Новая Каховка | 06 Июля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской обединенной территориальной громады
Навигация


Публичная информация


Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Погода


Ссылки


05.07.2020 » Новости » Оперативна інформація міського голови Нової Каховки щодо ліквідації масштабної пожежі

Раніше повідомлялось про масштабну пожежу, яка трапилась сьогодні, 5 липня, у Новій Каховці у п’ятиповерхівці за адресою вул. Букіна, 20. На місці події міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко дав коментар, щодо дій влади з ліквідації наслідків пожежі.

05.07.2020 » Новости » На місце масштабної пожежі у Новій Каховці виїхали заступники голови Херсонської ОДА

Очільник Херсонської ОДА заслухав телефоном доповідь міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка та направив на місце пожежі своїх заступників. Про це Юрій Гусєв написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

06.07.2020 » Новости » Новокаховський сервісний центр обслуговування громадян інформує

Попереджаємо всіх суб’єктів господарювання про недопустимість допуску до роботи найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин та пропонуємо офіційно задекларувати заробітну плату найманих працівників та укласти з ними трудові договори.

06.07.2020 » Новости » «Теплі кредити» у жаркому червні

Українські родини продовжують брати участь у програмі «теплих кредитів». У цьому їм сприяє і літня пора - нагода завчасно підготуватися до зими та утеплити оселі. Так, у червні цього року банки видали близько 210 млн. грн. «теплих кредитів», а саме:

05.07.2020 » Новости » Культурний простір Новокаховської ОТГ має стати прикладом впровадження реформи надання культурних послуг в Україні

Відділ культури і туризму Новокаховської міської ради, з листопада 2019 року, активно приймає участь у проекті «Децентралізація та реформа культурних послуг», який впроваджений з метою реформування системи забезпечення населення культурними послугами. План заходів реалізації цієї реформи затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22травня 2019 року №355.

05.07.2020 » Новости » 05 липня — День Військово-Морських Сил Збройних Сил України та День працівників морського і річкового флоту

Дорогі працівники морського та річкового флоту, військові моряки, ветерани Військово-Морських Сил.
Щиро вітаю вас із професійним святом!
Славні морські традиції та найкращі риси характеру зароджуються на флоті, роками міцніють і примножуються. Відважність, безстрашність, трудова доблесть, витримка і відданість справі, взаємовиручка і міцна флотська дружба – поняття, які характеризують українських моряків.

03.07.2020 » Новости » 04 липня — День Національної поліції України

Шановні працівники поліції!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!
На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки. Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки.

03.07.2020 » Новости » У Новій Каховці встановили охолоджуючу рамку біля кінотеатру "Юність"

За даними Херсонського обласного центру з гідрометеорології найближчими днями очікується надзвичайна спека (ІІІ рівень небезпеки - червоний). Сьогодні працівники КП "Міський водоканал" встановили охолоджуючу рамку в одному з найулюбленіших місць відпочинку містян - на площі біля кінотеатру "Юність"

03.07.2020 » Новости » Працівники КП "Міський водоканал" продовжують ремонтні роботи

Продовжуються роботи по ремонту каналiзацiйного коллектора КНС-9 в м.Таврiйськ

03.07.2020 » Новости » Триває підготовка до вручення премії А.Бахути

У нашому місті завершується підготовка до оголошення результатів конкурсу на здобуття літературної премії імені Анатолія Бахути. Цього року до журі конкурсу було надано 13 заявок, з них: 3 заявки – у номінації «проза»; 10 заявок – у номінації «поезія». До кінця липня стануть відомі імена лауреатів премії

03.07.2020 » Новости » Звіт КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»

Станом на 01 липня 2020 року Комунальною установою «Трудовий архів м. Нова Каховка» видано 781 довідку соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи

03.07.2020 » Новости » Прибирання власної та прилеглої територій

03 липня, працівниками Управління праці та соціального захисту населення та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було проведено прибирання власної і прилеглої територій, а також було скошено траву у внутрішньому дворі, за будівлею управління

03.07.2020 » Новости » Кубок міста з пляжного волейболу

28 червня 2020 року в місті Нова Каховка на спортивних майданчиках ДЮСШ Новокаховської міської ради був проведений Кубок міста з пляжного волейболу серед чоловічих команд, присвячений Дню молоді. У змаганнях взяли участь 8 пар спортсменів – пляжників. Ігрові зустрічі проводилися за сіткою на 8 команд до 2-х поразок

03.07.2020 » Новости » Розпочалися роботи з реконструкції покрівлі Веселівського будинку культури

Відділ з питань діяльності Веселівського старостинського округу повідомляє: розпочато роботи з реконструкції покрівлі Веселівського будинку культури.

03.07.2020 » Новости » Інформація архівного відділу

Станом на 01 липня 2020 року архівним відділом Новокаховської міської ради виконано 740 довідок соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосуються виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.

03.07.2020 » Новости » Служба у справах дітей інформує…

01 липня 2020 року відбулася зустріч за круглим столом прийомних батьків із начальником служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації Людмилою Афанасьєвою та представником Всеукраїнської асоціації прийомних батьків. В роботі круглого столу взяли участь заступник міського голови Володимир Сироватка, начальник Новокаховської служби у справах дітей Оксана Поповиченко, радник міського голови Віталій Немерець.

03.07.2020 » Новости » Привітання з 97-річчям підопічної Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

01 липня 2020 року відзначила своє 97-річчя жителька смт. Дніпрян Гончарікова Ольга Сергіївна, якою опікується Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Життєвий шлях іменинниці довжиною в 97 років, був не із легких. Але ж не зважаючи на свій вік вона має прекрасну пам'ять, ясний розум і заслуговує від людей глибоку вдячність і повагу. До Ольги Сергіївни, прекрасної, чудової жінки, з привітаннями до Дня народження завітали міський голова міста Нова Каховка Володимир Коваленко та директор територіального центру Людмила Логвінова.

03.07.2020 » Новости » Любов до рідного краю у віршах

В квітучому, зеленому, оповитому виноградними ланами та запашними полями, населеному пункті Тополівка (Райський старостинський округ) живе файна жіночка Ліана Костенко, яка дуже полюбляє своє село, свій рідний край, природу лісів, степів та безкраїх полів. Лагідна жінка, яка виховує двох чарівних діточок, прививаючи їм ласку, добро та любов до рідного краю.

03.07.2020 » Новости » Інформація ЦНАПу про кількість наданих послуг за І півріччя 2020 року

Станом на 01 липня 2020 року до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради надійшло 3894 звернень для отримання адміністративних послуг. З них:

02.07.2020 » Новости » Інформація щодо комісії з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території м.Нова Каховка, затверджену рішенням міськради від 07.08.2018 р. №1456

22.06.2020 року відбулось засідання комісії з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території міста Нова Каховка (комісія з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території міста Нова Каховка створена рішенням міської ради від 07.08.2018 року №1456).

02.07.2020 » Новости » Про проведені земельні аукціони у червені 2020 року

Відділом земельних відносин та комунальної власності у червень 2020 року було підготовлено проведення земельних торгів по 6 земельним ділянкам. По 5 земельним ділянкам торги проводились стосовно передачі в оренду за найвищим розміром орендної плати терміном на 5 років, а саме по ділянкам:

02.07.2020 » Новости » Стан виплати заробітної плати

30 червня у приміщенні виконкому Новокаховської міської ради під головуванням заступника міського голови Сироватки В.М. відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій, інших соціальних виплат.

02.07.2020 » Новости » Зняття іноземця з реєстрації місця проживання!!!

Своєчасна реєстрація місця проживання іноземців – це обов’язкова процедура, необхідність якої передбачена законодавством України. Слід знати, що громадяни інших держав у визначений термін повинні зареєструвати місце свого проживання в Україні. Якщо іноземець упродовж встановленого терміну не зареєструвався, до нього можуть бути застосовані відповідні штрафні санкції.

02.07.2020 » Новости » Комунальне підприємство «НК ЖЕУ» інформує

За червень, 2020 року працівниками комунального підприємства «НК ЖЕУ» було виконано такі роботи:
викошено траву на площі 81793 м2;
проведено поточний ремонт покрівель за адресами: пр. Дніпровський, 5; вул. Історична, 11;
відремонтовано слухові вікна у житлових будинках: вул. Комсомольська, 7; вул. Героїв України, 50;
проведено ремонт елементів на дитячих майданчиках

02.07.2020 » Новости » Відбулося дві сесії ЗНО 2020 у Новій Каховці

25 і 30 червня у Новій Каховці проведено сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики й української мови і літератури.
25 червня тестування з математики відбулося у пунктах ЗНО на базі ЗОШ № 4, СЗОШ № 8, ЗОШ № 10. Кількість учасників за списками УЦОЯО – 597осіб, не з`явився 171 учасник (28,6%), писали тест 426 абітурієнтів (71,4%).

02.07.2020 » Новости » Поширюємо наш досвід інклюзивної освіти

В перший день липня 2020 року Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Новокаховської міської ради гостинно зустрічала колег з м. Генічеськ - Сергія Миколайовича Коржевого, керуючого справами виконавчого апарату Генічеської районної ради, Вікторію Володимирівну Похоменкову, в.о. директора Інклюзивно-ресурсного центру міста Генічеськ, Надію Володимирівну Надточу, вихователя закладу дошкільної освіти, на базі якого планується розміщення Генічеського ІРЦ та відкриття інклюзивної групи.

02.07.2020 » Новости » Відпочинок під час карантину: правила перебування на пляжі

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, спираючись на рекомендації Центру громадського здоров'я МОЗ України, радить, як уникнути зараження коронавірусом при відвідування пляжу.
При відпочинку необхідно дотримуватись фізичного дистанціювання не менше 2 м з іншими людьми

02.07.2020 » Новости » Змінено режим роботи Новокаховського управління

На період дії карантину вносяться зміни в режим роботи Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Оновлений графік роботи:
- робочий день починається о 8 год. і триває до 17 год.;
- у п’ятницю: з 8 год. до 15 год. 45 хв.;
- перерва на обід – з 12 год. до 12 год. 45 хв.

02.07.2020 » Новости » ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 1 ЛИПНЯ

Відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» із 1 липня підвищився розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб до 1 712 гривень (збільшився на 74,00 грн). У зв'я-зку з цим органами Пенсійного фонду перераховано мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підви-щення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму

02.07.2020 » Новости » НОВА СЕРВІСНА ПОСЛУГА - “АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ”

Пенсійним фондом України на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 №837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» у червні 2020 року розпочато впровадження автоматичного призначення пенсій.
Послуга надаватиметься засобами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду з використанням кваліфікованого електронного підпису

02.07.2020 » Новости » «Он-лайн карти та презентації для туристів Новокаховської міської територіальної громади»

Туризм - один із найкращих способів чудово відпочити та гарно провести час, який з кожним днем набуває популярності в різних куточках світу. В цьому році пандемія COVID-19 та карантинні обмеження внесли певні корективи до туристичного сезону: більшість українців почали користуватися послугами вітчизняного туризму, відкриваючи для себе незвідані туристичні локації та об’єкти

02.07.2020 » Новости » Вітання податківцям

2 липня 2020 року працівники Новокаховського управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі святкують свій професійний день
Шановні податківці, ветерани податкової служби!
Щиро вітаю вас з професійним святом.

01.07.2020 » Новости » УПСЗН інформує! Як отримати «ПАКУНОК МАЛЮКА»!?

Згідно з проектною угодою між Департаментом соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації та Управлінням ООН з обслуговування проектів щодо забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні на 2019 рік до пологових будинків області забезпечено поставку 8403 наборів натуральної допомоги «пакунок малюка», в тому числі до акушерського відділення КНП «ЦМЛ міста Нова Каховка» 430 наборів

01.07.2020 » Новости » Повідомлення

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта міської комунальної власності, включеного до Програми приватизації, за рішеннями міської ради від 28.05.2020 року № 2914, а саме: нежитлового приміщення загальною площею 88,8 кв.м,

01.07.2020 » Новости » Кошти пайової участі - на розвиток інфраструктури міста

Відділ капітального будівництва виконавчого комітету міської ради повідомляє, що з 1 січня 2020 року набрав чинності пункт 13 розділу I Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» від 20.09.2019 № 132-IX (далі-Закон № 132-IX), яким у Законі України «Про регулювання містобудівної діяльності» виключено статтю 40 «Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту» та частину п’яту статті 30 «Технічні умови».

01.07.2020 » Новости » Інспектування та моніторинг стану життєдіяльності сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Сьогодні, коли країна виходить із затяжного карантину, вразливі категорії сімей стикаються з новими проблемами та викликами.
З метою проведення ґрунтовної роботи ведеться облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, інформація про яких надходить, як із державних установ (служби у справах дітей, медичних та навчальних закладів, управління праці та соціального захисту населення тощо), а також особисто від громадян.

01.07.2020 » Новости » Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади

У період з 22 червня по 26 червня 2020 року до загального фонду бюджету ОТГ надійшло всього доходів у сумі 11093,2 тис. грн, із них:

01.07.2020 » Новости » Зовнішньоекономічна та торгівельна діяльність м.Нова Каховка

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств-юридичних осіб, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля (без урахування роздрібного товарообороту фізичних осіб-підприємців), за перший квартал 2020 року складав 297,2 млн.грн.

01.07.2020 » Новости » З Днем архітектури України!

1 липня відзначається День архітектури України.
17 червня 1995 року Указом Президента України №456/95 встановлено День архітектури України, який відзначається щорічно 1 липня - у Всесвітній день архітектури. Цей день прийнято вважати професійним днем архітекторів країни.
Всесвітній день архітектури був заснований Міжнародним союзом архітекторів у 1946 році після Другої світової війни. Саме в цей час, як ніколи, потребувались архітектори не тільки для відновлення різних заводів і фабрик, громадських центрів, житлової забудови, а й старовинних будинків, пам'яток архітектури та багато іншого.

30.06.2020 » Новости » 1 липня 2020 року виповнюється 60 років з дня заснування Приватного акціонерного товариства «Фірма Херсоноблагробуд»

Вітаємо працівників та ветеранів підприємства з ювілеєм! Ми зобов'язані вам успіхом у великих будівництвах і створенні широкого спектру будівельних проектів. За 60 років відбулося чимало змін, втім, одне залишилося незмінним — ваша вірність принципам сумлінності та порядності у виконанні своїх зобов’язань перед замовниками та партнерами. Історія успіху ПрАТ «Фірма Херсоноблагробуд» складається з кожного будівельного об’єкта, з кожного задоволеного клієнта, з кожної маленької чи великої професійної перемоги.

30.06.2020 » Новости » 1 липня 2020 року святкує 60 років з дня заснування Приватне акціонерне товариство «Будівельно-монтажне управління № 8»

Вітаємо працівників та ветеранів підприємства з ювілеєм! Ваша організація відігравала і зараз відіграє дуже велику роль в будівельному комплексі нашого міста. Вже протягом 60 років трудовий колектив будівельників підтримує традиції містобудування, у Новій Каховці багато об’єктів, на яких працювали спеціалісти БМУ №8, а його бригади складають вагому частину трудової історії міста.

30.06.2020 » Новости » З 60-річчям з дня заснування «Херсоноблагробуд» !

Приватне акціонерне товариство «Фірма Херсоноблагробуд» 1 липня 2020 року відзначає свій ювілей -60-річчя з дня заснування. Працівники системи «Херсоноблагробуду» упродовж 60 років пронесли трудову естафету першобудівників Каховського гідровузла, зберегли і примножили славні традиції самовідданої праці, вірності обраної професії, виконання свого громадського і патріотичного обов’язку. Більш ніж 77 підрозділів об’єднання «Херсоноблагробуд» вписали історії сторінки в літопис будівництва Нової Каховки, тисяч об’єктів в області і за її межами. В наслідок цього суттєво на краще зминилися умови життя, праці та побуту тисяч людей, змінювався Таврійський край

30.06.2020 » Новости » У Новій Каховці вітають сільських будівельників з ювілеєм

30.06.2020 » Новости » Про перенесення дати заїзду до КЗ ДЗОВ «Орльонок»

У зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, керуючись Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (зі змінами) від 24.04.1994 року, Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб» (зі змінами) від 05.06.2003 року, постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» повідомляємо про перенесення дати заїзду до КЗ ДЗОВ «Орльонок» з 09.08 по 21.08.2020 року.

30.06.2020 » Новости » З ЯКОГО МОМЕНТУ У СПАДКОЄМЦЯ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ ОБОВ'ЯЗОК ОПЛАЧУВАТИ КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ: РІШЕННЯ ВС

Суть справи: комунальне підприємство звернулось із позовом про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги до відповідача, який після смерті батьків успадкував квартиру. Місцевий суд задовольнив позовні вимоги у повному обсязі. Рішення мотивоване тим, що відповідач прийняв спадщину і набув право на квартиру та успадкував права і обов'язки спадкодавця

30.06.2020 » Новости » 1 липня 2020 року "Херсоноблагробуду" - 60: досвід, який дорожче золота

27.06.2020 » Новости » У Новій Каховці відзначили День Конституції України

Сьогодні, у Палаці культури відбувся святковий концерт до Дня Конституції України. З державним святом присутніх привітали міський голова Володимир Коваленко та творчі колективи Нової Каховки, Таврійська, Козацького, Веселого та Обривок. Захід відбувався з дотриманням карантинних вимог (температурний скринінг, дезинфекція рук, дотримання дистанції, масковий режим).

26.06.2020 » Новости » ОГОЛОШЕННЯ про проведення державної інвентаризації земельних ділянок на території Новокаховської міської ОТГ

ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» (м. Київ), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель в адміністративних межах Новокаховської міської ОТГ у Херсонській області. ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» буде здійснювати погодження меж земельних ділянок суміжних землевласників (землекористувачів) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землевласників (землекористувачів) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресою просп. Дніпровський, 23, м. Нова Каховка. 06 липня 2020 р. о 17:00.

26.06.2020 » Новости » В Центрі первинної медико-санітарної допомоги Нової Каховки оновлюють медичне обладнання

В Центрі первинної медико-санітарної допомоги Нової Каховки продовжують радикально оновлювати медичне обладнання. Так, на поточному тижні для лікарської амбулаторії №5 (дитяча поліклініка на лікарняному комплексі №2 по вулиці Свєтлова) придбано за кошти підприємства таке необхідне для щоденної роботи педіатрів медичне устаткування:

26.06.2020 » Новости » Відділ комунального господарства інформує

Станом на 01.06.2020 року заборгованість споживачів Новокаховської міської ОТГ за житлово-комунальні послуги (крім послуг з електропостачання та газопостачання) становить 20,399 млн. грн.., в т. ч.

26.06.2020 » Новости » Допомога для сімей, які потребують сторонньої підтримки

Міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради - установа, яка організовує і надає соціальні послуги сім'ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. У зв’язку з існуючим нині в Україні низьким економічним рівнем життя дуже багато українських сімей потребують допомоги та соціального захисту. Та одним із видів соціальної допомоги є надання гуманітарної допомоги сім’ям вразливих категорій

26.06.2020 » Новости » Контроль за благоустроєм у смт. Дніпряни – вручено 81 попередження

На виконання розпорядження міського голови Коваленка Володимира Івановича від 29.04.2020 р. № 148-р та, дотримуючись карантинних заходів, на території Дніпрянського старостинського округу постійно проводяться рейди щодо контролю за благоустроєм прибудинкових територій. Під час рейдів спеціалістом управління КМІСО Рожко С.А. вручаються попередження власникам та орендарям житлових будинків щодо необхідності прибирання бур’янів, сміття, тощо

26.06.2020 » Новости » Роботи з благоустрою

Протягом червня місяця у всіх населених пунктах Дніпрянського та Райського старостинських округів активно виконувались роботи з благоустрою, в рамках яких проводився покіс та прибирання узбіч доріг, автобусних зупинок, дитячих та спортивних майданчиків, місць загального користування, виконувались роботи із очищення кладовищ, поливу дерев в паркових зонах

26.06.2020 » Новости » «Гарячі» освітні питання літа – 2020

24 червня 2020 року відбулася селекторна нарада за участю виконуючої обов’язки міністра освіти і науки України Любомири Мандзій, заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Чепіги, голів районних державних адміністрацій, районних рад, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад і керівників обласного та місцевих органів управління освітою

26.06.2020 » Новости » До уваги керівників підприємств, установ, закладів усіх форм власності, голів ОСББ, ЖБК, гаражних та садово-городніх кооперативів, ФОП, мешканців міста!

Відділ коммунального господарства нагадує про необхідність проведення своєчасного покосу трави та видалення карантинних рослин на власних, прибудинкових та прилеглих територіях, які підлягають утриманню відповідно до "Правил благоустрою території міста Нова Каховка"

26.06.2020 » Новости » Випуск мальків риб в Каховське водосховище і Пониззя річки Дніпро державною установою «Новокаховський рибозавод частикових риб».

З квітня 2020 року Державна установа «Новокаховський рибозавод частикових риб» почала випуск у водойми загальнодержавного значення мальків риб. 17 червня 2020 року проводився випуск мальків сома. Планувалося випустити 150 тисяч штук мальків сома, а випущено 170 тис.штук. Випуск мальків сома проводився у Каховське водосховище Дремайлівської затоки

25.06.2020 » Новости » Інформація для отримувачів пільг

До уваги пільговиків, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій безготівковій формі.
За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг на рахунки пільговиків в АТ “Ощадбанк”. У разі відсутності відкритого рахунка в АТ “Ощадбанк” рахунок безкоштовно відкривається за заявою пільговика до АТ “Ощадбанк”.

24.06.2020 » Новости » Як працюють садочки влітку

На території Новокаховської територіальної громади дитячи садочки відновили свою роботу з прийому дітей з початку літа. З липня місяця в умовах карантину працюватимуть 9 садочків: ЗДО № 1 «Дюймовочка», ЗДО №5 «Казка», ЗДО №7 «Ромашка», ЗДО №8 «Черьомушки», ЗДО№13 «Колобок, ЗДО №18 «Івонька», ЗДО №15 «Червона квіточка», ЗДО №10 «Джерельце», ЗДО№20 «Золота рибка»

15.06.2020 » Новости » До уваги активних жінок Новокаховської громади, які мають намір прийняти участь у місцевому економічному розвитку

Міська влада інформує, що асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від громад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку. Головною метою конкурсу є сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку шляхом реалізації короткострокових ініціатив в громадах-членах АМУ

11.06.2020 » Новости » Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 10.06.2020 р.

Рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

03.04.2020 » Новости » Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції

Ви повинні обмежувати діяльність поза своїм будинком/квартирою, за винятком отримання медичної допомоги. Не ходіть на роботу, до навчальних закладів та інших місць громадського користування. Не користуйтесь громадським транспортом або таксі.

02.04.2020 » Новости » Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії

Якщо під час самоізоляції у вас з’явились симптоми характерні для COVID-19: кашель, ускладнене дихання, підвищена температура тощо, негайно зверніться за медичною допомогою та повідомте про свою історію подорожей та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

01.08.2019 » Новости » Про проведення конкурсу

30 липня 2019 року відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Новокаховської міської ради, на якому було проведено конкурс на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка»

23.07.2019 » Новости » Формуємо інфраструктуру Новокаховської об’єднаної територіальної громади

Комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.07.2019 р. розглянуто впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку, які у 2019 році можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

АКТУАЛЬНО
· Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 10.06.2020 р.
· Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції
· Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії
Последние новости
06.07.2020 · Новокаховський сервісний центр обслуговування громадян інформує
06.07.2020 · «Теплі кредити» у жаркому червні
05.07.2020 · Оперативна інформація міського голови Нової Каховки щодо ліквідації масштабної пожежі
05.07.2020 · Культурний простір Новокаховської ОТГ має стати прикладом впровадження реформи надання культурних послуг в Україні
05.07.2020 · На місце масштабної пожежі у Новій Каховці виїхали заступники голови Херсонської ОДА
05.07.2020 · 05 липня — День Військово-Морських Сил Збройних Сил України та День працівників морського і річкового флоту
03.07.2020 · 04 липня — День Національної поліції України
03.07.2020 · У Новій Каховці встановили охолоджуючу рамку біля кінотеатру "Юність"
03.07.2020 · Працівники КП "Міський водоканал" продовжують ремонтні роботи
03.07.2020 · Триває підготовка до вручення премії А.Бахути
03.07.2020 · Звіт КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»
03.07.2020 · Прибирання власної та прилеглої територій
03.07.2020 · Кубок міста з пляжного волейболу
03.07.2020 · Розпочалися роботи з реконструкції покрівлі Веселівського будинку культури
03.07.2020 · Інформація архівного відділу
03.07.2020 · Служба у справах дітей інформує…
03.07.2020 · Привітання з 97-річчям підопічної Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
03.07.2020 · Любов до рідного краю у віршах
03.07.2020 · Інформація ЦНАПу про кількість наданих послуг за І півріччя 2020 року
02.07.2020 · Інформація щодо комісії з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території м.Нова Каховка, затверджену рішенням міськради від 07.08.2018 р. №1456
02.07.2020 · Про проведені земельні аукціони у червені 2020 року
02.07.2020 · Стан виплати заробітної плати
02.07.2020 · Зняття іноземця з реєстрації місця проживання!!!
02.07.2020 · Комунальне підприємство «НК ЖЕУ» інформує
02.07.2020 · Відбулося дві сесії ЗНО 2020 у Новій Каховці
02.07.2020 · Поширюємо наш досвід інклюзивної освіти
02.07.2020 · Відпочинок під час карантину: правила перебування на пляжі
02.07.2020 · Змінено режим роботи Новокаховського управління
02.07.2020 · ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 1 ЛИПНЯ
02.07.2020 · НОВА СЕРВІСНА ПОСЛУГА - “АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ”

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы