Нова Каховка | 01 Березня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади
Навігація


Публічна інформація


Радіо НК


Погода


Посилання


11.02.2021 » Новини » Рішення міської ради про ставки податку на майно та земельні ділянки, оренди землі на 2021 рік

У зв’язку із проведенням щорічного декларування податкових зобов’язань на 2021 рік на адресу відділу земельних відносин та комунальної власності надходить багато запитань стосовно доступу текстів рішень щодо встановлення ставок на 2021 рік.
Ознайомитися з відповідним матеріалом можна на сайті Новокаховської міської територіальної громади в рубриці «Рішення міської ради про ставки податку на майно та земельні ділянки, оренди землі». ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!! Усі рішення прийняті по кожному виду податку і по КОЖНОМУ старостинському округу та м. Нова Каховка окремо.

01.03.2021 » Новини » Підсумки роботи ЦНАПу за лютий 2021 року

Станом на 01.03.2021 року до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради надійшло 1114 звернень для отримання адміністративних послуг та надання консультацій. З них:

01.03.2021 » Новини » Деклараційна кампанія – 2021: як отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків?

У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадують жителям Херсонщини про можливість отримання широкого спектру електронних сервісів від ДПС.
Зокрема, в рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців, громадянам надано можливість отримати через Електронний кабінет платника відомості про отримані доходи та утримані податки

01.03.2021 » Новини » В первинній ланці медицини Новокаховської громади відбувається еволюція змін

Завтра, 2-го березня, виповнюється півтора року з дня обрання на конкурсних засадах керівника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка», яке наразі надає медичну допомогу першого рівня жителям однієї з найуспішніших територіальних громад Херсонщини.

27.02.2021 » Новини » Міський голова Володимир Коваленко вітає новокаховчан з днем народження рідного міста

Шановні новокаховчани!
28 лютого виповнюється 69 років з Дня заснування міста Нова Каховка
Щиро вітаю вас з нашим спільним святом - Днем народження прекрасного і дивовижного міста - Нова Каховка!
Нас об’єднує любов і небайдужість до рідного міста. Нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

27.02.2021 » Новини » У Новій Каховці відбувся 22-й міський рейтинг популярності «Дніпровська перлина» (фоторепортаж)

Напередодні святкування 69-ї річниці з дня заснування Нової Каховки відбувся традиційний, 22-й за рахунком, рейтинг популярності «Дніпровська перлина». Цього року рейтинг відбувався у великій залі міського Палацу культури. Традиційно рейтинг проводився за десятьма номінаціями, в яких взяли участь 60 номінантів.

26.02.2021 » Новини » У Новій Каховці готують майбутніх депутатів та фахівців місцевого самоврядування

У Новій Каховці учні випускного класу ЗОШ-3 в рамках тижня профорієнтації відвідали міську раду, де ознайомились з роботою міської ради та її виконавчого комитету. Про роботу депутатів, постійних депутатських комісій, порядок проведення сесій ради учням розповів депутат міської ради Олександр Афанасьєв.

26.02.2021 » Новини » Створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при виконкомі Новокаховської міської ради

Рішенням виконавчого комітету Новокаховської міської ради №128 від 23 лютого 2021 року створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради.

26.02.2021 » Новини » Літературний букет «Квіти від Лесі»

З цих рядків Лесі Українки видно, як ставилась вона до квітів – цього феномену природи. Багатство образів та символів, надання квіткових відтінків традиційному звучанню – все це в повній мірі притаманне ліриці Лесі Українки. Вона тонко відчувала слово, могла за допомогою найпростіших штрихів, стислих фраз намалювати прекрасні пейзажі, передати найтонші порухи душі, відтворити найпотаємніші мрії та почуття.

26.02.2021 » Новини » До Дня народження міста

28 лютого наше місто святкуватиме свій 69 День народження. Саме з цієї нагоди 24 лютого 2021 року бібліотекарі Новокаховської міської бібліотеки для дітей та юнацтва провели для 7-А класу міської гімназії відеокруїз «Портрет на світанку».
Діти мали нагоду почути і побачити «обличчя» міста в той далекий період його становлення. Захопливо реагували на те буйство квітів, яке колись прикрашало не тільки паркову зону, а й вулиці міста

26.02.2021 » Новини » Книжкова виставка «Зачарує красою місто»

Місто-казка, місто-мрія, місто з лебединої пісні – це все рідна наша Нова Каховка, якій 28 лютого 2021 року виповнюється 69 років з дня заснування.
Ми буваємо в різних куточках планети, зустрічаємо різних людей і бачимо по-справжньому красиві місця. Але кожного разу, буваючи далеко від рідної домівки, розуміємо, що жоден куточок земної кулі не замінить затишку того двору, де чуємо голос мами, і ніщо не вабитиме більше, ніж дитячий майданчик з нашим слоником, на якому граються діти. А краса наших кам’яних вишиванок, які є тільки у нас, вразить кожного. Ось таке воно – місто, що назавжди завоювало наше серце.

26.02.2021 » Новини » Бібліочелендж «Не згасне Лесина зоря»

З 12 по 26 лютого Новокаховська ЦБС оголосила бібліочелендж #lit_read_Не_згаснеЛесина_зоря до 150-річчя від дня народження ЛесіУкраїнки. За цей період читачі бібліотек Новокаховської ЦБС взяли активну участь не лише в бібліочеленджі ЦБС, а й у бібліочеленджі #150_ЛесяУкраїнка_бібліочелендж Обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова.

26.02.2021 » Новини » Субсидія на тверде паливо і скраплений газ у 2021 році

Управління праці та соціального захисту населення запрошує мешканців Новокаховської міської ОТГ для оформлення житлові субсидії на тверде паливо і скрапленний газ.
Для призначення субсидії будуть враховані отримані доходи домогосподарства за 2020 р. та розмір плати за тверде паливо і скраплений газ в межах соціальних норм користування.

26.02.2021 » Новини » У Новокаховській громаді дотримуються процедури видалення аварійних дерев та дбають про відновлення зелених насаджень

За минулий 2020 рік екологічною інспекцією Новокаховської територіальної громади Херсонщини опрацьовано 117 заяв від фізичних та юридичних осіб на знесення або обрізку дерев на території населених пунктів громади. Спілкуванню з начальником екологічної інспекції Новокаховської ОТГ Олександром Лимарем передували численні публікації у соціальних мережах, в яких дописувачі звинувачували владу у безсистемному та варварському поводжені з зеленими насадженнями, особливо у Новій Каховці.

26.02.2021 » Новини » Служба у справах дітей інформує: 26 лютого 2021 року закінчився процес передачі документації до служби у справах дітей Таврійської міської ради

26 лютого 2021 року закінчився процес передачі документації щодо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, службою у справах дітей виконкому Новокаховської міської ради до служби у справах дітей Таврійської міської ради.

26.02.2021 » Новини » Анонс відкритого кваліфікаційного турніру Новокаховської ДЮСШ «Таврія» з шахів, присвячений Міжнародному жіночому дню серед юнаків та дівчат

З 6-8 березня 2021 року відбудеться відкритий кваліфікаційний турнір Новокаховської ДЮСШ «Таврія» з шахів, присвячений Міжнародному жіночому дню серед юнаків та дівчат, який проходитиме за адресою: вул. Горького, б.46, м. Нова Каховка Херсонської області.

26.02.2021 » Новини » У Новій Каховці провели рейд із легалізації бізнесу

Днями спеціалісти Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі взяли участь у рейді з питань легалізації підприємництва.
Під час рейду податківці роз’яснювали громадянам особливості ведення бізнесу, сплати відповідних податків, оформлення найманих працівників і виплати заробітної плати, надання податкової звітності в електронному вигляді та сервіс «InfoTAX», за допомогою якого через месенджери Telegram та Viber платники податків мають можливість отримувати багато корисної та цікавої інформації.

26.02.2021 » Новини » Сьогодні останній день для подання заяви про списання сум недоїмки з ЄСВ

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє:

26.02.2021 » Новини » Відбулось перше у цьому році засідання спостережної комісії

Одним з важливих аспектом у поверненні до нормального життя людей, які відбули покарання за вчиненні кримінальні правопорушення, є участь суспільства в їх соціальній адаптації. На території Новокаховської міської територіальної громади функціонує спостережна комісія, на меті якої є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання.

26.02.2021 » Новини » Пожежі у житловому секторі

За перший місяць 2021 року в області зафіксовано 133 пожежі, більшість з яких трапилась у житловому секторі. Вогнем знищено та пошкоджено 80 будівель та споруд, 21 транспортний засіб, 10 тон грубих кормів. Прямі збитки від пожеж складають 8389 тис. грн, побічні – 21912 тис. грн.

26.02.2021 » Новини » Міський голова Нової Каховки взяв участь у засіданні Ради розвитку громад та територій

Вчора, 25 лютого, у Києві відбулося засідання Ради розвитку громад та територій за участі Президента України Володимира Зеленського. Від Херсонщини на захід були запрошені т.в.о. голови облдержадміністрації Сергій Козир та міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

26.02.2021 » Новини » Наймужніша жінка української літератури

Леся Українка (Лариса Косач) — одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок - вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.
Міський Палац культури долучився до відзначення 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.

26.02.2021 » Новини » Питання легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати має важливе значення

Одним із заходів впливу на суб’єктів підприємницької діяльності, керівників, які не оформлюють трудові відносини з найманими працівниками, не виплачують заробітну плату на відповідному рівні, є діяльність комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

26.02.2021 » Новини » 26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

День кримського спротиву російській окупації встановлено на відзначення пам’ятної дати – річниці проведення мітингу кримських татар та українців у місті Сімферополь на підтримку територіальної цілісності України, який відбувся 26 лютого 2014 року. У цей день у 2014 році перед будівлею Верховної Ради Криму відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України.

25.02.2021 » Новини » До 150-річчя Лесі Українки: новокаховчани про видатну співвітчизницю (відео)

Сьогодні, 25 лютого, день народження Лесі Українки. Все її життя було боротьбою: з хворобою, із суспільними догмами, за право бути українкою, мати власну думку, жити своїм розумом, не бути ні від кого залежною. Іван Франко назвав Лесю Українку «єдиним мужчиною в нашому письменстві».

25.02.2021 » Новини » У Новій Каховці фахівців ЦНАП вчили працювати за європейськими стандартами

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Новокаховської міської ради є учасником програми «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації ЦНАП. Про подробиці цієї участі повідомила т. в. о. начальника ЦНАП Ірина Мізева. В рамках програми фахівці ЦНАПу отримали інституційну допомогу, навчання персоналу, підвищення його кваліфікації, допомогу у роботі з мешканцями.

25.02.2021 » Новини » Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме м

Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» у ч.7 ст.34 (далі – Закон) встановлено, що адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку від прожиткового мінімуму для працездатних осіб у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому проводяться реєстраційні дії або надається інформації з Державного реєстру прав та округлюється до найближчих десяти гривень. Ст.7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2021 року у розмірі – 2270 грн.

25.02.2021 » Новини » Анонси ІІІ, ІV турів зимової першості міста Нова Каховка з футболу серед аматорських команд 2021 року

27 та 28 лютого 2021 року на футбольному полі «Тирсове», спортивного комплексу стадіону «Енергія», який розташований за адресою: просп. Дніпровський, 28, м. Нова Каховка Херсонської області, пройдуть ІІІ та ІV тури зимової першості міста Нова Каховка з футболу серед аматорських команд 2021 року.

25.02.2021 » Новини » Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – найпопулярніша послуга ЦНАП у січні 2021 року

Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – найпопулярніша послуга січня 2021 року. Кількість заяв, прийнятих в ЦНАП для надання цієї послуги, складає 56% від загальної кількості заяв. Варто зазначити, що майже 90% заяв надійшло в електронному вигляді.

25.02.2021 » Новини » Інформація КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»

В Комунальній установі «Трудовий архів м. Нова Каховка» зберігаються документи з кадрових питань (особового складу) за 1992 – 2016 роки ліквідованого Товариства з обмеженою відповідальністю «Дизель».
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дизель» було засновано у 1992 році і діяло на підставі Статуту, затвердженого зборами засновників товариства (протокол від 22.09.1992 №1) та зареєстрованого у виконавчому комітеті Новокаховської міської ради народних депутатів рішення від 20.10.1992 № 245.

25.02.2021 » Новини » Біля багатоповерхівок смт.Козацьке встановлено додаткові контейнери для ТПВ

Рішенням Виконавчого комітету Новокаховської міської ради від 01 грудня 2020 року за № 461 виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на територіях Козацького та Веселівського старостинських округів визначено комунальне підприємство «Козацький багатогалузевий комбінат комунальних підприємств» Новокаховської міської ради. Однією з найбільших проблем комбінату являється недопущення стихійних звалищ біля багатоповерхових та багатоквартирних будинків.

25.02.2021 » Новини » Співчуття начальнику фінансового управління Фурсєєвій Ірині Валеріївні з приводу смерті чоловіка

Міський голова Володимир Коваленко, депутати Новокаховської міської ради, члени виконавчого комітету, колектив фінансового управління міської ради та виконавчого комітету висловлюють щирі співчуття начальнику фінансового управління Фурсєєвій Ірині Валеріївні з приводу передчасної смерті чоловіка Фурсєєва Олега Володимировича.

25.02.2021 » Новини » Рідне місто очима дітей

До дня заснування міста Нова Каховка учні та викладачі КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» (директор – Галина Ходос) підготували художню онлайн-виставку «Рідне місто очима дітей».
Кожен малюнок – це цікавий та неповторний погляд дитини на місто свого дитинства – Нову Каховку, його природу та архітектуру, історію та сучасність. Картини про рідне місто – це відтворення та відображення унікального дитячого світу, сповненого мрій та фантазій, який часто не помітний для дорослих.

25.02.2021 » Новини » Фотовиставка «Нова Каховка: миттєвості життя»

У музеї історії міста Нова Каховка до дня заснування міста, який відзначається 28 лютого, відкрилась фотовиставка «Нова Каховка: миттєвості життя». Саме 28 лютого 1952 року Президія Верховної Ради Української РСР своїм указом віднесла населений пункт будівництва Каховської гідроелектростанції до категорії міст районного підпорядкування, присвоївши йому найменування Нова Каховка.

25.02.2021 » Новини » Центр первинної медико-санітарної допомоги Нової Каховки готується до вакцинації

В Україну з Індії прибула перша партія з 500 тисяч доз вакцини проти COVID-19 AstraZeneca (Covishield). Її розподілили між регіонами і розпочалась доставка в обласні центри. Херсонщина також готується до проведення вакцинації. Створено 11 мобільних бригад для проведення щеплення від коронавірусу та розгорнуто 129 пунктів вакцинації.

24.02.2021 » Новини » Результат Зимового чемпіонату України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

З 23 по 25 лютого 2021року в Луцьку відбувся Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. За підсумками змагань наші новокаховські спортсмени у різних вікових категоріях серед метальників посіли наступні призові місця:

24.02.2021 » Новини » Офф-лайн тренінг для авторів проєктів на тему: «Як стати автором, написати власний проєкт та перемогти у конкурсі Громадський бюджет м.Нова Каховка»

КП «Агенція регіонального розвитку» продовжує супроводжувати впровадження Громадського бюджету на території Новокаховської міської ТГ. Після першого ознайомчого семінару, який проходив в он-лайн режимі, на черзі тренінги для авторів проєктів, які пройдуть у звичному для всіх офф-лайн форматі.

24.02.2021 » Новини » Історичний хронограф - так починалася Нова Каховка

28 лютого Нова Каховка святкує свій 69-й рік народження і до цієї дати музей історії міста підготував серію публікацій, в яких розповідається про історію появи, будівництва міста та тих людей, які здійснили свій трудовий подвиг – побудували місто-сад Нову Каховку на Олешківських пісках в лівобережній частині пониззя Дніпра.

24.02.2021 » Новини » Анонс Відкритого кубку Асоціації футболу АР Крим та м. Севастополя 2021 року

01, 03 та 05 березня 2021 року на футбольному полі «Дніпро», спортивного комплексу стадіону «Енергія», який розташований за адресою: просп. Дніпровський, 28, м. Нова Каховка, Херсонської області відбудеться турнір Відкритого кубку Асоціації футболу АР Крим та м. Севастополя 2021 року. Цього року в турнірі візьмуть участь команди: ФК «Таврія» м. Сімферополь, ФК «Енергія» м. Нова Каховка, ДЮСШ «Херсон» м. Херсон, СК «Каховка» м. Каховка. Матчі відбудуться за коловою системою, згідно з «Правилами футболу ФІФА» з доповненнями.

24.02.2021 » Новини » У гімназії Нової Каховки відбувся урок національно-патріотичного виховання

З метою  виховання у підростаючого покоління  патріотизму, любові до рідного краю, підготовки юнаків до військової служби та захисту своєї Батьківщини, формування у молоді мужності, сміливості, дисциплінованості та ініціативності для учнів 10-11 класів гімназії Новокаховської міської ради був проведений урок “Захистники Вітчизни”.

24.02.2021 » Новини » Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Наші надії»

19-20 лютого в місті Херсон, відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Наші надії» серед юнаків та дівчат 2004-2005 року народження на призи Благодійного фонду Устина Мальцева. Близько 280 учасників з Франції, Молдови та України боролися за почесні призові місця. Спортсмени з Новокаховської міської територіальної громади (тренери Андрій та Кирило Мешкови) достойно показали свої навички та здібності у вільній боротьбі.
За результатами суддівської колегії призерами стали:

24.02.2021 » Новини » У Новій Каховці покращили умови обслуговування пенсіонерів у новоприєднаних старостинських округах

Вчора, 23 лютого у Новій Каховці міський голова Володимир Коваленко та начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Зінаїда Лазарєва підписали меморандум про взаємодію. Меморандумом передбачено запровадження дистанційного обслуговування відвідувачів з виносних робочих місць, які будуть облаштовані у Казацькому та Веселівському старостинських округах.

24.02.2021 » Новини » Cписання податкового боргу до 3060 гривень

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що Законом України від 04.12.2020 №1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі - Закон № 1072), який набрав чинності 10 грудня 2020 року (опублікований у виданні «Голос України» 09.12.2020) передбачено списання незначних сум податкового боргу.

24.02.2021 » Новини » На Херсонщині оберуть кращі інклюзивні практики 2021 року

По всій Україні громадські організації, батьківські спільноти, танцювальні та театральні студії, музичні колективи, спортивні клуби, фотографи й просто небайдужі люди проводять інклюзивні заходи, створюють інклюзивні команди та реалізують інклюзивні проекти. Це дуже цікаві та корисні практики, але, нажаль, про них мало кому відомо. Інформування громади про такі практики та обмін досвідом – це важливі шляхи вирішення проблеми створення інклюзивного суспільства.

24.02.2021 » Новини » Результати І. ІІ турів зимової першості міста Нова Каховка з футболу серед аматорських команд 2021 року

20 лютого, в суботу, на футбольному полі «Тирсове», спортивного комплексу стадіону «Енергія» стартувала зимова першість міста Нова Каховка з футболу серед аматорських команд 2021 року. Загальне керівництво змаганнями здійснюється Громадською організацією «Федерація футболу м. Нова Каховка» (керівник Леонід Чурсинов) та відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Наталія Таран). Головний суддя змагань Сергій Кухарчук.

24.02.2021 » Новини » У Новій Каховці на засіданні виконкому розглянули 49 питань порядку денного

Вчора, 23 лютого, в Новій Каховці під керівництвом міського голови Володимира Коваленка відбулось чергове засідання виконавчого комітету територіальної громади. На розгляд членів виконкому було винесено 49 питань порядку денного.

24.02.2021 » Новини » Бібліогалерея "У сяйві радості й тепла, Нова Каховка ти моя!"

У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце та об’єднують нас. Без сумніву, одним з таких є день заснування міста Нова Каховка.
Нова Каховка — місто, утворене на початку 1950-х років на місці села Ключове. Місто розбудовувалося одночасно з будівництвом Каховської гідроелектростанції, як містечко гідробудівників, мешканці якого з самого початку іменували населений пункт «Нова Каховка». Назва швидко прижилася і згодом стала офіційною.

23.02.2021 » Новини » До відома депутатів Новокаховської міської ради 8-го скликання

Згідно розпорядження міського голови №52-р від 22.02.2021 року 7-а чергова сесія міської ради скликається на 04 березня 2021 року о 09.00 годині у великій залі засідань Новокаховської міської ради (просп. Дніпровський, 23, ІІІ поверх)

23.02.2021 » Новини » Виставка архівних документів «Гортаючи архівні сторінки» до дня заснування міста Нова Каховка

В архівному відділі Новокаховської міської ради до 69-ої річниці міста Нова Каховка для відвідувачів організовано виставку архівних документів «Гортаючи архівні сторінки».
У цьому році на виставці представлені наступні копії документів, що зберігаються в архівному відділі:

23.02.2021 » Новини » Інформація про надходження доходів та використання бюджетних коштів Новокаховської міської територіальної громади

У період з 15 лютого по 19 лютого 2021 року до загального фонду бюджету ТГ надійшло всього доходів у сумі 6492,4 тис. грн, із них:

23.02.2021 » Новини » КП "Міський водоканал" стало учасником регіональної програми міжнародної фінансової та технічної допомоги

З метою можливості залучення широкомасштабних інвестицій в модернізацію об’єктів муніципальної інфраструктури та реалізації відповідних інфраструктурних проектів з другого півріччя поточного року в Україні впроваджується нова регіональна програма міжнародної фінансової та технічної допомоги FELICITY II.
Ця програма поєднує фінансову допомогу з боку Європейського інвестиційного банку(ЄІБ) та технічну допомогу з боку Бюро GIZ.

23.02.2021 » Новини » Актуальні питання застосування РРО та ППРО

Ексклюзивні коментарі від спеціалістів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі у Facebook за посиланням. Дивіться 23 лютого о 10 год. 00 хв. онлайн вебінар про те що потрібно знати підприємцям про РРО.

23.02.2021 » Новини » Психологічна реабілітація для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС

Управлінн праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради повідомляє, що наказом по управлінню від 17 лютого 2021 року до переліку реабілітаційних установ, які можуть надавати послуги з психологічної реабілітація для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС влючено ТОВ «Комплекс оздоровлення та відпочинку «Ірбіс»

23.02.2021 » Новини » Допомога по вагітності та пологах нараховується і виплачується однією сумою

Допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період декретної відпустки.
Підставою для призначення такої допомоги є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності, що видається лікувально-профілактичним закладом, у якому застрахована особа перебуває на обліку. У більшості випадків його тривалість складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів).

22.02.2021 » Новини » Щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 22 лютого, міський голова провів щотижневу апаратну нараду з заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємства, структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету.
На початку наради Володимир Коваленко привітав начальника відділу освіти Лілію Микитенко з Днем народження, подякував за сумлінну працю та побажав успіхів у роботі, щастя, благополуччя.

22.02.2021 » Новини » Спілкуйтеся з податковою службою онлайн

За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вже 91 відсоток підприємств Херсонщини звітують в електронному вигляді. Серед підприємців даним сервісом користуються 83 відсотка платників.

22.02.2021 » Новини » Виставка «Як все починалося» до дня заснування міста Нова Каховка

Напередодні дня заснування міста Нова Каховка у Новокаховській картинній галереї ім. А.С. Гавдзинського відкривається виставка живопису із фондів картинної галереї «Як все починалося». В експозиції представленні тридцять художніх творів, в основному, роботи неперевершеного майстра будівельного пейзажу, Народного художника України, Почесного громадянина міста Нова Каховка - Альбіна Станіславовича Гавдзинського та по одній роботі художників Олексія Попова та Юрія Сагайдака.

22.02.2021 » Новини » До Шевченківських днів Картинна галерея ім. А.С. Гавдзинського експонує із своїх фондів виставку графіки "Пророк", пов’язану з Великим Кобзарем

До Шевченківських днів Картинна галерея ім. А.С. Гавдзинського експонує із своїх фондів виставку графіки, пов’язану з Великим Кобзарем. Художники ХХ століття, чудові графіки, зокрема Семен Грузберг, Михайло Дерегус, Володимир Масик, Юрій Северин, створили унікальні портрети Тараса Григоровича Шевченка та незабутні ілюстрації до його творів. Виставка отримала свою назву від однойменного твору поета «Пророк». Тарас Шевченко назавжди залишиться пророком для українського народу і України.

22.02.2021 » Новини » Безкоштовний онлайн-курс для менеджерів та управителів житла

Розпочалася реєстрація на безкоштовний онлайн-курс для менеджерів та управителів житла. Проєкт «Бізнес-школа Управбуда онлайн» розроблений спеціально для менеджерів та управителів багатоквартирних будинків з ОСББ у містах України. Він спрямований на розвиток бізнес-мислення і системного погляду на управління багатоквартирними будинками, розширення та вдосконалення діяльності.

21.02.2021 » Новини » В Новокаховській єпархії соборно помолилися за загиблих у Києві в 2014 році

Вчора, 20 січня, в день сьомих роковин від дня трагічної загибелі людей у м. Києві (2014), в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки було звершено соборне богослужіння духовенства Новокаховської єпархії. За Божественною Літургією були поіменно згадані загиблі в Києві під час буремних подій лютого 2014 року. Богослужіння очолив митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет, якому співслужили представники усіх церковних округів.

18.02.2021 » Новини » Оголошення про творчу акцію «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

З метою популяризації творчості видатної української письменниці Ліни Костенко, зокрема громадянської лірики, творів патріотичного звучання, підтримки талановитої учнівської молоді Херсонщини, обміну виконавським досвідом, Департаментом реалізації гуманітарної політики та управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації організовано проведення творчої акції «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

16.02.2021 » Новини » 06 березня 2021 року в місті Нова Каховка буде проведений щорічний обласний конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум»

Щовесни на початку березня в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, а 25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки, письменниці, перекладачки, однієї з центральних постатей національної культури. З цієї нагоди запропоновано об’єднати ці події у великий захід популяризації творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов'язаний з іменами видатних поетів.

15.02.2021 » Новини » Вступ-2021 для абітурієнтів зі Сходу України

З метою інформування дітей, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, про умови та порядок вступу до освітніх закладів, що розміщенні на підконтрольних Україною територіях Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Міністерством освіти і науки України та громадською організацією «Фонд «Відкрита політика» підготовлено низку відеороликів під умовною назвою «Вступ-2021 для абітурієнтів зі Сходу України»

28.01.2021 » Новини » Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста на час несення військової служби в особливий період відділу освіти Новокаховської міської ради

02 березня 2021 року проводиться конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста на час несення військової служби в особливий період відділу освіти Новокаховської міської ради.
Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння держаною мовою, повна вища освіта, без вимог до стажу роботи, володіння комп’ютером.
Документи приймаються до 01 березня 2021 року.

28.01.2021 » Новини » Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти Новокаховської міської ради

02 березня 2021 року проводиться конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти Новокаховської міської ради.
Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння держаною мовою, повна вища освіта, без вимог до стажу роботи, володіння комп’ютером.
Документи приймаються до 01 березня 2021 року.

27.01.2021 » Новини » З 01 лютого на території Новокаховської об'єднаної територіальної громади розпочинається процес впровадження Громадського бюджету

КП «Агенція регіонального розвитку» повідомляє, що вже цього року, з 1 лютого на території Новокаховської міської ТГ розпочинається процес впровадження Громадського бюджету!
Наприкінці 2020 року депутати Новокаховської міської ради затвердили міську цільову програму «Громадський бюджет (бюджет участі) Новокаховської міської ТГ на 2021-2023 роки», відповідно до якої будуть проходити всі етапи.

26.01.2021 » Новини » Триває прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2020»

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020» (проходить щорічно). Проведення конкурсу – це можливість усім дотичним до волонтерства та благодійності фахівцям/чиням і волонтерам/кам знайти для себе приклади, методи і технології, які надихнуть їх на нові проекти та програми, допоможуть вибрати найбільш прийнятні концепції і підходи. Організаторам важливе публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості благодійної роботи в Україні.

18.01.2021 » Новини » Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на 2021 рік

19 березня 2021 року – смт. Козацьке з 13 до 15 години,
22 квітня 2021 року - с. Веселе з 13 до 15 години,
20 травня 2021 року – с. Райське з 13 до 15 години,
24 червня 2021 року – с. Піщане з 10 до 12 години,
23 липня 2021 року – смт. Дніпряни з 10 до 12 години,
19 серпня 2021 року – с. Обривка з 13 до 15 години,
16 вересня 2021 року – с. Тополівка з 13 до 15 години,
22 жовтня 2021 року – с. Корсунка з 13 до 15 години,
25 листопада 2021 року – с. Нові Лагері з 13 до 15 години,
16 грудня 2021 року – смт. Козацьке з 13 до 15 години.

29.12.2020 » Новини » Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 29.12.2020 р.

Рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

23.07.2019 » Новини » Формуємо інфраструктуру Новокаховської об’єднаної територіальної громади

Комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.07.2019 р. розглянуто впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку, які у 2019 році можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

АКТУАЛЬНО
· До відома депутатів Новокаховської міської ради 8-го скликання
· З 01 лютого на території Новокаховської об'єднаної територіальної громади розпочинається процес впровадження Громадського бюджету
· Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на 2021 рік
· Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 29.12.2020 р.
Останні новини
01.03.2021 · Підсумки роботи ЦНАПу за лютий 2021 року
01.03.2021 · Деклараційна кампанія – 2021: як отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків?
01.03.2021 · В первинній ланці медицини Новокаховської громади відбувається еволюція змін
27.02.2021 · Міський голова Володимир Коваленко вітає новокаховчан з днем народження рідного міста
27.02.2021 · У Новій Каховці відбувся 22-й міський рейтинг популярності «Дніпровська перлина» (фоторепортаж)
26.02.2021 · У Новій Каховці готують майбутніх депутатів та фахівців місцевого самоврядування
26.02.2021 · Створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при виконкомі Новокаховської міської ради
26.02.2021 · Літературний букет «Квіти від Лесі»
26.02.2021 · До Дня народження міста
26.02.2021 · Книжкова виставка «Зачарує красою місто»
26.02.2021 · Бібліочелендж «Не згасне Лесина зоря»
26.02.2021 · Субсидія на тверде паливо і скраплений газ у 2021 році
26.02.2021 · У Новокаховській громаді дотримуються процедури видалення аварійних дерев та дбають про відновлення зелених насаджень
26.02.2021 · Служба у справах дітей інформує: 26 лютого 2021 року закінчився процес передачі документації до служби у справах дітей Таврійської міської ради
26.02.2021 · Анонс відкритого кваліфікаційного турніру Новокаховської ДЮСШ «Таврія» з шахів, присвячений Міжнародному жіночому дню серед юнаків та дівчат
26.02.2021 · У Новій Каховці провели рейд із легалізації бізнесу
26.02.2021 · Сьогодні останній день для подання заяви про списання сум недоїмки з ЄСВ
26.02.2021 · Відбулось перше у цьому році засідання спостережної комісії
26.02.2021 · Пожежі у житловому секторі
26.02.2021 · Міський голова Нової Каховки взяв участь у засіданні Ради розвитку громад та територій
26.02.2021 · Наймужніша жінка української літератури
26.02.2021 · Питання легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати має важливе значення
26.02.2021 · 26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя
25.02.2021 · До 150-річчя Лесі Українки: новокаховчани про видатну співвітчизницю (відео)
25.02.2021 · У Новій Каховці фахівців ЦНАП вчили працювати за європейськими стандартами
25.02.2021 · Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме м
25.02.2021 · Анонси ІІІ, ІV турів зимової першості міста Нова Каховка з футболу серед аматорських команд 2021 року
25.02.2021 · Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – найпопулярніша послуга ЦНАП у січні 2021 року
25.02.2021 · Інформація КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»
25.02.2021 · Біля багатоповерхівок смт.Козацьке встановлено додаткові контейнери для ТПВ

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами