Новая Каховка | 06 Декабря 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады
Навигация


Публичная информация


Погода


Ссылки


05.12.2021 » Новости » Міський голова Володимир Коваленко вітає військовослужбовців, захисників Батьківщини з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, учасники АТО/ООС, ветерани! Щиросердно вітаю вас з Днем Збройних Сил України! Це свято об'єднує всіх військовослужбовців країни, тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків – козацтва, наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками.

06.12.2021 » Новости » До відома депутатів Новокаховської міської ради 8-го скликання

16 грудня 2021 року о 09.00 годині у великій залі засідань Новокаховської міської ради (просп.Дніпровський, 23, ІІІ поверх) скликається вісімнадцята чергова сесія міської ради 8-го скликання. На розгляд сесії виносяться питання:

06.12.2021 » Новости » У Новокаховській громаді виникла потреба підвищення тарифу на перевезення

У Новокаховській громаді виникла гостра необхідність переглянути та підвищити тарифи на перевезення, адже діючі, встановлені в 2018 році, вже абсолютно не відповідають нинішнім реаліям.

05.12.2021 » Новости » У Новій Каховці в умовах пандемії проходить реформування медичної галузі

Для жителів Новокаховської громади серед щоденних актуальних питань одними з основних є медичні послуги. Журналісти місцевих ЗМІ зібрали такі питання і озвучили їх під час пресконференції з очільниками медичних закладів і керівництвом міста.

03.12.2021 » Новости » Анонс відкритої першості міста з футболу серед команд юнаків, чоловіків пам’яті тренера Віталія Куліка

04 грудня 2021 року о 10.00, на футбольному полі «Тирсове», спортивного комплексу «Стадіон «Енергія», за підтримки ГО «Федерація футболу м. Нова Каховка» та відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, стартує відкрита першість міста з футболу серед команд юнаків та чоловіків, присвячена пам’яті тренера Віталія Куліка. У змаганнях братимуть участь 8 команд:

03.12.2021 » Новости » Пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр», лідер пасажирських перевезень Новокаховської громади, відзначає двадцяту річницю від дня створення. Вітаємо!

05 грудня, пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр», лідер пасажирських перевезень у Новій Каховці, відзначає двадцяту річницю від дня створення підприємства.

03.12.2021 » Новости » Звіт депутатської фракції Херсонської регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Новокаховської міської ради

Фракція Херсонської регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Новокаховської міської ради була створена 23 листопада 2020 року у складі:

03.12.2021 » Новости » Міський голова Володимир Коваленко та Центр соціальних служб Новокаховської міської ради дякують благодійникам та волонтерам за допомогу

Людина, яка займається суспільно корисною діяльністю на безоплатній основі – волонтер, і його діяльність гідна та безкорислива. Допомагати ближньому це поклик душі, це прояв переповненості її добром та сердечністю.

03.12.2021 » Новости » Асоціація благодійників України оголосила прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021»

Цьогоріч стартує 15-й за рахунком, ювілейний, конкурс, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року.

03.12.2021 » Новости » Соціальні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг. Підготували добірку соціальних послуг на Гіді:

03.12.2021 » Новости » Комплексний підхід до енергоефективності заощаджує до 40 % на комунальних платежах

Житловий сектор – один з найбільш енергоємних в країні. Ця проблема потребує комплексного підходу, забезпечуючи не лише утеплення будівель. Такий підхід до підвищення енергоефективності ЖКГ є ефективним та сприятиме розв’язанню низки суспільних питань: менші рахунки за енергоносії, якісні комунальні послуги

03.12.2021 » Новости » Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) активно впроваджує та всебічно підтримує волонтерський рух

Сучасна ситуація в Україні характеризується соціально-психологічною, економічною нестабільністю, зниженням рівня життя населення. Соціально-психологічні проблеми в Україні відобразились на психологічному самопочутті різних верств населення. Передусім, це сім’ї/особи, які опинилися в складних життєвих обставинах, особи з інвалідністю, громадяни похилого віку.

03.12.2021 » Новости » Фахівці Центру соціальних служб провели роз'яснювальну бесіду про юридичні права людей з інвалідністю та способи і організації соціальної підтримки

Вже який рік поспіль 03 грудня Україна разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ці люди щодня, долаючи труднощі які випали на їх долю, проявляють непохитну внутрішню силу. Та одним із напрямків соціальної політики в Україні є усунення бар’єрів на шляху їх самореалізації та гарантування доступу до гідного життя.

02.12.2021 » Новости » У Новокаховській громаді проводяться всі можливі заходи щодо підтримки та соціального захисту людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю, який відзначають 3 грудня, - це день милосердя і доброти. Він нагадує: поруч живуть люди із щирими серцями та теплими душами, яким необхідна наша підтримка і допомога.

02.12.2021 » Новости » До уваги голів ОСББ та ЖБК!

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради повідомляє, що при проведенні роботи з призначення житлових субсидій мешканцям Новокаховської територіальної громади виникають проблемні питання щодо правильності врахування розміру площі житлового приміщення. Особливо це стосується невідповідностей у розмірі площі квартир будинків, в яких створено ОСББ.

02.12.2021 » Новости » Про перший рік роботи депутатів міської ради 8 - го скликання

В жовтні 2020 року жителі Новокаховської громади обрали 34 депутата міської ради.За чинним законодавством, всі вони були обрані від різних політичних партій, мали абсолютно різні погляди – як ідеологічні, так і стосовно розвитку країни та нашого міста.

02.12.2021 » Новости » ДО УВАГИ пільговиків, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій безготівковій формі

До уваги пільговиків, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій безготівковій формі. За підсумками опалювального сезону з жовтня 2020 року по квітень 2021 року суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг на рахунки пільговиків в АТ “Ощадбанк”. У разі відсутності відкритого рахунка в АТ “Ощадбанк” рахунок безкоштовно відкривається за заявою пільговика до АТ “Ощадбанк”.

02.12.2021 » Новости » Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новокаховської міської ради

Вчора, 1 грудня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко провів позачергове засідання виконавчого комітету міської територіальної громади. На розгляд членів виконкому були винесені проекти рішень з 12 питань порядку денного.

02.12.2021 » Новости » Відбулося чергове засідання комісії з питань профілактики бездоглядності і правопорушень в дитячому середовищі служби у справах дітей

У виконкомі Новокаховської міської ради 30 листопада 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань профілактики бездоглядності і правопорушень в дитячому середовищі служби у справах дітей (далі – комісія), на якій було розглянуто вісім питань, пов’язаних з ухиленням батьків від виконання батьківських обов’язків.

02.12.2021 » Новости » ДО УВАГИ! Вдосконалено механізм забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення засобами реабілітації

Нова система забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи технічними та іншими засобами реабілітації здійснюється відповідно до вимог Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 806 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 р. № 321.

01.12.2021 » Новости » Ми проти насильства!

01.12.2021 » Новости » В Мінрегіоні розробляють онлайн-базу енергетичних характеристик громадських будівель

У Мінрегіоні розробляють цифрову Національну базу даних експлуатаційних та енергетичних характеристик громадських будівель. Такий ресурс допоможе здійснювати аналітику щодо реалізації Стратегії термомодернізації в країні. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Олександр Дудченко під час засідання підгрупи Секторальної робочої групи (СРГ) з енергоефективності громадських будівель.

01.12.2021 » Новости » У Новій Каховці депутати та посадовці вивчають українську мову

За ініціативи міського голови Володимира Коваленка та секретаря міської ради Дмитра Васильєва у співпраці з Новокаховським гуманітарним інститутом Університету “Україна” організовано курси української мови для депутатів та посадовців Новокаховської міської ради та її виконавчих органів.

01.12.2021 » Новости » У Новій Каховці буде облаштовано три новорічних локації з ялинками

Ось й прийшла зима, наближаються новорічні свята і вже з перших днів грудня усі починають до них готуватися. Символом Нового Року традиційно є новорічна ялинка. Кожна родина намагається облаштувати її на власний розсуд: сосна чи ялина, натуральна чи штучна, з гірляндами чи іграшками.

01.12.2021 » Новости » До Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради у 2021 році надійшло 6711 звернень

Станом на 01.12.2021 року до центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради надійшло 6711 звернень для отримання адміністративних послуг та надання консультацій.

01.12.2021 » Новости » Нарахування допомоги за е-лікарняними по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів

Надання допомоги з тимчасової непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування – за весь час перебування застрахованої особи в стаціонарі разом із хворою дитиною. Цей вид допомоги фінансується за кошти Фонду соціального страхування України з першого дня.

01.12.2021 » Новости » ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Безкоштовні пластикові пакети у магазинах стануть платними з 10 грудня 2021 року

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє, що у червні цього року Верховна Рада ухвалила закон про обмеження обігу пластикових пакетів на території України, яким надала уряду повноваження встановлювати мінімальні роздрібні ціни на них. Згідно із законом, вимога про платність пакетів не поширюється на пластикові пакети, що біорозкладаються, і надтонкі, що призначаються для первинного пакування риби, м'яса, сипучих продуктів і льоду і використовуються до 1 січня 2023 року.

01.12.2021 » Новости » Херсонщина і досі перебуває у «червоній» зоні епідемічної небезпеки

Згідно з показниками захворюваності на COVID-19, Херсонську область віднесено до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Станом на 01.12.2021 року у КНП “Центральна міська лікарня м.Нова Каховка” зафіксовано 86 випадків госпіталізації, внаслідок тяжкого перебігу хвороби на COVID-19 з різних населених пунктів Каховського району.

01.12.2021 » Новости » У Новій Каховці в поточному році на ремонт та утримання доріг виділено 14 млн грн (відео)

Місцева влада Нової Каховки кожного року спрямовує значні кошти бюджету на утримання та ремонт як міських доріг, так і доріг прибудинкових територій. Не став виключенням і поточний 2021 рік.

01.12.2021 » Новости » 1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Уперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

01.12.2021 » Новости » Міський голова Володимир Коваленко вітає працівників прокуратури з професійним святом

Шановні працівники та ветерани прокуратури!
Щиро вітаю вас із професійним святом.
Сьогодні від вашого професійного рівня, ваших знань і відповідальності великою мірою залежить збереження стабільності у нашій громаді, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, дотримання прав і свобод людини.

30.11.2021 » Новости » Роз'яснення інспекції у справах захисту прав споживачів Новокаховської міської ради

На конкретних прикладах із ваших звернень інспекція у справах захисту прав споживачів нагадує основні законодавчі норми щодо придбання товару, повернення неякісного виробу, норми поведінки обох сторін під час надання послуги та ще багато іншого.

30.11.2021 » Новости » Інформація про надходження доходів та використання бюджетних коштів Новокаховської міської територіальної громади

У період з 22 по 26 листопада 2021 року до загального фонду бюджету Новокаховської міської територіальної громади надійшло доходів у сумі
7201,3 тис. грн, у тому числі:

30.11.2021 » Новости » ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів

Згідно з рішенням виконавчого комітету Новокаховської міської ради № 628 від 23.11.2021 р. оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на територіях Козацького та Веселівського старостинських округів.

30.11.2021 » Новости » До відома депутатів Новокаховської міської ради 8-го скликання

09 грудня 2021 року о 09.00 годині у великій залі засідань Новокаховської міської ради (просп.Дніпровський, 23, ІІІ поверх) скликається сімнадцята чергова сесія міської ради 8-го скликання. На розгляд сесії виносяться питання:

30.11.2021 » Новости » За 10 місяців до бюджету Новокаховської громади надійшло майже 207,7 мільйона гривень ПДФО

За даними відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, упродовж січня – жовтня 2021 року до місцевого бюджету Новокаховської міської територіальної громади надійшло майже 207,7 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.

30.11.2021 » Новости » Відбувся міський етап щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна»

Нещодавно, на базі Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради, відбувся міський етап щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна».
Кожного року учні комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» приймають активну участь в цьому мистецькому заході. Цьогоріч мистецьку школу представляли учні Кривіцька Марія та Валієва Аміра (викладач Олена Тюкалова).

30.11.2021 » Новости » Забезпечення медичних закладів кадрами є пріоритетом міської влади Нової Каховки

Вчора, 29 листопада, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко на апаратній нараді разом зі своїми заступниками, керівниками відділів та структурних підрозділів виконавчого комітету обговорив поточні питання життєдіяльності громади.

29.11.2021 » Новости » «Бронзу» на чемпіонаті Східно-Європейської зональної асоціації з волейболу здобули вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради

З 22 по 28 листопада 2021 року в місті Єреван (Вірменія) пройшов чемпіонат Східно-Європейської зональної асоціації з волейболу серед юнаків U-18, у якому взяли участь 7 команд.

29.11.2021 » Новости » Міський голова Нової Каховки взяв участь у зустрічі з делегацією Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

На минулому тижні міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко взяв участь у зустрічі делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи з моніторинговою делегацією Конгресу. Зустріч відбулась в стінах Міністерства закордонних справ України.

29.11.2021 » Новости » У Новокаховській ОТГ встановили новий рекорд щеплень від COVID-19

Протягом вихідних, 27-28 листопада, у Новій Каховці встановили новий рекорд з кількості вакцинованих мешканців громади. За два дні щеплення від COVID-19 отримали 1539 людей.

29.11.2021 » Новости » До бюджету Новокаховської територіальної громади надійшло понад 340 мільйонів гривень податків і зборів

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом січня – жовтня 2021 року платники податків сплатили до бюджету Новокаховської міської територіальної громади понад 340 млн гривень податків і зборів.

29.11.2021 » Новости » Про проведення перевірки виконання вимог припису держархбудконтролю

Відповідно до наказу відділу державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради, від 29.11.2021 № 35 ОД «Про проведення позапланової перевірки» з 29.11.2021 року по 10.12.2021 розпочато позапланову перевірку виконання вимог припису про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил виданого відділом державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради від 19.11.2021 № 6

29.11.2021 » Новости » У Дніпрянському старостинському окрузі пройшли заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів

Кожного року наприкінці листопада Україна згадує жертв голодоморів, що сталися 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. В цей скорботний день, який цьогоріч припадає на 27 листопада, вшановують пам’ять невинно загиблих українців. Ця трагічна сторінка історії нашого народу – національне горе, яке забрало життя мільйонів невинних людей, назавжди залишиться в пам’яті кожного з нас.

27.11.2021 » Новости » У Новій Каховці вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Сьогодні, 27 листопада, у Новій Каховці о 10:00 на перехресті вулиць Соборної і Букіна біля Пам’ятного знаку «Жертвам голодоморів в Україні» відбувся мітинг та покладання квітів.

26.11.2021 » Новости » Директора Новокаховського гуманітарного інституту «Україна» нагородили Почесною грамотою Верховної Ради

Сьогодні, 26 листопада, сесія Херсонської обласної ради традиційно розпочалася з урочистого нагородження жителів області грамотами та подяками. Так, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток держави, активну громадську діяльність, сумлінну працю, високий професіоналізм Почесну грамоту Верховної Ради України Олександр Самойленко вручив Севрюкову Георгію Івановичу – директору Новокаховського гуманітарного інституту ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», кандидату філософських наук.

26.11.2021 » Новости » Звернення міського голови Володимира Коваленка з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів

Шановні мешканці Новокаховської територіальної громади!
27 листопада українці та світова спільнота вшановують пам'ять жертв голодоморів. Також у цей день відповідно до постанови Верховної Ради України від 16.12.2020 № 1092-IX відзначаються 100-ті роковини від початку масового штучного голоду 1921 – 1923 років в Україні і 75-ті роковини від початку масового штучного голоду

26.11.2021 » Новости » Голодомор: національна трагедія українського народу

Українська революція 1917–1921 років стала переломним моментом нашої історії. Вона прискорила становлення української політичної нації та національної еліти. Національне відродження періоду Української революції було настільки сильним, що більшовики попри її поразку не могли його ігнорувати. Вони змушені були піти на створення у 1919 році квазідержави УСРР і певні поступки українському національному рухові – українізацію та НЕП

26.11.2021 » Новости » Міський голова Володимир Коваленко нагородив переможців та учасників студентського онлайн-конкурсу «STUDENT LIFE»

Відповідно до розпорядження міського голови, щороку, у Новокаховській громаді проходять заходи до Міжнародного дня студента. Цьогоріч, у зв’язку із введенням карантинних обмежень та переходом Херсонської області до «червоної зони» епідемічної небезпеки, було вирішено оголосити про підготовку та проведення онлайн конкурсно-розважального заходу «STUDENT LIFE», присвяченого Міжнародному дню студента

26.11.2021 » Новости » Засідання постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку

26.11.2021 » Новости » Спільний дім – спільні проблеми

26.11.2021 » Новости » Блискучий виступ юних кікбоксерів спортивного клубу «Акцент» у Кубку України з кікбоксингу WАКО серед дітей, юнаків та юніорів

З 18-21 листопада 2021 року в м. Чернігів проходив Кубок України з кікбоксингу WАКО серед дітей, юнаків та юніорів, який зібрав спортсменів з багатьох куточків України. На цих змаганнях блискуче виступили юні кікбоксери спортивного клубу «Акцент» під керівництвом тренерів Маломужа Юрія Миколайовича та Олени Геннадіївни

26.11.2021 » Новости » Укрпошта спільно з eBay запустили кампанію на підтримку українських МСБ та освітній E-Export портал для малого і мікробізнесу

Всі підприємці, що зареєструються на платформі з 25 жовтня до 31грудня 2021 року, матимуть спеціальні умови. Так, для нових бізнес-клієнтів комісія за магазин на eBay протягом перших трьох місяців складатиме 0%

26.11.2021 » Новости » У бібліотечних зкладах Новокаховської громади відбулися заходи до Дня
пам’яті жертв голодоморів

Щорічно, в четверту суботу листопада (цьогоріч 27 листопада), відзначається День пам’яті жертв голодоморів.
Вшановуючи пам'ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами масового штучного голоду та його наслідків, Новокаховська центральна міська бібліотека запросила на вечір-реквієм «Як голосно стогне від болю земля» студентів

26.11.2021 » Новости » Колектив Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради дякує усім,хто брав участь у акції«Милосердя»

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради з початку вересня проводилася активна робота із залучення мешканців, підприємств, установ, організацій, підприємців на території Новокаховської міської територіальної громади до Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня людей з інвалідністю

26.11.2021 » Новости » Фахівці міського Центру соціальних служб приєдналися до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»

Фахівці міського центру соціальних служб Новокаховської міської ради приєдналися до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», яка проходить щорічно з 25 листопада до 10 грудня. В цей період спеціалісти центру прикладають максимум зусиль, аби охопити всі навчальні заклади Новокаховської міської територіальної громади профілактичною роботою

26.11.2021 » Новости » Володимир Коваленко: до підрядника будівництва ЦОВС «Н2О Нова Каховка» є претензії

У Новій Каховці триває будівництво Центру олімпійських видів спорту, який споруджується відповідно до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у складі проекту «25 спортивних магнітів України»

26.11.2021 » Новости » Новокаховські освітяни отримали подяки Міністерства освіти і науки України

За ініціативи Державної служби якості освіти України подяками Міністерства освіти і науки України нагороджені троє найактивніших експертів Херсонщини, серед яких два представники Новокаховської ОТГ.
Зокрема нагороди отримали:

25.11.2021 » Новости » До відома керівників підприємств, установ та організацій Новокаховської територіальної громади!

Для належної організації архівної справи в установах, підприємствах, організаціях (далі – установ), відповідно до вимог глави 2 розділу ХІІІ Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях

25.11.2021 » Новости » У Новій Каховці Громадська рада перевіряла стан пасажирських перевезень

23 листопада у Новій Каховці відбулось засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради. На засіданні були присутні 23 члени Громадської ради та запрошені особи: заступник міського голови Леонід Чурсинов, керуючий справами виконавчого комітету Віталій Кубатко, секретар міської ради Дмитро Васильєв

24.11.2021 » Новости » У Новокаховській ОТГ через здорожчання енергоносіїв бюджет розвитку на 2022 рік зменшиться у 10 разів

Вчора, 23 листопада, перший заступник міського голови Олег Тарабака провів чергове засідання виконавчого комітету Новокаховської міської ради. На розгляд членів виконкому було винесено і підтримано 62 питання порядку денного.
Серед них – зміни та фінансові доповнення до міських цільових програм.

24.11.2021 » Новости » У Новій Каховці відбудеться мітинг до Дня пам’яті жертв голодоморів

27 листопада – особлива дата в календарі українців. В цей день весь світ згадує пам’ять жертв голодоморів в Україні 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. Роки все більше і більше віддаляють нас від цих сумнозвісних дат історії нашого народу, але як важливо ніколи не забувати про тих, хто безвинно загинув від нестачі продовольства з вини радянського керівництва. Сьогодні, маючи хліб і до хліба на своїх столах, згадаймо ті трагічні події минулого.

24.11.2021 » Новости » УВАГА! Оновлено державні будівельні норми щодо проєктування й будівництва закладів охорони здоров’я

У Мінрегіоні триває оновлення державних будівельних норм щодо проєктування й будівництва закладів охорони здоров’я. Наразі опубліковано відповідні проєкти технічних завдань на розробку двох ДБН. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

24.11.2021 » Новости » Фонд фінансує декретну допомогу, незважаючи на відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

Фонд соціального страхування України здійснить фінансування допомоги по вагітності та пологах незалежно від того, чи було застраховану особу відсторонено від роботи через відмову від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.

24.11.2021 » Новости » Згідно з показниками захворюваності на COVID-19, Херсонську область віднесено до «червоної» зони епідемічної небезпеки

Станом на 24.11.2021 року у КНП “Центральна міська лікарня м.Нова Каховка” зафіксовано 109 випадків госпіталізації, внаслідок тяжкого перебігу хвороби на COVID-19 з різних населених пунктів Каховського району. З огляду на складну епідеміологічну ситуацію з COVID-19 комісією ТЕБ та НС прийнято рішення посилити роботу COVID-патрулів, за тиждень проведено 12 рейдів

24.11.2021 » Новости » Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує

Протягом січня – жовтня нинішнього року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 5 млрд гривень податкових платежів. Як повідомив керівник Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, темп приросту до фактичних надходжень 2020 року складає майже 18%, що дорівнює 756,1 млн гривень додаткових коштів

24.11.2021 » Новости » У Новокаховській територіальній громаді працюють над створенням соціального простору, вільного від насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 11 грудня проводиться Всесвітня акція «16 днів проти насильства». Цей період включає дуже важливі для демократичної спільноти дати: 25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства у відношенні до жінок 27 листопада - Дня пам’яті жертв голодоморів та роковини Голодоморів в України

24.11.2021 » Новости » Землевласники та землекористувачі зобов’язані погасити заборгованість з орендної плати та земельного податку

У Новій Каховці відбулося перше засідання комісії з визначення та відшкодування збитків, завданих власниками землі та землекористувачами на території міської територіальної громади. До складу комісії увійшли начальниця Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі Галина Серебрянська, представники місцевих органів виконавчої влади та депутати міської ради

24.11.2021 » Новости » Колектив КП «НК Екосервіс» прибрав найбільш людну частину мікрорайону «Сокіл» у Новій Каховці

Робочих рук мало не буває. Саме таким принципом керуються працівники Комунального підприємства «НК Екосервіс». Вкотре, у п?ятницю, 19 листопада 2021 року, працівники адміністрації підприємства вийшли на допомогу робітникам цеху озеленення. По вул.Горького (від просп.Перемоги до вул.Свєтлова), де знаходиться найбільш людна та жвава частина мікрорайону «Сокіл», клумби біля проїжджої частини були засмічені та виглядали неохайно

23.11.2021 » Новости » Послуги у сфері виробництва та зберігання продукції на Гіді

Плануєте розпочати власне виробництво або торгівлю і не знаєте, які державні послуги для цього потрібні? Гід з державних послуг підкаже, як отримати необхідну послугу, місце, час та вартість. Підготували добірку послуг у сфері виробництва та обігу продукції:

23.11.2021 » Новости » Юні новокаховчани - активні учасники «Ігор патріотів Херсонщини – 2021»

Напередодні Дня Гідності і Свободи міська бібліотека для дітей та юнацтва взяла участь в VI обласному інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини - 2021» ( ІІІ обласний тур).
Учасниками інтелектуальних змагань стали найкращі знавці рідного краю – переможці ІІ районного туру:

23.11.2021 » Новости » Обмін культурним досвідом з Баден-Вюртембергом

З 2020 року представники відділу культури і туризму Новокаховської міської ради приймають участь у освітньо-тренінговій програмі, покликаній перетворити управлінців об’єднаних територіальних громад на лідерів культурного менеджменту.

23.11.2021 » Новости » ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА НОВА КАХОВКА, ДНІПРЯНСЬКОГО ТА РАЙСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Шановні мешканці міста Нова Каховка, населених пунктів Дніпрянського старостинського округу - смт Дніпряни, с.Корсунка, с.Нові Лагері, с.Піщане та Райського старостинського округу - с-ще Райське, с-ще Тополівка, с.Обривка, с.Маслівка! Комунальне підприємство «НК Екосервіс» звертає увагу мешканців на необхідності своєчасного розрахунку за фактично отримані послуги по вивозу твердих побутових відходів

23.11.2021 » Новости » Інформація про надходження доходів та використання бюджетних коштів Новокаховської міської територіальної громади

У період з 15 по 19 листопада 2021 року до загального фонду бюджету Новокаховської міської територіальної громади надійшло податків і зборів у сумі 7013,8 тис. грн. За вказаний період з бюджету Новокаховської міської територіальної громади згідно заявок головних розпорядників коштів профінансовано видатки загального фонду в сумі 2 753,4 тис. грн., з них:

23.11.2021 » Новости » ДО УВАГИ керівників та фахівців будівельних компаній: оновлено правила ціноутворення в будівництві

У рамках реформування будівельної галузі затверджено та опубліковано Наказ Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві»:
- настанова з визначення вартості будівництва;

23.11.2021 » Новости » Міст через Північно-Кримський канал біля Нової Каховки тимчасово перекриють

Завтра, 24 листопада, міст через Північно-Кримський канал (дорога Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ) тимчасово перекриють. Перекриття почнеться об 11:00 і триватиме до 14:00. Це пов’язано з проведенням робіт з випробування мосту після його реконструкції.

22.11.2021 » Новости » Нова Каховка була представлена на україно-німецькому культурному форумі в Сумах

Ґрунтуючись на позитивному досвіді Академії Культурного Лідера, яку закінчили цього року троє представників відділу культури і туризму, за підтримки House of Europe та Інституту культурної політики, з 3 по 7 листопада 2021 року, в місті Суми був проведений україно-німецький культурний форум, присвячений розвитку культури у малих містах та селах. Починаючи з 2014 року

22.11.2021 » Новости » Учні Новокаховської дитячої музичної школи серед переможців фестивалю-конкурсу «Серце – bravo»

20 листопада 2021 року у місті Херсон, на базі дитячої музичної школи №3, в онлайн форматі відбувся Відкритий естрадно-джазовий фестиваль-конкурс «Серце-bravo» для учнів мистецьких шкіл області. Мета конкурсу – популяризація естрадно-джазової музики серед юнацтва та творчої молоді, а також підтримка молодих виконавців

22.11.2021 » Новости » Учні Новокаховської дитячої школи мистецтв долучились до конкурсу «Діти Херсонщини – дякують лікарям»

З метою підтримки та популяризації праці медичних працівників під час загострення на території Херсонської області пандемії, спричиненої поширенням гострої респіраторної вірусної хвороби COVID-19, Херсонська обласна рада ініціювала оголошення конкурсу дитячого малюнка «Діти Херсонщини – дякують лікарям»

22.11.2021 » Новости » ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Внесено зміни до порядку та умов надання житлових субсидій

15 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1184 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни до порядку та умов надання житлових субсидій.
Внесеними змінами надано право на отримання субсидії особам, зокрема, у випадках:

22.11.2021 » Новости » Міська рада підтримала питання забезпечення регулярних пасажирських перевезень

18 листопада відбулась 16-та чергова сесія міської ради, в якій прийняли участь 32 з 34 обраних депутата міської ради. Протягом майже 6-ти годин роботи депутати міської ради розглянули 92 питання порядку денного, які стосувались забезпечення сталого розвитку всіх сфер життєдіяльності нашої громади та розгляду звернень громадян в сфері земельних ресурсів

22.11.2021 » Новости » Питання підтримки медичної галузі – в пріоритеті роботи міської ради

18 листопада відбулась 16-та чергова сесія міської ради, в якій прийняли участь 32 з 34 обраних депутата міської ради. Протягом майже 6-ти годин роботи депутати міської ради розглянули 92 питання порядку денного, які стосувались забезпечення сталого розвитку всіх сфер життєдіяльності нашої громади та розгляду звернень громадян в сфері земельних ресурсів

22.11.2021 » Новости » Питання безперебійного водозабезпечення на порядку денному сесії міської ради

18 листопада відбулась 16-та чергова сесія міської ради, в якій прийняли участь 32 з 34 обраних депутата міської ради. Протягом майже 6-ти годин роботи депутати міської ради розглянули 92 питання порядку денного, які стосувались забезпечення сталого розвитку всіх сфер життєдіяльності нашої громади та розгляду звернень громадян в сфері земельних ресурсів

22.11.2021 » Новости » Міська рада вчергове допомогла військовим

18 листопада відбулась 16-та чергова сесія міської ради, в якій прийняли участь 32 з 34 обраних депутата міської ради. Протягом майже 6-ти годин роботи депутати міської ради розглянули 92 питання порядку денного, які стосувались забезпечення сталого розвитку всіх сфер життєдіяльності нашої громади та розгляду звернень громадян в сфері земельних ресурсів

22.11.2021 » Новости » Оголошення про початок проведення позапланової перевірки

Відповідно до наказу відділу державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради, від 22.11.2021 № 34 «Про проведення позапланової перевірки» з 22.11.2021 року по 26.11.2021 розпочато позапланову перевірку виконання вимог припису про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності

20.11.2021 » Новости » У Новій Каховці відбулись урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи

Вчора, 19 листопада, в міському Палаці культури відбулись урочистості з нагоди Дня Гідності і Свободи, який українці відзначать у неділю, 21 листопада. Це свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої у 2004 році та Революції Гідності 2013-2014 років.

16.11.2021 » Новости » У Новій Каховці усі бажаючі зможуть відвідати серію тренінгів на тему: «Застосування інноваційних методів ведення бізнесу»

Сьогодні інноваційні способи ведення бізнесу є запорукою економічного розвитку будь-якої території. Саме тому, 22-23 листопада та 7-9 грудня запрошуємо представників мікро та малого бізнесу та потенційних підприємців, представників громадських організацій та активних громадян відвідати серію тренінгів на тему: «ЗАСТОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕТОДІВ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ»

16.08.2021 » Новости » Якщо до 1 січня 2025 року власник земельної паю або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився

Якщо до 1 січня 2025 року власник земельної паю або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки.

16.08.2021 » Новости » Інформація, яку повинні знати власники державних актів на землю старого зразка

З 1992-2001 рр. в Україні діяв державний акт на земельну ділянку рожевого або ж червоного кольору, який не містив кадастрового номеру земельної ділянки.
Крім відсутності інформації щодо кадастрового номеру, рожеві акти могли містити дані щодо декількох земельних ділянок з різними цільовими призначеннями. Наприклад, для ведення особистого селянського господарства, а також для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Це спричиняло певні незручності у випадку, коли власник мав намір передати одну з ділянок іншій особі.

16.08.2021 » Новости » У Новокаховській громаді запрацював муніципальний чат-бот «СВОЇ»

Чат-бот «СВОЇ» у Viber та Telegram — це зручний спосіб комунікації громадян з органами місцевого самоврядування. Сервіс дозволяє отримати довідкову інформацію про місцеві заклади та служби, записатись до ЦНАПу, замовити послугу онлайн, написати звернення, оцінити роботу працівників виконавчих органів, підтримати проєкт громадського бюджету, отримати відповіді на найчастіші запитання.

28.05.2021 » Новости » Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 29.11.2021 р.

Рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

27.05.2021 » Новости » Про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу охорони здоров’я

26 травня 2021 року відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Новокаховської міської ради, на якому було проведено конкурс на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Новокаховської міської ради із заслуховуванням конкурсних пропозицій учасників конкурсу.

19.04.2021 » Новости » Увага! До відома. Телефонна "лінія довіри" Управління боротьби з наркозлочинністю в Херсонській області

Телефонна "лінія довіри" Управління боротьби з наркозлочинністю в Херсонській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України (0552) 45-21-32.

18.01.2021 » Новости » Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на 2021 рік

19 березня 2021 року – смт. Козацьке з 13 до 15 години,
22 квітня 2021 року - с. Веселе з 13 до 15 години,
20 травня 2021 року – с. Райське з 13 до 15 години,
24 червня 2021 року – с. Піщане з 10 до 12 години,
23 липня 2021 року – смт. Дніпряни з 10 до 12 години,
19 серпня 2021 року – с. Обривка з 13 до 15 години,
16 вересня 2021 року – с. Тополівка з 13 до 15 години,
22 жовтня 2021 року – с. Корсунка з 13 до 15 години,
25 листопада 2021 року – с. Нові Лагері з 13 до 15 години,
16 грудня 2021 року – смт. Козацьке з 13 до 15 години.

23.07.2019 » Новости » Формуємо інфраструктуру Новокаховської об’єднаної територіальної громади

Комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.07.2019 р. розглянуто впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку, які у 2019 році можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

АКТУАЛЬНО
· До відома депутатів Новокаховської міської ради 8-го скликання
· Звіт депутатської фракції Херсонської регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Новокаховської міської ради
· Про перший рік роботи депутатів міської ради 8 - го скликання
· ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів
· До відома депутатів Новокаховської міської ради 8-го скликання
· Якщо до 1 січня 2025 року власник земельної паю або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився
· Інформація, яку повинні знати власники державних актів на землю старого зразка
· У Новокаховській громаді запрацював муніципальний чат-бот «СВОЇ»
· Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходiв для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 29.11.2021 р.
· Графік особистого прийому громадян начальником управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на 2021 рік
Последние новости
06.12.2021 · До відома депутатів Новокаховської міської ради 8-го скликання
06.12.2021 · У Новокаховській громаді виникла потреба підвищення тарифу на перевезення
05.12.2021 · Міський голова Володимир Коваленко вітає військовослужбовців, захисників Батьківщини з Днем Збройних Сил України
05.12.2021 · У Новій Каховці в умовах пандемії проходить реформування медичної галузі
03.12.2021 · Анонс відкритої першості міста з футболу серед команд юнаків, чоловіків пам’яті тренера Віталія Куліка
03.12.2021 · Пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр», лідер пасажирських перевезень Новокаховської громади, відзначає двадцяту річницю від дня створення. Вітаємо!
03.12.2021 · Звіт депутатської фракції Херсонської регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Новокаховської міської ради
03.12.2021 · Міський голова Володимир Коваленко та Центр соціальних служб Новокаховської міської ради дякують благодійникам та волонтерам за допомогу
03.12.2021 · Асоціація благодійників України оголосила прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021»
03.12.2021 · Соціальні послуги на Гіді
03.12.2021 · Комплексний підхід до енергоефективності заощаджує до 40 % на комунальних платежах
03.12.2021 · Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) активно впроваджує та всебічно підтримує волонтерський рух
03.12.2021 · Фахівці Центру соціальних служб провели роз'яснювальну бесіду про юридичні права людей з інвалідністю та способи і організації соціальної підтримки
02.12.2021 · У Новокаховській громаді проводяться всі можливі заходи щодо підтримки та соціального захисту людей з інвалідністю
02.12.2021 · До уваги голів ОСББ та ЖБК!
02.12.2021 · Про перший рік роботи депутатів міської ради 8 - го скликання
02.12.2021 · ДО УВАГИ пільговиків, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій безготівковій формі
02.12.2021 · Засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів
02.12.2021 · Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новокаховської міської ради
02.12.2021 · Відбулося чергове засідання комісії з питань профілактики бездоглядності і правопорушень в дитячому середовищі служби у справах дітей
02.12.2021 · ДО УВАГИ! Вдосконалено механізм забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення засобами реабілітації
01.12.2021 · Ми проти насильства!
01.12.2021 · В Мінрегіоні розробляють онлайн-базу енергетичних характеристик громадських будівель
01.12.2021 · У Новій Каховці депутати та посадовці вивчають українську мову
01.12.2021 · У Новій Каховці буде облаштовано три новорічних локації з ялинками
01.12.2021 · До Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради у 2021 році надійшло 6711 звернень
01.12.2021 · Нарахування допомоги за е-лікарняними по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів
01.12.2021 · ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Безкоштовні пластикові пакети у магазинах стануть платними з 10 грудня 2021 року
01.12.2021 · Херсонщина і досі перебуває у «червоній» зоні епідемічної небезпеки
01.12.2021 · У Новій Каховці в поточному році на ремонт та утримання доріг виділено 14 млн грн (відео)

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы