Нова Каховка | 02 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка
Навігація


Публічна інформація


Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Погода


Посилання
02.06.2020 » Новини » Громадське обговорення проектів регуляторних актів про встановлення ставок податків та зборів на території Новокаховської ОТГ на 2021 рік

З метою повного інформування громадськості, в рамках виконання вимог до розробки та підготовки регуляторних актів у квітні 2020 року було розміщено проекти рішень стосовно встановлення рівня ставок орендної плати та ставок податків на території Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади, в тому числі по старостинських округах:

Докладніше
02.06.2020 » Новини » Виконавчий комітет Новокаховської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта міської комунальної власності, що включений до Програми приватизації за рішеннями міської ради від 28.05.2020 року № 2914, а саме:

Докладніше
02.06.2020 » Новини » Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів

Згідно з рішенням виконавчого комітету Новокаховської міської ради № 185 від 26.05.2020 р.. оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Дніпрянського та Райського старостинських округів

Докладніше
02.06.2020 » Новини » Анонс спортивних подій

07 по 13 червня 2020 року на міських кортах Новокаховської ДЮСШ «Таврія» відбудеться Всеукраїнські змагання з тенісу серед юніорів та юніорок до 16 років «Кубок Весни», змагання відбудуться без глядачів з дотримання санітарно- епідеміологічних норм та необхідних заходів.

Докладніше
02.06.2020 » Новини » Правила безпеки для дітей влітку

За статистикою, літні місяці – найбільш "врожайні" на дитячі травми. Як подбати про безпеку маляти, не позбавляючи його радощів? Техніка безпеки дітей на вулиці повинна бути на вищому рівні, і це мають пам'ятати всі батьки. Відправляєтеся на атракціони? Не намагайтеся вивести малюка "у світ" в ошатному одязі. Величезні банти, паски, зав'язки та інші прикраси в будь-який момент можуть розв'язатися і зачепитися за що-небудь на ходу

Докладніше
02.06.2020 » Новини » Солдати і лікарі сьогодні знаходяться на передовій, тож добре розуміють один одного

1 червня Новокаховська громадська організація учасників бойових дій та ветеранів АТО/ООС «Біла стріла» і командування міського підрозділу військової частини Повітряних Сил України ініціювали проведення заходу на підтримку медиків, які зараз на передньому краї у боротьбі з пандемією COVID-19.

Докладніше
02.06.2020 » Новини » До уваги споживачів (покупців) та платників податків-користувачів реєстраторів розрахункових операцій!

З метою завчасної підготовки до набуття змін до чинного законодавства України міська влада, згідно листа Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі від 22 травня 2020 року №6518/10/21-22-05-06-14, інформує громадян, як споживачів (покупців) так i платників податків-кopиcтyвачів реєстраторів розрахункових операцій про наступне.

Докладніше
02.06.2020 » Новини » Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади

У період з 25 травня по 29 травня 2020 року до загального фонду бюджету ОТГ надійшло всього доходів у сумі 10450,0 тис. грн, із них:

Докладніше
02.06.2020 » Новини » Актуальні питання під час карантину

В телефонному режимі до інспекції у справах захисту прав споживачів за квітень травень цього року надійшли запитання стосовно деяких ситуацій, в які ми з вами іноді потрапляємо, підсвідомо розуміючи, що потребуємо поновити знання для власного захисту.

Докладніше
02.06.2020 » Новини » Біля Новокаховського кінотеатру «Юність» запустили фонтан

Вчора, 1 червня, до Дня захисту дітей біля кінотеатру “Юність” запустили фонтан. Площа перед кінотеатром — улюблене місце новокаховської дітвори, яка залюбки ганяє тут на скейтах, велосипедах та самокатах. Тривалі карантинні обмеження, що були запровадженні в місті, призвели до скрутного фінансового стану комунальне господарство кінотеатру, на балансі якого знаходиться фонтан. Але на допомогу прийшов депутатський корпус, який відгукнувся на потреби колективу та виділив кошти з міського бюджету на відновлювальні роботи.

Докладніше
02.06.2020 » Новини » Про порядок та розміри грошової компенсації за санаторно-курортне лікування деяким категоріям громадян

20 грудня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17.06.2004 №785 і від 07.02.2007 №150. Зазначену постанову прийнято з метою вдосконалення порядку виплати особам з інвалідністю внаслідок війни та особам з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості санаторно-курортного лікування.

Докладніше
02.06.2020 » Новини » Що потрібно знати для отримання довідки від Пенсійного фонду?

Сьогодні, в умовах пом'якшення карантину попит на отримання довідок безпосередньо в сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області збільшився. Працюючі громадяни звертаються переважно за отриманням довідок за формами ОК-5, ОК-7 та Додатку 9, а пенсіонери — за довідкою про доходи (розмір пенсійних виплат).

Докладніше
01.06.2020 » Новини » Подяка за турботу

Карантин потребує виконання низки протиепідемічних заходів для запобігання поширенню хвороби, що потребує засобів як дезінфекційних, антисептичних та індивідуального захисту. Саме для цього архієпископом Новокаховської єпархії була надана допомога Новокаховському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у вигляді респіраторів та захисних масок, двох диспенсерів та антисептичного засобу для обробки рук. Цієї допомоги вистачить на виконання Тимчасових рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину на два тижня.

Докладніше
01.06.2020 » Новини » Діти - це радість, їх посмішки - головна нагорода. У наших силах зробити їх життя щасливим

Цього року привітати дітей з нагоди святкування Дня захисту дітей в умовах карантинних обмежень було не просто, але педагогічний колектив Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей–інвалідів знайшов можливість подарувати радість своїм вихованцям. Дякуючи постійним помічникам Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, а це ФОП Гуляєва Любов Володимирівна, Вінник Ганна Василівна, Бондар Володимир Павлович, які для вихованців Центру надали солодкі подарунки, повітряні кульки, мильні пузирі.

Докладніше
01.06.2020 » Новини » Про земельні торги у травні

Відділом земельних відносин та комунальної власності у травні 2020 року було підготовлено проведення земельних торгів по 2 земельним ділянкам.На торги було виставлено земельну ділянку в районі буд. №3 а по просп. Перемоги, площею 0.0140 га для розміщення та обслуговування будівель торгівлі. переможцем за результатами торгів, ліцітатор ФОП Карпенко Н.І., було визнано Данелян С.Т. Договір оренди підписано та подано на реєстрацію до Державного реєстру прав на нерухоме майно та обтяжень на них.

Докладніше
01.06.2020 » Новини » Про проведення конкурсу

Виконком міської ради оголошує конкурс щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки експертної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться в комунальній власності на території міста Нова Каховка, по яким було надано дозвіл на викуп рішеннями 81-ї сесії 7-го скликання від 07.05.2020 року №2883 та 82-ї сесії міської ради від 28.05.2020 року №2918:

Докладніше
01.06.2020 » Новини » Звіт КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»

Станом на 01 червня 2020 року Комунальною установою «Трудовий архів м. Нова Каховка» видано 573 довідки соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи. За травень місяць підшито та закартоновано 15 справ з кадрових питань (особового складу) ВАТ «Південелектромаш» за 1968 – 1970 рік.

Докладніше
01.06.2020 » Новини » Музей історії селища Козацьке

Історія селища Козацьке надзвичайно цікава та багата на історичні факти. Ще в далекому 1651 році відомий французький інженер та картограф Гійом де Боплан згадує в своїй праці «Опис України» острів Козацький та заніс на свої карти місцеву переправу через річку Дніпро. Нею часто користувалися як татарські орди, так і литовські лицарі.

Докладніше
01.06.2020 » Новини » До уваги пенсіонерів!

04.06.2020 з 15.00 до 16.00 за телефоном 5-05-10 відбудеться сеанс “гарячої лінії по питанням пенсійного забезпечення з заступником начальника Новокаховського сервісного центру управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Ольгою Мерзловою

Докладніше
01.06.2020 » Новини » Робота старостату за травень

За умови дотримання карантинних вимог в травні було відзначено День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. За участю міського голови Коваленко В.І., старости Білого А.А., працівників управління комунального майна, інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської ради та директорів комунальних підприємств відбулось покладання квітів та вінків до пам’ятників ветеранам та загиблим в тій страшній війні.

Докладніше
30.05.2020 » Новини » Реабілітаційний центр для дітей у Новій Каховці отримав довгоочікуваний подарунок

Ідея ця виникла ще до введення карантинних обмежень. Напередодні проведення весняного свята “Масляної” міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко звернувся з пропозицією про збір благодійних коштів на допомогу міському “Реабілітаційному центру для дітей з обмеженими можливостями”. Як розповіла керівник Благодійного фонду “Н.Каховка” Наталія Безп’ята, саме на святкувані “Масляної” і були зібрані кошти, за які планувалося придбати меблі для дитячого Центру. Але карантин вніс корективи у цю доброчинну задумку.

Докладніше
29.05.2020 » Новини » Дорогі хлопчики та дівчатка! Шановні дорослі!

Вітаємо вас із Днем захисту дітей, святом дитинства! Не простим для вас, дорогі діти, став цей рік через карантинні обмеження. Упевнені, що ви набули нового досвіду, стали більш відповідальними в умовах дистанційного навчання, почали по-справжньому цінувати вчителів, шкільних друзів, рідну школу. Велике навантаження лягло і на батьківські плечі! Але в той же час – це чудова можливість родині згуртуватися, подарувати радість спілкування один одному.

Докладніше
29.05.2020 » Новини » Туристичними стежинами Козацького

З метою впровадження нового туристичного маршруту на території Новокаховської ОТГ 28 травня відбулася робоча поїздка представників відділу культури і туризму до селища Козацьке, що нещодавно приєдналося до території Новокаховської ОТГ.

Докладніше
29.05.2020 » Новини » Дитячий садочок № 9 «Оленка» проводжає своїх любих вихованців–випускників 2020 року

Адміністрація дошкільного закладу «Оленка» (директор Валентина Бессонова), вихователі та помічники вихователів старших груп № 3, № 10, № 14 висловлюють щирі слова подяки діткам за казкові, яскраві, веселі та цікаві роки проведені разом в садочку; батькам - за підтримку, допомогу , за все те світле, що залишили після себе

Докладніше
29.05.2020 » Новини » «Чілдрен Кінофест»

Вже всьоме в Україні проводиться щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою

Докладніше
29.05.2020 » Новини » Не будьте байдужими, діти чекають на Вашу підтримку

Складні життєві ситуації – хвороби, конфлікти та сварки між батьками, схильність їх до вживання алкогольних напоїв, психотропних речовин, ухиляння від виконання батьківських обов’язків дуже часто призводить до того, що про дітей просто нікому дбати. І аби діточок, які вже відчувають себе зрадженими не віддавати до інтернатних закладів такими дітьми може опікуватися патронатна сім’я. За кордоном така практика поширена вже давно а от на Україні її лише почали впроваджувати

Докладніше
29.05.2020 » Новини » Не порушуй Правил дорожнього руху – врятуй життя!

У рамках медіа-соціальної компанії «Не порушуй Правил дорожнього руху – врятуй життя» пропонуємо ознайомитися з наступною статтею. В останні роки на дорогах України виникають десятки тисяч автомобільних аварій і катастроф, у яких гинуть та отримують травми тисячі людей. Причини дорожньо-транспортних пригод можуть бути різноманітні.

Докладніше
29.05.2020 » Новини » Інформація архівного відділу

На зберіганні в архівному відділі знаходяться документи Відкритого акціонерного товариства «Будівельне монтажне управління – 8». Історія підприємства бере свій початок від будівельного управління – 8, у складі тресту «Каховбуд», яке безпосередньо брало учать в будівництві ГЕС.

Докладніше
29.05.2020 » Новини » Інформація Райського старостинського округу за травень місяць

В період травня місяця на території Райського старостинського округу здійснено ряд заходів з благоустрою а саме:

Докладніше
29.05.2020 » Новини » До уваги суб’єктів господарювання готельного бізнесу

Міська влада інформує: Головний державний санітарний лікар затвердив тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в готелях на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби COVID-19.

Докладніше
29.05.2020 » Новини » Встановлено сантехнічне устаткування

Для забезпечення відвідувачів кінотеатру «Юність» з обмеженими фізичними можливостями завершені роботи з ремонту санітарного вузла. Встановлено сантехнічне устаткування, що відповідає усім нормативним вимогам та технічним умовам.

Докладніше
28.05.2020 » Новини » Перлина Таврійського краю: запрошує Нова Каховка

Сьогодні, 28 травня, Херсонщина відзначає Всеукраїнський день краєзнавства. У цей день ми традиційно звертаємося до історії та розповідаємо про те, як живе рідний край сьогодні. Це ще один привід пізнати середовище, у якому ми живемо, та поділитися любов’ю до міста, яке дає нам сили.

Докладніше
28.05.2020 » Новини » Заклад профільної середньої освіти - Академічний ліцей «СПЕКТР»

Законом України «Про освіту» передбачається здобуття учнями академічної профільної середньої освіти з орієнтацією на продовження навчання на вищих рівнях освіти. І хоча за дорожньою картою освітньої реформи повноцінне функціонування академічних профільних ліцеїв планується лише через декілька років, суттєві зміни в цьому напряму відбуваються вже сьогодні.

Докладніше
28.05.2020 » Новини » Час обирати здоров’я

За ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я щороку у травні проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. Мета цього заходу – привернення уваги населення до проблеми ВІЛ/СНІДу, профілактики цього захворювання, а також привернення уваги влади до соціального захисту ВІЛ-інфікованих осіб.

Докладніше
28.05.2020 » Новини » В Новій Каховці відбулась 82-а позачергова сесія міської ради

Сьогодні, 28 травня, в Новій Каховці відбулася 82-а позачергова сесія міської ради 7-го скликання. В роботі сесії взяв участь 21 депутат з 36, що були обрані до неї. На початку сесії міський голова Володимир Коваленко привітав з днем народження та вручив квіти депутатам ради Олені Михайловій та Наталії Марченко.

Докладніше
28.05.2020 » Новини » Інформація Новокаховського управління ГУ ДПС

Актуальні питання податкового законодавства. Питання 1.Чи можна подати податкову декларацію про майновий стан і доходи дистанційно?

Докладніше
27.05.2020 » Новини » 1 червня дитсадки Нової Каховки готуються прийняти близько 700 малюків

Вчора, 26 травня, в залі засідань Новокаховської міської ради відбувся інструктаж керівників та медичних працівників дитячих дошкільних закладів (далі ДДЗ) Новокаховської ОТГ та м.Таврійськ які повинні розпочати приймати дітей з 1 червня. Інструктаж проводили фахівці Новокаховського відділу держпродспоживслужби (ДПСС), які і раніше працювали в царині контролю за діяльністю ДДЗ і дотриманню в них санітарних норм.

Докладніше
27.05.2020 » Новини » До уваги суб’єктів господарювання!

Міська влада інформує, що Програма розвитку ООН (ПРООН) ініціює оцінку впливу пандемії COVID-19 на соціально-економічну ситуацію в Україні. Ця оцінка є частиною «Рамкової програми ООН щодо негайного соціально-економічного реагування на COVID-19: економічне відновлення та відповідь», яке очолює ПРООН та «Комплексної відповіді ПРООН на COVID-19» і допоможе нам краще зрозуміти потреби людей і бізнесу та розробити ефективні заходи для подолання негативних наслідків пандемії та подальшого відновлення.

Докладніше
27.05.2020 » Новини » Сьогодні, 27 травня, святкує день народження Серебрянська Галина Миронівна

Сьогодні, 27 травня, святкує день народження яскрава жінка, мудрий керівник, компетентний та досвідчений фахівець, начальник Новокаховського управління Головного управління державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Серебрянська Галина Миронівна. Шановна Галино Миронівно! Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею! Професіоналізм, талант, відданість справі, працьовитість і наполегливість дали Вам змогу досягти значних успіхів у професійній діяльності, здобути визнання та повагу серед колег. У цей святковий день бажаємо Вам усіх земних щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів і колег. А ще – вдалих днів, хороших новин, приємних подій, особистого щастя та невичерпного оптимізму!

Докладніше
26.05.2020 » Новини » Ремонт амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №6

Наразі розпочалися роботи по ремонту Веселівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №6 Новокаховської об'єднаної територіальної громади

Докладніше
26.05.2020 » Новини » Роботи по прибиранню прибережної території

Комунальним підприємством СКГ «Веселе» за технічної підтримки КП «Екосервіс» Новокаховської міської ради проводяться роботи по прибиранню прибережної території: ліквідовано стихійне сміттєзвалище на березі Каховського водосховища. Шановні мешканці селища, збережімо наше село, річку, зелені насадження для нас, наших дітей та онуків

Докладніше
26.05.2020 » Новини » Привітання з Днем народження депутата Новокаховської міської ради Михайлової Олени Олександрівни!

Шановна Олена Олександрівна! Вітаючи Вас з цим чудовим святом, прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця на депутатській, правозахисній та громадській ниві. Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині.
Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до всієї родини!

Докладніше
26.05.2020 » Новини » Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади

У період з 18травня по 22 травня 2020 року до загального фонду бюджету ОТГ надійшло всього доходів у сумі 9727,3 тис. грн, із них:

Докладніше
26.05.2020 » Новини » Отримувачам адміністративних послуг - про використання мобільного застосунку Дія

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 327 «Деякі питання відвідування адміністративних будівель із застосуванням відображення інформації, що міститься в документах, в електронному вигляді» та від 15 квітня 2020 року № 278 «Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України у формі картки, та відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України для виїзду за кордон» при зверненні до Центру надання адміністративних послуг можливо використання мобільного застосунку Дія.

Докладніше
26.05.2020 » Новини » 26 травня Грузія святкує День незалежності

Вже більше десяти років місто Нова Каховка має побратимські відносини з грузинським містом Ланчхуті. За цей час відбулися обміни офіційними делегаціями, велися перемовини щодо розвитку бізнесових стосунків, а також співпраці у галузі культури та туризму. Міський голова Володимир Коваленко листом привітав мешканців міста-побратима Ланчхуті з головним державним святом та побажав їм міцного здоров'я, успіхів у справах, благополуччя і процвітання, а також миру та злагоди.

Докладніше
25.05.2020 » Новини » Урожай 2020 - легальне працевлаштування в агропромисловому секторі!

На території Новокаховської міської ради працює робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, яка фіксує факти використання найманої праці неоформлених робітників та схеми ухилення від сплати податків. З метою подолання цих негативних явищ, а також виявлення резервів надходжень до бюджету проводяться заходи «Урожай 2020», спрямовані на детінізацію ринку праці у сільськогосподарському виробництві.

Докладніше
25.05.2020 » Новини » УВАГА! УПСЗН повідомляє про зміну електронної адреси!

На території Новокаховської міської об'єднаної територіальної громади продовжено карантинні обмеження до 22 червня поточного року. Управління праці та соціального захисту населення продовжує роботу в обмеженому режимі прийому громадян щоденно за телефоном та за допомогою інтернет зв'язку. Звертаємо УВАГУ, що електронна адреса upszn@ukrpost.net, на яку сьогодні приймаються звернення громадян, в тому числі звернення та документи для призначення пільг, допомог та субсидій з 01.06.2020 року не обслуговується

Докладніше
25.05.2020 » Новини » Попит на «теплі кредити» зростає

Державна програма «теплих кредитів» стає все більш затребуваною серед українських родин. Так, з 1 по 12 травня 2020 року банки видали 67 млн. грн. «теплих кредитів» населенню та ОСББ на енергоощадні заходи, та ще 80 млн. грн. видано банками на енергоефективні цілі за наступний тиждень. Особливо активними у цьому році є ОСББ. З моменту старту програми у 2020 році банками надано кредити вже 370 ОСББ на суму 110 млн. грн.

Докладніше
25.05.2020 » Новини » Повідомлення

КП «Агенція регіонального розвитку» Новокаховської міської ради» повідомляє, що планується доповнення до регуляторного акту «Про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Нова Каховка, для розташування рекламних засобів» з проектом доповнень

Докладніше
25.05.2020 » Новини » ПОВІДОМЛЕННЯ

Повідомлення про початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Зміни до генерального плану поєднаного з детальними планами окремих територій, та зонування села Піщане"

Докладніше
24.05.2020 » Новини » Нова Каховка готується до початку туристичного сезону

Розгляду можливостей використання туристичних принад новоприєднаних територій була присвячена поїздка начальника відділу культури і туризму Новокаховської ОТГ Наталії Зарудної до селища Козацьке. Разом з в.о. старости Андрієм Чирком, директором будинку культури Сергієм Якубою вони оглянули музей селища, будинок культури, природну родзинку «Козацькі водоспади» та місцину «Солов’їний гай».

Докладніше
24.05.2020 » Новини » Подорожуймо Херсонщиною. Нова Каховка

Подорожуймо Херсонщиною. Нова Каховка

Докладніше
24.05.2020 » Новини » Дитячі садочки в Новій Каховці з 1 червня відновлюють прийом дітей

На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось 22 травня в Новій Каховці серед інших питань з пом’якшення карантину у відповідності до Постанови Кабміну від 20 травня №392, розглядалась можливість відкриття дитячих садочків.

Докладніше
22.05.2020 » Новини » Вебінар – дистанційне навчання

21 травня 2020 року відбувся черговий вебінар №3 із серії «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19», організатором якого є Міністерство соціальної політики України. Під час попередніх двох он-лайн зустрічей обговорювалися і піднімалися різноманітні теми які стосуються соціальної роботи, цього разу пильна увага була прикута до головного документа з яким працює фахівець із соціальної роботи – оцінки потреб дитини та її сім’ї

Докладніше
22.05.2020 » Новини » Інформація Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Якщо виплата матеріальної допомоги має систематичний характер і така допомога надається всім або більшості працівникам, то така матеріальна допомога з метою оподаткування прирівнюється до заробітної плати і вся сума такої допомоги включається до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку і оподатковується за ставкою 18 відсотків

Докладніше
22.05.2020 » Новини » День перепоховання праху Т.Г.Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева

Сьогодні пам'ятний день - 22 травня 1861 року відбулось перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева. Тарас Шевченко прожив рівно 47 років. Народився 9 березня 1814 р. і помер 10 березня 1861 р.

Докладніше
22.05.2020 » Новини » Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 22.05.2020 р.

Рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Докладніше
20.05.2020 » Новини » 20 травня - День банківських працівників

Шановні працівники банківських установ!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Величезна праця, знання, досвід банківських працівників - економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів – це основа ефективної праці банків сьогодні. Усі ви заслуговуєте щирих слів подяки і найкращих побажань

Докладніше
22.04.2020 » Новини » УВАГА КОНКУРС на здобуття літературної премії імені А.П. Бахути

Відповідно до розпорядження міського голови від 16 квітня 2020 року №131-р «Про підготовку та проведення в місті Нова Каховка у 2020 році конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути» розпочався Конкурс, присвячений 30-й річниці пам’яті Анатолія Бахути, поета-земляка.

Докладніше
03.04.2020 » Новини » Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції

Ви повинні обмежувати діяльність поза своїм будинком/квартирою, за винятком отримання медичної допомоги. Не ходіть на роботу, до навчальних закладів та інших місць громадського користування. Не користуйтесь громадським транспортом або таксі.

Докладніше
02.04.2020 » Новини » Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії

Якщо під час самоізоляції у вас з’явились симптоми характерні для COVID-19: кашель, ускладнене дихання, підвищена температура тощо, негайно зверніться за медичною допомогою та повідомте про свою історію подорожей та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

Докладніше
03.01.2020 » Новини » Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на І півріччя 2020 року

Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на І півріччя 2020 року

Докладніше
01.08.2019 » Новини » Про проведення конкурсу

30 липня 2019 року відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Новокаховської міської ради, на якому було проведено конкурс на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка»

Докладніше
23.07.2019 » Новини » Формуємо інфраструктуру Новокаховської об’єднаної територіальної громади

Комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.07.2019 р. розглянуто впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку, які у 2019 році можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Докладніше
АКТУАЛЬНО
· Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 22.05.2020 р.
· Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції
· Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії
Звіт міського голови
· Міська рада. Міський бюджет. Економіка
· Архітектура. Будівництво. Благоустрій. ЖКГ
· Медицина. Освіта. Культура. Спорт
· Управління проектами. Земельні відносини. Комунальна власність
· Соціальний захист. Захист прав дітей. Соціальні служби
· Транспорт. Промисловість. Сільське господарство. Екологія. Цивільний захист
· Захист прав споживачів. Надання адміністративних послуг. Реєстр виборців
· Децентралізація. Дніпрянський старостинський округ
Останні новини
02.06.2020 · Громадське обговорення проектів регуляторних актів про встановлення ставок податків та зборів на території Новокаховської ОТГ на 2021 рік
02.06.2020 · Виконавчий комітет Новокаховської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності
02.06.2020 · Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів
02.06.2020 · Анонс спортивних подій
02.06.2020 · Правила безпеки для дітей влітку
02.06.2020 · Солдати і лікарі сьогодні знаходяться на передовій, тож добре розуміють один одного
02.06.2020 · До уваги споживачів (покупців) та платників податків-користувачів реєстраторів розрахункових операцій!
02.06.2020 · Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади
02.06.2020 · Актуальні питання під час карантину
02.06.2020 · Біля Новокаховського кінотеатру «Юність» запустили фонтан
02.06.2020 · Про порядок та розміри грошової компенсації за санаторно-курортне лікування деяким категоріям громадян
02.06.2020 · Що потрібно знати для отримання довідки від Пенсійного фонду?
01.06.2020 · Подяка за турботу
01.06.2020 · Діти - це радість, їх посмішки - головна нагорода. У наших силах зробити їх життя щасливим
01.06.2020 · Про земельні торги у травні
01.06.2020 · Про проведення конкурсу
01.06.2020 · Звіт КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»
01.06.2020 · Музей історії селища Козацьке
01.06.2020 · До уваги пенсіонерів!
01.06.2020 · Робота старостату за травень
30.05.2020 · Реабілітаційний центр для дітей у Новій Каховці отримав довгоочікуваний подарунок
29.05.2020 · Дорогі хлопчики та дівчатка! Шановні дорослі!
29.05.2020 · Туристичними стежинами Козацького
29.05.2020 · Дитячий садочок № 9 «Оленка» проводжає своїх любих вихованців–випускників 2020 року
29.05.2020 · «Чілдрен Кінофест»
29.05.2020 · Не будьте байдужими, діти чекають на Вашу підтримку
29.05.2020 · Не порушуй Правил дорожнього руху – врятуй життя!
29.05.2020 · Інформація архівного відділу
29.05.2020 · Інформація Райського старостинського округу за травень місяць
29.05.2020 · До уваги суб’єктів господарювання готельного бізнесу

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами