Новая Каховка | 10 Июля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской обединенной территориальной громады
Навигация


Публичная информация


Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Погода


Ссылки


07.07.2020 » Новости » Пожежа у Новій Каховці: мешканці будинку повертаються до звичного життя

Вчора, 6 липня, в Новій Каховці на місці пожежі багатоповерхівки завершено обстеження житлових приміщень комісією, яка визначає розміри збитків мешканців будинку на вулиці Букіна, 20. Про це повідомив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

06.07.2020 » Новости » Оперативна інформація з місця подолання наслідків пожежі у Новій Каховці

Станом на 11 годину 6 липня в Новій Каховці на місці пожежі завершено обстеження жилих приміщень комісією, яка визначає розміри збитків, що понесли мешканці будинку на вулиці Букіна, 20

09.07.2020 » Новости » Особливості реєстрації місця проживання призовників і військовозобов’язаних

Відповідно до підпункту 5 пункту 18 Правил реєстрації місця проживання затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207до та пункту 58 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921

09.07.2020 » Новости » Подяка за злагоджену роботу

Щирі слова подяки висловлюють мешканці житлового будинку по вул. Миколи Букіна, 48 (ЖБК «Луч») міському голови Коваленку В.І. за своєчасне реагування на звернення, директору комунального підприємства «Міський водоканал» Радованцю В.В. та колективу працівників вказаного підприємства за злагоджену та вправну роботу по усуненню аварійної ситуації на мережах водопостачання

09.07.2020 » Новости » Обрядові традиції на Івана Купала

Влітку для культури настає час, коли стіни клубних установ не стримують відвідувачів та гостей громад у почуттях до обрядових традицій. Тоді свята мандрують в маси, насичуючі своїм колоритом населені пункти Новокаховської міської територіальної громади.
Не виключенням стало липневе свято Івана Купала. Так, напередодні самого свята, працівниками Райського Будинку культури, Дніпрянського Будинку культури та Корсунського сільського клубу були підготовлені розважальні програми для населення та проведені біля закладів культури та водойм заходи, до яких мали змогу приєднатися усі охочі.

09.07.2020 » Новости » Дистанційні конкурси

З метою організації та проведення серед талановитої учнівської молоді змістовного дозвілля, благодійний фонд «Наш слід» проводить дистанційні конкурси «Талановитий Я» та «Лавина талантів».

08.07.2020 » Новости » Подарунок до свята з Днем родини!

8 липня в Україні відзначають День родини – свято, яке покликане нагадати про важливість сім'ї для суспільства. Свято встановлене з метою відзнаки важливої ролі сім'ї у житті, адже родина – це найрідніші, найближчі люди, які допомагають нам у складних ситуаціях, які дарують нам своє тепло.

08.07.2020 » Новости » За підсумками першого півріччя 2020 року місцеві громади отримали понад 665 мільйонів гривень податкових платежів

До місцевих бюджетів м. Нова Каховка, м. Каховка, Бериславського, Великоолександрівського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Високопільського, Горностаївського, Каховського, Нововоронцовського та Чаплинського районів у січні-червні 2020 року сплачено 665,2 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструє Новокаховське управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

08.07.2020 » Новости » Відділ земельних відносин та комунальної власності інформує

18.06.2020 року відбулась 83-я сесія міської ради 7-го скликання, на якій було прийнято 15 регуляторних актів щодо встановлення на 2021 рік ставок орендної плати за землю, земельного податку та нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки на території міста Нова Каховка та всіх населених пунктів об’єднаної Новокаховської територіальної громади. По місту та по кожному з чотирьох старостинських округів

08.07.2020 » Новости » Бережіть найцінніше, з Днем родини!

Що може бути найважливішим, найціннішим та найдорожчим у житті людини як не сім’я. Родина - це найближчі та найрідніші тобі люди, які допоможуть і підтримають тебе навіть на відстані. Перед очима відразу виникають рідні обличчя: батьків, дружини (чоловіка), дітей, братів, сестер. Тих людей, з ким поруч йдеш по життю, про яких дбаєш, думаєш, а в скрутну хвилину можеш покластися.

07.07.2020 » Новости » Працівники КП "Міський водоканал" встановили ще дві охолоджуючі рамки

Задля порятунку від надзвичайної спеки працівники КП "Міський водоканал" для новокаховчан облаштували ще 2 охолоджуючі рамки - біля Палацу культури та біля магазину "АТБ-Маркет" (мікрорайон "Сокіл").

07.07.2020 » Новости » Будівельники звітують

Відділ капітального будівництва виконавчого комітету міської ради інформує, що за 1 півріччя 2020 року на 7-х об’єктах відділу освіти виконано робіт капітального характеру на загальну суму 3 818,539 тис. грн., в тому числі:

07.07.2020 » Новости » Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади

У період з 30 червня по 03 липня 2020 року до загального фонду бюджету ОТГ надійшло всього доходів у сумі 6725,9 тис. грн, із них:

07.07.2020 » Новости » Робота Дніпрянського старостинського округу за червень

Враховуючи карантинні обмеження, продовжують надаватись послуги населенню… Для розгляду на депутатських комісіях та схвалення на сесії Новокаховської міської ради підготовлено 13 проектів рішень з земельних питань та 4 проекти рішень, що стосується інфраструктури Дніпрянського старостинського округу. Також продовжують проводитись рейди з благоустрою

07.07.2020 » Новости » Легальне працевлаштування в агропромисловому секторі!

Одним із заходів впливу на суб’єктів підприємницької діяльності, керівників, фізичних осіб, які не оформлюють трудові відносини з найманими працівниками та не виплачують заробітну плату на відповідному законодавчому рівні, є діяльність міської робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення.

06.07.2020 » Новости » До уваги пенсіонерів!

16.07.2020 з 14.00 до 15.00 за телефоном 5-05-10 відбудеться сеанс “гарячої лінії” по питанням пенсійного забезпечення з начальником Новокаховського сервісного центру управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Людмилою Метляєвою

06.07.2020 » Новости » Вітання

6 липня відзначає свій ювілей хореограф з «великої літери» - Резнікова Надія Іванівна!
На початку своєї танцювальної кар’єри Надія Іванівна працювала артисткою балету шоу-групи „Букет”, шоу-театру „Рококо”. За час творчої кар’єри вона багато гастролювала закордоном: Америка, Туреччина, Китай, Японія, Аргентина, Швеція, Польща, Данія. У 2000 році Надія Резнікова створила дуже відомий у нашому місті ансамбль естрадного танцю „Таврія”, а у 2013 році була керівником Народного ансамблю народного танцю „Молодість” Новокаховського Палацу культури.

06.07.2020 » Новости » Інформація фінансового управління

За І півріччя 2020 року до загального фонду бюджету Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади надійшло всього доходів з урахуванням трансфертів у сумі 274 млн. 797,4 тис. грн, що складає 102,4% до плану на цей період.

06.07.2020 » Новости » В єдності наша сила!

Сучасне життя характеризується зміною структури всіх аспектів соціального, політичного, економічного життя в державі. Низка реформ у соціальній сфері поки не відповідає очікуванням людей і не додає оптимізму щодо підвищення рівня та якості життя населення. Часто трапляється так, що лише профспілка може простягнути руку допомоги у складних ситуаціях.

06.07.2020 » Новости » Новокаховський сервісний центр обслуговування громадян інформує

Попереджаємо всіх суб’єктів господарювання про недопустимість допуску до роботи найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин та пропонуємо офіційно задекларувати заробітну плату найманих працівників та укласти з ними трудові договори.

06.07.2020 » Новости » «Теплі кредити» у жаркому червні

Українські родини продовжують брати участь у програмі «теплих кредитів». У цьому їм сприяє і літня пора - нагода завчасно підготуватися до зими та утеплити оселі. Так, у червні цього року банки видали близько 210 млн. грн. «теплих кредитів», а саме:

06.07.2020 » Новости » Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 06.07.2020 р.

Рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

05.07.2020 » Новости » Оперативна інформація міського голови Нової Каховки щодо ліквідації масштабної пожежі

Раніше повідомлялось про масштабну пожежу, яка трапилась сьогодні, 5 липня, у Новій Каховці у п’ятиповерхівці за адресою вул. Букіна, 20. На місці події міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко дав коментар, щодо дій влади з ліквідації наслідків пожежі.

05.07.2020 » Новости » Культурний простір Новокаховської ОТГ має стати прикладом впровадження реформи надання культурних послуг в Україні

Відділ культури і туризму Новокаховської міської ради, з листопада 2019 року, активно приймає участь у проекті «Децентралізація та реформа культурних послуг», який впроваджений з метою реформування системи забезпечення населення культурними послугами. План заходів реалізації цієї реформи затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22травня 2019 року №355.

05.07.2020 » Новости » На місце масштабної пожежі у Новій Каховці виїхали заступники голови Херсонської ОДА

Очільник Херсонської ОДА заслухав телефоном доповідь міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка та направив на місце пожежі своїх заступників. Про це Юрій Гусєв написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

05.07.2020 » Новости » 05 липня — День Військово-Морських Сил Збройних Сил України та День працівників морського і річкового флоту

Дорогі працівники морського та річкового флоту, військові моряки, ветерани Військово-Морських Сил.
Щиро вітаю вас із професійним святом!
Славні морські традиції та найкращі риси характеру зароджуються на флоті, роками міцніють і примножуються. Відважність, безстрашність, трудова доблесть, витримка і відданість справі, взаємовиручка і міцна флотська дружба – поняття, які характеризують українських моряків.

03.07.2020 » Новости » 04 липня — День Національної поліції України

Шановні працівники поліції!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!
На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки. Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки.

03.07.2020 » Новости » У Новій Каховці встановили охолоджуючу рамку біля кінотеатру "Юність"

За даними Херсонського обласного центру з гідрометеорології найближчими днями очікується надзвичайна спека (ІІІ рівень небезпеки - червоний). Сьогодні працівники КП "Міський водоканал" встановили охолоджуючу рамку в одному з найулюбленіших місць відпочинку містян - на площі біля кінотеатру "Юність"

03.07.2020 » Новости » Працівники КП "Міський водоканал" продовжують ремонтні роботи

Продовжуються роботи по ремонту каналiзацiйного коллектора КНС-9 в м.Таврiйськ

03.07.2020 » Новости » Триває підготовка до вручення премії А.Бахути

У нашому місті завершується підготовка до оголошення результатів конкурсу на здобуття літературної премії імені Анатолія Бахути. Цього року до журі конкурсу було надано 13 заявок, з них: 3 заявки – у номінації «проза»; 10 заявок – у номінації «поезія». До кінця липня стануть відомі імена лауреатів премії

03.07.2020 » Новости » Звіт КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»

Станом на 01 липня 2020 року Комунальною установою «Трудовий архів м. Нова Каховка» видано 781 довідку соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи

03.07.2020 » Новости » Прибирання власної та прилеглої територій

03 липня, працівниками Управління праці та соціального захисту населення та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було проведено прибирання власної і прилеглої територій, а також було скошено траву у внутрішньому дворі, за будівлею управління

03.07.2020 » Новости » Кубок міста з пляжного волейболу

28 червня 2020 року в місті Нова Каховка на спортивних майданчиках ДЮСШ Новокаховської міської ради був проведений Кубок міста з пляжного волейболу серед чоловічих команд, присвячений Дню молоді. У змаганнях взяли участь 8 пар спортсменів – пляжників. Ігрові зустрічі проводилися за сіткою на 8 команд до 2-х поразок

03.07.2020 » Новости » Розпочалися роботи з реконструкції покрівлі Веселівського будинку культури

Відділ з питань діяльності Веселівського старостинського округу повідомляє: розпочато роботи з реконструкції покрівлі Веселівського будинку культури.

03.07.2020 » Новости » Інформація архівного відділу

Станом на 01 липня 2020 року архівним відділом Новокаховської міської ради виконано 740 довідок соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосуються виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.

03.07.2020 » Новости » Служба у справах дітей інформує…

01 липня 2020 року відбулася зустріч за круглим столом прийомних батьків із начальником служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації Людмилою Афанасьєвою та представником Всеукраїнської асоціації прийомних батьків. В роботі круглого столу взяли участь заступник міського голови Володимир Сироватка, начальник Новокаховської служби у справах дітей Оксана Поповиченко, радник міського голови Віталій Немерець.

03.07.2020 » Новости » Привітання з 97-річчям підопічної Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

01 липня 2020 року відзначила своє 97-річчя жителька смт. Дніпрян Гончарікова Ольга Сергіївна, якою опікується Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Життєвий шлях іменинниці довжиною в 97 років, був не із легких. Але ж не зважаючи на свій вік вона має прекрасну пам'ять, ясний розум і заслуговує від людей глибоку вдячність і повагу. До Ольги Сергіївни, прекрасної, чудової жінки, з привітаннями до Дня народження завітали міський голова міста Нова Каховка Володимир Коваленко та директор територіального центру Людмила Логвінова.

03.07.2020 » Новости » Любов до рідного краю у віршах

В квітучому, зеленому, оповитому виноградними ланами та запашними полями, населеному пункті Тополівка (Райський старостинський округ) живе файна жіночка Ліана Костенко, яка дуже полюбляє своє село, свій рідний край, природу лісів, степів та безкраїх полів. Лагідна жінка, яка виховує двох чарівних діточок, прививаючи їм ласку, добро та любов до рідного краю.

03.07.2020 » Новости » Інформація ЦНАПу про кількість наданих послуг за І півріччя 2020 року

Станом на 01 липня 2020 року до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради надійшло 3894 звернень для отримання адміністративних послуг. З них:

02.07.2020 » Новости » Інформація щодо комісії з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території м.Нова Каховка, затверджену рішенням міськради від 07.08.2018 р. №1456

22.06.2020 року відбулось засідання комісії з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території міста Нова Каховка (комісія з розгляду питань, що стосуються земельних відносин на території міста Нова Каховка створена рішенням міської ради від 07.08.2018 року №1456).

02.07.2020 » Новости » Про проведені земельні аукціони у червені 2020 року

Відділом земельних відносин та комунальної власності у червень 2020 року було підготовлено проведення земельних торгів по 6 земельним ділянкам. По 5 земельним ділянкам торги проводились стосовно передачі в оренду за найвищим розміром орендної плати терміном на 5 років, а саме по ділянкам:

02.07.2020 » Новости » Стан виплати заробітної плати

30 червня у приміщенні виконкому Новокаховської міської ради під головуванням заступника міського голови Сироватки В.М. відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій, інших соціальних виплат.

02.07.2020 » Новости » Зняття іноземця з реєстрації місця проживання!!!

Своєчасна реєстрація місця проживання іноземців – це обов’язкова процедура, необхідність якої передбачена законодавством України. Слід знати, що громадяни інших держав у визначений термін повинні зареєструвати місце свого проживання в Україні. Якщо іноземець упродовж встановленого терміну не зареєструвався, до нього можуть бути застосовані відповідні штрафні санкції.

02.07.2020 » Новости » Комунальне підприємство «НК ЖЕУ» інформує

За червень, 2020 року працівниками комунального підприємства «НК ЖЕУ» було виконано такі роботи:
викошено траву на площі 81793 м2;
проведено поточний ремонт покрівель за адресами: пр. Дніпровський, 5; вул. Історична, 11;
відремонтовано слухові вікна у житлових будинках: вул. Комсомольська, 7; вул. Героїв України, 50;
проведено ремонт елементів на дитячих майданчиках

02.07.2020 » Новости » Відбулося дві сесії ЗНО 2020 у Новій Каховці

25 і 30 червня у Новій Каховці проведено сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики й української мови і літератури.
25 червня тестування з математики відбулося у пунктах ЗНО на базі ЗОШ № 4, СЗОШ № 8, ЗОШ № 10. Кількість учасників за списками УЦОЯО – 597осіб, не з`явився 171 учасник (28,6%), писали тест 426 абітурієнтів (71,4%).

02.07.2020 » Новости » Поширюємо наш досвід інклюзивної освіти

В перший день липня 2020 року Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Новокаховської міської ради гостинно зустрічала колег з м. Генічеськ - Сергія Миколайовича Коржевого, керуючого справами виконавчого апарату Генічеської районної ради, Вікторію Володимирівну Похоменкову, в.о. директора Інклюзивно-ресурсного центру міста Генічеськ, Надію Володимирівну Надточу, вихователя закладу дошкільної освіти, на базі якого планується розміщення Генічеського ІРЦ та відкриття інклюзивної групи.

02.07.2020 » Новости » Відпочинок під час карантину: правила перебування на пляжі

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, спираючись на рекомендації Центру громадського здоров'я МОЗ України, радить, як уникнути зараження коронавірусом при відвідування пляжу.
При відпочинку необхідно дотримуватись фізичного дистанціювання не менше 2 м з іншими людьми

02.07.2020 » Новости » Змінено режим роботи Новокаховського управління

На період дії карантину вносяться зміни в режим роботи Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Оновлений графік роботи:
- робочий день починається о 8 год. і триває до 17 год.;
- у п’ятницю: з 8 год. до 15 год. 45 хв.;
- перерва на обід – з 12 год. до 12 год. 45 хв.

02.07.2020 » Новости » ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 1 ЛИПНЯ

Відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» із 1 липня підвищився розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб до 1 712 гривень (збільшився на 74,00 грн). У зв'я-зку з цим органами Пенсійного фонду перераховано мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підви-щення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму

02.07.2020 » Новости » НОВА СЕРВІСНА ПОСЛУГА - “АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ”

Пенсійним фондом України на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 №837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» у червні 2020 року розпочато впровадження автоматичного призначення пенсій.
Послуга надаватиметься засобами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду з використанням кваліфікованого електронного підпису

02.07.2020 » Новости » «Он-лайн карти та презентації для туристів Новокаховської міської територіальної громади»

Туризм - один із найкращих способів чудово відпочити та гарно провести час, який з кожним днем набуває популярності в різних куточках світу. В цьому році пандемія COVID-19 та карантинні обмеження внесли певні корективи до туристичного сезону: більшість українців почали користуватися послугами вітчизняного туризму, відкриваючи для себе незвідані туристичні локації та об’єкти

02.07.2020 » Новости » Вітання податківцям

2 липня 2020 року працівники Новокаховського управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі святкують свій професійний день
Шановні податківці, ветерани податкової служби!
Щиро вітаю вас з професійним святом.

01.07.2020 » Новости » УПСЗН інформує! Як отримати «ПАКУНОК МАЛЮКА»!?

Згідно з проектною угодою між Департаментом соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації та Управлінням ООН з обслуговування проектів щодо забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні на 2019 рік до пологових будинків області забезпечено поставку 8403 наборів натуральної допомоги «пакунок малюка», в тому числі до акушерського відділення КНП «ЦМЛ міста Нова Каховка» 430 наборів

01.07.2020 » Новости » Повідомлення

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта міської комунальної власності, включеного до Програми приватизації, за рішеннями міської ради від 28.05.2020 року № 2914, а саме: нежитлового приміщення загальною площею 88,8 кв.м,

01.07.2020 » Новости » Кошти пайової участі - на розвиток інфраструктури міста

Відділ капітального будівництва виконавчого комітету міської ради повідомляє, що з 1 січня 2020 року набрав чинності пункт 13 розділу I Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» від 20.09.2019 № 132-IX (далі-Закон № 132-IX), яким у Законі України «Про регулювання містобудівної діяльності» виключено статтю 40 «Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту» та частину п’яту статті 30 «Технічні умови».

01.07.2020 » Новости » Інспектування та моніторинг стану життєдіяльності сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Сьогодні, коли країна виходить із затяжного карантину, вразливі категорії сімей стикаються з новими проблемами та викликами.
З метою проведення ґрунтовної роботи ведеться облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, інформація про яких надходить, як із державних установ (служби у справах дітей, медичних та навчальних закладів, управління праці та соціального захисту населення тощо), а також особисто від громадян.

01.07.2020 » Новости » Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади

У період з 22 червня по 26 червня 2020 року до загального фонду бюджету ОТГ надійшло всього доходів у сумі 11093,2 тис. грн, із них:

01.07.2020 » Новости » Зовнішньоекономічна та торгівельна діяльність м.Нова Каховка

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств-юридичних осіб, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля (без урахування роздрібного товарообороту фізичних осіб-підприємців), за перший квартал 2020 року складав 297,2 млн.грн.

01.07.2020 » Новости » З Днем архітектури України!

1 липня відзначається День архітектури України.
17 червня 1995 року Указом Президента України №456/95 встановлено День архітектури України, який відзначається щорічно 1 липня - у Всесвітній день архітектури. Цей день прийнято вважати професійним днем архітекторів країни.
Всесвітній день архітектури був заснований Міжнародним союзом архітекторів у 1946 році після Другої світової війни. Саме в цей час, як ніколи, потребувались архітектори не тільки для відновлення різних заводів і фабрик, громадських центрів, житлової забудови, а й старовинних будинків, пам'яток архітектури та багато іншого.

30.06.2020 » Новости » З 60-річчям з дня заснування «Херсоноблагробуд» !

Приватне акціонерне товариство «Фірма Херсоноблагробуд» 1 липня 2020 року відзначає свій ювілей -60-річчя з дня заснування. Працівники системи «Херсоноблагробуду» упродовж 60 років пронесли трудову естафету першобудівників Каховського гідровузла, зберегли і примножили славні традиції самовідданої праці, вірності обраної професії, виконання свого громадського і патріотичного обов’язку. Більш ніж 77 підрозділів об’єднання «Херсоноблагробуд» вписали історії сторінки в літопис будівництва Нової Каховки, тисяч об’єктів в області і за її межами. В наслідок цього суттєво на краще зминилися умови життя, праці та побуту тисяч людей, змінювався Таврійський край

30.06.2020 » Новости » У Новій Каховці вітають сільських будівельників з ювілеєм

30.06.2020 » Новости » З ЯКОГО МОМЕНТУ У СПАДКОЄМЦЯ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ ОБОВ'ЯЗОК ОПЛАЧУВАТИ КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ: РІШЕННЯ ВС

Суть справи: комунальне підприємство звернулось із позовом про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги до відповідача, який після смерті батьків успадкував квартиру. Місцевий суд задовольнив позовні вимоги у повному обсязі. Рішення мотивоване тим, що відповідач прийняв спадщину і набув право на квартиру та успадкував права і обов'язки спадкодавця

30.06.2020 » Новости » 1 липня 2020 року "Херсоноблагробуду" - 60: досвід, який дорожче золота

25.06.2020 » Новости » Інформація для отримувачів пільг

До уваги пільговиків, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій безготівковій формі.
За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг на рахунки пільговиків в АТ “Ощадбанк”. У разі відсутності відкритого рахунка в АТ “Ощадбанк” рахунок безкоштовно відкривається за заявою пільговика до АТ “Ощадбанк”.

24.06.2020 » Новости » Як працюють садочки влітку

На території Новокаховської територіальної громади дитячи садочки відновили свою роботу з прийому дітей з початку літа. З липня місяця в умовах карантину працюватимуть 9 садочків: ЗДО № 1 «Дюймовочка», ЗДО №5 «Казка», ЗДО №7 «Ромашка», ЗДО №8 «Черьомушки», ЗДО№13 «Колобок, ЗДО №18 «Івонька», ЗДО №15 «Червона квіточка», ЗДО №10 «Джерельце», ЗДО№20 «Золота рибка»

03.04.2020 » Новости » Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції

Ви повинні обмежувати діяльність поза своїм будинком/квартирою, за винятком отримання медичної допомоги. Не ходіть на роботу, до навчальних закладів та інших місць громадського користування. Не користуйтесь громадським транспортом або таксі.

02.04.2020 » Новости » Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії

Якщо під час самоізоляції у вас з’явились симптоми характерні для COVID-19: кашель, ускладнене дихання, підвищена температура тощо, негайно зверніться за медичною допомогою та повідомте про свою історію подорожей та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

01.08.2019 » Новости » Про проведення конкурсу

30 липня 2019 року відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Новокаховської міської ради, на якому було проведено конкурс на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка»

23.07.2019 » Новости » Формуємо інфраструктуру Новокаховської об’єднаної територіальної громади

Комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.07.2019 р. розглянуто впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку, які у 2019 році можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

АКТУАЛЬНО
· Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 06.07.2020 р.
· Рекомендації для осіб, з підозрою на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції
· Увага! Якщо у Вас під час самоізоляції з'явилися симптоми, характерні для COVID-19 телефонуйте на гарячі лінії
Последние новости
09.07.2020 · Особливості реєстрації місця проживання призовників і військовозобов’язаних
09.07.2020 · Подяка за злагоджену роботу
09.07.2020 · Обрядові традиції на Івана Купала
09.07.2020 · Дистанційні конкурси
08.07.2020 · Подарунок до свята з Днем родини!
08.07.2020 · За підсумками першого півріччя 2020 року місцеві громади отримали понад 665 мільйонів гривень податкових платежів
08.07.2020 · Відділ земельних відносин та комунальної власності інформує
08.07.2020 · Бережіть найцінніше, з Днем родини!
07.07.2020 · Працівники КП "Міський водоканал" встановили ще дві охолоджуючі рамки
07.07.2020 · Будівельники звітують
07.07.2020 · Інформація про використання бюджетних коштів Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади
07.07.2020 · Робота Дніпрянського старостинського округу за червень
07.07.2020 · Легальне працевлаштування в агропромисловому секторі!
07.07.2020 · Пожежа у Новій Каховці: мешканці будинку повертаються до звичного життя
06.07.2020 · До уваги пенсіонерів!
06.07.2020 · Вітання
06.07.2020 · Оперативна інформація з місця подолання наслідків пожежі у Новій Каховці
06.07.2020 · Інформація фінансового управління
06.07.2020 · В єдності наша сила!
06.07.2020 · Новокаховський сервісний центр обслуговування громадян інформує
06.07.2020 · «Теплі кредити» у жаркому червні
06.07.2020 · Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 06.07.2020 р.
05.07.2020 · Оперативна інформація міського голови Нової Каховки щодо ліквідації масштабної пожежі
05.07.2020 · Культурний простір Новокаховської ОТГ має стати прикладом впровадження реформи надання культурних послуг в Україні
05.07.2020 · На місце масштабної пожежі у Новій Каховці виїхали заступники голови Херсонської ОДА
05.07.2020 · 05 липня — День Військово-Морських Сил Збройних Сил України та День працівників морського і річкового флоту
03.07.2020 · 04 липня — День Національної поліції України
03.07.2020 · У Новій Каховці встановили охолоджуючу рамку біля кінотеатру "Юність"
03.07.2020 · Працівники КП "Міський водоканал" продовжують ремонтні роботи
03.07.2020 · Триває підготовка до вручення премії А.Бахути

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы