Новая Каховка | 24 Ноября 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской объединенной территориальной громады
Навигация


Публичная информация


Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Погода


Ссылки


23.11.2020 » Новости » Інформація щодо комісії з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території м.Нова Каховка

30.10.2020 року відбулось засідання комісії з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території міста Нова Каховка (комісія з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території міста Нова Каховка створена рішенням міської ради від 07.08.2018 року №1456).

23.11.2020 » Новости » Міський голова Володимир Коваленко провів щотижневу робочу нараду

23 листопада міський голова Володимир Коваленко провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету.
На початку наради міський голова представив нових заступників та секретаря міської ради.

23.11.2020 » Новости » Увага! Актуальні гранти та конкурси у 2021 році!

Міська влада інформує: з метою сприяння соціальному і економічному розвитку місцевого самоврядування Херсонської області та посилення фінансової спроможності громад, шляхом залучення коштів міжнародних організацій та донорів для реалізації проектів, а також підтримки бізнесу як складового елементу наповнення місцевих бюджетів, зокрема щодо подолання наслідків поширення СОVID-19, здійснено підбір актуальних грантових програм та конкурсів які проводяться міжнародними організаціями та донорами.

23.11.2020 » Новости » УПСЗН про проведену роботу щодо соціального захисту учасників АТО/ООС

Реалізація соціальної політики щодо учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил регламентується на сьогодні низкою різних законних і підзаконних актів, метою яких є формування ефективної системи забезпечення їхніх соціальних прав та свобод, зокрема щодо психологічної підтримки, матеріальної допомоги, санаторно-курортного лікування, забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, пільг у сплаті певних видів послуг та інших.

23.11.2020 » Новости » Як повернути неякісні ліки?

Звернення споживачів на аптечні заклади потребують особливої уваги, враховуючи, що предмети сангігієни, лікарські препарати та засоби належної якості не підлягають обміну та поверненню (постанова КМУ № 172 від 19.03.1994р.)
Майже всі скарги ідентичні, але розгляду потребують всі:

21.11.2020 » Новости » У Новій Каховці на честь Дня Гідності і Свободи поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку

Сьогодні, 21 листопада, на честь відзначення в Україні Дня Гідності і Свободи в умовах карантинних обмежень міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко і його заступники поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку у міському парку.

20.11.2020 » Новости » Звернення міського голови Володимира Коваленка з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

Дорогі друзі!
21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Ми вшановуємо всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

20.11.2020 » Новости » Онлайн концерт до Дня Гідності та Свободи

Шановні жителі Новокаховської об’єднаної територіальної громади! З нагоди відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи Вашій увазі пропонується онлайн концерт, підготовлений за ініціативи відділу культури і туризму за участі творчих колективів міста Нова Каховка. Онлайн концерт можна переглянути нижче.

20.11.2020 » Новости » До уваги суб’єктів господарювання!

Міська влада нагадує господарюючим суб’єктам та звертається до всіх власників та орендарів об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг, що з 16 липня 2019 року набув чинності Закон України від 25 квітня 2019 року №2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (далі - Закон №2704-VIII), яким регулюється питання функціонування і застосування української мови як державної у сферах суспільного життя, визначених Законом, на всій території України.

20.11.2020 » Новости » У Новій Каховці триває реконструкція відділення екстреної медичної допомоги

Проєктом передбачено виконання реконструкції приміщень площею 495 м2.
Роботи виконано на 90%.

20.11.2020 » Новости » Тіньова зайнятість – соціальна й економічна проблема!

Міська робоча група з питань легалізації проводить рейдові заходи для виявлення роботодавців які використовують найману працю без укладення трудових договорів, та вважають, що використання не задекларованої праці спрощує ведення бізнесу та зменшує фінансові витрати.

20.11.2020 » Новости » Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%»

Міська влада інформує: за ініціативи Президента України запроваджено державну кредитну програму «Доступні кредити 5-7-9%» з метою посилення конкурентоспроможності українського мікро та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів.

20.11.2020 » Новости » Адміністративна послуга - вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України

Одною з актуальних адміністративних послуг є вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України при досягненні віку 25 або 45 років. Для цього особа, на ім’я якої оформлений паспорт, звертається в ЦНАП і подає дві фотокартки розміром 3,5x4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому нею віку.

20.11.2020 » Новости » Центр первинної медико-санітарної допомоги Нової Каховки поліпшує умови праці медперсоналу

КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка”, що на Херсонщині, попри епідемію COVID-19 впевнено впроваджує медреформу, яка істотно змінила принципи фінансування первинної ланки надання медичної допомоги.

19.11.2020 » Новости » Інформація архівного відділу

Працівниками архівного відділу проведено перевіряння наявності та стану справ фондів, що знаходяться на зберіганні, а саме: ВАТ «Спеціалізована пересувна механізована колона - 605» за 1977-2010 роки, ВАТ «Будівельно-монтажне управління № 8» за 1959-2003 роки, Житлово-комунального відділу фірми «Херсоноблагробуд» за 1961-2000 роки, ВАТ«Херсонагроспецмонтаж» за 1973-2002 роки, Торговий дім фірми «Херсоноблагробуд» за 1995-2000 роки, Комбінату громадського харчування виробничого об’єднання «Херсоноблагробуд» за 1968-1994 роки.

19.11.2020 » Новости » «Етуаль» - справжня гордість Козацького старостинського округу

Справжньою гордістю Козацького старостинського округу є ансамбль сучасного танцю «Етуаль», який гідно представляє смт. Козацьке у танцювальних конкурсах та завжди займає призові місця. У жовтні 2020 року колектив ансамблю брав активну участь у танцювальних конкурсах. Так, 10 жовтня 2020 року у м. Запоріжжя дистанційно відбувся конкурс «Зірковий тріумф», на якому учасники ансамблю виступили з 4 танцями. Усі постановки стали лауреатами першого місця.

19.11.2020 » Новости » 20 листопада – Всесвітній день дитини

Кожного року, традиційно 20 листопада, в Україні відзначається Всесвітній день дітей, День спільних дій в інтересах дітей, у річницю прийняття Декларації прав дитини, Конвенції про права дитини, яку правозахисники називають «Дитячою конституцією».
Відповідно до цього міжнародного документа реалізується державна політика, що має на меті покращення становища кожної дитини в Україні

19.11.2020 » Новости » У Новій Каховці за звання «Учитель року-2021» змагались керівники закладів освіти

17 листопада 2020 року на базі методичного кабінету Новокаховського міської ради дистанційно відбувся І (зональний у Херсонській області) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» в номінації «Керівник закладу освіти».

19.11.2020 » Новости » Якщо у паспорті громадянина України є позначки інших держав

У зв’язку з неодноразовими зверненнями до відділу реєстрації Новокаховської міської ради громадян України, у яких в паспорті зроблено різноманітні записи державними органами інших держав, зокрема дозволи на тимчасове проживання в іншій державі, штамп реєстрації місця проживання в іншій державі, відмітки про перетин кордону, звертаємо увагу:

19.11.2020 » Новости » До уваги автовласників та покупців пального на АЗС

Державною податковою службою України здійснюється постійний моніторинг та аналіз операцій з продажу пального через реєстратори розрахункових операцій на АЗС.
Встановлено, що при продажу пального на АЗС почастішали випадки зазначення недостовірної форми оплати.
Одним з обов’язкових реквізитів фіскального чека є позначення форми оплати (готівкою, електронним платіжним засобом, у кредит тощо), суми коштів за цією формою оплати та валюти операції.

18.11.2020 » Новости » Новокаховські платники опановують тренінги про онлайн звітність

У Новокаховській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі щодня відбуваються практичні тренінги з подання звітності в електронному вигляді та використання електронних сервісів ДПС України. Наразі податківці провели 35 таких заходів.

18.11.2020 » Новости » «Гаряча лінія» на тему: «Про особливості звітності за формою 20-ОПП»

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» провела головний державний інспектор Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ірина Томашевська.
Пропонуємо відповіді на запитання платників щодо подання Повідомлення за формою № 20-ОПП.

17.11.2020 » Новости » Стан оплати житлово-комунальних послуг населенням Новокаховської міської ОТГ

Станом на 01.11.2020 року оплата населенням Новокаховської міської ОТГ за житлово-комунальні послуги становить 94,0 відсотків (крім послуг з електропостачання та газопостачання), заборгованість – 20,977 млн. грн., в т.ч.:

17.11.2020 » Новости » У Новій Каховці міська рада обрала секретаря і призначила заступників міського голови

Сьогодні, 17 листопада, у Новій Каховці відбулась перша сесія міської ради VIII cкликання. В роботі сесії взяли участь 28 депутатів, що зареєструвались у міський ТВК, з 34, що були обрані на виборах 25 жовтня. Депутати розглянули низку організаційних та кадрових питань, що потрібні для успішної роботи міської ради.

17.11.2020 » Новости » Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади

У період з 09 по 13 листопада 2020 року до загального фонду бюджету ОТГ надійшло всього доходів у сумі 13379,3 тис. грн, із них:

17.11.2020 » Новости » На 67-ому році життя перестало битись серце Павла Івановича Розломія

Павло Іванович був одним з найактивніших депутатів Новокаховської міської ради кількох скликань, головою постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, підприємцем, директором ТОВ "Аудиторська компанія "Фінансові резерви". Виборці довірили йому представляти свої інтереси і в цьому році, підтримавши його кандидатуру до міської ради VIII - го скликання. На жаль, отримати депутатський мандат він не встиг…
Міський голова Володимир Коваленко, секретар міської ради VII-го скликання Олександр Лук'яненко, депутати Новокаховської міської ради, члени виконавчого комітету висловлюють щирі співчуття сім’ї, родині, близьким, колегам з приводу передчасної смерті Павла Івановича.

17.11.2020 » Новости » Новокаховські платники отримали 10 тисяч адміністративних послуг

У Центрі обслуговування платників Новокаховської ДПІ впродовж десяти місяців 2020 року платники та громадяни отримали 10006 адміністративних послуг. Про це повідомила начальниця Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галина Серебрянська.

17.11.2020 » Новости » ФОП став пенсіонером: з якого періоду не сплачувати ЄСВ?

Спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі роз’яснюють підприємцям - пенсіонерам про сплату ЄСВ.
Фізична особа - підприємець, яка набула статус пенсіонера за віком або особа з інвалідністю та отримує відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу, або досягла віку, встановленого ст. 26 Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»

17.11.2020 » Новости » Допомога внутрішньо переміщеним особам в період карантину

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 491 «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» встановлено, що у разі коли поточний шестимісячний строк грошової допомоги закінчився в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARA-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до органу соціального захисту населення за місцем фактичного проживання.

17.11.2020 » Новости » Шановні, любі Новокаховські студенти!

Цілий рік у студента вільний, насичений пригодами й цікавими справами, але варто тихенько підкрастися сесії, як час летить за три моря, а підручники ніби перемішують букви і нічого не зрозуміло! І все ж ти, мій друг, примудряєшся отримувати хороші оцінки, не сумуючи і вірячи, що зарахування в заліковій в тебе завжди буде!

17.11.2020 » Новости » Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 17.11.2020 р.

Рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

16.11.2020 » Новости » 24 листопада – Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес»

24 листопада 2020 р. Держенергоефективності під егідою Міненерго ініціює широкомасштабний Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес»

16.11.2020 » Новости » Міський голова Володимир Коваленко провів щотижневу робочу нараду

16 листопада міський голова Володимир Коваленко провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету. Міський голова розпочав нараду з питання ситуації із захворюваністю на коронавірус у місті. Перед присутніми виступив головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Ігор Гайдаманчук. Наразі у відділеннях ЦМЛ знаходиться 46 хворих на COVID-19, 48 – хворих на пневмонію. Хворі забезпечені киснем, в ЦМЛ є необхідна кількість балонів.

16.11.2020 » Новости » Інформація для одержувачів пільг та субсидій

Кабінетом Міністрів України визначено порядок виплати громадянам зекономлених коштів пільг та житлових субсидій, які надавалися їм у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».
Станом на 01.06.2020 року після закінчення опалювального періоду 2019-2020 року (виплатний період 2019-2020) у більшості одержувачів пільг та субсидій у безготівковій формі утворилися залишки коштів на облікових записах Ощадбанку.

16.11.2020 » Новости » Роботодавці Нової Каховки спрямували понад 230 мільйонів гривень на соціальні потреби

Протягом січня - жовтня 2020 року бізнесмени - роботодавці Нової Каховки перерахували до пенсійного та соціальних фондів 230,4 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 16,4 млн гривень більше минулорічного показника.
У жовтні поточного року страхувальники перерахували 26,6 млн гривень єдиного внеску.

05.11.2020 » Новости » Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя» продовжується до Міжнародного дня людей з інвалідністю

З метою підготовки та проведення на території Новокаховської ОТГ 03 грудня 2020 року Міжнародного дня людей з інвалідністю, звертаємось до керівників установ, підприємств, небайдужих людей із проханням взяти участь у благодійній акції та перерахувати кошти для надання допомоги особам з інвалідністю на благодійний рахунок Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради

03.11.2020 » Новости » Запрошуємо новокаховчан взяти участь у Конкурсі наукових фотографій

З 1 по 30 листопада в українській Вікіпедії проходитиме Конкурс наукових фотографій та зображень, приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають 10 листопада.
Метою конкурсу є популяризація наукових знань через наповнення найбільшої онлайн-енциклопедії Вікіпедії зображеннями, що ілюструють наукові процеси, явища та об’єкти.

02.11.2020 » Новости » Інформаційне повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації

Об’єкт нерухомого майна - нежитлові будівлі загальною площею 287,5 кв.м, розташовані за адресою: вул. М.Букіна,58-ж, м. Нова Каховка, Херсонська обл., 74900, які включено до переліку об’єктів приватизації за рішенням міської ради від 03.09.2020 №3116. Об'єкт обліковується на балансі виконавчого комітету Новокаховської міської ради.

28.10.2020 » Новости » Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Відповідно до статей 19 та 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території міста для оформлення земельної ділянки державної власності орієнтовною площею 5,0000 га, яка розташована на території міста Нова Каховка, для промислової розробки III Новокаховського родовища піску (3 км на південний захід від центру міста). Код документації 01420- ДПТ.

04.09.2020 » Новости » Чиста енергія для вашої родини

Чиста енергія для вашої родини

03.08.2020 » Новости » Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на серпень-грудень 2020 року

07 серпня - с. Обривка з 13.00 до 15.00,
28 серпня - с. Тополівка з 13.00 до 15.00,
25 вересня - с. Корсунка з 13.00 до 15.00,
23 жовтня - с. Піщане з 10.00 до 12.00,
13 листопада - смт. Дніпряни з 10.00 до 12.00,
17 грудня - м.Таврійськ з 13.00 до 15.00

03.04.2020 » Новости » Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції

Ви повинні обмежувати діяльність поза своїм будинком/квартирою, за винятком отримання медичної допомоги. Не ходіть на роботу, до навчальних закладів та інших місць громадського користування. Не користуйтесь громадським транспортом або таксі.

02.04.2020 » Новости » Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії

Якщо під час самоізоляції у вас з’явились симптоми характерні для COVID-19: кашель, ускладнене дихання, підвищена температура тощо, негайно зверніться за медичною допомогою та повідомте про свою історію подорожей та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

23.07.2019 » Новости » Формуємо інфраструктуру Новокаховської об’єднаної територіальної громади

Комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.07.2019 р. розглянуто впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку, які у 2019 році можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

АКТУАЛЬНО
· Увага! Актуальні гранти та конкурси у 2021 році!
· Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 17.11.2020 р.
· Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації
· Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на серпень-грудень 2020 року
· Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції
· Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії
Последние новости
23.11.2020 · Інформація щодо комісії з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території м.Нова Каховка
23.11.2020 · Міський голова Володимир Коваленко провів щотижневу робочу нараду
23.11.2020 · Увага! Актуальні гранти та конкурси у 2021 році!
23.11.2020 · УПСЗН про проведену роботу щодо соціального захисту учасників АТО/ООС
23.11.2020 · Як повернути неякісні ліки?
21.11.2020 · У Новій Каховці на честь Дня Гідності і Свободи поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку
20.11.2020 · Звернення міського голови Володимира Коваленка з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи
20.11.2020 · Онлайн концерт до Дня Гідності та Свободи
20.11.2020 · До уваги суб’єктів господарювання!
20.11.2020 · У Новій Каховці триває реконструкція відділення екстреної медичної допомоги
20.11.2020 · 1 сесія Каховської районної ради 1-го скликання
20.11.2020 · Тіньова зайнятість – соціальна й економічна проблема!
20.11.2020 · Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%»
20.11.2020 · Адміністративна послуга - вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України
20.11.2020 · Центр первинної медико-санітарної допомоги Нової Каховки поліпшує умови праці медперсоналу
19.11.2020 · Інформація архівного відділу
19.11.2020 · «Етуаль» - справжня гордість Козацького старостинського округу
19.11.2020 · 20 листопада – Всесвітній день дитини
19.11.2020 · У Новій Каховці за звання «Учитель року-2021» змагались керівники закладів освіти
19.11.2020 · Якщо у паспорті громадянина України є позначки інших держав
19.11.2020 · До уваги автовласників та покупців пального на АЗС
18.11.2020 · Новокаховські платники опановують тренінги про онлайн звітність
18.11.2020 · «Гаряча лінія» на тему: «Про особливості звітності за формою 20-ОПП»
17.11.2020 · Стан оплати житлово-комунальних послуг населенням Новокаховської міської ОТГ
17.11.2020 · У Новій Каховці міська рада обрала секретаря і призначила заступників міського голови
17.11.2020 · Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади
17.11.2020 · На 67-ому році життя перестало битись серце Павла Івановича Розломія
17.11.2020 · Новокаховські платники отримали 10 тисяч адміністративних послуг
17.11.2020 · 1 сесія Новокаховської міської ради 8-го скликання
17.11.2020 · ФОП став пенсіонером: з якого періоду не сплачувати ЄСВ?

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы