Нова Каховка | 11 Листопада 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка
Навігація


Публічна інформація


Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Погода


Посилання


11.11.2019 » Новини » Інформація про соціально-економічне становище м.Нова Каховка за січень-вересень 2019 року

За січень-вересень 2019 року (за статистичними даними) промисловими підприємствами Новокаховської міської ради реалізовано продукції (товарів, послуг) на 1829,7 млн.грн., що складає 116,1% до січня-вересня 2018 року та 8,8% до всього обсягу, що реалізовано підприємствами області.

Докладніше
11.11.2019 » Новини » Звільнити прогульника – право чи обов’язок роботодавця

Буває, що робочий день уже давно розпочався, а працівника немає на робочому місці. При цьому він завчасно не відпросився і не попередив про свою відсутність, проте при виході на роботу зміг надати ґрунтовні пояснення, чому його не було на робочому місці. Та бувають і такі працівники, які не пояснюють причин своєї відсутності, вигадуючи якісь історії, наприклад, довелось друга на вокзалі зустрічати чи сусідам допомагати…

Докладніше
11.11.2019 » Новини » Капітальний ремонт футбольного поля «Дніпро» в Новій Каховці

Офіційне повідомлення про переможця конкурсу на капітальний ремонт футбольного поля «Дніпро» в Новій Каховці. Відділ у справах фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради згідно наданих повноважень надає інформацію, щодо реалізації у 2019 році коштів державного фонду регіонального розвитку

Докладніше
11.11.2019 » Новини » Право на відпочинок працівників безперервно діючих виробництв, які застосовують підсумований облік робочого часу

Згідно зі ст. 7 Закону України "Про колективні договори і угоди" у колективному договорі встановлюються взаємні зобов'язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, зокрема: режиму роботи, тривалості робочого часу і відпочинку, оплати праці.

Докладніше
11.11.2019 » Новини » Як відзначали День української писемності та мови в Маслівській школі

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Мова – надбання предків, наше багатство. Про це ми повинні пам’ятати кожного дня, а особливо – в День української писемності та мови.

Докладніше
08.11.2019 » Новини » Вакциновані – значить захищені!

06 листопада в Дніпрянській ЗОШ відбулася зустріч з батьками, які відмовляються від профілактичних щеплень дітей, для надання їм роз’яснень чинного законодавства. На зустріч були запрошені працівники різних інстанцій, а саме:

Докладніше
08.11.2019 » Новини » Анонс відкритого чемпіонату Херсонської області з гирьового спорту

В нашому чудовому місті пройде щорічний чемпіонат Херсонської області з гирьового спорту. Участь в змаганні приймуть юнаки, дівчата, а також відомі спортсмени і ветерани з усіх областей України!

Докладніше
08.11.2019 » Новини » Зліт юних аграріїв Херсонщини – 2019

7 листопада 2019 року на базі комунального закладу "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради відбувся І (обласний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти

Докладніше
08.11.2019 » Новини » Прийомна родина – альтернатива закладам інституційного догляду та виховання дітей

Почувати себе потрібною та впевненою потребує кожна дитина, яка з’являється на світ. Але на жаль, іноді, дорога дитини в доросле життя не така безтурботна та безхмарна. За різними обставинами дитина все ж таки може залишитися без батьків і лише ми - дорослі в змозі допомогти їй та підтримати.

Докладніше
08.11.2019 » Новини » Надання допомоги бездомним громадянам

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради працюють чуйні, душевні люди, які небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує їхньої допомоги. До територіального центру звертаються переважно соціально незахищені верстви населення, але особливою категорією людей із числа звернень – це громадяни, які залишилися без місця та умов проживання.

Докладніше
08.11.2019 » Новини » Інформація Новокаховського управління ГУ ДПС

Від платників податків Новокаховського управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за 10 місяців 2019 року до зведеного бюджету надійшло 2095 млн. гривень. Це на 12 відс., або на 223,1 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-жовтень 2018 року до зведеного бюджету було зібрано 1872 млн. грн. податків, зборів, платежів.

Докладніше
08.11.2019 » Новини » Листопадом пісень і таночків дитсадок «Оленка» проводжає осінь!

«Осінь, осінь, осінь, ти - ласкава казка!» - такими словами прощалися вихованці закладу дошкільної освіти № 9 «Оленка» ( директор Бессонова В.В.) з найбарвистішою порою року під час осінніх свят.

Докладніше
08.11.2019 » Новини » Святкові гостини до Дня працівників культури і аматорів народного мистецтва

Напередодні професійного свята - Дня працівників культури і аматорів народного мистецтва - всі керівники закладів культури Новокаховської ОТГ та с.Веселе на 2 години поринули у атмосферу закоханості у свою малу Батьківщину.

Докладніше
08.11.2019 » Новини » До Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

09 листопада 2019 року о 14.00 в міському Палаці культури відбудеться святковий концерт, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до святкування.

Докладніше
08.11.2019 » Новини » 9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!Щиро вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Наше місто надзвичайно багате талановитими людьми. Творча робота працівників культури вражає своєю неповторністю, колоритом, невичерпною енергією

Докладніше
08.11.2019 » Новини » Футзал зі студентами

07 листопада 2019 року у ФОК «Гарт» відбулася відкрита першість міста Нової Каховки з футзалу серед студентських команд, присвяченої Міжнародному Дню студента. Участь у змаганнях взяли шість навчальних закладів різних рівнів акредитацій нашого міста, це:

Докладніше
08.11.2019 » Новини » Інформація про використання бюджетних коштів міського бюджету м. Нова Каховка

У період з 28 жовтня по 01 листопада 2019 року до загального фонду міського бюджету надійшло всього доходів у сумі 15165,4 тис. грн, із них:

Докладніше
08.11.2019 » Новини » Вчимося проєктувати

05 листопада 2019 року методичним кабінетом Новокаховської міської ради спільно з Академією інноваційного розвитку освіти організовано навчання «Практика написання освітніх проєктних документів: формування інформаційно-аналітичних компетентностей»

Докладніше
07.11.2019 » Новини » Про перевірку системи оповіщення

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради повідомляє:
з 11 по 14 листопада 2019 року буде проводитись перевірка роботи системи оповіщення Новокаховської міської ради на випадок надзвичайних ситуацій. Протягом перевірки 12.11.2019 року о 13 год. 37 хв. буде доведений сигнал цивільної оборони «Увага всім»

Докладніше
07.11.2019 » Новини » Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя» продовжується до Міжнародного дня людей з інвалідністю

На виконання розпорядження Президента України від 28 листопада 1992 року № 185/92-рп «Про відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні» з метою підготовки та проведення у місті Нова Каховка 03 грудня 2019 року Міжнародного дня людей з інвалідністю, звертаємось до керівників установ, підприємств, небайдужих людей із проханням взяти участь у благодійній акції

Докладніше
07.11.2019 » Новини » Інформація фінансового управління

За січень-жовтень 2019 року до загального фонду міського бюджету надійшло всього доходів з урахуванням трансфертів у сумі 509 млн. 465,4 тис. грн, що складає 99,8% до плану на цей період. Надходження власних доходів забезпечено в сумі 274 млн. 46,1 тис. грн, або 105,4% до плану.

Докладніше
07.11.2019 » Новини » Відеорепортаж з оновленої амбулаторії сімейної медицини в новокаховському мікрорайоні

В амбулаторії №4 мікрорайону Центральної Основи Нової Каховки завершено капітальний ремонт. Лікарі і пацієнти задоволені. Нині амбулаторія – наче відбудована заново. Побачити результати проведеного ремонту та порадіти його завершенню до амбулаторії  прийшли міський голова Володимир Коваленко, секретар міської ради Олександр Лук’яненко, депутати міської ради

Докладніше
07.11.2019 » Новини » Калейдоскоп осінніх свят в яслах-садку «Черьомушки»

Золота осіння пора зачаровує своєю неповторною красою та яскравими барвами природи. Свою красу Осінь щедро подарувала на свята малятам – черемшатам, батькам та працівникам ЗДО ясел-садка №8 (директор Зінаїда Тихонова).

Докладніше
07.11.2019 » Новини » Вітаємо!

7 листопада свій 50- й ювілейний день народження святкує секретар Новокаховської міської ради – Лук’яненко Олександр Володимирович! Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків. В Новій Каховці Ви відомі як професіонал, людина компетентна, вольова і доброзичлива, яка користується авторитетом і повагою. За Вашими плечима – багатолітня праця, досвід і визнання.

Докладніше
06.11.2019 » Новини » Завершено капремонт амбулаторії сімейної медицини в новокаховському мікрорайоні Центральна Основа

Капітальний ремонт амбулаторії №4 в мікрорайоні Центральна Основа Нової Каховки завершено. Лікарі і пацієнти задоволені. Нині амбулаторія – наче відбудована заново. Двері, вікна, стеля, стіни, меблі – все оновлене. Медики забезпечені для роботи всім необхідним. Як кажуть лікарі, зі стін поліклініки практично знято нашарування десятиліть.

Докладніше
06.11.2019 » Новини » «LEGO-фестиваль» у яслах-садку «Джерельце»

31 жовтня 2019 року в ЗДО ясла-садку «Джерельце» Новокаховської міської ради м. Таврійськ відбувся міський захід «LEGO-фестиваль» (директор дошкільного закладу – Зоря Лідія Григорівна). Даний формат проведення заходу колектив «Джерельця» проводить вперше, але фестиваль видався дуже насиченим та цікавим.

Докладніше
06.11.2019 » Новини » Інформація ЦНАПу про результати діяльності

Станом на 01 листопада 2019 року до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради надійшло 7509 звернення для отримання адміністративних послуг. З них:

Докладніше
06.11.2019 » Новини » Інформація щодо комісії з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території міста Нова Каховка

30.10.2019 року відбулось засідання комісії з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території міста Нова Каховка (комісія з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території міста Нова Каховка створена рішенням міської ради від 07.08.2018 року №1456).

Докладніше
06.11.2019 » Новини » Новини Держенергоефективності станом на 01 листопада 2019 року

Понад 350 ОСББ залучили майже 100 млн.грн. «теплих кредитів» у жовтні 2019 року на комплексну термомодернізацію будівель. При цьому, усі охочі ще мають можливість скористатися програмою та подати до банків підтвердні документи про запроваджені заходи до 30 листопада цього року для отримання відшкодування по кредиту.

Докладніше
05.11.2019 » Новини » Інформація з питань реалізації та захисту прав людини

Інформація з питань реалізації та захисту прав людини, в тому числі соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції

Докладніше
05.11.2019 » Новини » День працівника соціальної сфери відзначили у Новій Каховці (відеорепортаж)Докладніше
04.11.2019 » Новини » Баскетбол зі студентами

29 жовтня 2019 року у ФОК «Гарт» відбулася відкрита першість міста Нової Каховки з баскетболу серед студентських команд, присвяченої Міжнародному Дню студента. Участь у змаганнях взяли п’ять навчальних закладів різних рівнів акредитацій нашого міста, це:

Докладніше
04.11.2019 » Новини » Свято осені у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Уже традиційно 31 жовтня 2019 року у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося свято осені. Святково вбраний зал, яскраві та оригінальні костюми, гарний сценарій зробили виховний захід незабутнім.

Докладніше
04.11.2019 » Новини » Нарада з керівниками підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету

04 листопада міський голова Володимир Коваленко провів чергову апаратну нараду з керівниками підприємств, начальниками управлінь, відділів міської ради та виконавчого комітету. На початку апаратної міський голова привітав начальника відділу у м.Нова Каховка Міжрайонного управління у Каховському районі та в Новій Каховці Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області Наталю Лимар з днем народження.

Докладніше
04.11.2019 » Новини » Інформація архівного відділу

Станом на 01 листопада 2019 року в архівному відділі Новокаховської міської ради виконано 1393 довідки соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосуються виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.

Докладніше
01.11.2019 » Новини » Графік особистого прийому громадян заступниками міського голови, керуючим справами виконкому у листопаді 2019 року

Графік особистого прийому громадян заступниками міського голови, керуючим справами виконкому у листопаді 2019 року

Докладніше
01.11.2019 » Новини » 3 листопада – День працівників соціальної сфери України

Вітаю із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери! Я глибоко переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

Докладніше
25.10.2019 » Новини » Про проведення конкурсного відбору

26 листопада 2019 року проводиться конкурс на заміщення вакантної посади державного соціального інспектора сектору державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення міської ради. Вимоги до претендентів: громадянство України; повна вища освіта юридичного або економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 1 року або в інших сферах не менше 2 років; володіння державною мовою; володіння комп’ютером.

Докладніше
24.10.2019 » Новини » Шановні мешканці с. Нові Лагері!

Шановні мешканці с. Нові Лагері! 22.11.2019 о 10-00 год. у приміщенні глядацької зали Новолагерського клубу за адресою: с. Нові Лагері, вул. Кооперативна, 5 відбудуться громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації "Зміни до генерального плану поєднаного з детальними планами окремих територій, та зонування села Нові Лагері"

Докладніше
24.10.2019 » Новини » Повідомлення про початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Зміни до генерального плану поєднаного з детальними планами окремих територій, та зонування села Нові Лагері".

Докладніше
22.10.2019 » Новини » Нові реквізити для оплати податкових зобов’язань щодо плати за земельні ділянки

У зв’язку із переходом на стандартизований міжнародний формат номерів рахунків повідомляємо, всім зацікавленим особам, нові реквізити для оплати податкових зобов’язань щодо плати за земельні ділянки, що знаходяться в оренді/власності по м. Нова Каховка та Дніпрянському старостинському округу

Докладніше
17.10.2019 » Новини » Про проведення конкурсного відбору

19 листопада 2019 року проводиться конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань управління комунальним майном, інфраструктури Дніпрянського старостинського округу міської ради. Вимоги до претендентів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста

Докладніше
09.10.2019 » Новини » Про проведення конкурсного відбору

11 листопада 2019 року проводиться конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – бухгалтера управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради. Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 1 року, або в інших сферах не менше 3 років, володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

Докладніше
06.09.2019 » Новини » «Слава сонцем засіяла»

Відзначення 250-річчя з дня народження Івана Петровича Котляревського, відомого українського письменника, поета, драматурга, засновника нової української літератури відбулось 05 вересня 2019 року у Літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути. Шанувальники українського поетичного слова, що зібралися у музеї, почули про національного співця

Докладніше
01.08.2019 » Новини » Про проведення конкурсу

30 липня 2019 року відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Новокаховської міської ради, на якому було проведено конкурс на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка»

Докладніше
23.07.2019 » Новини » Формуємо інфраструктуру Новокаховської об’єднаної територіальної громади

Комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.07.2019 р. розглянуто впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку, які у 2019 році можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Докладніше
04.06.2019 » Новини » Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на ІІ півріччя 2019 року

Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на ІІ півріччя 2019 року

Докладніше
АКТУАЛЬНО
· Графік особистого прийому громадян заступниками міського голови, керуючим справами виконкому у листопаді 2019 року
· Шановні мешканці с. Нові Лагері!
· Повідомлення про початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації
· Нові реквізити для оплати податкових зобов’язань щодо плати за земельні ділянки
· Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на ІІ півріччя 2019 року
Звіт міського голови
· Міська рада. Міський бюджет. Економіка
· Архітектура. Будівництво. Благоустрій. ЖКГ
· Медицина. Освіта. Культура. Спорт
· Управління проектами. Земельні відносини. Комунальна власність
· Соціальний захист. Захист прав дітей. Соціальні служби
· Транспорт. Промисловість. Сільське господарство. Екологія. Цивільний захист
· Захист прав споживачів. Надання адміністративних послуг. Реєстр виборців
· Децентралізація. Дніпрянський старостинський округ
Останні новини
11.11.2019 · Інформація про соціально-економічне становище м.Нова Каховка за січень-вересень 2019 року
11.11.2019 · Звільнити прогульника – право чи обов’язок роботодавця
11.11.2019 · Капітальний ремонт футбольного поля «Дніпро» в Новій Каховці
11.11.2019 · Право на відпочинок працівників безперервно діючих виробництв, які застосовують підсумований облік робочого часу
11.11.2019 · Як відзначали День української писемності та мови в Маслівській школі
08.11.2019 · Вакциновані – значить захищені!
08.11.2019 · Анонс відкритого чемпіонату Херсонської області з гирьового спорту
08.11.2019 · Зліт юних аграріїв Херсонщини – 2019
08.11.2019 · Прийомна родина – альтернатива закладам інституційного догляду та виховання дітей
08.11.2019 · Надання допомоги бездомним громадянам
08.11.2019 · Інформація Новокаховського управління ГУ ДПС
08.11.2019 · Листопадом пісень і таночків дитсадок «Оленка» проводжає осінь!
08.11.2019 · Святкові гостини до Дня працівників культури і аматорів народного мистецтва
08.11.2019 · До Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва
08.11.2019 · 9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва
08.11.2019 · Футзал зі студентами
08.11.2019 · Інформація про використання бюджетних коштів міського бюджету м. Нова Каховка
08.11.2019 · Вчимося проєктувати
07.11.2019 · Про перевірку системи оповіщення
07.11.2019 · Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя» продовжується до Міжнародного дня людей з інвалідністю
07.11.2019 · Інформація фінансового управління
07.11.2019 · Відеорепортаж з оновленої амбулаторії сімейної медицини в новокаховському мікрорайоні
07.11.2019 · Калейдоскоп осінніх свят в яслах-садку «Черьомушки»
07.11.2019 · Вітаємо!
06.11.2019 · Завершено капремонт амбулаторії сімейної медицини в новокаховському мікрорайоні Центральна Основа
06.11.2019 · «LEGO-фестиваль» у яслах-садку «Джерельце»
06.11.2019 · Інформація ЦНАПу про результати діяльності
06.11.2019 · Інформація щодо комісії з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території міста Нова Каховка
06.11.2019 · Новини Держенергоефективності станом на 01 листопада 2019 року
05.11.2019 · Інформація з питань реалізації та захисту прав людини

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами