Новая Каховка | 26 Января 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской объединенной территориальной громады
Навигация


Публичная информация


Радіо НК


Погода


Ссылки


25.01.2021 » Новости » Міністр культури закликав українців долучитися до реалізації проєкту на території Новокаховської ОТГ

Міністр культури України Олександр Ткаченко закликав українців долучитися коштами до реалізації важливих культурних проєктів, один з яких знаходиться на Херсонщині. Про це пан Ткаченко повідомив у соціальній мережі Facebook, в дописі, присвяченому власним іменинам.

25.01.2021 » Новости » Питання для розгляду на сесіях міської ради в 2021 році

Рішення міської ради від 14.01.2021 №185 «Про план роботи міської ради на 2021 рік»

25.01.2021 » Новости » Посилення співпраці служб, які надають соціальні послуги жителям Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади

Відповідно до положення про міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради його основними завданнями є проведення фахівцями із соціальної роботи соціально-профілактичні заходи, спрямовані на попередження потраплянню сімей у складні життєві обставини. Спеціалісти центру постійно підвищують свою кваліфікацію відвідуючи тренінги, навчання, приймають участь у вебінарах, семінарах проходячи тести, обмінюючись досвідом та черпаючи нові знання під час зустрічей із представниками суб’єктами із соціальної роботи.

25.01.2021 » Новости » До уваги керівників автотранспортних підприємств! Філією ДП УКРНДІ МТ МОЗ України розроблені курси з підвищення кваліфікації медичних працівників

Державне підприємство «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров'я України (ДП УКРНДІ МТ МОЗ України) опікується питаннями медичного забезпечення безпеки дорожнього руху.
Упродовж останніх десятиліть у світі спостерігається стрімке збільшення кількості транспортних засобів, що призводить до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод. В Україні масштаби дорожньо-транспортного травматизму та смертності внаслідок ДТП випереджають показники європейських держав, а рівень організації безпеки дорожнього руху залишається вкрай низьким. Щороку Україна втрачає в ДТП понад 3,5 тисячі своїх громадян, близько 30 тис. травмуються.

25.01.2021 » Новости » Соціальний захист дітей з числа внутрішньо переміщених осіб

Збройний конфлікт на Сході країни позначився на долях багатьох дітей. Особливо гостро його наслідки відчули діти, що мешкають на окупованих територіях, на лінії розмежування та діти, які є вимушеними переселенцями. Усі вони зазнали важких психологічних та фізичних травм, і потребують особливого захисту з боку держави.
Безпосереднє ведення справ і координація діяльності стосовно захисту прав дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, покладено на службу у справах дітей.

22.01.2021 » Новости » Шановні мешканці Новокаховської громади та Каховського району!

УВАГА!
В Новій Каховці працює громадська приймальня депутатів Новокаховської міської ради від фракції політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» за адресою вул. Горького, 4 (вхід з вулиці, біля будівлі міської ради ).
Графік роботи:
Вівторок 9.00 - 11.00
Четвер 16.00 - 18.00
Додаткова інформація по телефону: 066 337 62 40

22.01.2021 » Новости » Повідомлення про роботу громадської приймальні депутатів Новокаховської міської ради від фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Повідомляємо, що кожного четверга з 15 до 18 години у приміщенні «ФІРМА ХЕРСОНОБЛАГРОБУД» каб. №24, за адресою: пл.Сільських будівельників, 1 працює громадська приймальня депутатів Новокаховської міської ради «ВО «Батьківщина»

22.01.2021 » Новости » Шановні мешканці Новокаховської громади!

Повідомляємо, що в нашій громаді працює громадська приймальня депутатів Новокаховської міської ради від фракції політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» за адресою:
м.Нова Каховка, вул.Промислова, 7/Ч
Графік роботи:

П’ятниця: 9.00 - 17.00

Додаткова інформація по телефонам: 050 552 30 65, 0973788900

22.01.2021 » Новости » У Новій Каховці на честь Дня Соборності поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку

Сьогодні, 22 січня, у Новій Каховці відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності України. Квіти до пам’ятника Великого Кобзаря поклали: перший заступник міського голови Олег Тарабака, заступник міського голови Леонід Чурсинов, секретар міської ради Дмитро Васильєв, керуючий справами виконкому Віталій Кубатко, начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна.

22.01.2021 » Новости » Інформація КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»

В Комунальній установі «Трудовий архів м. Нова Каховка» зберігаються документи з кадрових питань (особового складу) за 1991 – 2015 роки ліквідованого Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІКТ-АН».

22.01.2021 » Новости » Підсумки роботи архівного відділу Новокаховської міської ради за 2020 рік

Експертною комісією архівного відділу Новокаховської міської ради були підведені підсумки роботи за 2020 рік.
Експертна комісія працює відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» та Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року № 1004

22.01.2021 » Новости » Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради інформує, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: «Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди».

22.01.2021 » Новости » З серпня 2020 року діють обмеження реклами азартних ігор

3 серпня 2020 року набув чинності Закон України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» від 14.07.2020 р. № 768-IX. Даний Закон вносить зміни й до Закону України “Про рекламу”, запроваджуючи обмеження реклами азартних ігор, а саме:

22.01.2021 » Новости » Благодійний фонд «Сотні друзів для дітей» розпочав всеукраїнський конкурс талантів «Ми Талановиті»

БО «МБФ «Сотні друзів для дітей» - це організація, яка займається суспільно-соціальною діяльністю. Основним завданням благодійної організації є відновлення і підтримка інституту сім’ї, а також дітей і сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
БО «МБФ «Сотні друзів для дітей» організувала і вже запустила конкурс «МИ ТАЛАНОВИТІ», який має на меті виявити, підтримати та допомогти розвити таланти таких діток, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, також привернути увагу суспільства, сформувати атмосферу для плідної взаємодії між досвідченими дорослими та талановитими дітьми і молоддю.

22.01.2021 » Новости » ЦНАП надає відповіді на найбільш поширені запитання щодо застосунку Дія

Як працює застосунок Дія?
Після завантаження застосунку користувачу необхідно пройти авторизацію за допомогою BankID. Увійшовши до застосунку користувач зможе вільно користуватися електронними документами, які з’являться у застосунку автоматично, якщо в реєстрах є повні дані.

22.01.2021 » Новости » Інспекція у справах захисту прав споживачів надає консультації по телефону

Шановні мешканці Новокаховської міської територіальної громади! Під час обмежувальних протиепідемічних заходів під час карантину та несприятливих погодних умовах, з турботою про Вас та захищаючи ваші інтереси, інспекція у справах захисту прав споживачів надає консультації за телефонами: /05549/4-33-09 та 0508532195, так і на особистому прийомі.

21.01.2021 » Новости » Онлайн-концерт до Дня Соборності України від Палацу культури (м.Нова Каховка)

Онлайн-концерт до Дня Соборності України
У святковому концерті взяли участь танцювальні творчі колективи «Ручеек», «Сонечко», «Роксолана», ансамбль народних інструментів, дует «Горлиця», гурт «Джерела» та інші. Ведуча Дана Перунова.

21.01.2021 » Новости » Вітання міського голови Володимира Коваленка з Днем Соборності України

22 січня ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності України, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.
Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.

21.01.2021 » Новости » У Козацькому старостинсьокому окрузі соціальна робота в пріоритеті

Одним із пріоритетних напрямків роботи Відділу з питань діяльності Козацького старостинського округу є попередження негативних ситуацій у родині, особливо у сім’ях з дітьми, та надання їм своєчасної допомоги. Враховуючи карантинні обмеження, вразливість дітей облікових категорій, спеціалістом Відділу постійно здійснюється моніторинг умов утримання і виховання неповнолітніх у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

21.01.2021 » Новости » Матеріальна допомога особам з інвалідністю та малозабезпеченим особам

Згідно з Порядком виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 р. № 256, допомога надається один раз на рік у розмірі 50% встановленого законодавством прожиткового мінімуму (розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність складає:

21.01.2021 » Новости » Інформація про соціально-економічне становище м.Нова Каховка за січень-листопад 2020 року

За січень-листопад 2020 року (за статистичними даними) промисловими підприємствами Новокаховської міської ради реалізовано продукції (товарів, послуг) на 2609,7  млн.грн., що складає 110,4% до січня-листопада 2019 року та 8,8% до всього обсягу, що реалізовано підприємствами області. Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення склав 39472 грн., що на 11,4% більше аналогічного періоду 2019 року та на 32,8% більше обласного показника (28747,2грн.).

21.01.2021 » Новости » Працівники Новокаховської центральної бібліотеки підготували виставку-хронограф "Єдина духом Україна"

Події останніх років змінили українців, змусивши по-новому поглянути на значення Дня Соборності України. Дослідження проблеми самоствердження української нації набуває особливої ваги саме сьогодні. «Ми дамо вам, брати галичане, степовий, широкий розмах нашої душі, і візьмемо в вас дисципліну, європеїзм, точний аналіз, і тоді з нас вийде добра нація. Нехай в даний мент ми й не вдержимося, але те, що ми зробили, не загине», - таким було розуміння соборності Володимиром Винниченком під час Української революції 1917–1921 років.

21.01.2021 » Новости » Профілактика переохолодження та обмороження

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради інформує та застерігає:
Кожен, хто піклується про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких повинен знати, як запобігти неприємним наслідкам переохолодження та обмороження взимку.
По-перше, необхідно знати ознаки переохолодження та обмороження, а також основні правила поведінки в умовах низьких температур.

21.01.2021 » Новости » Староста Райського старостинського округу дякує ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб» за надану допомогу

За сприяння Державної установи «Новокаховський рибоводний завод частикових риб», на території населеного пункту Обривка було ліквідовано небезпечну ситуацію, яка склалася в результаті незакритого люку, що могло спричинити травмування людей, особливо дітей. Староста Райського старостинського округу Ігор Дикуха висловлює подяку ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб» за надану допомогу.

21.01.2021 » Новости » Голова АМУ В.Кличко звернувся до Президента України В.Зеленського щодо недопущення кризи у системі теплозабезпечення населення та соціальних об’єктів

У зверненні, зокрема, зазначено, що вартість природного газу для виробників тепла у грудні 2020 року склала 6103,1 грн/тис м3 (без ПДВ та інших надбавок), але у тарифі на тепло для населення враховується вартість природного газу 4048,5 грн/тис м3 (без ПДВ та інших надбавок). Також постійно зростає вартість послуги з розподілу природного газу. Таке зростання вартості природного газу та послуги з розподілу природного газу, ціни електричної енергії, збільшення розміру мінімальної заробітної плати (згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік») вимагає перегляду тарифів на теплову енергію та комунальні послуги в бік їх суттєвого збільшення.

21.01.2021 » Новости » Допомога теплими речами

Мешканці населених пунктів, розташованих на території Новокаховської об'єднаної територіальної громади, які не мають можливості придбати новий одяг, які не мають постійного місця проживання, малозабезпечені та багатодітні сім'ї, особи похилого віку, можуть звернутися до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради у відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. При відділенні функціонує банк б/в одягу та взуття

20.01.2021 » Новости » Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської територіальної громади

У період з 11 січня по 16 січня 2021 року до загального фонду бюджету ТГ надійшло всього доходів у сумі 8255,5 тис. грн, із них:

20.01.2021 » Новости » Молодь Церкви Різдва Христового привітала підопічних Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з Різдвяними святами

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради завжди дбає про добробут і затишок своїх підопічних, серед яких є і люди, що за певних обставин залишилися самотніми.
Волонтери міста, молоді люди з Церкви Різдва Христова, звернулися до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з пропозицією привітати із Різдвяними святами таких підопічних центру.

20.01.2021 » Новости » Мешканці Новокаховської громади заборгували комунальникам понад 20 млн грн

Станом на 01.01.2021 року оплата населенням Новокаховської міської ОТГ за житлово-комунальні послуги становить 95,2 відсотків (крім послуг з електропостачання та газопостачання), заборгованість – 20,786 млн. грн., в т. ч.:

- за послуги централізованого водопостачання та водовідведення – 10,606 млн. грн.,
- за послуги з вивезення твердих побутових відходів – 3,749млн. грн.,
- за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій – 6,431 млн. грн.

19.01.2021 » Новости » Звернення управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради

Шановні мешканці Новокаховської міської територіальної громади!
З турботою про Вас та Ваше здоров’я, та здоров’я працівників нашої установи НАПОЛЕГЛИВО ПРОСИМО не відвідувати Управління праці та соціального захисту населення без нагальної для цього потреби.
У зв’язку із загостренням ситуації із захворюваності на Ковід-19 у нашому місті КОНСУЛЬТАЦІЇ з соціальних питань надаються спеціалістами Управління тільки в телефонному режимі за наступними телефонами:

19.01.2021 » Новости » До уваги населення та суб’єктів господарювання! Обмежувальні протиепідемічні заходи під час карантину

Міська влада інформує, що з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Урядом 09.12.2020 прийнято постанову Кабінету Міністрів України №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі - Постанова), яка набрала чинності з 12.12.2020. Постановою, серед іншого, установлено з 19.12.2020 до 28.02.2021 на території України карантин, продовживши дію карантину, встановленого постановами Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211, від 20.05.2020 №392 та від 22.07.2020 №641.

19.01.2021 » Новости » У разі ускладнень від COVID-19 працюючі особи можуть пройти реабілітацію за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, можуть пройти курс відновного лікування за кошти Фонду соціального страхування України на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів України.

19.01.2021 » Новости » Вітання з ювілеєм членів Обласної Спілки художників України

15 січня 2021року відбулася знаменна дата у культурному житті нашої області: Херсонська обласна організація національної Спілки художників України віздначила своє 50-річчя.
У 1971 році одинадцять членів Спілки художників України, а тоді у них був статус членів Спілки художників СРСР, утворили свою творчу організацію, що дало можливість проводити більш плідну творчу роботу в колективі, активніше розгорнути виставкову діяльність, і як результат такої роботи – готувати нових кандидатів до вступу в Спілку.

19.01.2021 » Новости » Нова Каховка готується до нового туристичного сезону

Початок нового року для сфери туризму – це чудова можливість обдумати плани на наступний туристичний сезон, обговорити шляхи їх реалізації, оглянути стан туристичних об’єктів та локацій. І хоч туристичний сезон давно закінчився, а до наступного ще декілька місяців, керівництво Новокаховської об'єднаної територіальної громади продовжує працювати за принципом мудрого українського прислів'я «Готуй сани влітку, а воза взимку».

18.01.2021 » Новости » Свято Хрещення Господнє (Водохреща)

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. Православні та греко-католицькі християни відзначають його 19 січня, тому воно збігається зі святом Богоявлення.

18.01.2021 » Новости » Житлові субсидії та державні соціальні допомоги. Зміни в призначенні та нарахуванні

У грудні 2020 року Урядом прийнято постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 № 1282 та від 23 грудня 2020 № 1324, якими, зокрема, внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 № 848 (зі змінами), Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 № 250 (зі змінами)

18.01.2021 » Новости » З 01.01.21 збільшився розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства І групи і дітям з інвалідністю підгрупи А

З 1 січня 2021 року рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям допомоги у відсотковому співвідношенні до відповідного прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить:

18.01.2021 » Новости » Роз'яснення щодо тарифів на природний газ та розподіл газу для побутових споживачів

З 01 серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу і саме біржа регулює ціни на природний газ. Однак на ринку, за словами Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, є зловживання, у зв’язку з чим, Уряд обмежить граничну ціну на газ, щоб окремі компанії, які мають монопольне становище в областях, не завищували ціну та не здійснювали маніпуляцій із цінами в платіжках.

18.01.2021 » Новости » Запрошуємо на концерт славетного колективу «Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І.Майборода» з Різдвяною програмою

Відділ культури і туризму спільно з Новокаховським Палацом культури запрошує всіх бажаючих на концерт славетного колективу «Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І.Майборода» з Різдвяною програмою. Захід відбудеться 30 січня 2021 року о 16:00 в міському Палаці культури (м. Нова Каховка, просп. Дніпровський, 30).

Внаслідок карантинних заходів кількість місць обмежена.
Телефон для довідок – 0990340713 (каса Палацу культури).

18.01.2021 » Новости » Херсонщина: стартувала деклараційна кампанія - 2021

Дивіться кваліфіковані та детальні коментарі стосовно того, що потрібно знати про старт кампанії декларування доходів громадян, одержаних протягом 2020 року від в.о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима за посиланням

18.01.2021 » Новости » Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на 2021 рік

19 березня 2021 року – смт. Козацьке з 13 до 15 години,
22 квітня 2021 року - с. Веселе з 13 до 15 години,
20 травня 2021 року – с. Райське з 13 до 15 години,
24 червня 2021 року – с. Піщане з 10 до 12 години,
23 липня 2021 року – смт. Дніпряни з 10 до 12 години,
19 серпня 2021 року – с. Обривка з 13 до 15 години,
16 вересня 2021 року – с. Тополівка з 13 до 15 години,
22 жовтня 2021 року – с. Корсунка з 13 до 15 години,
25 листопада 2021 року – с. Нові Лагері з 13 до 15 години,
16 грудня 2021 року – смт. Козацьке з 13 до 15 години.

16.01.2021 » Новости » У Херсонській області продовжується реалізація заходів щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі

На виконання Указу Президента України від 27 березня 1998 року № 222/98 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, з метою забезпечення мешканців області комфортними умовами проживання, збільшення обсягів будівництва житла, підвищення рівня зайнятості населення, що сприятиме зростанню його платоспроможності, закріплення молодих спеціалістів у сільській місцевості для вирішення проблеми дефіциту кадрів та зменшення рівня міграції населення за межі області, у Херсонській області продовжується реалізація програми пільгового кредитування «Власний дім»

16.01.2021 » Новости » У Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради постійно ведеться робота над створенням прийомних родин

Діти, які залишилися без батьківського піклування є у всьому світі, Україна теж не є виключенням. І, на жаль, останнім часом збільшується кількість так званих «соціальних сиріт» - дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, батьків яких позбавлено батьківських прав. Аби допомогти діточкам виховуватися в умовах, які наближені до сімейних, в міському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради працюють над створенням прийомних сімей.

13.01.2021 » Новости » До уваги суб’єктів господарювання! З 14 січня 2021р. запроваджено штраф за допуск особи у громадське місце без маски

Відділ економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради повідомляє, що з 14 січня 2021року в Україні набуває чинності Закон «Про внесення змін до законодавства щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19», згідно якого юридична особа або фізична особа-підприємець сплачуватиме штраф за допуск особи у громадське місце без маски, також за відсутність попередження про необхідність одягнути засіб захисту.

11.01.2021 » Новости » Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу міської ради

16 лютого 2021 року проводиться конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу міської ради . Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта юридичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра; без вимог до стажу роботи; володіння державною мовою; володіння комп’ютером. Документи приймаються до 12 лютого 2021 року.

06.01.2021 » Новости » З 01 січня 2021 року мешканців Веселівського старостинського округу обслуговує Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради

З 01 січня 2021 року мешканців Веселівського старостинського округу обслуговує Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (УПСЗН). Увага!!! Нагадуємо, що Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848, передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну виконавця комунальних послуг.

05.01.2021 » Новости » Про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності

09 лютого 2021 року проводиться конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності . Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра; без вимог до стажу роботи; володіння державною мовою; володіння комп’ютером. Документи приймаються до 06 лютого 2021 року.

04.01.2021 » Новости » Триває прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2020»

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020» (проходить щорічно). Проведення конкурсу – це можливість усім дотичним до волонтерства та благодійності фахівцям/чиням і волонтерам/кам знайти для себе приклади, методи і технології, які надихнуть їх на нові проекти та програми, допоможуть вибрати найбільш прийнятні концепції і підходи. Організаторам важливе публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості благодійної роботи в Україні.

29.12.2020 » Новости » Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 29.12.2020 р.

Рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

18.12.2020 » Новости » До уваги суб’єктів господарювання Новокаховської ОТГ! Додаткові обмеження на графік роботи кафе та ресторанів у грудні-лютому.

У зв’язку зі зростанням рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 карантин в Україні посилюється. Уряд запровадив додаткові обмеження на графік роботи кафе та ресторанів у грудні-лютому. Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє всім власникам закладів ресторанного господарства територіальної громади про роботу кафе та ресторанів впродовж зими 2020 року,

23.07.2019 » Новости » Формуємо інфраструктуру Новокаховської об’єднаної територіальної громади

Комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.07.2019 р. розглянуто впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку, які у 2019 році можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

АКТУАЛЬНО
· Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на 2021 рік
· До уваги суб’єктів господарювання! З 14 січня 2021р. запроваджено штраф за допуск особи у громадське місце без маски
· Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 29.12.2020 р.
· До уваги суб’єктів господарювання Новокаховської ОТГ! Додаткові обмеження на графік роботи кафе та ресторанів у грудні-лютому.
Последние новости
25.01.2021 · Міністр культури закликав українців долучитися до реалізації проєкту на території Новокаховської ОТГ
25.01.2021 · Питання для розгляду на сесіях міської ради в 2021 році
25.01.2021 · Посилення співпраці служб, які надають соціальні послуги жителям Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади
25.01.2021 · До уваги керівників автотранспортних підприємств! Філією ДП УКРНДІ МТ МОЗ України розроблені курси з підвищення кваліфікації медичних працівників
25.01.2021 · Соціальний захист дітей з числа внутрішньо переміщених осіб
22.01.2021 · Шановні мешканці Новокаховської громади та Каховського району!
22.01.2021 · Повідомлення про роботу громадської приймальні депутатів Новокаховської міської ради від фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
22.01.2021 · Шановні мешканці Новокаховської громади!
22.01.2021 · У Новій Каховці на честь Дня Соборності поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку
22.01.2021 · Інформація КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»
22.01.2021 · Підсумки роботи архівного відділу Новокаховської міської ради за 2020 рік
22.01.2021 · Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні
22.01.2021 · З серпня 2020 року діють обмеження реклами азартних ігор
22.01.2021 · Благодійний фонд «Сотні друзів для дітей» розпочав всеукраїнський конкурс талантів «Ми Талановиті»
22.01.2021 · ЦНАП надає відповіді на найбільш поширені запитання щодо застосунку Дія
22.01.2021 · Інспекція у справах захисту прав споживачів надає консультації по телефону
21.01.2021 · Онлайн-концерт до Дня Соборності України від Палацу культури (м.Нова Каховка)
21.01.2021 · Вітання міського голови Володимира Коваленка з Днем Соборності України
21.01.2021 · У Козацькому старостинсьокому окрузі соціальна робота в пріоритеті
21.01.2021 · Матеріальна допомога особам з інвалідністю та малозабезпеченим особам
21.01.2021 · Інформація про соціально-економічне становище м.Нова Каховка за січень-листопад 2020 року
21.01.2021 · Працівники Новокаховської центральної бібліотеки підготували виставку-хронограф "Єдина духом Україна"
21.01.2021 · Профілактика переохолодження та обмороження
21.01.2021 · Староста Райського старостинського округу дякує ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб» за надану допомогу
21.01.2021 · Голова АМУ В.Кличко звернувся до Президента України В.Зеленського щодо недопущення кризи у системі теплозабезпечення населення та соціальних об’єктів
21.01.2021 · Допомога теплими речами
20.01.2021 · Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської територіальної громади
20.01.2021 · Молодь Церкви Різдва Христового привітала підопічних Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з Різдвяними святами
20.01.2021 · Мешканці Новокаховської громади заборгували комунальникам понад 20 млн грн
19.01.2021 · Звернення управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы