Нова Каховка | 12 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади




Навігація


Публічна інформація


Радіо НК


Погода


Посилання






























































09.04.2021 » Новини » УВАГА! Визначено дату та час проведення зборів по обранню членів Експертної ради від громадськості

Збори по обранню членів Експертної ради від громадськості відбудуться 14 квітня о 14:00 за адресою: пр-т Дніпровський, 23, І поверх, каб. 119 (мала конференц -зала).
Нагадаємо, для того, щоб взяти участь у зборах представників громадськості, які мають намір стати членом Експертної ради та безпосередньо брати участь у впровадженні громадського бюджету на території Новокаховської міської ТГ, необхідно до 14 квітня 2021 року заповнити заяву за формою

02.04.2021 » Новини » Оголошення про збори по обранню представників громадськості до членів Експертної ради з питань громадського бюджету

Як вам відомо, з першого лютого 2021 року на території Новокаховської міської територіальної громади розпочала діяти міська ініціатива – Громадський бюджет. Це процес залучення мешканців громади до прийняття рішень щодо розподілу частини місцевого бюджету шляхом подачі власних проєктних пропозицій покращення міста.

11.04.2021 » Новини » 1600 саджанців висадять по всій громаді цієї весни

Декоративні кущі і дерева вже можна побачити у парках і на міських газонах. Деталі – розповідають комунальники.

09.04.2021 » Новини » Про заходи з озеленення у 2021 році

Тривають заходи з весняного озеленення населених пунктів Новокаховської міської територіальної громади.
Станом на 08 квітня поточного року висаджено 552 одиниць молодих дерев та кущів декоративних порід.

09.04.2021 » Новини » Чужих дітей не буває

Чужих дітей не буває. Цю істину найкраще розуміють сім’ї, які прийняли у своє дружнє родинне коло дітей, обділених долею, зуміли їх огорнути батьківською любов’ю, подарувати радість повноцінного дитинства та стати надійною опорою. І з кожним роком таких родин стає дедалі більше.

09.04.2021 » Новини » Фахівці Новокаховського водоканалу ліквідували аварійну ситуацію на каналізаційному колекторі

Вчора, 8 квітня, працівники КП “Міський водоканал” завершили роботи по усуненню аварійної ситуації в районі вул. Історичної 2/2 на каналізаційному колекторі. Про це повідомив керівник підприємства Валерій Радованець.

09.04.2021 » Новини » Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Відповідно до статей 9 та 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» виконавчий комітет Новокаховської міської ради оприлюднює на офіційному сайті міста Нова Каховка: http://novakahovka.com.ua для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території «Відносно відведення земельної ділянки площею 92,00 га, ТОВ «Дайналайн Констракшн» за межами населених пунктів на території Новокаховської міської ради

09.04.2021 » Новини » Вводяться додаткові рейси на міському маршруті «Ц.Основа – дачі «Дружба»

На прохання жителів міста, в зв’язку із збільшенням пасажиропотоку до центрального кладовища, садових товариств «Дружба» та «Сокіл», з 13 квітня 2021 року збільшується кількість автобусів на міському маршруті «Ц.Основа – дачі «Дружба», вводяться додаткові рейси, час відправлення від зупинки «Ц.Основа» основного автобусу:

09.04.2021 » Новини » Відбулося нагородження переможців VІІ обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

07 квітня 2021 року на базі КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» відбувся фінальний Гала-концерт та церемонія нагородження лауреатів VІІ обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви», проведеного цьогоріч дистанційно, у формі творчої акції.

09.04.2021 » Новини » Юні новокаховчани - переможці міжнародних конкурсів

Нещодавно у м. Одеса підвели підсумки V Міжнародного інтернет-конкурсу мистецтв «Music Modern». Учениця комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» (директор Галина Ходос) Таран Мирослава (викладач Наталія Тишкова) прийняла участь в цьому конкурсі у номінації «Фортепіано» та отримала диплом лауреата ІІ премії.

09.04.2021 » Новини » Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дякує благодійникам за допомогу

В усі часи прийнято допомагати стражденним і, не важливо, грошима, шматком хліба або просто добрим словом. Участь у долях інших людей і бажання допомогти ближньому у багатьох стає потребою душі. Як правило, такі люди шукають собі подібних, об'єднуються в добрих помислах і приходять на допомогу тим, кому сьогодні дійсно нелегко.

09.04.2021 » Новини » На території Новокаховської громади запроваджено роздільну систему збирання окремих компонентів ТПВ

З 1 жовтня 2019 року в Україні стало обов'язковим влаштування сучасних систем роздільного сортування та збору сміття. Воно здійснюється вручну в побуті за допомогою схеми роздільного збору до і передбачає наявність відповідних контейнерів для кожного виду сміття на спеціально виділеному майданчику-стоянці. Питання поділу сміття також вимагає часу і зусиль для навчання громади. Тому ще раз нагадуємо про схеми роздільного збирання твердих побутових відходів.

09.04.2021 » Новини » Оподаткування доходів одноосібників

Ексклюзивні коментарі від спеціалістів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі у Facebook за посиланням. Дивіться 09 квітня о 10 год. 00 хв. онлайн вебінар про особливості оподаткування доходів одноосібників.
За участі заступника начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Станіслава Худара.

09.04.2021 » Новини » Інспекція у справах захисту прав споживачів про роботу за І квартал 2021р.

Позаду 3 місяці 2021 року, протягом яких інспекція у справах захисту прав споживачів щодня починала свою роботу зі зверненнями споживачів по проблемам різного характеру, для когось майже невирішальними, для інших - складними чи то взагалі втратою надії на справедливість. Втім на території Новокаховської міської територіальної громади інспекція у справах захисту прав споживачів, у складі двох осіб, постійно проводить роботу щодо державного захисту прав кожного, хто звернувся до неї.

09.04.2021 » Новини » Міський голова Нової Каховки взяв участь у засіданні Платформи діалогу місцевого та центрального рівнів влади

Вчора, 8 квітня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко взяв участь у першому засіданні Платформи діалогу місцевого та центрального рівнів влади з відкритого урядування в Україні. У зв’язку з карантинними обмеженнями захід проходив у форматі онлайн-конференції, в контексті затвердженого Кабінетом міністрів України плану дій із впровадження міжнародної ініціативи “Партнерство “Відкритий уряд” в Україні на 2021-2022 роки для забезпечення ефективного та змістовного обміну інформацією між центральними та місцевими органами влади.

08.04.2021 » Новини » Про підготовку території міста до Пасхальних та Травневих свят

Шановні суб’єкти господарювання!
На календарі 2021 року залишилось зовсім мало до святкування великих Пасхальних та Травневих свят. І хоча живемо ми, як і все населення земної кулі, із сумним присмаком гострої респіраторної хвороби COVID-19, і по місту діють карантинні обмеження, свята все одно відбудуться. Міська влада у зв’язку із наближенням Паски та Травневих свят звертається до всіх господарюючих суб’єктів, до всіх власників та орендарів об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства, сфери послуг із проханням привести свої заклади та всю прилеглу територію до стану, який буде відповідати святковому настрою

08.04.2021 » Новини » Нова Каховка вже зовсім скоро стане туристичним центром півдня України

Сьогодні, 8 квітня, у малій залі міськвиконкому Новокаховської міської ради відбулася нарада з підготовки проведення 20-22 травня 2021 року на базі культурно-розважального комплексу “PREMIER” VII Таврійського туристичного конгресу

08.04.2021 » Новини » Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області повідомляє

Статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) передбачено, що з 1 квітня, без додаткового звернення до органів Пенсійного фонду, проводиться перерахунок пенсій особам, які після призначення/попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, або менше 24 місяців страхового стажу, але після призначення/попереднього перерахунку пройшло не менше 2-х років.

08.04.2021 » Новини » Увага!!! Змінено порядок виплати допомоги на поховання

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1278 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги» змінено Порядок виплати і доставки пенсії та грошової допомоги. Враховуючи зазначене, з 1 квітня 2021 року змінено порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера органами Пенсійного фонду України.

08.04.2021 » Новини » Звернення громадян під особливим контролем херсонських податківців

За січень - березень 2021 року до Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі надійшло 33 письмових звернення громадян.
У 12 із них громадяни інформували податкову службу про ухилення від сплати податків.

08.04.2021 » Новини » Підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг за березень 2021 року

Станом на 01.04.2021 року до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради надійшло 2545 звернень для отримання адміністративних послуг та надання консультацій. З них:

07.04.2021 » Новини » Нова Каховка готується до Великодніх свят

У Новій Каховці розпочалися роботи з підготовки міста до весняно-літнього сезону та Великодніх свят. Так, у міському парку саме зараз силами робітників КП “НК Екосервіс” проводиться висадка 14 саджанців глоду, та 12 молодих каштанів вздовж Дніпровського проспекту, а в районі Палацу культури вже зовсім скоро красуватимуться 40 кущів вічнозеленої магонії падуболистої.

07.04.2021 » Новини » До уваги випускників Новокаховської міської територіальної громади!!!

У 2021 році у м. Нова Каховка проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання очікується 10 квітня. Так, заплановане тестування з української мови, української мови і літератури, математики, географії, історії України, біології, хімії, фізики, та англійської мови, на базі Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови Новокаховської міської ради та Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Новокаховської міської ради Херсонської області. Бажання прийняти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні виявили 466 новокаховських випускника.

07.04.2021 » Новини » РОБОТА ДНІПРЯНСЬКОГО СТАРОСТАТУ ЗА БЕРЕЗЕНЬ

Враховуючи карантинні обмеження, послуги населенню продовжують надаватись…
Для розгляду на депутатських комісіях та схвалення на сесії Новокаховської міської ради в березні місяці підготовлено 7 проектів рішень, що стосується інфраструктури старостинських округів. Також укладено 4 договори щодо утримання та розвитку інфраструктури населених пунктів старостинських округів.

07.04.2021 » Новини » Інформація архівного відділу

Станом на 01 квітня 2021 року в архівному відділі Новокаховської міської ради оформлено 389 довідок соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи, а саме:

07.04.2021 » Новини » А ви отримали ліцензію на право зберігання пального?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що суб’єкти господарювання, які отримують пальне для власних потреб та зберігають його для використання в господарській діяльності, зобов’язані отримати відповідну ліцензію в органах ДПС.

07.04.2021 » Новини » ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!!! Оплата лікарняних після 30.06.2021

При внесенні змін до ст. 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-XIV (далі – Закон № 1105), якою передбачено оплату тимчасової непрацездатність внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, сталася технічна помилка: одна з норм цього Закону була вилучена. Зміни, які мали набути чинності 30 червня поточного року, ускладнили б виплату лікарняних під час звичайного захворювання.

06.04.2021 » Новини » За «круглим столом» говорили про кампанію декларування доходів

Щорічно в Україні проводиться кампанія декларування доходів, отриманих громадянами в попередньому році. Про її важливість йдеться в усіх засобах масової інформації, але «живе спілкування» під час проведення семінарів, «круглих столів», зустрічей, промоакцій є найбільш дієвим та переконливим.
Саме з цією метою заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Станіслав Худар зустрівся з керуючим справами виконавчого комітету Новокаховської міської ради Віталієм Кубатком.

06.04.2021 » Новини » Підприємці Херсонщини продовжують вести ризикову діяльність

Спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу та контролюють дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері застосування РРО.
З початку року проведено 116 фактичних перевірок, за результатами яких донараховано 1,6 млн гривень штрафних (фінансових) санкцій.

06.04.2021 » Новини » Інформація про надходження доходів та використання бюджетних коштів Новокаховської міської територіальної громади

У період з 29 березня по 02 квітня 2021 року до загального фонду бюджету ТГ надійшло всього доходів у сумі 16262,5 тис. грн, із них:

06.04.2021 » Новини » Благодійний фонд «Н.Каховка» передав нові меблі вихованцям Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

У минулу п’ятницю до Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів були завезені нові меблі. Кошти на меблі були зібрані 14 березня на Новокаховській масляній під час благодійної акції, яку було організовано БФ «Н.Каховка» (директор Сергій Пасенчук) за підтримкою депутата Новокаховської міської ради Олени Ходорковської.

05.04.2021 » Новини » Повідомлення про наміри продовжити договір оренди об’єкта міської комунальної власності

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє про наміри продовжити договір оренди об’єкта міської комунальної власності, який відноситься до Переліку об’єктів першого типу, що надаються в оренду через аукціон, а саме:

05.04.2021 » Новини » Повідомлення про наміри передати в оренду об’єкт міської комунальної власності

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє про наміри передати в оренду об’єкт міської комунальної власності, який відноситься до Переліку об’єктів першого типу, що надаються в оренду через аукціон, а саме:

05.04.2021 » Новини » Вперше на території смт. Козацьке розпочато роботи з проведення внутрішньосвердловинних робіт

Наприкінці березня 2021 року, відповідно до укладеного договору між КП «Козацький багатогалузевий комбінат комунальних підприємств» Новокаховської міської ради та ТОВ «Відновлення інженерних мереж», вперше на території смт Козацьке розпочато роботи з проведення внутрішньосвердловинних робіт, а саме здійснено гідродинамічне очищення та відновлення дебіту (віброхвильове оброблення водоносного шару) свердловин №2-142 Залізничне містечко та №2-288 по вул. Шевченко (Лісництво).

05.04.2021 » Новини » Сьогодні, 5 квiтня, відбулась щотижнева апаратна нарада, яку провів міський голова Володимир Коваленко.

Сьогодні, 5 квiтня, відбулась щотижнева апаратна нарада, яку провів міський голова Володимир Коваленко. Традиційно присутніми були заступники міського голови, секретар міської ради, керуючий справами виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради та виконкому. На нараді було розглянуто ряд питань та окреслено завдання, які потребують вирішення найближчим часом. Володимир Коваленко, зокрема, дав доручення щодо всебічного сприяння у вирішенні питання розгортання батальйону територіальної оборони. У зв’язку з цим у найкоротші терміни потрібно провести інвентаризацію всіх приміщень, що знаходяться в комунальній власності, щоб визначити місця можливого розміщення учасників зборів.

05.04.2021 » Новини » Інформація про діяльність управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради за березень 2021 року

Продовжує роботу штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням корона вірусної хвороби COVID-19 на території Новокаховської міської ради.
Проведено 11 засідань міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

05.04.2021 » Новини » ГРАН-ПРІ на Всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв «Весняні барви»

Протягом березня 2021 року у м. Чернігів проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Весняні барви», організатором якого виступило Творче об’єднання «ART ZIRKA FEST». Лактіонова Аліса та Федорова Даніелла, учениці Веселівської дитячої музичної школи (директор Ірина Балибіна), взяли у ньому активну участь.

05.04.2021 » Новини » Податківці запрошують громадян декларувати минулорічні доходи

На Херсонщині триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році. З метою розширення аудиторії й збільшення кількості охоплених інформаційно-роз’яснювальними заходами громадян, фахівці Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі розмістили тематичні банери на білбордах м. Нової Каховки.

05.04.2021 » Новини » Про особливості конкурсного відбору

За участі в.о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, а також начальника управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Олесі Кривенко.
Який алгоритм розрахунку податкової знижки в частині сум витрат на сплату страхових внесків, сплачених за договорами довгострокового страхування життя (недержавного пенсійного забезпечення)?

05.04.2021 » Новини » Територіальний центр соціального обслуговування долучився до акції "За чисте довкілля"

Праця, як відомо, об’єднує людей, а зміна трудової діяльності – це і є найкращий відпочинок. Та основною метою щорічної акції «За чисте довкілля» все ж таки є здійснення заходів з прибирання та приведення у належний стан прибудинкових територій.

05.04.2021 » Новини » Новокаховська міська рада інформує про наявність вільних земельних ділянок, які можуть бути передані (шляхом безоплатної приватизації) на території с. Райське

Новокаховська міська рада інформує про наявність вільних земельних ділянок, які можуть бути передані (шляхом безоплатної приватизації) на території с. Райське для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд за адресами:

04.04.2021 » Новини » У Новій Каховці школярі дистанційно змагались у конкурсі кмітливих

У Новій Каховці міська рада учнівського самоврядування прийняла рішення про дистанційне проведення огляду-конкурсу КВК «Телешоу– 2021» серед команд закладів загальної середньої освіти. Школярів підтримав відділ освіти Новокаховської міської ради (керівник Лілія Микитенко) та погодив проведення заходу. Організацію проведення конкурсу було покладено на міський Будинок дитячої творчості. Про це повідомила директорка закладу Ірина Лісовська.

02.04.2021 » Новини » Пішов з життя Михайло Михайлович Кушнеренко

Сьогодні, 2 квітня, не стало Михайла Михайловича Кушнеренка, який працював головою Херсонської обласної ради (1991 – 1994), головою обласної державної адміністрації (1997 -1998). Також він обіймав посаду депутата Верховної Ради СРСР, Верховної Ради України і Херсонської обласної ради. Його серце перестало битися у 82-річному віці.

02.04.2021 » Новини » Увага! Мешканці багатоповерхівок можуть залишитися без газопостачання

АТ «Херсонгаз» неодноразово інформувало співвласників багатоквартирних будинків про необхідність укладання договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Цього вимагають нормативно-правові акти України, що визначають принципи безпеки газопостачання.

02.04.2021 » Новини » До відома суб’єктів господарювання агропромислового комплексу інформацію про діючі програми підтримки аграріїв

До відома суб’єктів господарювання агропромислового комплексу інформацію про діючі програми підтримки аграріїв. Департаментом розвитку сільського господарства та зрошення для сільгоспвиробників розроблені інформаційні довідки (пам’ятки), щодо умов отримання фінансової підтримки за державними програмами у поточному році.

02.04.2021 » Новини » СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ

Мати й тато – головні люди у житті та вихованні дитини, бо саме вони передають своїм чадам сімейні та моральні цінності, життєві пріоритети. Родина – природне джерело найглибших людських почуттів, де дитина засвоює серцем і душею основи свого життєвого шляху. Саме в сім’ї у малечі розвиваються якості доброти, чуйності, любові до всього живого.

02.04.2021 » Новини » Нова Каховка урочисто провела своїх юнаків до лав Збройних Сил України

Сьогодні, 2 квітня, у Новій Каховці відбулися традиційні урочистості з нагоди проводів призовників до лав Збройних Сил України. Захід проводився з урахуванням карантинних обмежень.

02.04.2021 » Новини » З кожним податковим рейдом – «нелегалів» менше

Вчора спеціалісти управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели черговий інформаційно-просвітницький рейд на ринку м. Нової Каховки.
Нагадаємо, що за результатами минулого обстеження на ринку було встановлено 7 нелегальних найманих працівників

02.04.2021 » Новини » Херсонці задекларували понад 340 мільйонів гривень доходів

Цьогоріч громадяни Херсонщини подали до податкової служби області 10833 декларації про майновий стан і доходи та задекларували 340,2 млн гривень доходів, отриманих у 2020 році.
В цілому загальна кількість поданих декларацій у порівнянні з минулим роком збільшилася на 3360. Про це повідомили спеціалісти управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

02.04.2021 » Новини » До уваги отримувачів субсидій на тверде паливо і скраплений газ!

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради повідомляє, що в березні 2021 року змінені граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання у 2021 році населенню житлових субсидій, які дорівнюють:

02.04.2021 » Новини » Перевірка цільового використання коштів при народженні дитини

Контроль за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям та створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей, здійснюється міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей.

02.04.2021 » Новини » Засідання експертної комісії

В архівному відділі відбулося засідання експертної комісії, на якому було розглянуто та схвалено проєкти описів справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу) у кількості 58 справ та актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ (далі – акт), у кількості 50 справ/25 позицій.

01.04.2021 » Новини » ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ на забезпечення пресою окремих категорій громадян Новокаховської міської територіальної громади

01.04.2021 року за результатами проведеного конкурсу на забезпечення пресою окремих категорій громадян Новокаховської міської територіальної громади комісією по проведенню конкурсу на забезпечення пресою окремих категорій громадян Новокаховської міської територіальної громади визнано переможцем конкурсу ТОВ «Редакція газети «Нова Каховка».

01.04.2021 » Новини » Інформація про надходження доходів та використання бюджетних коштів Новокаховської міської територіальної громади

У період з 22 березня по 26 березня 2021 року до загального фонду бюджету ТГ надійшло всього доходів у сумі 6465,6 тис. грн, із них:

01.04.2021 » Новини » Учні Новокаховської музичної школи здобули перемогу на Міжнародному конкурсі-фестивалі в Туреччині

Дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «OPENARTFEST – Ankara 2021» - це престижний форум, в якому брали участь представники Болгарії, Туреччини, Сербії, Північної Македонії, Німеччини та України. До конкурсного журі у номінації інструментальний жанр надійшло 537 заяв!

01.04.2021 » Новини » Розпочато процедуру обговорення ставок податку на нерухоме майно, податку за земельні ділянки та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Відділом земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Новокаховської міської ради розпочато процедуру обговорення ставок податку на нерухоме майно, ставки податку за земельні ділянки та ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

01.04.2021 » Новини » Інформація КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»

За І квартал 2021 року Комунальною установою «Трудовий архів м. Нова Каховка» видано 318 довідок соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи. Також прийнято 203 громадянина, стосовно їх запитів.

01.04.2021 » Новини » Стартують «теплі кредити»-2021: банки-партнери розпочинають видачу кредитів населенню

Наприкінці березня цього року Держенергоефективності разом із банками-партнерами підписані договори про взаємодію для реалізації державної програми «теплих кредитів» для населення у 2021 році. На співфінансування «теплих кредитів» для індивідуальних будинків виділено 150 млн гривень.
Ощадбанк та Укргазбанк готові розпочати у цьому році видачу населенню «теплих кредитів», частину яких відшкодує держава, а саме:

01.04.2021 » Новини » Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем

У 2016 році в українському законодавстві відбулися зміни, які закріпили таку сімейну форму влаштування дітей, як патронатна сім’я, а саме Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми». Завдяки такій формі влаштування дітей поступово зникають дитячі будинки і діти після вилучення мають змогу почуватися у повній небезпеці знаходячись на піклуванні у патронатній сім’ї.

01.04.2021 » Новини » На Херсонщині викрито схему привласнення понад 18 млн гривень

На Херсонщині податківці викрили схему ухилення від сплати податків у великих розмірах та привласнення громадянином виручки реальних суб'єктів господарювання-сільгоспвиробників на суму понад 18 млн гривень.
Під час проведення перевірки ревізори з’ясували, що громадянин відкрив понад 20 банківських карткових рахунків.

31.03.2021 » Новини » У Новій Каховці розпочалась підготовка до нового туристичного сезону

На заході, окрім організаторів та членів ради, були присутні: міський голова Володимир Коваленко, депутати Новокаховської міської ради, представники Агенції регіонального розвитку та міськвиконкому.

31.03.2021 » Новини » «Нова Каховка туристична»

Команда проєкту «Маршрутом змін» завершила роботу над програмою «Нова Каховка туристична», в якому відображені унікальні кадри про туристичні об’єкти та локації нашої громади. Сюжет зйомок був показаний в ефірі телеканалу «UA: ХЕРСОН» та озвучений на хвилях Суспільного радіо, це допоможе охопити широке коло туристів та гостей нашого краю.

31.03.2021 » Новини » Формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка»

В зв’язку з оголошенням конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради формується конкурсна комісія.

31.03.2021 » Новини » Самостійне отримання електронних адміністративних послуг

Одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис.
Для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа. Відносини, пов’язані з використанням удосконалених та кваліфікованих електронних підписів, регулюються Законом України «Про електронні довірчі послуги» (стаття 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»).

31.03.2021 » Новини » РРО для ювелірів

Фахівці Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують проводити серед суб’єктів господарювання інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо використання РРО/ПРРО у 2021 році.
З цією метою головний державний інспектор Новокаховської ДПІ Ірина Томашевська зустрілася з продавцями ювелірних виробів у торговельному центрі м. Нової Каховки.

31.03.2021 » Новини » Банк простив борг - подайте декларацію про доходи!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує про необхідність подання декларації про майновий стан і доходи у разі прощення банком боргу.
До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу включається основна сума боргу (кредиту), прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності, у разі, якщо його сума перевищує 25% мінімальної заробітної плати

31.03.2021 » Новини » ДО УВАГИ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я!!! Дії медичного працівника у випадку захворювання на COVID-19

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до переліку професійних захворювань» від 13 травня 2020 року № 394 гостра респіраторна хвороба COVID-19, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2, була віднесена до переліку професійних захворювань. Це мало б посилити захист прав й інтересів медичних та інших працівників, які безпосередньо задіяні в ліквідації епідемії та лікуванні пацієнтів, хворих на COVID-19.

30.03.2021 » Новини » Чергові досягнення новокаховських легкоатлетів

26-27 березня 2021 року в місті Нова Каховка були проведені І етап Кубку України з метань та Всеукраїнські змагання з метань "Пам'яті ЗТУ Піскунова Ю.О.".
На вищезазначених змаганнях вихованці Новокаховської ДЮСШ показали наступні результати:

30.03.2021 » Новини » Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям

Державна соціальна допомога призначається і виплачується малозабезпеченим сім’ям, які постійно проживають на території України та з поважних або незалежних від них причин мають середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму для сім’ї.

30.03.2021 » Новини » У Новій Каховці за кошти екологічного фонду закуплять саджанці для озеленення

Впродовж 2021 року у Новокаховській територіальній громаді Херсонщини заплановано закупити та висадити за рахунок бюджету 1600 саджанців різноманітних листяних і хвойних дерев та кущів. Про це повідомив начальник екологічної інспекції Новокаховської міської ради Олександр Лимар.

30.03.2021 » Новини » Талановита учениця Веселівської дитячої музичної школи здобула перемогу в Міжнародному фестиваль-конкурсі у Республіці Болгарія

Успішні та талановиті діти – це щасливе та процвітаюче майбутнє нашої громади та держави. Учениця Федорова Даніелла (викладач Леся Кравчук) Веселівської музичної школи (директор Ірина Балибіна) взяла участь у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Славянски венец», який проходив у старовинному приморському місті Варна, що знаходиться в Республіці Болгарія.

30.03.2021 » Новини » Перемоги «Оберігу»

Все частіше Новокаховська молодь виявляє бажання проявити свої патріотичні почуття до Української національної культури та повагу до захисників Вітчизни.
25 березня 2021 року на базі Палацу культури міста Нова Каховка відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг».

30.03.2021 » Новини » Результат чемпіонату Херсонської області з вільної боротьби, серед юніорів 2001-2003 року народження

З 26 по 27 березня 2021 року відбувся чемпіонат Херсонської області з вільної боротьби, серед юніорів 2001-2003 р.н. у м. Херсоні. В змаганнях взяли участь близько сотні спортсменів.

30.03.2021 » Новини » Результати Відкритого І етапу кубку України з легкоатлетичних метань присвячені пам’яті Заслуженого тренера України Піскунова Юрія Олександровича

З 26 - 27 березня 2021 року на стадіоні «Енергія» на полі для метаннь відбувся І етап кубку України з легкоатлетичних метань присвячених пам’яті Заслуженого тренера України Піскунова Юрія Олександровича.
У змаганнях взяли участь 118 спортсменів з Республіки Молдови та різних куточків України, а саме: м. Київ, м. Черкаси, Запорізької, Волинської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської областей.

30.03.2021 » Новини » Застосування РРО та ПРРО у підприємницькій діяльності

Ексклюзивні коментарі від спеціалістів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі у Facebook за посиланням Дивіться сьогодні о 10 год. 00 хв. онлайн вебінар про застосування РРО та ПРРО у підприємницькій діяльності.
За участі заступника начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Наталії Невдах

30.03.2021 » Новини » У Новій Каховці відбулась щотижнева апаратна нарада

Вчора, 29 березня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко провів щотижневу апаратну нараду зі своїми заступниками, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками структурних підрозділів та виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємств.

30.03.2021 » Новини » Вітання міського голови Володимира Коваленка з нагоди 77 річчя з часу утворення Херсонської області

30 березня 1944 року – 77 років з часу утворення Херсонської області. Херсонщина – наймолодша область півдня України, яка утворилася 30 березня 1944 року згідно з Указом Президії Верховної Ради України з частини земель Запорізької та Миколаївської областей з центром у м. Херсоні. Херсонщина – унікальна область, яка омивається Чорним та Азовським морями і має близько 800 км берегової лінії, 77 сольових, рожевих і грязьових озер, найдовшу піщану косу в Європі, Олешківську пустелю! На території області діє близько 80 об’єктів природно-заповідного фонду, зокрема, біосферні заповідники – Чорноморський та «Асканія-Нова»

30.03.2021 » Новини » Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 29.03.2021 р.

Рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

29.03.2021 » Новини » Подяка за допомогу

26 березня відділом з питань діяльності Райського старостинського округу до Будинку культури села Обривка було запрошено 4 родини, в яких виховується 9 діточок різного віку на зустріч з старостою Райського старостинського округу Дикухою Ігорем Михайловичем та приватним підприємцем Гарбарем Анатолієм Петровичем.

29.03.2021 » Новини » Виділення коштів на реставраційні роботи Літнього театру

Задля збереження та належного функціонування Літнього театру м. Нова Каховка депутати міської ради, під час 8-ї чергової сесії, яка відбулась 25 березня, виділили 829375 грн на реставраційні роботи цього улюбленого новокаховчанами та гостями нашого міста місця відпочинку.

29.03.2021 » Новини » На капітальний ремонт (відновлення) пасажирського ліфту в гуртожитку по пр. Перемоги,3а передбачено - 1 200 000 грн!

Депутатами міської ради затверджено зміни до міської Програми будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів об’єктів соціальної сфери та інших об’єктів комунальної власності м. Нова Каховка, якими передбачено 1 200 000 грн на капітальний ремонт (відновлення) пасажирського ліфту в гуртожитку по пр. Перемоги,3а.

29.03.2021 » Новини » Селища та села Новокаховської громади - мають бути охайні, з водою та освітлені: результати роботи 8-ї сесії міської ради

За результатами роботи 8-її чергової сесії міської ради, яка відбулась 25 березня, депутати міської ради для виконання заходів програми розвитку інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської територіальної громади у 2021 році збільшили видатки на загальну суму 1 773 774 грн, а саме:

29.03.2021 » Новини » Результати роботи 8-ї сесії міської ради: кошти на ремонт доріг, підтримку ЖКГ та продовження робіт по покращенню послуг з вивезення ТПВ Новокаховської громади

За результатами роботи 8-ї чергової сесії міської ради, депутати міської ради розглянули блок питань житлово-комунального господарства та виділили необхідні кошти для його підтримки, а саме:

29.03.2021 » Новини » Восьма чергова сесія міської ради: вирішено 42 питання задля сталого розвитку Новокаховської громади

25 березня 2021 року відбулась 8-а чергова сесія міської ради. Участь у роботі сесії прийняв Перший заступник голови Херсонської обласної ради - Єгор Устинов, який звернувся до Новокаховських депутатів із закликом плідно працювати на благо громади та Херсонщини та побажав успіхів у цій нелегкій, але важливій роботі.
За результатами роботи сесії було позитивно вирішено всі 42 важливих для життєдіяльності нашої громади питання порядку денного.

29.03.2021 » Новини » Відкрито рахунки для сплати боргів з місцевих податків Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Казначейство відкрило рахунки за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя виключно для зарахування платежів із сплати боргів з місцевих податків та зборів, що виникли до дати початку тимчасової окупації - до 20.02.2014 року (дати початку тимчасової окупації, визначеної Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»)

23.03.2021 » Новини » ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ В М. НОВА КАХОВКА

Згідно з рішенням виконавчого комітету Новокаховської міської ради № 165 від 23 березня 2021 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в м. Нова Каховка.
Конкурс проводиться відповідно до вимог Законів України "Про відходи", "Про благоустрій населених пунктів", "Про житлово-комунальні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 "Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами" та постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 "Питання надання послуг з вивезення побутових відходів".

22.03.2021 » Новини » ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ У 2021-2026 РОКАХ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Новокаховською міською територіальною громадою розпочато роботу з формування Плану заходів з реалізації у 2021-2026 роках Стратегії розвитку Новокаховської міської ради (далі – План заходів). Найважливішим етапом цієї роботи є надання цікавих проєктних ідей та пропозицій від населення громади, що дозволить сформувати документ з урахуванням громадських думок.

15.03.2021 » Новини » з 1 квітня по 30 вересня 2021 року проходитиме Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!»

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» шістнадцять років поспіль проводить Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» з метою закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень України. Цього року проведення благодійної акції проходить під гаслом «Здорові немовлята!».

01.03.2021 » Новини » З 4 березня 2021 року будуть виконуватись роботи з реконструкції повітряних ліній 10 кВ ф-83 від ПС 35/10 кВ «Основа2 та ф-52 від ПС 35/10 кВ «Дніпряни»

З метою поліпшення електропостачання населених пунктів: смт. Дніпряни, с.Піщане, с. Нові Лагері, с. Маслівка, с. Обривка, на замовлення АТ «Херсонобленерго» підрядною організацією ДП «Житомирська механізована колона» ПрАТ «Київсільенерго» з 4 березня 2021 року будуть виконуватись роботи з реконструкції повітряних ліній

26.02.2021 » Новини » Створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при виконкомі Новокаховської міської ради

Рішенням виконавчого комітету Новокаховської міської ради №128 від 23 лютого 2021 року створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради.

15.02.2021 » Новини » Вступ-2021 для абітурієнтів зі Сходу України

З метою інформування дітей, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, про умови та порядок вступу до освітніх закладів, що розміщенні на підконтрольних Україною територіях Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Міністерством освіти і науки України та громадською організацією «Фонд «Відкрита політика» підготовлено низку відеороликів під умовною назвою «Вступ-2021 для абітурієнтів зі Сходу України»

18.01.2021 » Новини » Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на 2021 рік

19 березня 2021 року – смт. Козацьке з 13 до 15 години,
22 квітня 2021 року - с. Веселе з 13 до 15 години,
20 травня 2021 року – с. Райське з 13 до 15 години,
24 червня 2021 року – с. Піщане з 10 до 12 години,
23 липня 2021 року – смт. Дніпряни з 10 до 12 години,
19 серпня 2021 року – с. Обривка з 13 до 15 години,
16 вересня 2021 року – с. Тополівка з 13 до 15 години,
22 жовтня 2021 року – с. Корсунка з 13 до 15 години,
25 листопада 2021 року – с. Нові Лагері з 13 до 15 години,
16 грудня 2021 року – смт. Козацьке з 13 до 15 години.

23.07.2019 » Новини » Формуємо інфраструктуру Новокаховської об’єднаної територіальної громади

Комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.07.2019 р. розглянуто впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку, які у 2019 році можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

АКТУАЛЬНО
· УВАГА! Визначено дату та час проведення зборів по обранню членів Експертної ради від громадськості
· Новокаховська міська рада інформує про наявність вільних земельних ділянок, які можуть бути передані (шляхом безоплатної приватизації) на території с. Райське
· Розпочато процедуру обговорення ставок податку на нерухоме майно, податку за земельні ділянки та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
· Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 29.03.2021 р.
· ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ У 2021-2026 РОКАХ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
· Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на 2021 рік
Останні новини
11.04.2021 · 1600 саджанців висадять по всій громаді цієї весни
09.04.2021 · Про заходи з озеленення у 2021 році
09.04.2021 · Чужих дітей не буває
09.04.2021 · Фахівці Новокаховського водоканалу ліквідували аварійну ситуацію на каналізаційному колекторі
09.04.2021 · Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
09.04.2021 · Вводяться додаткові рейси на міському маршруті «Ц.Основа – дачі «Дружба»
09.04.2021 · УВАГА! Визначено дату та час проведення зборів по обранню членів Експертної ради від громадськості
09.04.2021 · Відбулося нагородження переможців VІІ обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»
09.04.2021 · Юні новокаховчани - переможці міжнародних конкурсів
09.04.2021 · Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дякує благодійникам за допомогу
09.04.2021 · На території Новокаховської громади запроваджено роздільну систему збирання окремих компонентів ТПВ
09.04.2021 · Оподаткування доходів одноосібників
09.04.2021 · Інспекція у справах захисту прав споживачів про роботу за І квартал 2021р.
09.04.2021 · Міський голова Нової Каховки взяв участь у засіданні Платформи діалогу місцевого та центрального рівнів влади
08.04.2021 · Про підготовку території міста до Пасхальних та Травневих свят
08.04.2021 · Нова Каховка вже зовсім скоро стане туристичним центром півдня України
08.04.2021 · Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області повідомляє
08.04.2021 · Увага!!! Змінено порядок виплати допомоги на поховання
08.04.2021 · Звернення громадян під особливим контролем херсонських податківців
08.04.2021 · Підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг за березень 2021 року
07.04.2021 · Нова Каховка готується до Великодніх свят
07.04.2021 · До уваги випускників Новокаховської міської територіальної громади!!!
07.04.2021 · РОБОТА ДНІПРЯНСЬКОГО СТАРОСТАТУ ЗА БЕРЕЗЕНЬ
07.04.2021 · Інформація архівного відділу
07.04.2021 · А ви отримали ліцензію на право зберігання пального?
07.04.2021 · ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!!! Оплата лікарняних після 30.06.2021
06.04.2021 · За «круглим столом» говорили про кампанію декларування доходів
06.04.2021 · Підприємці Херсонщини продовжують вести ризикову діяльність
06.04.2021 · Інформація про надходження доходів та використання бюджетних коштів Новокаховської міської територіальної громади
06.04.2021 · Благодійний фонд «Н.Каховка» передав нові меблі вихованцям Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами