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради Херсонської області «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради від 26.05.2015 р. № 203»


19. ЗВІТ про результати базового відстеження щодо проекту регуляторного акту – рішення Новокаховської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради від 26.05.2015 р. № 203»


20. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.03.2015 № 81 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу на міських та приміських маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради»


21. Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.03.2015 № 81 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу на міських та приміських маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради».


22. З В І Т про базове відстеження результативності регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу на міських та приміських маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради»


23. Звіт про повторне відстеження результативності дії регуляторних актів – рішень Новокаховської міської ради від 28.01.2015р. №1895 „Про встановлення ставок єдиного податку для третьої та четвертої групи”


24. Звіт про повторне відстеження результативності дії регуляторних актів – рішень Новокаховської міської ради від 28 січня 2015 року №1896 „Про встановлення ставки акцизного податку”


25. Звіт про повторне відстеження результативності рішення Новокаховської міської ради “Про встановлення Правил благоустрою території міста Нова Каховка” від 09.12.2011 р. №471


26. Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради №61 від 24.02.2015 «Про Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка, для розташування рекламних засобів»


27. Звіт про повторне відстеження результативності дії регуляторних актів - рішення виконавчого комітету від 05 березня 2015 року №81 ,,Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу на міських та приміських маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради”


28. Звіт про повторне відстеження результативності дії регуляторного акту – рішення Новокаховської міської ради від 09 квітня 2015 року №1996 „Про затвердження Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Нова Каховка”


29. Звіт про результати повторного відстеження регуляторного акта – рішення Новокаховської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради від 26 травня 2015 р. № 203»


30. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Новокаховської міської ради ,,Про стаки орендної плати за землю на 2017 рік на території міста Нова Каховка”


31. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради ,,Про розмір орендної плати за землю на території міста Нова Каховка на 2017 рік”


32. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення Новокаховської міської ради ,,Про ставки орендної плати за землю на території міста Нова Каховка на 2017 рік”


33. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Новокаховської міської ради “Про ставки земельного податку на території міста Нова Каховка на 2017 рік ”


34. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради ,,Про ставки земельного податку на території міста Нова Каховка на 2017 рік”


35. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення Новокаховської міської ради ,,Про ставки земельного податку на території міста Нова Каховка на 2017 рік”


36. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Новокаховської міської ради ,,Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Нова Каховка на 2017 рік” ”


37. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради ,,Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Нова Каховка на 2017 рік”


38. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення Новокаховської міської ради ,,Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Нова Каховка на 2017 рік”


39. Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту – рішення Новокаховської міської ради ,,Про затвердження Положення про порядок спорудження (створення) пам’ятників і монументів на території міста Нова Каховка” від 18.06.2015 року №2091


40. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг, переліку та вартості платних послуг, що виконуються Архівним відділом Новокаховської міської ради»


41. Звіт про результати базового відстеження щодо проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг, переліку та вартості платних послуг, що виконуються Архівним відділом Новокаховської міської ради


42. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг, переліку та вартості платних послуг, що виконуються Архівним відділом Новокаховської міської ради»


43. Звіт Про повторне відстеження результативності рішення сесії Новокаховської міської ради ,,Про затвердження нової редакції Порядку надання та зміни адрес об`єктам нерухомості в місті Нова Каховка”


44. Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту ,,Про ставки земельного податку на території міста Нова Каховка на 2016 рік” (з урахуванням змін)


45. Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту ,,Про розмір орендної плати за землю на території міста Нова Каховка на 2015-2016 р.р.” (з урахуванням змін)


46. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – рішення Новокаховської міської ради від 01.08.2013 р № 1190 «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради»


47. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка»


48. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка»


49. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка, для розташування рекламних засобів»


50. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Новокаховської міської ради ,,Про порядок залучення ,розрахунку розміру коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Нова Каховка”


51. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення Новокаховської міської ради ,,Про порядок залучення ,розрахунку розміру коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Нова Каховка”


52. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Новокаховської міської ради ,,Про порядок залучення ,розрахунку розміру коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Нова Каховка”


53. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта - рішення Новокаховської міської ради «Про встановлення Правил утримання собак і котів у місті Нова Каховка»


54. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Новокаховської міської ради ,,Про ставки орендної плати за землю на 2018 рік на території міста Нова Каховка”


55. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради ,,Про розмір орендної плати за землю на території міста Нова Каховка на 2018 рік”


56. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення Новокаховської міської ради «Про ставки орендної плати за землю на території міста Нова Каховкана 2018 рік»


57. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Новокаховської міської ради ,,Про ставки земельного податку на території міста Нова Каховка на 2018 рік’’


58. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради ,,Про ставки земельного податку на території міста Нова Каховка на 2018 рік”


59. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення Новокаховської міської ради «Про ставки земельного податку на території міста Нова Каховка на 2018 рік»


60. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту ,,Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою території міста Нова Каховка’’


61. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Новокаховської міської ради ,,Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою території міста Нова Каховка’’


62. Звіт про періодичне відстеження регуляторного акту «Про забезпечення перевезення пільгових категорій пасажирів»


63. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – рішення Новокаховської міської ради від 01.08.2013 р № 1190 ,,Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради’’


64. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – рішення Новокаховської міської ради від 31.10.2013 р № 1300 «Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради»


65. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Новокаховської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу на приміських маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради»


66. Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу на приміських маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради»


67. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу на приміських маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради»Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами