Новая Каховка | 07 Апреля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка
Навигация


Публичная информация


Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Погода


Ссылки
07.04.2020 » Новости » У березні розпочались роботи з благоустрою селища Веселе

Дотримуючись карантинних обмежень, на території селища Веселе, силами комунального підприємства «Сількомунгосп «Веселе» та відділу з питань діяльності Веселівського старостинського округу, у березні розпочались роботи з благоустрою селища, у рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Висаджено 50 дерев різних видів. На даний час тривають роботи з санітарного очищення старостинського округу.

Подробнее
07.04.2020 » Новости » Міський голова Володимир Коваленко розповів про карантин в Новокаховській ОТГ

– Які пріоритети сьогодні виділяються міською владою щодо боротьби із загрозою коронавірусної хвороби?

– Сьогодні весь світ об’єднує спільна загроза – це хвороба COVID-19. Прийшла вона і до нас. Третього квітня Херсонська лабораторія підтвердила перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію у мешканця Таврійська

Подробнее
07.04.2020 » Новости » У Новій Каховці посилено карантин: дезинфекція вулиць та спільне патрулювання

Вчора, 06 квітня, в Новій Каховці відбулося засідання міської комісії з ТЕБ та НС, на якому були розглянуті поточні питання щодо виконання в населених пунктах ОТГ заходів відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів з посилення  умов карантину. На засіданні прийнято рішення про дезинфекцію вулиць та затверджено графік санітарної обробки міста дезрозчинами.

Подробнее
07.04.2020 » Новости » У Новій Каховці підтверджено другий випадок захворювання на ГРХ COVID-19

Увечері 6 квітня з Херсонського обласного лабораторного центру надійшло підтвердження щодо позитивного результату ПЛР-тесту хворого 1971 року народження, мешканця смт. Дніпряни, якому встановлено діагноз гостра респіраторна хвороба (ГРХ) COVID-19. Про це повідомив головний лікар КНП «Новокаховська центральна міська лікарня» Ігор Гайдаманчук.

Подробнее
06.04.2020 » Новости » 07 квітня 2020 року відзначає 70-річчя Івченко Анатолій Павлович

Анатолій Павлович Івченко з 1994 по 2012 роки очолював Новокаховський міський вузол електрозв'язку, Новокаховський центр електрозв’язку № 6 Херсонської дирекції УДПЕЗ «Укртелеком», Центр електрозв’язку № 6 м. Нова Каховка Херсонської дирекції ВАТ «Укртелеком», Центр електрозв’язку № 3 м. Нова Каховка Херсонської філії ВАТ «Укртелеком», Цех телекомунікаційних послуг №19 м. Нова Каховка.

Подробнее
06.04.2020 » Новости » «Теплі кредити» - 2020: розпочато запуск програми

Програма «теплих кредитів», на яку чекають тисячі сімей та ОСББ, щоб впровадити енергоефективні заходи, вже стартує у цьому році. Для цього Мінекоенерго затверджено відповідний паспорт бюджетної програми, а Держенергоефективності розпочато процедуру укладання договорів із державними банками.

Подробнее
06.04.2020 » Новости » Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

- Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу? Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

Подробнее
06.04.2020 » Новости » Нові стільці для Корсунського сільського клубу

Відділом культури і туризму Новокаховської міської ради, для Корсунського сільського клубу, в якому минулого року було завершено капітальний ремонт, замовлені та завезені нові стільці для глядацької зали у кількості 100 шт. Кошти в сумі 48 тис. грн.. були виділені з місцевого бюджету згідно Міської цільової програми розвитку культури і туризму на 2020 рік

Подробнее
06.04.2020 » Новости » Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 06.04.2020 р.

Рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Подробнее
04.04.2020 » Новости » Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань. Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу? Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

Подробнее
04.04.2020 » Новости » Вітаємо з днем народження Житченко Ларису Миколаївну

05 квітня 2020 року відзначає день народження голова Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради, справжній життєлюб, людина з активною життєвою позицією Житченко Лариса Миколаївна. Шановна Ларисо Миколаївно! Від усієї душі бажаємо Вам доброго здоров'я і теплих зустрічей, благополуччя і гарного настрою, сердечної радості, гарної погоди за вікном і в домі, щасливих миттєвостей і гарних спогадів.

Подробнее
04.04.2020 » Новости » У Новій Каховці виявлено першого хворого на COVID-19. На самоізоляцію відправлено 43 людини

У Новій Каховці 3 квітня за результатами ПЛР-тесту, який був зроблений власним лабораторним центром, у 57-річного мешканця Таврійська виявлено гостру респіраторну хворобу COVID-19. Позитивний результат тесту був виявлений у одного з 27 хворих на пневмонію, який знаходився на лікуванні у терапевтичному відділенні Новокаховської Центральної міської лікарні.

Подробнее
03.04.2020 » Новости » «Молода громада» запрошує взяти участь в національній веб конференції “Розумна Взаємодія”

Благодійний фонд «Молода громада» запрошує взяти участь в національній веб конференції “Розумна Взаємодія” (РВ*), яка відбудеться 24-25 квітня. “Розумна Взаємодія” включена Урядом до щорічних планів дій з виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016

Подробнее
03.04.2020 » Новости » Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції

Ви повинні обмежувати діяльність поза своїм будинком/квартирою, за винятком отримання медичної допомоги. Не ходіть на роботу, до навчальних закладів та інших місць громадського користування. Не користуйтесь громадським транспортом або таксі.

Подробнее
03.04.2020 » Новости » Територіальний центр подбає про осіб похилого віку, які перебувають на його обліку

Враховуючи урядові обмеження, що запровадженні у зв'язку з введенням загальнодержавного карантину на території Новокаховської міської об'єднаної територіальної громади вживаються всі можливі і неможливі заходи для підтримки вразливих категорій населення, які в силу обставин, що виникли не можуть самостійно забезпечити себе продуктами харчування.

Подробнее
03.04.2020 » Новости » Інформація архівного відділу

Станом на 01 квітня 2020 року архівним відділом Новокаховської міської ради виконано 456 довідок соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосуються виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.

Подробнее
02.04.2020 » Новости » Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов закликає до свідомого споживання комунальних послуг та сплати онлайн

17 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби». Так, відповідно до Закону централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами, а також послуга з управління багатоквартирним будинком, здійснюються безперервно; також громадянам України надаються певні відтермінування в строках сплати

Подробнее
02.04.2020 » Новости » Шановні громадяни! Підтримайте комунальні підприємства міста – сплатіть за спожиті послуги

Просимо з відповідальністю поставитись до впроваджених заходів, не ставити під загрозу своє здоров'я та здоров'я своїх близьких і дотримуватись карантинного режиму, оскільки ситуація в країні є вкрай серйозною. Наразі міська влада робить все, щоб не допустити поширення короновірусу GOVID-19 на території Новокаховської ОТГ

Подробнее
02.04.2020 » Новости » Інтернет-конкурс «Марка дружби – 2020»

Нещодавно завершило роботу міжнародне журі VІІІ Міжнародного Інтернет-конкурсу малюнка «Марка дружби - 2020», організованого Херсонським навчально-естетичним комплексом «Художня школа». Учасниками конкурсу стали юні художники з 12 країн світу: Білорусь, Болгарія, Індія, Казахстан, Китай (Гонконг), Литва, Росія, Румунія, Сербія, Словенія, Узбекистан, Україна.

Подробнее
02.04.2020 » Новости » Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади

У період з 23 по 27 березня 2020 року до загального фонду бюджету ОТГ надійшло всього доходів у сумі 5516,3 тис. грн, із них:

Подробнее
02.04.2020 » Новости » Інформація Новокаховського управління ГУ ДПС

Інформацію про наявність або відсутність податкового боргу можна отримати в Електронному кабінеті. Про це нагадують в Новокаховському управлінні Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Подробнее
02.04.2020 » Новости » Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет

Подробнее
02.04.2020 » Новости » У Новій Каховці покращать умови медперсоналу, який залучатимуть для лікування хворих на коронавірус

Заступник міського голови Нової Каховки Віктор Замковий, який сьогодні також очолює комісію з ТЕБ та НС, відповідно до своїх повноважень видав два розпорядження.

Подробнее
02.04.2020 » Новости » Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії

Якщо під час самоізоляції у вас з’явились симптоми характерні для COVID-19: кашель, ускладнене дихання, підвищена температура тощо, негайно зверніться за медичною допомогою та повідомте про свою історію подорожей та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

Подробнее
02.04.2020 » Новости » Про стан функціонування централізованого банку даних з проблем інвалідності та забезпечення технічними засобами реабілітації

Відповідно до Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» та постанови від 27 грудня 2018 р. № 1205 передбачено викладення у новій редакції Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності. Це Положення визначає порядок створення, функціонування та ведення централізованого банку даних з проблем інвалідності (далі –ЦБІ) як автоматизованої системи для визначення потреб осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

Подробнее
01.04.2020 » Новости » Перелік установ по психологічній реабілітація для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС

Управлінням праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради включено до переліку 5 реабілітаційних установ, які після закінчення карантину зможуть надавати послуги з психологічної реабілітація для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС, а саме:

Подробнее
01.04.2020 » Новости » Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту повідомляє

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року №239, протоколу №18 від 28.03.2020 року засідання комісії з питань ТЕБ та НС Новокаховської міської ради, наказу відділу у справах сім»ї, молоді фізичної культури та спорту №35 від 31.03.2020 року з метою у не допущення поширеня COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2 та організацією попереджувальних заходів щодо захисту населення відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту прийнято рішення щодо:

Подробнее
31.03.2020 » Новости » До уваги суб’єктів господарювання готельного бізнесу

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради наполягає про обов’язкове забезпечення суб’єктами господарювання готельного бізнесу належного контролю за дотриманням установлених санітарно-технічних норм щодо розміщення та перебування осіб чи сімей у готелях та хостелах у частині розміру жилої площі на одну особу під час встановленого карантину згідно із постановою Кабінету Міністрів України

Подробнее
31.03.2020 » Новости » «Щодо оплати житлово-комунальних послуг в умовах карантину

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України установлено карантин. При цьому підприємстваа житлово-комунальної сфери працюють у штатному режимі

Подробнее
31.03.2020 » Новости » Важливо! Звернення до громади щодо своєчасної оплати за спожиту електроенергію

Шановна громадо!
Весь світ, в тому числі і Україна, через пандемію коронавірусу, опинилися в складній ситуації. Задля профілактики коронавірусу в країні почав діяти карантин. В таких умовах критично важливим є забезпечення населення послугами необхідними для життя і діяльності кожної людини. Люди за будь-яких умов мають отримувати тепло, воду, газ, електроенергію. Для цього усі виробничі процеси в державі працюють в штатному режимі

Подробнее
31.03.2020 » Новости » Шановні відвідувачі ЦНАП!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020р. № 242 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються через центри надання адміністративних послуг у період дії карантину. Відповідно до зазначеної постанови через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради можна отримати наступні послуги:

Подробнее
31.03.2020 » Новости » Деякі поради батькам на період карантину

Небезпечним, серйозним та важким випробуванням для людства у 2020 році став спалах СOVID-19. На карантин закриваються країни і у таких непростих обставинах людство має акумулювати власні ресурси заради боротьби з цією страшною хворобою. 25 березня 2020 року Кабінет Міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні на 30 днів – до 24 квітня. До цієї дати також продовжуватиметься загальний карантин.

Подробнее
31.03.2020 » Новости » У Новій Каховці визначили порядок та умови відновлення роботи міських ринків

Учора, 30 березня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко зібрав нараду щодо опрацювання рішення Херсонської обласної комісії з ТЕБ та НС щодо можливості відновлення роботи міських ринків з торгівлі продуктами харчування та городиною

Подробнее
30.03.2020 » Новости » Рекомендації керівникам ОСББ, ЖБК на час карантину

Рекомендації керівникам ОСББ, ЖБК на час карантину

Подробнее
30.03.2020 » Новости » Пам'ятка для відвідувачів та власників торгівельних приміщень на період карантину

Для недопущення виникнення та поширення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 встановлено
ПОРЯДОК ДОПУСКУ ВІДВІДУВАЧІВ:
(рішення засідання КМУ від 23.03.2020 протокол №10 та рішення засідання міжвідомчого оперативного штабу ХОДА регіональної комісії ТЕБ та НС від 25.03.2020 протокол №17, протокол міської постійної комісії з питань ТЕБ та НС від 25.03.2020 №18)

Подробнее
28.03.2020 » Новости » Звернення міського голови щодо фейкової сторінки в соцмережі, відкритої ніби то від його імені

Шанована громадо! У час нелегкої ситуації, спровокованої тим лихом, яке спіткало нас у вигляді світової пандемії, влада об’єднаної територіальної громади робить усе від неї залежне, аби захистити своїх мешканців від будь-яких потрясінь. Не зважаючи на карантин, сьогодні повноцінно працюють усі гілки влади та комунальні підприємства, від яких залежить життєдіяльність міста.

Подробнее
27.03.2020 » Новости » БУДЬТЕ УВАЖНІ! МИ ПРАЦЮЄМО!

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради продовжує свою роботу з врахуванням обмежувальних заходів внаслідок оголошеного в країні карантину, у зв»язку з чим ведеться обмежений прийом громадян спеціалістами Управлінння.

Подробнее
27.03.2020 » Новости » ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД

Управління праці та соціального захисту Новокаховської міської ради, керуючись рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 15 від 24.03.2020р.), повідомляє про зміни в наданні пільгового проїзду в громадському транспорті. В зв'язку з утворенням у місті нетипової ситуації створеної введенням карантину

Подробнее
24.03.2020 » Новости » Увага! Обмежено прийом пацієнтів планового надання медичних послуг

На виконання Указу Президента України від 13.03.2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відповідного наказу Департаменту здоров’я Херсонської облдержадміністрації від 16.03.2020 року № 229-н наказом генерального директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» Новокаховської міської ради від 23.03.2020 року, ОБМЕЖЕНО:

Подробнее
17.03.2020 » Новости » Оголошення про обмеження міських пасажирських перевезень на території Новокаховської територіальної громади

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року Кабінет Міністрів ПОСТАНОВИВ:

Подробнее
17.03.2020 » Новости » Постанова КМУ № 215

На виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів 16 березня 2020 р. прийняв постанову № 215 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211". Нижче наводимо текст постанови:

Подробнее
17.03.2020 » Новости » Обмеження приміських пасажирських перевезень на території Новокаховської територіальної громади

Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 16.03.2020 року №215 про внесення змін до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» з 18 березня по 3 квітня заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими таксі).

Подробнее
17.03.2020 » Новости » Алгоритм дій органів управління та сил ЦЗ ТП ЄДС ЦЗ у разі виявлення випадків зараження коронавірусом COVID-19 серед населення

Сьогоднi, 17 березня 2020 року, на засiданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнято Алгоритм дій органів управління та сил ЦЗ ТП ЄДС ЦЗ у разі виявлення випадків зараження коронавірусом COVID-19 серед населення на територiї Новокаховської ОТГ.

Подробнее
10.03.2020 » Новости » Про проведення конкурсного відбору

14 квітня 2020 року проводиться конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу доходів та фінансування галузей соціальної та виробничої сфери фінансового управління міської ради.
Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра; без вимог до стажу роботи; володіння державною мовою; володіння комп’ютером.

Подробнее
28.02.2020 » Новости » Про проведення конкурсу

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування. Організатор перевезень – Виконавчий комітет Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади. Об’єкти конкурсу: міські та приміські автобусні маршрути загального користування

Подробнее
30.01.2020 » Новости » Інформація

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради інформує про затвердження плану здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю об’єктів будівництва, замовниками яких є фізичні особи на лютий-травень 2020 року

Подробнее
03.01.2020 » Новости » Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на І півріччя 2020 року

Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на І півріччя 2020 року

Подробнее
13.12.2019 » Новости » До уваги організацій та підприємств, розробників проектної документації!

Президент Товариства охорони національної матеріальної спадщини Польщі та Голова Конкурсу Anna Storhko звернулась із запрошенням до участі нових та модернізованих об’єктів у IV випуску Міжнародного будівельного конкурсу «Європейська нагорода» (EUROPEAN AWARD).

Подробнее
01.08.2019 » Новости » Про проведення конкурсу

30 липня 2019 року відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Новокаховської міської ради, на якому було проведено конкурс на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка»

Подробнее
23.07.2019 » Новости » Формуємо інфраструктуру Новокаховської об’єднаної територіальної громади

Комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.07.2019 р. розглянуто впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку, які у 2019 році можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
АКТУАЛЬНО
· Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 06.04.2020 р.
· Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину
· Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції
· Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії
· Звернення міського голови щодо фейкової сторінки в соцмережі, відкритої ніби то від його імені
· Увага! Обмежено прийом пацієнтів планового надання медичних послуг
· Оголошення про обмеження міських пасажирських перевезень на території Новокаховської територіальної громади
· Постанова КМУ № 215
· Обмеження приміських пасажирських перевезень на території Новокаховської територіальної громади
· Алгоритм дій органів управління та сил ЦЗ ТП ЄДС ЦЗ у разі виявлення випадків зараження коронавірусом COVID-19 серед населення
Звіт міського голови
· Городской совет. Городской бюджет. Экономика
· Архитектура. Строительство. Благоустройство. ЖКХ
· Медицина. Образование. Культура. Спорт
· Управление проектами. Земельные отношения. Коммунальная собственность
· Социальная защита. Защита прав детей. Социальные службы
· Транспорт. Промышленность. Сельское хозяйство. Экология. Гражданская защита
· Защита прав потребителей. Предоставление административных услуг. Реестр избирателей
· Децентрализация. Днепрянский старостинский округ
Последние новости
07.04.2020 · У березні розпочались роботи з благоустрою селища Веселе
07.04.2020 · Міський голова Володимир Коваленко розповів про карантин в Новокаховській ОТГ
07.04.2020 · У Новій Каховці посилено карантин: дезинфекція вулиць та спільне патрулювання
07.04.2020 · У Новій Каховці підтверджено другий випадок захворювання на ГРХ COVID-19
06.04.2020 · 07 квітня 2020 року відзначає 70-річчя Івченко Анатолій Павлович
06.04.2020 · «Теплі кредити» - 2020: розпочато запуск програми
06.04.2020 · Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину
06.04.2020 · Нові стільці для Корсунського сільського клубу
06.04.2020 · Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 06.04.2020 р.
04.04.2020 · Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину
04.04.2020 · Вітаємо з днем народження Житченко Ларису Миколаївну
04.04.2020 · У Новій Каховці виявлено першого хворого на COVID-19. На самоізоляцію відправлено 43 людини
03.04.2020 · «Молода громада» запрошує взяти участь в національній веб конференції “Розумна Взаємодія”
03.04.2020 · Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції
03.04.2020 · Територіальний центр подбає про осіб похилого віку, які перебувають на його обліку
03.04.2020 · Інформація архівного відділу
02.04.2020 · Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов закликає до свідомого споживання комунальних послуг та сплати онлайн
02.04.2020 · Шановні громадяни! Підтримайте комунальні підприємства міста – сплатіть за спожиті послуги
02.04.2020 · Інтернет-конкурс «Марка дружби – 2020»
02.04.2020 · Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади
02.04.2020 · Інформація Новокаховського управління ГУ ДПС
02.04.2020 · Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»
02.04.2020 · У Новій Каховці покращать умови медперсоналу, який залучатимуть для лікування хворих на коронавірус
02.04.2020 · Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії
02.04.2020 · Про стан функціонування централізованого банку даних з проблем інвалідності та забезпечення технічними засобами реабілітації
01.04.2020 · Перелік установ по психологічній реабілітація для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС
01.04.2020 · Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту повідомляє
31.03.2020 · До уваги суб’єктів господарювання готельного бізнесу
31.03.2020 · «Щодо оплати житлово-комунальних послуг в умовах карантину
31.03.2020 · Важливо! Звернення до громади щодо своєчасної оплати за спожиту електроенергію

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы