Новая Каховка | 25 Июня 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка
Навигация


Публичная информация


Курс валют

Курс валют на портале Finance.UA

Погода


Ссылки


24.06.2019 » Новости » Джерельна мелодія нашого міста

До 1914 року туризм в Україні був мало розповсюджений. До перших спроб належить студентська екскурсія 1876 року до Криму (під керівництвом професора Новоросійського університету М.Головінського), мандрівки студентів високих шкіл у Галичині у 1880-их pоках (учасником їх був І.Франко, який для мандрівників написав вірш «Сонце по небі колує»).

Подробнее
24.06.2019 » Новости » Випуск мальків риб в Каховське водосховище і Пониззя річки Дніпро державною установою «Новокаховський рибозавод частикових риб»

З квітня 2019 року Державна установа «Новокаховський рибозавод частикових риб» почала випуск у водойми загальнодержавного значення мальків риб. 12 червня 2019 року проводився випуск мальків сома. Планувалося випустити 110 тисяч штук мальків сома, а випущено 126,818 тис.штук. Випуск мальків сома проводився у водойми Пониззя річки Дніпро.

Подробнее
24.06.2019 » Новости » Творча зустріч з відомими українськими письменниками

20 червня в міській бібліотеці №2, в рамках проекту – літературний тур «Книгомандри Херсонщиною», який за підтримки Українського культурного фонду реалізує Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова, відбулася творча зустріч з українськими письменниками, лауреатами літературного конкурсу «Коронація слова – Ярославою Дегтяренко та Віктором Вальдом.

Подробнее
24.06.2019 » Новости » Про проведені земельні аукціони за період січень-червень 2019 року:

Відділом земельних відносин та комунальної власності було підготовлено для проведення земельних торгів наступні земельні ділянки, а саме: За доручення Новокаховської міської ради аукціони проведено ФОП Карпенко Н.І. За результатами аукціонів переможців було визначено за розміром найвищої орендної плати. Земельні ділянки було передано в оренду терміном на 5 років. Договори оренди укладено. Розмір сум орендної плати, визначеної за результатами торгів викладено у таблиці 1.

Подробнее
22.06.2019 » Новости » Міський голова Нової Каховки взяв участь у ХV Українському муніціпальному форумі

З 18 по 20 червня в Одесі проходив ХV Український муніципальний форум, на якому зібралося близько 400 учасників: голови громад-членів АМУ, представники Парламенту, Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери Асоціації міст України.

Подробнее
22.06.2019 » Новости » Про рух автобусів на маршруті №12 «Ринок – с.Плодове»

У зв’язку із зменшенням пасажиропотоку, в літній період з 01.07.2019 року по 15.08.2019 року вносяться зміни до розкладу руху автобусу на міському маршруті №12 «Ринок – с.Плодове».

Подробнее
22.06.2019 » Новости » Відшкодування за «теплими кредитами» у 2019 році

Держенергоефективності здійснило чергове відшкодування за «теплими кредитами», а саме у цьому році – компенсувало 23 млн. грн. для близько 5 тис. родин, зокрема:

Подробнее
22.06.2019 » Новости » Відділ державного архітектурно-будівельного контролю надає відповіді на топ-5 найпоширеніших запитань від мешканців

До відділу державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради часто надходять запитання від мешканців щодо процедури оформлення різних документів, отримання дозволів тощо. На топ-5 найпоширеніших з них Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради відповідає на них, щоб коротко і доступно проінформувати мешканців з приводу того чи іншого звернення.

Подробнее
21.06.2019 » Новости » Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка»

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка». Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094

Подробнее
21.06.2019 » Новости » Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС

У Новокаховському управлінні Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відзначили, що надходження у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року зросли на 51 млн. гривень, або на 61 відсоток.Сплачується цей податок із розрахунку 18 відс. від нарахованого доходу. Надходження саме цього податку є показовим для розвитку міст, селищ та регіону в цілому

Подробнее
21.06.2019 » Новости » Про патронат над дитиною

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» від 26 січня 2016 року запроваджено нову послугу тимчасового догляду дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, – патронат над дитиною. Патронатна сім’я забезпечує тимчасове проживання в умовах, максимально наближених до сімейних, дітям

Подробнее
21.06.2019 » Новости » Мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Сьогодні, 21 червня, в Парку Слави відбувся мітинг-реквієм «Йшов солдат в ім’я життя» до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні

Подробнее
21.06.2019 » Новости » Інформація архівного відділу

26 липня 2018 року Дніпрянською селищною радою прийнято доленосне рішення про добровільне приєднання до територіальної громади міста Нова Каховка. Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», на підставі рішень Новокаховської міської ради 7-го скликання від 02.10.2018 № 1485 «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення»

Подробнее
21.06.2019 » Новости » Як зареєструвати громадську організацію. 5 простих кроків

Через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради можна отримати послуги в сфері реєстрації громадських формувань, які надаються Головним територіальним управлінням юстиції в Херсонській області. Інформуємо про 5 простих кроків для реєстрації

Подробнее
21.06.2019 » Новости » Новій амбулаторії – бути

На території Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади розташована Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №4. Медичний заклад обслуговує 11,5 тис. осіб, з них: 6,250 тис. сільського населення 7 населених пунктів: (с. Маслівка, Обривка, Піщане, Нові Лагері, Корсунка, Тополівка, Райське), смт Дніпряни та мкр «Центральна Основа» м. Нової Каховки. Установа надає населенню якісні медичні послуги, укомплектована професійними фахівцями

Подробнее
21.06.2019 » Новости » Державна реєстрація права власності!

Державна реєстрація прав на нерухоме майно– це підтвердження державою виникнення прав на нерухоме майно, яке супроводжується внесенням до Державного реєстру прав на нерухоме майно. Державна реєстрація прав на нерухомість є обов’язковою процедурою для фізичних та юридичних осіб, яка регулюється Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Подробнее
20.06.2019 » Новости » До уваги співвласників будинків, в яких не створено ОСББ, або не визначено управителя! Ви можете залишитись без газопостачання

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який введений в дію з 01 травня 2019 року передбачено,що технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем газопостачання здійснюються суб’єктом, визначеним співвласниками багатоквартирного будинку, за рахунок співвласників.

Подробнее
20.06.2019 » Новости » Як вберегтися від спеки за кермом

Спека та сонце можуть не лише подарувати вам ідеальну засмагу. Вони можуть суттєво нашкодити. Особливо це стосується тих, хто влітку проводить багато часу за кермом. Навіть якщо в автомобілі є кондиціонер/клімат-контроль, то йому потрібно чимало часу, щоб привести салон до комфортної температури.

Подробнее
20.06.2019 » Новости » Співпраця щодо попередження вчинення засудженими кримінальних правопорушень

20 червня поточного року згідно плану спільних заходів на I півріччя фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради, спільно з працівниками Новокаховського МВ філії ДУ «Центр пробації» була проведена робоча нарада, щодо аналізу роботи по запобіганню злочинності серед дітей та молоді.

Подробнее
19.06.2019 » Новости » Майстер-клас: «Подарунок для тата»

Минулого тижня до центральної міської бібліотеки завітали вихованці табору ЗОШ №10 та ITschoolNK. Бібліотекар Ісакова Євгенія розповіла, що від тепер в Україні три свята, які присвячені родині та святкуються на державному рівні. Які ж це свята?

Подробнее
19.06.2019 » Новости » Оголошення

22 червня 2019 року о 9.00 год. на футбольному полі «Колізей» стадіону «Енергія», відбудеться відкриття першості міста Нова Каховка з міні футболу серед аматорських команд, присвяченої пам'яті захисників рідної землі.

Подробнее
19.06.2019 » Новости » Інформація про використання бюджетних коштів міського бюджету м. Нова Каховка

У період з 10 червня по 14 червня 2019 року до загального фонду міського бюджету надійшло всього доходів у сумі 16523,5 тис. грн, із них:

Подробнее
19.06.2019 » Новости » До відома депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання

27 червня 2019 року о 09.00 годині у великій залі засідань Новокаховської міської ради (просп. Дніпровський, 23, ІІІ поверх) скликається шістдесят третя сесія міської ради 7-го скликання.
На розгляд сесії виносяться питання:

Подробнее
18.06.2019 » Новости » Повідомлення про проведення громадських слухань

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє, що громадські слухання з обговорення проекту «Створення нового освітнього простору профільної школи – академічного ліцею шляхом проведення капітального ремонту приміщень будівлі загальноосвітньої школи по вул.Затишна, 28 в м.Нова Каховка, з впровадженням енерго- та ресурсозберігаючих заходів (другий етап)»

Подробнее
18.06.2019 » Новости » «Свято води в Черемушках» в ЗДО я/с № 8 Новокаховської міської ради

Літо завжди дарує дітям радість. Влітку можна засмагати, обливатися та купитися. Діти влітку обожнюють гратися з водою: плескатися, переливати її з посудини в посудину, перевіряти предмети на плавучість тощо.

Подробнее
18.06.2019 » Новости » Літо в веселкових барвах!!!

Сміятися і гратися – корисно для здоров’я! Впевнені бібліотекарі міської бібліотеки для дітей! Вихованці пришкільного табору НВК №2 вчилися і сміятися над жартами і розвивали здатність смішити інших. Отож, щоб діти росли життєрадісними і веселими, необхідно:

Подробнее
18.06.2019 » Новости » Оголошення!

Запрошуємо 21 червня 2019 року о 9.00 до Парку Слави на Мітинг скорботи і пам’яті «Йшов солдат в ім'я життя» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Подробнее
15.06.2019 » Новости » У Новій Каховці урочисто відзначили День медичного працівника

14 червня в Палаці культури Нової Каховки відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. В залі зібралися представники майже тисячного колективу двох медичних установ міста: КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Центральна міська лікарня».

Подробнее
04.06.2019 » Новости » Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на ІІ півріччя 2019 року

Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на ІІ півріччя 2019 року

Подробнее
04.06.2019 » Новости » Графік особистого прийому громадян заступниками міського голови, керуючим справами виконкому у червні 2019 року

Графік особистого прийому громадян заступниками міського голови, керуючим справами виконкому у червні 2019 року

Подробнее
03.06.2019 » Новости » Оголошення для суб’єктів господарювання Новокаховської міської територіальної громади

На підставі пп.1,3 доручення голови обласної державної адміністрації від 23 лютого 2017 року №34-д, в рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Нова Каховка на 2019-2021 роки (рішення міської ради від 20 грудня 2018 року №1643), виконавчий комітет Новокаховської міської ради продовжує проводити роботу по наповненню матеріалами розділу «Інвестиційна діяльність»

Подробнее
00.00.0000 » Новости » З Днем архітектури України!

Управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради щиро вітає всіх архітекторів міста з професійним святом – Днем архітектури України! Чудова літня пора, зігріті сонцем хвилі Дніпра, тихий шелест зеленого листя, мальовничі пейзажі нашого краю, що зачаровують погляд, надихають кохати і творити. І саме цієї пори 17 червня 1995 року Указом Президента України встановлено День архітектури України

Подробнее
АКТУАЛЬНО
· Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка»
· Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на ІІ півріччя 2019 року
· Графік особистого прийому громадян заступниками міського голови, керуючим справами виконкому у червні 2019 року
· Оголошення для суб’єктів господарювання Новокаховської міської територіальної громади
Последние новости
24.06.2019 · Джерельна мелодія нашого міста
24.06.2019 · Випуск мальків риб в Каховське водосховище і Пониззя річки Дніпро державною установою «Новокаховський рибозавод частикових риб»
24.06.2019 · Творча зустріч з відомими українськими письменниками
24.06.2019 · Про проведені земельні аукціони за період січень-червень 2019 року:
22.06.2019 · Міський голова Нової Каховки взяв участь у ХV Українському муніціпальному форумі
22.06.2019 · Про рух автобусів на маршруті №12 «Ринок – с.Плодове»
22.06.2019 · Відшкодування за «теплими кредитами» у 2019 році
22.06.2019 · Відділ державного архітектурно-будівельного контролю надає відповіді на топ-5 найпоширеніших запитань від мешканців
21.06.2019 · Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка»
21.06.2019 · Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС
21.06.2019 · Про патронат над дитиною
21.06.2019 · Мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні
21.06.2019 · Інформація архівного відділу
21.06.2019 · Як зареєструвати громадську організацію. 5 простих кроків
21.06.2019 · Новій амбулаторії – бути
21.06.2019 · Державна реєстрація права власності!
20.06.2019 · До уваги співвласників будинків, в яких не створено ОСББ, або не визначено управителя! Ви можете залишитись без газопостачання
20.06.2019 · Як вберегтися від спеки за кермом
20.06.2019 · Співпраця щодо попередження вчинення засудженими кримінальних правопорушень
19.06.2019 · Майстер-клас: «Подарунок для тата»
19.06.2019 · Оголошення
19.06.2019 · Інформація про використання бюджетних коштів міського бюджету м. Нова Каховка
19.06.2019 · До відома депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання
18.06.2019 · Повідомлення про проведення громадських слухань
18.06.2019 · «Свято води в Черемушках» в ЗДО я/с № 8 Новокаховської міської ради
18.06.2019 · Літо в веселкових барвах!!!
18.06.2019 · Оголошення!
15.06.2019 · У Новій Каховці урочисто відзначили День медичного працівника
14.06.2019 · З ювілеєм!
14.06.2019 · Літературний тур «Книгомандри Херсонщиною»

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы