Нова Каховка | 26 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади
Навігація


Публічна інформація


Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Погода


Посилання


26.09.2020 » Новини » Оголошення

Указом Президента України Володимира Зеленського 26 вересня 2020 року оголошено днем жалоби в Україні у зв'язку з катастрофою військового літака АН-26 поблизу м. Чугуєва.
Проведення святкових заходів до Дня міста Нова Каховка перенесено на 27 вересня 2020 року на той же час.

25.09.2020 » Новини » Міський голова Володимир Коваленко вітає новокаховчан з Днем міста

Дорогі новокаховчани!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня міста Нова Каховка!
Наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Нова Каховка – це велика сім'я зі своїми цінностями та традиціями, сім'я, у якій живуть у мирі та злагоді люди різних віросповідань та національностей. Ми всі вболіваємо один за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість перемога та сум невдач.
Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого міста, збагачував його традиції та розбудовував.

25.09.2020 » Новини » Програма святкування Дня міста Нова Каховка

Програма святкування Дня міста Нова Каховка

26.09.2020 » Новини » Вітання до Дня машинобудівника

Шановні машинобудівники!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Це фахове свято підкреслює вагоме значення машинобудівної галузі серед інших складових промисловості України, а продукція машинобудівних підприємств нашого міста користується попитом, витримує конкуренцію та гідно відстоює марку якості.

26.09.2020 » Новини » Вітання до Дня міста від колективу Каховської ГЕС

Вітання до Дня міста від колективу Каховської ГЕС

25.09.2020 » Новини » Корсунська гімназія: привітання до Дня міста Нова Каховка

Корсунська гімназія: привітання до Дня міста Нова Каховка

25.09.2020 » Новини » Привітання з Днем міста від гімназії № 2 Новокаховської міської ради

Привітання з Днем міста від гімназії № 2 Новокаховської міської ради

25.09.2020 » Новини » Переможці конкурсу «Моє рідне місто»

Напередодні свята Дня міста Нової Каховки на базі комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбувся міський конкурс дитячого та юнацького малюнку «Моє рідне місто».
У конкурсі прийняло участь 200 творчих робіт талановитих юних новокаховчан. Серед багатьох робіт, за результатами конкурсу, переможцями стали:

25.09.2020 » Новини » Привітання від учнів Маслівської школи до Дня міста

Привітання від учнів Маслівської школи до Дня міста

25.09.2020 » Новини » Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 вітає з Днем міста Нова Каховка

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 вітає з Днем міста Нова Каховка

25.09.2020 » Новини » Привітання до Дня міста від гімназії Новокаховської міської ради

Привітання до Дня міста від гімназії Новокаховської міської ради

25.09.2020 » Новини » Вітання до Дня міста Нова Каховка від міста-побратима Ланчхуті (Грузія)

Вітаю з Днем міста і від щирого серця бажаю, щоб у ньому завжди був мир і свято, щоб цей куточок планети був місцем для щасливих зустрічей і радісних подій, щоб Ваше місто завжди процвітало і кожному мешканцю дарувало добру надію на здійснення заповітної мрії.
Нехай славиться і процвітає це прекрасне місце на Землі, нехай ні на хвилину не зупиняється тут щасливий плин життя.

25.09.2020 » Новини » Привітання від ЗОШ №3 до Дня міста

Колектив ЗОШ №3 сердечно вітає всіх мешканців Новокаховської ОТГ з Днем міста Нова Каховка! Наші серця сповнені любові та гордості за наше місто, яке недарма називають перлиною Таврійського краю. Адже тут плекаються найкращі почуття кожного з нас. Нова Каховка стала колискою та стартом для багатьох знаменитостей, тут кожен знаходить собі заняття до душі. У Новій Каховці народжуються та зростають справжні патріоти свого міста та своєї країни, які присвячують успіхи та перемоги рідному місту.

25.09.2020 » Новини » Бібліогалерея «У сяйві радості й тепла, Нова Каховка ти моя!»

У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце та об’єднують нас. Без сумніву, одним з таких є День міста.
26 вересня наше рідне місто – Нова Каховка, святкуватиме своє 68-річчя. Вона стала спільним місцем, тим куточком на Землі, який для кожного з нас створює і втілює наші можливості. Вона розквітає і стає гарнішою.

25.09.2020 » Новини » Про хід виконання Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» та підготовку до відзначення Міжнародного дня людей похилого віку

Відповідно до розпорядження міського голови щороку з 1 вересня по 3 грудня на території Новокаховської міської територіальної громади проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя» до Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана та Міжнародного Дня людей з інвалідністю. Метою акції є привернення уваги суспільства до проблем людей похилого віку, пенсіонерів, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян та інших соціально незахищених верств населення, які опинилися у скрутному матеріальному становищі, та відповідно, надання їм необхідної матеріальної допомоги.

25.09.2020 » Новини » Розвиток туризму в Новокаховській ОТГ

27 вересня світова спільнота відзначає Всесвітній день туризму (в Україні – День туризму). Туристична галузь протягом останніх кількох десятиліть стала одним із найпопулярніших видів людської діяльності, адже поєднує в собі відпочинок, оздоровлення та пізнання нового.
До кінця підходить туристичний сезон 2020, який цього року видався не простим, тому відділ культури і туризму напередодні Дня туризму вирішив підвести підсумки своєї роботи в сфері туризму.

25.09.2020 » Новини » Шахрайство у Viber: зловмисники прикриваються фото начальника податкової інспекції

Просимо підприємців Херсонщини бути вкрай уважними та максимально попередити своїх колег по бізнесу про новий вид шахрайства через соціальні мережі.
Учора, через Вайбер (номер – 0631187619) невідомий чоловік від імені начальника Каланчацької податкової інспекції телефонував підприємцям та пропонував угоду. За різні грошові суми він обіцяв не проводити перевірку господарської діяльності підприємств.

25.09.2020 » Новини » Змагання з вільної боротьби

До Дня фізичної культури і спорту у Козацькому будинку культури відбулися змагання з вільної боротьби відкритої першості Новокаховської ОТГ. У змаганнях взяли участь 80 спортсменів, які були представлені командами з Козацького, Веселого, Нової Каховки, Берислава, Одрадокам’янки, Чаплинки, Кам’янки. Суддями виступили Мірошніченко А.І., Мєшков А. П., Перерва А.В., Рожков С.О., Юрін В.

25.09.2020 » Новини » Запрошуємо на роботу до держави

Є такі діти, які не мають підтримки з боку дорослих, тому що батьки по тим або іншим причинам не в достатньому обсязі ними опікуються. Поруч є близькі люди, але діти одинокі та беззахисні через те, що батьки застосовують насильство по відношенню до них, зловживають спиртними напоями, ведуть асоціальний спосіб життя, через що виникає потреба у вилученні дітей з родини непутящих батьків.

25.09.2020 » Новини » Освідчення в коханні рідному місту: відеовітання від навчальних закладів до Дня міста Нова Каховка

Освідчення в коханні рідному місту: відеовітання від навчальних закладів до Дня міста Нова Каховка

25.09.2020 » Новини » Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 25.09.2020 р.

Рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

24.09.2020 » Новини » Новій Каховці - 68 (відеорепортаж)

Новій Каховці - 68 (відеорепортаж)

24.09.2020 » Новини » «Книгоманія-2020»: нагороди «знайшли» своїх героїв

В цьому році ми усі звикаємо жити і працювати у нових реаліях, зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію у країні. От і конкурс «Книгоманія-2020» не зміг зібрати переможців, не зміг відкрити для них чудове місто Львів. Але це не значить, що визначити та нагородити тих, хто переміг неможливо.

24.09.2020 » Новини » Людина – епоха. Альбін Станіславович Гавдзинський

Ви собі уявляєте наше місто без картинної галереї? Мабуть ні, як і багато тих людей, які слідкують за змінами експозицій в залах картинної галереї ім. А.С.Гавдзинського, поспішають на зустріч з улюбленими художниками чи на знайомство з новими іменами в образотворчому мистецтві, чекають на цікаві заходи, що проходять в ній. Їх проходить немало – це творчі акції для митців, аукціони, художньо-поетичні вечори, майстер-класи для дітей, перформанси, квести, вікторини, фестивалі.

24.09.2020 » Новини » З ДНЕМ МІСТА НОВУ КАХОВКУ ВІТАЮТЬ ОСВІТЯНИ

З ДНЕМ МІСТА НОВУ КАХОВКУ ВІТАЮТЬ ОСВІТЯНИ

24.09.2020 » Новини » Почесні громадяни міста Нова Каховка

Вже більше 50 років минулого з того часу, коли напередодні святкування 18 річниці з дня народження Нової Каховки, депутати міської ради прийняли рішення про встановлення звання «Почесний громадянин міста Нова Каховка». 17 лютого 1970 року рішенням 6-ої сесії міської Ради 9-го скликання було затверджено Положення про звання «Почесний громадянин міста Нова Каховка». Першими цього високого звання були удостоєні Андріанов С.М., Єфременко В.С., Балабай О.П., Гавдзінський А.С., Войтас В.М., Гришина М.Ф., Железняк М.С., Борзов В.П.

24.09.2020 » Новини » Увага!

Відповідно до інформації Новокаховського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з третьої декади вересня поточного року планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин шляхом розповсюдження принад з вакциною за допомогою авіатранспорту (АН-2). Зоною розповсюдження брикетів з вакциною будуть території, де проживають дикі тварини.

24.09.2020 » Новини » Про використання коштів природоохоронного фонду у 2021 році

Відповідно до проекту бюджетного запиту на 2021 рік надходження до міського фонду охорони навколишнього природного середовища у наступному році передбачаються на рівні 213,0 тис. гривень. Використання коштів планується на наступні заходи:

24.09.2020 » Новини » Майже 36 мільйонів гривень малий бізнес Нової Каховки спрямував до місцевого бюджету

За вісім місяців 2020 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Нової Каховки 36 млн гривень єдиного податку. Ця сума перевищила минулорічні надходження на 4 млн гривень або 11 відсотків.
Єдиний податок стабільно та суттєво поповнює місцевий бюджет Нової Каховки. Він є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань міста.

24.09.2020 » Новини » Закриття кіносезону у Літньому!

КП «Агенція регіонального розвитку» запрошує всіх у п’ятницю, 25 вересня, відвідати КіноЛітню ВЕЧІРКУ присвячену закриттю кіносезону! На гостей чекатиме БЕЗКОШТОВНИЙ ГЛІНТВЕЙН, РОЗІГРАШ ПРИЗІВ, ФАЄР-ШОУ, ДРУЖНЯ АТМОСФЕРА І ЗВІСНО ФІЛЬМ.
Тож, чекаємо всіх 25 вересня о 20:00, але приходьте завчасно, кількість глінтвейну обмежена ;-).

24.09.2020 » Новини » Організована робота працівників КП «Муніципальна охорона»

На території Новокаховської об’єднаної територіальної громади на належному рівні організована робота КП «Муніципальна охорона». Завдяки розумінню та оперативності реагування працівників даного підприємства, а також налагодженій співпраці територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління праці та соціального захисту населення із «Муніципальною охороною» вдається вирішувати нагальні питання сьогодення.

24.09.2020 » Новини » Відкритий шаховий турнір

26 вересня 2020 року о 10.00 годині в місті Нова Каховка, за адресою: вул. Горького, 46, відбудеться відкритий шаховий турнір серед юнаків і дівчат 2004,2010 років народження та молодше, ветеранів, чоловіків та жінок, присвячений Дню міст Нова Каховка, за підтримки постійних меценатів сфери фізичної культури та спорту в місті Нова Каховка.

24.09.2020 » Новини » До уваги!

28 вересня 2020 року з 13 до 15 години начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради Стоянчук О.М. проводитиметься особистий прийом мешканців села Корсунка, за адресою с. Корсунка, вул. Монастирська 52 (в приміщенні сільського клубу).

23.09.2020 » Новини » Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів

Згідно з рішенням виконавчого комітету Новокаховської міської ради № 342 від 22.09.2020 р. оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на територіях Козацького та Веселівського старостинських окргуів.

23.09.2020 » Новини » Вдячні за турботу!

Зігріти людей увагою, підтримати добрим словом, вселити надію та надати допомогу завжди було головним для очільників нашої громади. Протягом вересня місяця для дітей школярів з багатодітних родин усіх населених пунктів Новокаховської міської територіальної громади (м.Таврійськ, Козацький старостинський округ, Веселівський старостинський округ, Дніпрянський старостинський округ, Райський старостинський округ), видавались канцелярські набори від директора ТОВ «Тетрада» (м.Київ) Чайковського Володимира Сергійовича, за сприянням міського голови Коваленка Володимира Івановича.

23.09.2020 » Новини » ГО «Учасників бойових дій та ветеранів АТО – Біла стріла» завітала до архівного відділу

22 вересня 2020 року до архівного відділу Новокаховської міської ради завітали поважні гості – представники громадської організації «Учасників бойових дій та ветеранів АТО – Біла стріла» Дмитро Марков та Леонід Кондрацький. Завдяки громадській організації, яка постійно співпрацює з архівним відділом, зберігається історія подій, пов’язаних зі Сходом України. У 2017 році до архівного відділу на постійне зберігання передано 19 справ, 79 документів та створений фонд «Колекція документів про учасників революції Гідності, Антитерористичної операції (АТО) на сході України та волонтерського руху»

23.09.2020 » Новини » Перевір слух безкоштовно у своєму місті!

Відділ галузей економіки виконавчого комітету Новокаховської міської ради доводить до відома мешканців населених пунктів Новокаховської міської територіальної громади, що 25 вересня 2020 року з 10:00 до 18:00 на центральній площі міста (біля Палацу Культури) в рамках проекту «Кабінет на колесах» у твоєму місті» громадської організації «Відчуй» досвідчении? фахівець у спеціально обладнаному «Кабінеті на колесах” з аудіометричним обладнанням безкоштовно перевірятиме слух усім охочим.

23.09.2020 » Новини » Інформація КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»

В Комунальній установі «Трудовий архів м. Нова Каховка» зберігаються документи з кадрових питань (особового складу) за 2002-2006 роки ліквідованого Дочірнього підприємства «Ритуальні послуги» комунального підприємства «Наше місто» м. Нова Каховка.

23.09.2020 » Новини » Про укладення колективних договорів на території Новокаховської ОТГ!

Шановні роботодавці та представники профспілкових організацій трудових колективів!
Нагадуємо, що на території Новокаховської об’єднаної територіальної громади, у т.ч. старостинських округів, повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них здійснює управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради.

23.09.2020 » Новини » У Новокаховській ЗОШ №3 відбулись “Ігри патріотів” за участі ветеранів АТО/ООС

В останню суботу вересня Нова Каховка традиційно відзначатиме День міста. Саме тому на поточному тижні у ЗОШ №3 проходять патріотичні заходи “З любов’ю до рідного міста”. Вчора, 22 вересня, в школі підготували та провели цікавий квест під назвою “Ігри патріотів” і присвятили його Новій Каховці.

23.09.2020 » Новини » Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади

У період з 14 по 18 вересня 2020 року до загального фонду бюджету ОТГ надійшло всього доходів у сумі 8145,8 тис. грн, із них:

23.09.2020 » Новини » Пам’ятка про самоізоляцію

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).
Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном).

23.09.2020 » Новини » Міський голова Нової Каховки привітав Миколу Химача з Днем партизанської слави

В День партизанської слави, який 22 вересня відзначався в Україні, керуючий справами виконавчого комітету Новокаховської міської ради Василь Акуленко за дорученням міського голови Володимира Коваленка відвідав героя-партизана Химача Миколу Никифоровича та передав йому привітання з урочистою датою, побажання міцного здоров’я та продуктовий набір.

23.09.2020 » Новини » Чергове засідання виконавчого комітету

22 вересня 2020 року у великій залі засідань міський голова Володимир Коваленко провів чергове засідання виконавчого комітету.
В роботі засідання взяли участь 17 членів виконавчого комітету.Головним питанням, що розглядалось на засіданні, було питання про готовність господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020/21 року. З доповіддю виступив перший заступник міського голови Леонід Чурсинов.

23.09.2020 » Новини » У Новій Каховці визначились з заходами на День міста

Святкування Дня міста Нова Каховка відбудеться 26 вересня дещо в урізаному від традиційної програми вигляді але з дотриманням всіх належних протиепідемічних заходів. Про це визначились члени організаційного комітету з проведення свята, засідання якого сьогодні відбулось у міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Володимира Сироватки. Про це повідомили у відділі культури і туризму Новокаховської громади.

22.09.2020 » Новини » Повідомлення

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє про наміри передати в оренду об’єкт міської комунальної власності, який включено до Переліку об’єктів першого типу, що надаються в оренду через аукціон, а саме:
нежитлове приміщення загальною площею 167,1 кв.м, розташоване за адресою: м. Нова Каховка, вул. Таврійська,8.

22.09.2020 » Новини » Інформація про закінчення приватизації

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє про відчуження шляхом викупу ФОП Жолуденко О.В. об’єкта міської комунальної власності – 28/100 часток нежитлового приміщення загальною площею 88,8 кв.м, розташованого за адресою: м. Нова Каховка, вул. Французька,5, яке перебувало на балансі виконкому.
Об'єкт відчужено за 327072,00 грн. з ПДВ.

22.09.2020 » Новини » Банки та інші фінансові установи подають звіти за Угодою FATCA до 1 грудня 2020 року

У зв’язку з COVID-19 Служба внутрішніх доходів США перенесла усім країнам, що звітують за моделлю IGA, строки подання звітів про підзвітні рахунки в рамках Угоди FATCA за 2019 податковий рік на період до 31 грудня 2020 року. Це стосується і України, і зокрема, ДПС України, яка є компетентним органом для автоматичного обміну інформацією за Угодою FATCA.

22.09.2020 » Новини » Міський голова Нової Каховки відзвітував перед мешканцями Корсунки та Дніпрян

Вчора, 21 вересня, в рамках щорічного звіту міського голови Нової Каховки перед виборцями, відбулись зустрічі Володимира Коваленка з мешканцями села Корсунка та селища Дніпряни. Спочатку Володимир Коваленко зустрівся з мешканцями Корсунки. Зустріч відбулась у приміщенні клубу і розмова з сільським загалом здебільшого була присвячена саме проблемам розвитку населених пунктів Дніпрянського старостату і особливо села Корсунка. Разом з міським головою перед селянами звітував в.о. старости округу Анатолій Білий.

22.09.2020 » Новини » Депутати Новокаховської міської ради влаштували свято для малечі

Вчора, 21 вересня, депутати Новокаховської міської ради Херсонщини влаштували справжнє свято для дітлахів, які мешкають у багатоповерхівці на вул. Перемоги, 13. На дитячому майданчику біля будинку зібралась малеча з усього кварталу.

22.09.2020 » Новини » Розроблений проєкт Національного плану дій з енергоефективності до 2030 року

Міненерго спільно з Держенергоефективності ініційовано та розроблено проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про Національний план дій з енергоефективності на період до 2030 року». «Розробка проєкту акта пов’язана із завершенням Національного плану дій з енергоефективності до 2020 року та необхідністю продовження системних реформ у цій сфері задля сталого економічного розвитку і процвітання країни», - прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

22.09.2020 » Новини » Вітання міського голови Володимира Коваленка до Дня партизанської слави

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави.
Цей день - данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з нацистськими загарбниками у глибокому тилу, не шкодуючи свого життя.
Мужнiсть, вiдвaгa тa геpоїзм колишнiх пiдпiльникiв i пapтизaнiв – зaхисникiв piдної землi, якi вибоpювaли пpaво нaшого нapоду нa миp i свободу, pятувaли кpaїну i свiт вiд нaцизму – нaзaвжди зaкapбувaлися в пaм’ятi пpийдешнiх поколiнь.

22.09.2020 » Новини » Про стан виконання міської програми соціальної підтримки сім’ї

Для належного виконання та забезпечення роботи фахівців із соціальної роботи міського центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради, створення належних умов для праці у приміщенні центра проведено ремонтні роботи по заміні вікон Товариством з обмеженою відповідальністю «ЛІТОБУД-Д». Також проведено ремонтні роботи по заміні водопровідних труб, каналізаційної системи та сантехніки ФОП «Передерій». Данні суб'єкти у досить короткий термін завдяки професіоналізму швидко, оперативно виконали свої завдання.

21.09.2020 » Новини » Асоціація міст України підготувала Концепцію щодо змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади

Відбувається наступний тур консультацій щодо змін до Конституції України. Асоціація міст України підготувала Концепцію щодо змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади та Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Закону України «Про внесення змін до Конституції України щодо місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади»

21.09.2020 » Новини » Ігри патріотів Херсонщини – ІІ-й тур взято!

Минулого тижня у міській бібліотеці для дітей відбувся ІІ-й тур обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», на який зібралися переможці І-го (відбіркового) туру.
Цьогоріч, зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в країні, участь у конкурсі взяли тільки 4 бібліотеки – міська бібліотека для дітей і Обривська сільська бібліотека, бібліотеки гімназій №2 та №9.

21.09.2020 » Новини » Привітання міського голови Нової Каховки мешканців міста-побратима Дрогобича з Днем міста

Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко привітав мешканців міста-побратима Дрогобич з Днем міста. Пропонуємо Вашій увазі це поздоровлення

21.09.2020 » Новини » Вітаємо з ЮВІЛЕЄМ Трубаєва Леоніда Вікторовича!!!

21 вересня 2020 року відзначає свій 70-річний ювілей Трубаєв Леонід Вікторович. Центральний захисник ФК «Енергія». Свою футбольно-спортивну діяльність почав з 1968 року у складі юнацької команди «Енергія», яка приймала участь в чемпіонаті СРСР серед резервних складів команд майстрів. Перш ніж стати основним гравцем «Енегрії» Леонід Вікторович пройшов гарну школу в команді майстрів групи «Б» з міста Єнакієво «Індустрія», а потім у армійській міста Чити (1970-1971рр).

21.09.2020 » Новини » Вихованець новокаховської школи пляжного волейболу здобув “золото” на чемпіонаті Європи

Щойно в місті Ізмір (Туреччина) завершився чемпіонат Європи з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат U-18, який тривав з 16 до 20 вересня 2020 року. Херсонщину на цих змаганнях представляв вихованець новокаховської школи пляжного волейболу Євген Бойко.

18.09.2020 » Новини » Володимир Коваленко вітає мешканців Козацького з Днем селища

19 вересня – День селища Козацьке
Щиро вітаю всіх мешканців з Днем селища !
Відзначення Дня селища символізує любов до рідного краю, до його історії та культури. Саме історія наших пращурів, притаманні їм мужність, працелюбність, віра в добро і справедливість, багато в чому сприяли зростанню та розвитку Козацького.
Приєднавшись до Новокаховської міської територіальної громади, селище Козацьке відчуло себе частиною великої родини.

18.09.2020 » Новини » Міський голова Володимир Коваленко вітає працівників лісового господарства з професійним святом

20 вересня 2020 року — День працівника лісу
Працівники лісового господарства – фахівці високої кваліфікації, віддані своїй справі люди, які сумлінно виконують свій обов’язок. Тільки завдяки їх невтомній і самовідданій роботі вдається зберігати і відтворювати лісові багатства.
Праця лісівників є однією з найбільш шанованих професій, її обирають люди безмежно люблячі природу, з почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі.

18.09.2020 » Новини » Вітаємо з професійним святом фармацевтичних працівників

Дорогі друзі!
Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем фармацевтичного працівника !
Ваша робота - важлива складова лікувального процесу, яка потребує високого рівня відповідальності за прийняті рішення. І важливо, щоб ці рішення були зумовлені професіоналізмом, турботою про здоров’я людей та особистою порядністю.

Вдячний вам за щоденну працю і самовідданість у боротьбі з хворобами!

18.09.2020 » Новини » Володимир Коваленко в рамках свого традиційного річного звіту перед мешканцями громади зустрівся з колективом підприємства «Олеся»

Сьогодні, 18 вересня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко в рамках свого традиційного річного звіту перед мешканцями громади зустрівся з колективом відомого на теренах Херсонщини підприємства «Олеся», яке очолює Валерій Сєров. Близько 80 працівників прийшли послухати звіт про роботу. А потім поставили питання, які їх турбують.

18.09.2020 » Новини » Подяка

Новокаховський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів висловлює щиру вдячність Благодійному фонду Ігоря Колихаєва за надану допомогу закладу у вигляді медичних масок, рукавичок, дезінфікуючих та антисептичних засобів. В умовах адаптивного карантину дитячі заклади повинні дотримуватися особливих протиепідемічних вимог, тому надана допомога вкрай необхідна для дотримання належного санітарного стану та забезпечення здоров’я і безпеки працівників та вихованців реабілітаційного процесу.

18.09.2020 » Новини » Санаторно-курортне лікування постраждалих учасників Революції Гідності учасників АТО/ООС

Для отримання санаторно-курортного лікування постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (які мають статус учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни), або їх законним представникам потрібно подати до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради:

18.09.2020 » Новини » «Теплі кредити» - дієва програма підтримки ОСББ

«Теплі кредити» - універсальна програма, яка приносить вигоду як споживачам, так і країні. Завдяки державній підтримці українці заощаджують чималі кошти – до 80% витрат на енергоефективні заходи у своїх будинках. У результаті термін окупності таких проектів скорочується, а економія на платіжках, особливо після комплексної термомодернізації, може сягнути 40-50 відсотків.

18.09.2020 » Новини » Інформація для пільгових категорій громадян

Мінсоцполітики скасував обмеження, яке не дозволяло громадянам пільгових категорій подавати заяви на готівкову форму отримання пільг після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період). У постанові Кабинету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. №373 зазначено: “У разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви».

18.09.2020 » Новини » Кожна дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, має бути захищеною!

Конфлікт на Сході країни позначився на долях багатьох людей. Особливо гостро його наслідки відчули діти, які мешкають на лінії розмежування, та діти, які є вимушеними переселенцями. Саме тому для захисту дітей впроваджуються соціальні гарантії дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Для дітей, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, передбачено спеціальний статус.

18.09.2020 » Новини » Проведення конкурсу

Виконком міської ради оголошує конкурс щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки експертної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться в комунальній власності на території міста Нова Каховка, по яким було надано дозвіл на викуп рішенням 87-ї сесії 7-го скликання від 17.09.2020 року №3183:

18.09.2020 » Новини » До уваги юридичних осіб! Оновлення статутів товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю.

З метою адаптації державного законодавства до європейських стандартів у 2019 році було прийнято Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Протягом року з дня набуття чинності цим Законом, тобто до 17 червня 2019 року, необхідно було внести відповідні зміни до статутів товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. Але, на сьогоднішній день, не всі товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю оновили власні статути. З 18 червня 2019 року Положення статутів зазначених товариств, що не відповідають Закону, є нечинними.

18.09.2020 » Новини » Про проведення конкурсного відбору

20 жовтня 2020 року проводиться конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення міської ради. Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта юридичного або економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра; без вимог до стажу роботи; володіння державною мовою; володіння комп’ютером. Документи приймаються до 17 жовтня 2020 року.

18.09.2020 » Новини » Про проведення конкурсного відбору

20 жовтня 2020 року проводиться конкурс на заміщення посади спеціаліста І категорії відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління праці та соціального захисту населення міської ради на термін відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта юридичного або економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра; без вимог до стажу роботи; володіння державною мовою; володіння комп’ютером.
Документи приймаються до 17 жовтня 2020 року.

18.09.2020 » Новини » Будівельники звітують

З метою приведення приміщень швидкої допомоги в належний стан на замовлення КНП «Новокаховська міська лікарня міста Нова Каховка» розпочаті роботи на об’єкті «Поточний ремонт актового залу в будівлі швидкої допомоги по вул.Свєтлова,1».
Замовником - КНП «Новокаховська міська лікарня міста Нова Каховка» Новокаховської міської ради - була оголошена спрощена процедура закупівлі 20.08.2020 року.

18.09.2020 » Новини » До бібліотек завітайте! Нові книги почитайте!

Бібліотеки Новокаховської ЦБС нещодавно поповнилися новою, сучасною літературою. Книги придбані за кошти місцевого бюджету. Нові книжки зацікавлять широке коло читачів - і маленьких дослідників, і дорослих шукачів пригод. Серед придбаної літератури чимало захоплюючих книжок для дошкільнят та учнів молодших класів: казки зарубіжних письменників, народні казки, книжки, які допоможуть в підготовці до школи.

18.09.2020 » Новини » Культурне картування Новокаховської громади

Сьогодні, до Новокаховської центральної бібліотеки завітали поважні гості – громадська організація «Учасників бойових дій та ветеранів АТО - Біла стріла», а саме: Дмитро Марков, Вадим Ковальов, Леонід Кондрацький. У межах навчання в Академії культурного лідера, директорка Новокаховської ЦБС Петрова Людмила Миколаївна та провідний бібліотекар читальної зали Осадча Ірина Василівна розповіли гостям про проект, в якому взяв участь відділ культури і туризму м. Нова Каховка - «Децентралізація та реформа культурних послуг».

18.09.2020 » Новини » Місцева скарбниця м. Нова Каховка отримала 30 млн грн плати за землю

Плата за землю традиційно залишається у трійці лідерів податкових надходжень до місцевого бюджету м. Нова Каховка та складає 10 відсотків від загальних надходжень місцевого бюджету. Саме тому Головним управлінням ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі приділяється значна увага ефективному адмініструванню земельного податку та орендної плати за землю.

18.09.2020 » Новини » До відома керівників підприємств, установ та організацій міста!

Кожне підприємство, установа, організація (далі – установа) повинні мати власну номенклатуру справ – обов’язковий для кожної установи систематизований перелік назв справ, що формуються в її діловодстві, із зазначенням строків зберігання. Номенклатура справ призначена для оперативного пошуку документів за їх змістом і видом, визначення строків зберігання справ і є основою для складання описів справ постійного, тривалого (понад 10 років) зберігання, а також для обліку справ тимчасового (до 10 років включно) зберігання.

18.09.2020 » Новини » Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади

У період з 07 по 11 вересня 2020 року до загального фонду бюджету ОТГ надійшло всього доходів у сумі 11609,8 тис. грн, із них:

18.09.2020 » Новини » «ДЯКУЮ» громадській організації «Учасників бойових дій та ветеранів АТО - Біла стріла»

На початку вересня до Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів завітав Дмитро Марков, який очолює громадську організацію «Учасників бойових дій та ветеранів АТО - Біла стріла», з пропозицією придбати для вихованців графічні планшети.
І ось вже 17 вересня члени громадської організації «Учасників бойових дій та ветеранів АТО - Біла стріла» привезли дітям подарунки. Вихованці центру радо зустріли гостей: читали вірши, показали свою гру на музичних інструментах, заспівали пісню про дружбу.

18.09.2020 » Новини » Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Управління соціального захисту населення Новокаховської міської ради повідомляє про те, що з 1 вересня 2020 р. компенсацію за «пакунок малюка» видаватимуть за новими правилами.
29 липня Урядом прийнято рішення про запровадження з 1 вересня 2020 р. по 31 грудня 2021 р. пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» за участю акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» (постанова Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744, яка набрала чинності з 22 серпня 2020 року).

17.09.2020 » Новини » У Новокаховській міській раді створено депутатську групу «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ»

На 87-й позачерговій сесії Новокаховської міської ради Херсонщини, яка відбулась сьогодні, 17 вересня, міський голова Володимир Коваленко оголосив про реєстрацію у раді депутатської групи «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ».

17.09.2020 » Новини » «Я відкритий для людей» — міський голова Володимир Коваленко звітував про свою роботу у Новокаховському Гуманітарному інституті ВМУРоЛ «Україна»

Вчора, 16 вересня, міський голова Нової Каховки в межах свого традиційного річного звіту за підсумки діяльності у 2019-2020 роках зустрічався з студентами та викладачами Новокаховського Гуманітарного інституту Відкритого Міжнародного Університету розвитку людини «Україна».

17.09.2020 » Новини » Замовлення витягу з Державного земельного кадастру дистанційно

Станом на 15.09.2020 року в центр надання адміністративних послуг надійшло 2387 звернень для отримання послуг відділу у м. Новій Каховці Міськрайонного управління у Каховському районі та м. Новій Каховці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, з них 909 - це витяги з Державного земельного кадастру. Нагадуємо про можливість замовлення такого витягу онлайн

17.09.2020 » Новини » У Новій Каховці відбулась 87-а позачергова сесія міської ради

У великій залі будівлі міського виконавчого комітету відбулось засідання 87-ї позачергової сесії Новокаховської міської ради. У роботі сесії взяли участь 25 депутатів, які розглянули 23 питання порядку денного. На початку роботи сесії міський голова Володимир Коваленко оголосив повідомлення про створення у Новокаховській міській раді депутатської групи партії Ігоря Колихаєва “Нам тут жити!” у складі 13 депутатів.

17.09.2020 » Новини » Про подовження маршруту руху

Відділ галузей економіки виконавчого комітету Новокаховської міської ради доводить до відома мешканців м. Нова Каховка, що з 17 вересня 2020 року міський маршрут №7 «Ринок-Сокіл» подовжено до оптового овочевого ринку що знаходиться по вул. Промислова.

17.09.2020 » Новини » Без маски не можна: розбираємося чому

До інспекції у справах захисту прав споживачів щоразу надходять запитання, іноді з обурливим тоном: чому в магазині відмовляють в обслуговуванні без маски, це порушує конституційні права людини?

17.09.2020 » Новини » Шановні мешканці, перевірте себе у Державному реєстрі виборців!

25 жовтня 2020 року відбудуться місцеві вибори. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Новокаховської міської ради. Особливо це стосується виборців:

17.09.2020 » Новини » Вітання міського голови Володимира Коваленка до Дня рятівника

Щиро вітаю рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника, який відзначається 17 вересня!
Це свято сильних духом людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф, які завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

17.09.2020 » Новини » У родині краще!

Для весельчан часте запитання "Ну що, краще вам з Новою Каховкою?". Відповідь однозначна – «Звісно»! Рівно рік тому ми вже були на шляху проходження процедури приєднання до Новокаховської об'єднаної території громади. Опитування, громадські слухання, рішення сесій… І попереду була невідомість, перехідний період і багато питань… Як воно буде… після приєднання?… Але однозначно був зроблений правильний вибір.

16.09.2020 » Новини » Відповідальність за порушення здійснення розрахунків з використанням платіжного терміналу, який не поєднаний з РРО або ПРРО

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що при здійсненні розрахунків з використанням платіжного терміналу суб’єкт господарювання повинен проводити розрахункові операції через зареєстрований реєстратор розрахункових операцій із роздрукуванням розрахункових документів.

16.09.2020 » Новини » Що потрібно знати про сказ

Сказ – це гостре інфекційне захворювання, яке постійно поширюється територією України. Хворіють не лише свійські та дикі тварини, а й люди. Сказ це надзвичайно небезпечна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і закінчується летально. Лікування від сказу не існує. Щорічно від сказу в світі гинуть від 20 до 70 тис. людей, через низьку доступність медичної допомоги та антирабічної вакцини. Сказ серед тварин реєструється у 113 країнах світу.

16.09.2020 » Новини » Відділ комунального господарства інформує

Станом на 01.09.2020 року оплата населенням Новокаховської міської ОТГ за житлово-комунальні послуги становить 92,4 відсотків (крім послуг з електропостачання та газопостачання), заборгованість – 21,0 млн. грн., в т. ч.:

16.09.2020 » Новини » Міський голова Нової Каховки прозвітував про свою роботу перед колективом ПТУ-14

Вчора, 15 вересня, міський голова Нової Каховки в межах свого традиційного річного звіту за підсумками діяльності у 2019-2020 роках зустрічався з трудовим колективом ДНЗ «Новокаховське професійно-технічне  училище №14». В малій актовій залі зібрались викладачі, майстри виробничого навчання, вихователі училища.

11.09.2020 » Новини » Виконавчий комітет Новокаховської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта міської комунальної власності, що включений до Програми приватизації за рішеннями міської ради від 03.09.2020 року № 3116

09.09.2020 » Новини » Участь депутатів у роботі сесій Новокаховської міської ради протягом 7-го скликання 2015-2020 р.р.

Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад» основним обов’язком депутата визначено його участь у роботі сесій ради до якої його обрано. Статтею 49 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» навіть передбачено, що у разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради, відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата.

08.09.2020 » Новини » Виконавчий комітет Новокаховської міської ради оголошує про проведення аукціону з оренди об’єкта міської комунальної власності

Інформація про об’єкт оренди: Орендодавець: Виконавчий комітет Новокаховської міської ради. 74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, просп. Дніпровський,23.
Балансоутримувач: Комунальне підприємство «Теплові мережі міста Нова Каховка». 74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Дружби,60-а.

08.09.2020 » Новини » Виконавчий комітет Новокаховської міської ради оголошує про проведення аукціону з оренди об’єкта міської комунальної власності

Інформація про об’єкт оренди: Орендодавець і Балансоутримувач: Виконавчий комітет Новокаховської міської ради. 74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, просп. Дніпровський,23. Нежитлова будівля у стані руйнування площею забудови 888,0 кв.м, що знаходиться за адресою: 74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, проспект Дніпровський,16.

08.09.2020 » Новини » Виконавчий комітет Новокаховської міської ради оголошує про проведення аукціону з оренди об’єкта міської комунальної власності

Інформація про об’єкт оренди: Орендодавець: Виконавчий комітет Новокаховської міської ради. 74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, просп. Дніпровський,23.
Балансоутримувач: Комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка». 74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Героїв України,33-а.

04.09.2020 » Новини » Місцем для розміщення матеріалів передвиборної агітації визначено металеву конструкцію на стадіоні «Енергія»

Рішенням виконавчого комітету Новкаховської міської ради визначено місце для розміщення матеріалів передвиборної агітації на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. З метою забезпечення розміщення матеріалів передвиборної агітації, на виконання частини 3 статті 53 Виборчого кодексу України, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський виконавчий комітет визначив, що на період передвиборної агітації місцем для розміщення матеріалів передвиборної агітації визначити металеву конструкцію на стадіоні «Енергія» (навпроти центрального входу).

04.09.2020 » Новини » Чиста енергія для вашої родини

Чиста енергія для вашої родини

03.08.2020 » Новини » Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на серпень-грудень 2020 року

07 серпня - с. Обривка з 13.00 до 15.00,
28 серпня - с. Тополівка з 13.00 до 15.00,
25 вересня - с. Корсунка з 13.00 до 15.00,
23 жовтня - с. Піщане з 10.00 до 12.00,
13 листопада - смт. Дніпряни з 10.00 до 12.00,
17 грудня - м.Таврійськ з 13.00 до 15.00

28.07.2020 » Новини » Мешканці громади можуть долучитися до міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки»

З 1 по 30 вересня відбудеться українська частина найбільшого у світі міжнародного фотоконкурсу об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року вже понад 20 країн світу заявили своє бажання провести конкурс.

03.04.2020 » Новини » Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції

Ви повинні обмежувати діяльність поза своїм будинком/квартирою, за винятком отримання медичної допомоги. Не ходіть на роботу, до навчальних закладів та інших місць громадського користування. Не користуйтесь громадським транспортом або таксі.

02.04.2020 » Новини » Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії

Якщо під час самоізоляції у вас з’явились симптоми характерні для COVID-19: кашель, ускладнене дихання, підвищена температура тощо, негайно зверніться за медичною допомогою та повідомте про свою історію подорожей та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

23.07.2019 » Новини » Формуємо інфраструктуру Новокаховської об’єднаної територіальної громади

Комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.07.2019 р. розглянуто впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку, які у 2019 році можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

АКТУАЛЬНО
· Оголошення
· Міський голова Володимир Коваленко вітає новокаховчан з Днем міста
· Програма святкування Дня міста Нова Каховка
· Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 25.09.2020 р.
· Участь депутатів у роботі сесій Новокаховської міської ради протягом 7-го скликання 2015-2020 р.р.
· Місцем для розміщення матеріалів передвиборної агітації визначено металеву конструкцію на стадіоні «Енергія»
· Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на серпень-грудень 2020 року
· Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції
· Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії
Останні новини
26.09.2020 · Оголошення
26.09.2020 · Вітання до Дня машинобудівника
26.09.2020 · Вітання до Дня міста від колективу Каховської ГЕС
25.09.2020 · Корсунська гімназія: привітання до Дня міста Нова Каховка
25.09.2020 · Привітання з Днем міста від гімназії № 2 Новокаховської міської ради
25.09.2020 · Переможці конкурсу «Моє рідне місто»
25.09.2020 · Привітання від учнів Маслівської школи до Дня міста
25.09.2020 · Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 вітає з Днем міста Нова Каховка
25.09.2020 · Міський голова Володимир Коваленко вітає новокаховчан з Днем міста
25.09.2020 · Привітання до Дня міста від гімназії Новокаховської міської ради
25.09.2020 · Вітання до Дня міста Нова Каховка від міста-побратима Ланчхуті (Грузія)
25.09.2020 · Привітання від ЗОШ №3 до Дня міста
25.09.2020 · Бібліогалерея «У сяйві радості й тепла, Нова Каховка ти моя!»
25.09.2020 · Про хід виконання Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» та підготовку до відзначення Міжнародного дня людей похилого віку
25.09.2020 · Розвиток туризму в Новокаховській ОТГ
25.09.2020 · Шахрайство у Viber: зловмисники прикриваються фото начальника податкової інспекції
25.09.2020 · Змагання з вільної боротьби
25.09.2020 · Запрошуємо на роботу до держави
25.09.2020 · Програма святкування Дня міста Нова Каховка
25.09.2020 · Освідчення в коханні рідному місту: відеовітання від навчальних закладів до Дня міста Нова Каховка
25.09.2020 · Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 25.09.2020 р.
24.09.2020 · Новій Каховці - 68 (відеорепортаж)
24.09.2020 · «Книгоманія-2020»: нагороди «знайшли» своїх героїв
24.09.2020 · Людина – епоха. Альбін Станіславович Гавдзинський
24.09.2020 · З ДНЕМ МІСТА НОВУ КАХОВКУ ВІТАЮТЬ ОСВІТЯНИ
24.09.2020 · Почесні громадяни міста Нова Каховка
24.09.2020 · Увага!
24.09.2020 · Про використання коштів природоохоронного фонду у 2021 році
24.09.2020 · Майже 36 мільйонів гривень малий бізнес Нової Каховки спрямував до місцевого бюджету
24.09.2020 · Закриття кіносезону у Літньому!

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами