Нова Каховка | 25 Березня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка
Навігація


Публічна інформація


Курс валют

Курс валют на портале Finance.UA

Погода


Посилання


25.03.2019 » Новини » Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на протипожежну та техногенну тематику "Кращий пожежний - це ти обережний"

НВК №2 (директор Якубова О.О.) вітає переможців в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу на протипожежну та техногенну тематику "Кращий пожежний - це ти обережний":


Докладніше
25.03.2019 » Новини » Вишивана мапа України знову в картинній галерії Нової Каховки

“Україна моя вишивана» знову в Новій Каховці!!! Картинна галерея ім. А.С.Гавдзинського разом з Музеєм історії міста приймає виставкову естафету вишитої мапи України. 22 березня на це свято зібралося чимало охочих помилуватися працею багатьох людей всієї України. Це були майстрині-вишивальниці, місцеві поети, митці, працівники культури, викладачі і студенти приладобудівельного технікуму, постійні відвідувачі картинної галереї.

Докладніше
22.03.2019 » Новини » Анонс спортивних змагань

30 березня 2019 року початок о 09.00 год. на стадіоні «Енергія» на полі для метання вже традиційно відбудуться Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань серед юнаків та дівчат, які присвячені світлої пам’яті Заслуженого тренера України - Юрія Олександровича Піскунова.

Докладніше
22.03.2019 » Новини » Акцизний податок та міський бюджет

Із змінами в організації та діяльності місцевого самоврядування впродовж всього часу виникає потреба в додаткових надходженнях до бюджетів на місцях. Одним з таких джерел законодавцем визначено акцизний податок

Докладніше
22.03.2019 » Новини » Фінальні змагання відкритого чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд жінок

16-17 березня 2019 року в місті Берислав відбулися фінальні змагання відкритого чемпіонату Херсонської області з футзалу серед жіночих команд у програмі обласної Колосіади Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» 2019 року, які проводила територіальна організація громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно – спортивне товариство «Колос»

Докладніше
22.03.2019 » Новини » Виплата у2019р. разової грошової допомоги, передбаченої ЗУ «Про статус ветеранів війни,гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань»

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради повідомляє, що у 2019 році виплата разової грошової допомоги до 5 Травня, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» здійснюється у розмірах:

Докладніше
22.03.2019 » Новини » Рівень заборгованості із заробітної плати на контролі

Питання погашення заборгованості із заробітної плати є одним із пріоритетних у роботі тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій, інших соціальних виплат.

Докладніше
21.03.2019 » Новини » Педагогічна рада на тему «Інтеграція освітнього простору на засадах спадщини В.О.Сухомлинського»

Сьогодні, як ніколи, гостро постають проблеми пошуку взаєморозуміння, виховання гуманізму, патріотизму, утвердження добра в суспільстві. Саме над їх розв'язанням замислювалися педагоги ЗДО я/с №1 «Дюймовочка» (завідувач І.Л.Матвієнко) під час педагогічної ради 19 березня 2019 року

Докладніше
21.03.2019 » Новини » «Кам’яні вишиванки» Нової Каховки – варто знати, варто зберігати, варто побачити!

Саме так назвала свій кращий туристичний маршрут команда «ProfiЛіц»!!! Новокаховська молодь любить відпочивати активно, тому у міської бібліотеки для дітей виникла ідея провести командну екскурсію в формі захопливої драйвової гри, а саме мистецько-краєзнавчого квесту. Тим більше, квест – це гра, що виявляє артистичність, знання та командний дух!

Докладніше
21.03.2019 » Новини » Камертон мистецтва Таврійського краю

15 березня 2019 року в «Новокаховській дитячій музичній школі» відбувся щорічний конкурс серед учнів інструментального відділу «Камертон мистецтва Таврійського краю». В творчому змаганні прийняли участь юні музиканти за спеціальностями – скрипка, саксофон, флейта, бандура, гітара та акордеон, всього 21 учень.

Докладніше
21.03.2019 » Новини » V обласний фестиваль виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

19 березня 2019 року на Херсонщині завершився V обласний фестиваль виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». Основне завдання фестивалю полягає в популяризації та презентації творчості нашої сучасниці, поета світового масштабу. В обласному етапі Фестивалю взяли участь близько 300 учасників – переможці районних та міських етапів, і переважна більшість із них – діти й підлітки шкільного віку.

Докладніше
21.03.2019 » Новини » «Я тут поет. А лише поети І серце ділять на усіх» (А.Бахута)

Напередодні Всесвітнього дня поезії в літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути відбувся літературно-поетичний ранок. В заході прийняли участь новокаховські літератори, поети – аматори та шанувальники поезії. Метою заходу було знайомство з новими місцевими поетами та їх творчими надбаннями.

Докладніше
21.03.2019 » Новини » Україна моя вишивана

Картинна галерея ім. А.С.Гавдзинського приймає в своїх стінах вишивану карту нашої держави. Рік тому ми прийняли участь у Всекураїнській акції створення цієї карти - вишивальниці міста, учні шкіл, поети, творчі люди, бібліотекарі, шанувальники картинної галереї хрестик за хрестиком з любов'ю вишивали нашу область на полотні.

Докладніше
21.03.2019 » Новини » Туберкульоз стосується кожного!

Фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради постійно здійснюється інформаційно – просвітницька робота, щодо профілактики соціально небезпечних хвороб. 24 березня в Україні проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз, який в цьому році проходить під гаслом «Туберкульоз стосується кожного!»

Докладніше
21.03.2019 » Новини » До уваги учасників рекламної діяльності

19 березня 2019 року у великій залі виконавчого комітету Новокаховської міської ради відбулася зустріч заступника начальника Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Мандри О.М. та завідувача сектору контролю у сфері реклами Макагонової Т.В. з підприємцями, керівниками відділів, управлінь виконавчого комітету та міської ради, підприємств, фірм, установ, представниками рекламних агентств та інших зацікавлених осіб

Докладніше
21.03.2019 » Новини » Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС

Платники Новокаховського управління за два місяці п.р. зібрали для української армії майже 7 мільйонів гривень військового збору

Докладніше
21.03.2019 » Новини » Щастя - кожному!

20 березня з нагоди Міжнародного дня щастя, на базі Новокаховського приладобудівного технікуму відбувся захід «Щастя - кожному!», для учнів Маслівської ЗОШ, студентів технікуму та членів Молодіжної ради при міському голові. Тема заходу: «Щастя - що це таке?!».

Докладніше
20.03.2019 » Новини » Пізнаємо рідне місто: знайомство з «кам'яними вишиванками»

Бібліотеки Новокаховської ЦБС продовжують крокувати містом Нова Каховка і розповідати про «кам’яні вишиванки». Бібліотекарі міської бібліотеки №2 13 березня завітали до учнів 9-Б класу ЗОШ №10 з відео-презентацією «Архітектурні родзинки Нової Каховки».

Докладніше
20.03.2019 » Новини » Про перевірку готовності до пропуску льодоходу, повені та паводків

На підставі розпорядження міського голови від 14 березня 2019 року №93-р "Про підготовку до пропуску льодоходу, повені та паводків" та відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Новокаховської міської ради на 2019 рік (затвердженого розпорядженням міського голови від 14 лютого 2019 року №55-р)

Докладніше
20.03.2019 » Новини » Марину Порошенко тепло зустріли в Новокаховському інклюзивно-ресурсному центрі

Під час свого перебування на Херсонщині Перша леді України відвідала Новокаховський інклюзивно-ресурсний центр.


Докладніше
20.03.2019 » Новини » Міністр культури України Євген Нищук відвідав Нову Каховку

19 березня до Нової Каховки завітав міністр культури України, народний артист України Євген Нищук. В поїздці до нашого міста його супроводжували заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Балонь та начальник департаменту культури, туризму та курортів облдержадміністрації Світлана Думинська.

Докладніше
19.03.2019 » Новини » До уваги голів ОСББ і ЖБК

21 березня 2019 року о 10 год. в обласній державній адміністрації (м. Херсон, пл. Свободи, 1, І поверх, зал засідань) під головуванням заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації С.Тригуба відбудеться інформаційний семінар на тему: «Впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі»

Докладніше
19.03.2019 » Новини » Чемпіонат України з кікбоксингу за міжнародною версією WAKO серед дорослих

14-17 березня 2019 року в м. Одесса відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих. В цьому році змагання були дуже емоційними та насиченими двобіями справжніх майстрів кікбоксингу світового рівня. Майстерність самих спортсменів зростає з кожним роком, а особливо зараз, коли кікбоксинг – як вид спорту, прийняли до олімпійської сім’ї, тому стати першими в національній збірній команді України охочих виявилось дуже багато

Докладніше
19.03.2019 » Новини » Міський етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг»

18.03.19 у міському Палаці культури відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг». На підставі розпорядження міського голови вже неодноразово у нашому місті проходить конкурс-фестиваль, який поводиться Відділом у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту, за підтримки міського голови Коваленка Володимира Івановича.

Докладніше
19.03.2019 » Новини » Першу леді України радо зустріли у Новій Каховці (фоторепортаж)

У Новій Каховці Марина Порошенко взяла участь у відкритті Інклюзивно-ресурсного центру.
Біля ЗОШ № 10 її зустрів міський голова м. Нова Каховка Володимир Коваленко, депутати міської ради, школярі та педагогічний колектив школи.

Докладніше
19.03.2019 » Новини » День багатий на подарунки для вихованців Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Міський голова Коваленко Володимир Іванович завітав до Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів з представником Благодійного фонду «Нова Каховка» Ходорковською Оленою Іванівною і подарували набір дидактичного матеріалу «Мега валіза» за методикою Глена Домана, яка розроблювалась для дітей з порушенням мозкової діяльності

Докладніше
19.03.2019 » Новини » Інформація про використання бюджетних коштів міського бюджету м. Нова Каховка

У період з 11 березня по 15 березня 2019 року до загального фонду міського бюджету надійшло всього доходів у сумі 10869,0 тис. грн, із них:

Докладніше
19.03.2019 » Новини » Чудова перлина на берегах Дніпра

До Музею історії міста на годину подорожі завітали учні з різних куточків Херсонщині, які сьогодні оздоровлюються та навчаються у дитячому кардіоревматологічному санаторії «Дружба». Подорожуючи містом діти знайомилися з будівництвом Каховської гідроелектростанції, забудовою житлових кварталів. Мандруючи вулицями звернули увагу на оздоблення Літнього театру, Палацу культури та будинків «старої частини міста».

Докладніше
18.03.2019 » Новини » «Світ талантів – Південна Україна»

16 березня 2019 року в обласному Палаці молоді і студентів (м. Херсон) відбувся XV ювілейний регіональний фестиваль «Світ талантів – Південна Україна». На фестивалі зібралось багато творчих, обдарованих дітей, серед яких був хореографічний колектив «Ritmix» (керівник Лілія Пономаренко), «Новокаховської дитячої школи мистецтв». Колектив прийняв участь у двох номінаціях: хореографія (5-8 років) та (9-11 років) та отримав наступні нагороди:

Докладніше
18.03.2019 » Новини » До відома депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання

28 березня 2019 року о 09.00 годині у великій залі засідань Новокаховської міської ради (просп.Дніпровський, 23, ІІІ поверх) скликається 60-та чергова сесія міської ради 7-го скликання.
На розгляд сесії виносяться питання:

Докладніше
18.03.2019 » Новини » Про заходи з озеленення та догляду зелених насаджень в м. Нова Каховка

Надійшла пора проведення весняних заходів з озеленення населених пунктів. За рахунок 50 тисяч гривень коштів міського природоохоронного фонду планується придбати 750 одиниць саджанців дерев і кущів декоративних порід. Разом із 450 саджанців ,вирощених власними силами комунального підприємства « Екосервіс», планується висадити на території міста у березні-квітні поточного року 1200 од. молодих дерев і кущів

Докладніше
18.03.2019 » Новини » Інформація фінансового управління

а січень-лютий 2019 року до загального фонду міського бюджету надійшло всього доходів з урахуванням трансфертів у сумі 107 млн. 689,3 тис. грн, що складає 98,6% до плану на цей період

Докладніше
18.03.2019 » Новини » Святкування Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Вже традиційно, третьої неділі весни ми відзначаємо професійне свято тих, від кого залежить залежать чистота і благоустрій міста, хто забезпечує цілодобове постачання комунальних послуг, завдяки чиїм умілим рукам мешканці нашого міста мають гарний зовнішній вигляд та хороший настрій

Докладніше
18.03.2019 » Новини » Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Володимира Миколайовича Сироватки відбулося 14 березня 2019 року.
У присутності членів комісії було розглянуто 34 питання, з них:

Докладніше
18.03.2019 » Новини » Новокаховська ЗОШ-3 приймає участь у проекті “Фінська підтримка реформи української школи”

5 березня 2018 року в м. Києві підписана Угода між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту “Фінська підтримка реформи української школи”. 15 березня за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Генерального директора Фінської національної агенції з освіти Оллі-Пека Хайнонена відбулася презентація проекту «Фінська підтримка реформи української школи» на базі НСК «Олімпійський» в м. Києві

Докладніше
15.03.2019 » Новини » Старт «теплих кредитів»

За перший тиждень дії програми «теплих кредитів» у цьому році понад 200 сімей залучили в Укргазбанку 8 млн. грн. на енергоефективні заходи, зокрема:

Докладніше
15.03.2019 » Новини » Допомога сім’ям у складних життєвих обставинах

Теперішнє життя неможливо уявити без соціальної допомоги та підтримки, адже її потребує велика кількість родин, дітей та молоді, які потрапили у складні життєві обставини. Раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, своєчасність надання відповідної якісної підтримки є одним із найголовніших завдань міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради

Докладніше
15.03.2019 » Новини » Великий співець України – Тарас Шевченко

Березень для українців - особливий місяць. І не лише тому, що в цей час нарешті приходить така довгоочікувана весна і улюблене жіноче свято, а ще й тому, що саме цього місяця народився Тарас Шевченко - головний національний символ.

Докладніше
15.03.2019 » Новини » Подяка за небайдужість

Однією із найактуальніших проблем сьогодення є забезпечення населення житлом, а особливо такі вразливі категорії осіб, як діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Докладніше
15.03.2019 » Новини » Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС

Впродовж січня – лютого поточного року Новокаховське управління забезпечило надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 103 млн. гривень.

Докладніше
15.03.2019 » Новини » Приміщення міської лікарні - відновлюються

З метою забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов, надання якісних медичних послуг населенню, на виконання заходів з енергозбереження бюджетом міста Нова Каховка на поточний рік передбачено 1 579,984 тис.грн. на ремонтні роботи на об’єктах КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка»

Докладніше
14.03.2019 » Новини » Про проведення конкурсного відбору

16 квітня 2019 року проводиться конкурс на заміщення посади спеціаліста І категорії-бухгалтера відділу реєстрації міської ради на термін відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Докладніше
04.03.2019 » Новини » Графік особистого прийому громадян заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету у березні 2019 року

Графік особистого прийому громадян заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету у березні 2019 року

Докладніше
01.03.2019 » Новини » Про проведення конкурсного відбору

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті Новокаховської міської ради та її виконавчих органів, затвердженого розпорядженням міського голови від 14 жовтня 2011 року №350-р

Докладніше
08.02.2019 » Новини » Лист-подяка з Дрогобича міському голові Нової Каховки Володимиру Коваленку

Сьогодні, 8 лютого, на адресу міького голови Нової Каховки Володимира Коваленка надійшов лист від мера Дрогобича Тараса Кучми

Докладніше
08.01.2019 » Новини » Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на І півріччя 2019 року

25 січня 2019 року – с. Райське з 10 до 12 години,
01 лютого 2019 року - смт. Дніпряни з 10 до 12 години,
11 березня 2019 року – с. Тополівка з 13 до 15 години,
04 квітня 2019 року – м. Таврійськ з 10 до 12 години,
27 травня 2019 року – с. Корсунка з 13 до 15 години,

Докладніше
29.11.2018 » Новини » Звіт Володимира Коваленка перед працівниками сфери культури та спорту

Сьогодні, 29 листопада, в Палаці культури Володимир Коваленко звітував перед працівниками закладів культури та спорту. За словами міського голови 2018 рік був наповнений поряд з успіхами і досягненнями, також і проблемами. Міністерство освіти, охорони здоров’я і соціальної політики все більше перекладають свої повноваження на місця

Докладніше
29.11.2018 » Новини » ЗВІТУЄ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВОЛОДИМИР КОВАЛЕНКО: РІК БУВ НАСИЧЕНИЙ – ПРОБЛЕМАМИ, НАМІРАМИ, УСПІХАМИ

Закон про місцеве самоврядування, повноваження міського голови, так само, як і селищного та сільського, передбачає як обов’язкову норму звіт після кожного року роботи. Оскільки вибори відбувалися у жовтні 2015 року, то кожного року саме в цей час Володимир Коваленко звітує перед громадою. Він вбачає в цьому необхідність навіть не тому, що це передбачає Закон

Докладніше
27.11.2018 » Новини » Міський голова Нової Каховки звітував перед виборцями Дніпрян

24 листопада, у відновленому селищному клубі міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко звітував про діяльність міської влади у 2018 році перед виборцями смт. Дніпряни. На зустрічі були присутні депутати Новокаховської міської ради Лілія Микитенко та Тетяна Ракша, колишні депутати Дніпрняської селищної ради. Як відомо, з жовтня поточного року Дніпрянська селищна рада приєдналася до міста Нова Каховка і разом з ним створила нове адміністративне утворення – Новокаховську об’єднану територіальну громаду

Докладніше
23.11.2018 » Новини » Міський голова Володимир Коваленко розпочав щорічний звіт зустріччю з освітянами

19 листопада 2018 року зустріччю з колективом ЗОШ № 6 та дитячого садочку «Івонька», що в Центральній Основі, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко розпочав свій традиційний щорічний звіт перед виборцями міста. Як зазначив мер на самому початку свого спілкування, ці зустрічі окрім доведення до виборців коротких підсумків діяльності міської влади за рік, який минає, для нього є своєрідним джерелом отримання інформації

Докладніше
00.00.0000 » Новини »

Докладніше
АКТУАЛЬНО
· До уваги голів ОСББ і ЖБК
· Графік особистого прийому громадян заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету у березні 2019 року
· Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на І півріччя 2019 року
Останні новини
25.03.2019 · Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на протипожежну та техногенну тематику "Кращий пожежний - це ти обережний"
25.03.2019 · Вишивана мапа України знову в картинній галерії Нової Каховки
22.03.2019 · Анонс спортивних змагань
22.03.2019 · Акцизний податок та міський бюджет
22.03.2019 · Фінальні змагання відкритого чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд жінок
22.03.2019 · Виплата у2019р. разової грошової допомоги, передбаченої ЗУ «Про статус ветеранів війни,гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань»
22.03.2019 · Рівень заборгованості із заробітної плати на контролі
21.03.2019 · Педагогічна рада на тему «Інтеграція освітнього простору на засадах спадщини В.О.Сухомлинського»
21.03.2019 · «Кам’яні вишиванки» Нової Каховки – варто знати, варто зберігати, варто побачити!
21.03.2019 · Камертон мистецтва Таврійського краю
21.03.2019 · V обласний фестиваль виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»
21.03.2019 · «Я тут поет. А лише поети І серце ділять на усіх» (А.Бахута)
21.03.2019 · Україна моя вишивана
21.03.2019 · Туберкульоз стосується кожного!
21.03.2019 · До уваги учасників рекламної діяльності
21.03.2019 · Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС
21.03.2019 · Щастя - кожному!
20.03.2019 · Пізнаємо рідне місто: знайомство з «кам'яними вишиванками»
20.03.2019 · Про перевірку готовності до пропуску льодоходу, повені та паводків
20.03.2019 · Марину Порошенко тепло зустріли в Новокаховському інклюзивно-ресурсному центрі
20.03.2019 · Міністр культури України Євген Нищук відвідав Нову Каховку
19.03.2019 · До уваги голів ОСББ і ЖБК
19.03.2019 · Чемпіонат України з кікбоксингу за міжнародною версією WAKO серед дорослих
19.03.2019 · Міський етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг»
19.03.2019 · Першу леді України радо зустріли у Новій Каховці (фоторепортаж)
19.03.2019 · День багатий на подарунки для вихованців Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів
19.03.2019 · Інформація про використання бюджетних коштів міського бюджету м. Нова Каховка
19.03.2019 · Чудова перлина на берегах Дніпра
18.03.2019 · «Світ талантів – Південна Україна»
18.03.2019 · До відома депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами