Нова Каховка | 25 Червня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка
Навігація


Публічна інформація


Курс валют

Курс валют на портале Finance.UA

Погода


Посилання


24.06.2019 » Новини » Джерельна мелодія нашого міста

До 1914 року туризм в Україні був мало розповсюджений. До перших спроб належить студентська екскурсія 1876 року до Криму (під керівництвом професора Новоросійського університету М.Головінського), мандрівки студентів високих шкіл у Галичині у 1880-их pоках (учасником їх був І.Франко, який для мандрівників написав вірш «Сонце по небі колує»).

Докладніше
24.06.2019 » Новини » Випуск мальків риб в Каховське водосховище і Пониззя річки Дніпро державною установою «Новокаховський рибозавод частикових риб»

З квітня 2019 року Державна установа «Новокаховський рибозавод частикових риб» почала випуск у водойми загальнодержавного значення мальків риб. 12 червня 2019 року проводився випуск мальків сома. Планувалося випустити 110 тисяч штук мальків сома, а випущено 126,818 тис.штук. Випуск мальків сома проводився у водойми Пониззя річки Дніпро.

Докладніше
24.06.2019 » Новини » Творча зустріч з відомими українськими письменниками

20 червня в міській бібліотеці №2, в рамках проекту – літературний тур «Книгомандри Херсонщиною», який за підтримки Українського культурного фонду реалізує Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова, відбулася творча зустріч з українськими письменниками, лауреатами літературного конкурсу «Коронація слова – Ярославою Дегтяренко та Віктором Вальдом.

Докладніше
24.06.2019 » Новини » Про проведені земельні аукціони за період січень-червень 2019 року:

Відділом земельних відносин та комунальної власності було підготовлено для проведення земельних торгів наступні земельні ділянки, а саме: За доручення Новокаховської міської ради аукціони проведено ФОП Карпенко Н.І. За результатами аукціонів переможців було визначено за розміром найвищої орендної плати. Земельні ділянки було передано в оренду терміном на 5 років. Договори оренди укладено. Розмір сум орендної плати, визначеної за результатами торгів викладено у таблиці 1.

Докладніше
22.06.2019 » Новини » Міський голова Нової Каховки взяв участь у ХV Українському муніціпальному форумі

З 18 по 20 червня в Одесі проходив ХV Український муніципальний форум, на якому зібралося близько 400 учасників: голови громад-членів АМУ, представники Парламенту, Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери Асоціації міст України.

Докладніше
22.06.2019 » Новини » Про рух автобусів на маршруті №12 «Ринок – с.Плодове»

У зв’язку із зменшенням пасажиропотоку, в літній період з 01.07.2019 року по 15.08.2019 року вносяться зміни до розкладу руху автобусу на міському маршруті №12 «Ринок – с.Плодове».

Докладніше
22.06.2019 » Новини » Відшкодування за «теплими кредитами» у 2019 році

Держенергоефективності здійснило чергове відшкодування за «теплими кредитами», а саме у цьому році – компенсувало 23 млн. грн. для близько 5 тис. родин, зокрема:

Докладніше
22.06.2019 » Новини » Відділ державного архітектурно-будівельного контролю надає відповіді на топ-5 найпоширеніших запитань від мешканців

До відділу державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради часто надходять запитання від мешканців щодо процедури оформлення різних документів, отримання дозволів тощо. На топ-5 найпоширеніших з них Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради відповідає на них, щоб коротко і доступно проінформувати мешканців з приводу того чи іншого звернення.

Докладніше
21.06.2019 » Новини » Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка»

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка». Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094

Докладніше
21.06.2019 » Новини » Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС

У Новокаховському управлінні Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відзначили, що надходження у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року зросли на 51 млн. гривень, або на 61 відсоток.Сплачується цей податок із розрахунку 18 відс. від нарахованого доходу. Надходження саме цього податку є показовим для розвитку міст, селищ та регіону в цілому

Докладніше
21.06.2019 » Новини » Про патронат над дитиною

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» від 26 січня 2016 року запроваджено нову послугу тимчасового догляду дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, – патронат над дитиною. Патронатна сім’я забезпечує тимчасове проживання в умовах, максимально наближених до сімейних, дітям

Докладніше
21.06.2019 » Новини » Мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Сьогодні, 21 червня, в Парку Слави відбувся мітинг-реквієм «Йшов солдат в ім’я життя» до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні

Докладніше
21.06.2019 » Новини » Інформація архівного відділу

26 липня 2018 року Дніпрянською селищною радою прийнято доленосне рішення про добровільне приєднання до територіальної громади міста Нова Каховка. Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», на підставі рішень Новокаховської міської ради 7-го скликання від 02.10.2018 № 1485 «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення»

Докладніше
21.06.2019 » Новини » Як зареєструвати громадську організацію. 5 простих кроків

Через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради можна отримати послуги в сфері реєстрації громадських формувань, які надаються Головним територіальним управлінням юстиції в Херсонській області. Інформуємо про 5 простих кроків для реєстрації

Докладніше
21.06.2019 » Новини » Новій амбулаторії – бути

На території Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади розташована Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №4. Медичний заклад обслуговує 11,5 тис. осіб, з них: 6,250 тис. сільського населення 7 населених пунктів: (с. Маслівка, Обривка, Піщане, Нові Лагері, Корсунка, Тополівка, Райське), смт Дніпряни та мкр «Центральна Основа» м. Нової Каховки. Установа надає населенню якісні медичні послуги, укомплектована професійними фахівцями

Докладніше
21.06.2019 » Новини » Державна реєстрація права власності!

Державна реєстрація прав на нерухоме майно– це підтвердження державою виникнення прав на нерухоме майно, яке супроводжується внесенням до Державного реєстру прав на нерухоме майно. Державна реєстрація прав на нерухомість є обов’язковою процедурою для фізичних та юридичних осіб, яка регулюється Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Докладніше
20.06.2019 » Новини » До уваги співвласників будинків, в яких не створено ОСББ, або не визначено управителя! Ви можете залишитись без газопостачання

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який введений в дію з 01 травня 2019 року передбачено,що технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем газопостачання здійснюються суб’єктом, визначеним співвласниками багатоквартирного будинку, за рахунок співвласників.

Докладніше
20.06.2019 » Новини » Як вберегтися від спеки за кермом

Спека та сонце можуть не лише подарувати вам ідеальну засмагу. Вони можуть суттєво нашкодити. Особливо це стосується тих, хто влітку проводить багато часу за кермом. Навіть якщо в автомобілі є кондиціонер/клімат-контроль, то йому потрібно чимало часу, щоб привести салон до комфортної температури.

Докладніше
20.06.2019 » Новини » Співпраця щодо попередження вчинення засудженими кримінальних правопорушень

20 червня поточного року згідно плану спільних заходів на I півріччя фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради, спільно з працівниками Новокаховського МВ філії ДУ «Центр пробації» була проведена робоча нарада, щодо аналізу роботи по запобіганню злочинності серед дітей та молоді.

Докладніше
19.06.2019 » Новини » Майстер-клас: «Подарунок для тата»

Минулого тижня до центральної міської бібліотеки завітали вихованці табору ЗОШ №10 та ITschoolNK. Бібліотекар Ісакова Євгенія розповіла, що від тепер в Україні три свята, які присвячені родині та святкуються на державному рівні. Які ж це свята?

Докладніше
19.06.2019 » Новини » Оголошення

22 червня 2019 року о 9.00 год. на футбольному полі «Колізей» стадіону «Енергія», відбудеться відкриття першості міста Нова Каховка з міні футболу серед аматорських команд, присвяченої пам'яті захисників рідної землі.

Докладніше
19.06.2019 » Новини » Інформація про використання бюджетних коштів міського бюджету м. Нова Каховка

У період з 10 червня по 14 червня 2019 року до загального фонду міського бюджету надійшло всього доходів у сумі 16523,5 тис. грн, із них:

Докладніше
19.06.2019 » Новини » До відома депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання

27 червня 2019 року о 09.00 годині у великій залі засідань Новокаховської міської ради (просп. Дніпровський, 23, ІІІ поверх) скликається шістдесят третя сесія міської ради 7-го скликання.
На розгляд сесії виносяться питання:

Докладніше
18.06.2019 » Новини » Повідомлення про проведення громадських слухань

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє, що громадські слухання з обговорення проекту «Створення нового освітнього простору профільної школи – академічного ліцею шляхом проведення капітального ремонту приміщень будівлі загальноосвітньої школи по вул.Затишна, 28 в м.Нова Каховка, з впровадженням енерго- та ресурсозберігаючих заходів (другий етап)»

Докладніше
18.06.2019 » Новини » «Свято води в Черемушках» в ЗДО я/с № 8 Новокаховської міської ради

Літо завжди дарує дітям радість. Влітку можна засмагати, обливатися та купитися. Діти влітку обожнюють гратися з водою: плескатися, переливати її з посудини в посудину, перевіряти предмети на плавучість тощо.

Докладніше
18.06.2019 » Новини » Літо в веселкових барвах!!!

Сміятися і гратися – корисно для здоров’я! Впевнені бібліотекарі міської бібліотеки для дітей! Вихованці пришкільного табору НВК №2 вчилися і сміятися над жартами і розвивали здатність смішити інших. Отож, щоб діти росли життєрадісними і веселими, необхідно:

Докладніше
18.06.2019 » Новини » Оголошення!

Запрошуємо 21 червня 2019 року о 9.00 до Парку Слави на Мітинг скорботи і пам’яті «Йшов солдат в ім'я життя» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Докладніше
15.06.2019 » Новини » У Новій Каховці урочисто відзначили День медичного працівника

14 червня в Палаці культури Нової Каховки відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. В залі зібралися представники майже тисячного колективу двох медичних установ міста: КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Центральна міська лікарня».

Докладніше
04.06.2019 » Новини » Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на ІІ півріччя 2019 року

Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на ІІ півріччя 2019 року

Докладніше
04.06.2019 » Новини » Графік особистого прийому громадян заступниками міського голови, керуючим справами виконкому у червні 2019 року

Графік особистого прийому громадян заступниками міського голови, керуючим справами виконкому у червні 2019 року

Докладніше
03.06.2019 » Новини » Оголошення для суб’єктів господарювання Новокаховської міської територіальної громади

На підставі пп.1,3 доручення голови обласної державної адміністрації від 23 лютого 2017 року №34-д, в рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Нова Каховка на 2019-2021 роки (рішення міської ради від 20 грудня 2018 року №1643), виконавчий комітет Новокаховської міської ради продовжує проводити роботу по наповненню матеріалами розділу «Інвестиційна діяльність»

Докладніше
00.00.0000 » Новини » З Днем архітектури України!

Управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради щиро вітає всіх архітекторів міста з професійним святом – Днем архітектури України! Чудова літня пора, зігріті сонцем хвилі Дніпра, тихий шелест зеленого листя, мальовничі пейзажі нашого краю, що зачаровують погляд, надихають кохати і творити. І саме цієї пори 17 червня 1995 року Указом Президента України встановлено День архітектури України

Докладніше
АКТУАЛЬНО
· Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка»
· Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на ІІ півріччя 2019 року
· Графік особистого прийому громадян заступниками міського голови, керуючим справами виконкому у червні 2019 року
· Оголошення для суб’єктів господарювання Новокаховської міської територіальної громади
Останні новини
24.06.2019 · Джерельна мелодія нашого міста
24.06.2019 · Випуск мальків риб в Каховське водосховище і Пониззя річки Дніпро державною установою «Новокаховський рибозавод частикових риб»
24.06.2019 · Творча зустріч з відомими українськими письменниками
24.06.2019 · Про проведені земельні аукціони за період січень-червень 2019 року:
22.06.2019 · Міський голова Нової Каховки взяв участь у ХV Українському муніціпальному форумі
22.06.2019 · Про рух автобусів на маршруті №12 «Ринок – с.Плодове»
22.06.2019 · Відшкодування за «теплими кредитами» у 2019 році
22.06.2019 · Відділ державного архітектурно-будівельного контролю надає відповіді на топ-5 найпоширеніших запитань від мешканців
21.06.2019 · Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка»
21.06.2019 · Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС
21.06.2019 · Про патронат над дитиною
21.06.2019 · Мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні
21.06.2019 · Інформація архівного відділу
21.06.2019 · Як зареєструвати громадську організацію. 5 простих кроків
21.06.2019 · Новій амбулаторії – бути
21.06.2019 · Державна реєстрація права власності!
20.06.2019 · До уваги співвласників будинків, в яких не створено ОСББ, або не визначено управителя! Ви можете залишитись без газопостачання
20.06.2019 · Як вберегтися від спеки за кермом
20.06.2019 · Співпраця щодо попередження вчинення засудженими кримінальних правопорушень
19.06.2019 · Майстер-клас: «Подарунок для тата»
19.06.2019 · Оголошення
19.06.2019 · Інформація про використання бюджетних коштів міського бюджету м. Нова Каховка
19.06.2019 · До відома депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання
18.06.2019 · Повідомлення про проведення громадських слухань
18.06.2019 · «Свято води в Черемушках» в ЗДО я/с № 8 Новокаховської міської ради
18.06.2019 · Літо в веселкових барвах!!!
18.06.2019 · Оголошення!
15.06.2019 · У Новій Каховці урочисто відзначили День медичного працівника
14.06.2019 · З ювілеєм!
14.06.2019 · Літературний тур «Книгомандри Херсонщиною»

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами